Jump to content

מכבי - ויאריאל | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

Just now, zeudemort said:

אתה יכול בבקשה להגיד לי מה ההרכב הכי חזק שלנו, ומתי עלינו איתו בדיוק?

בשביל המשחקים באירופה, ההרכב מול קראבח + הרננדז ופשיץ' שלא היו כשירים עדיין. חלק מהעניין זה שאין עדיין חלוץ כשיר (וביקרתי את זה בערך כל יומיים בחודש האחרון)

1 דקה לפני, פשוט צהוב said:

יש פרשנים כל כך יותר גרועים. לא חושב שהוא כזה רע. לפחות הוא לא מפריע. די שקט ולא מוסיף הרבה. מדבר ברוגע ולא מתלהם. זה עדיף בעיניי. לשמוע את שפיגלר ואפק זה זוועת עולם. שגיא כהן- עדיף משחק על מיוט. ועוד ועוד.

תכלס כל הפרשנים זבל. לא יודע למה אבל נמני גורם לי עצבים אחרים (ולא רק לי ממה שהבנתי).

Just now, מכביזם זה בדם said:

בשביל המשחקים באירופה, ההרכב מול קראבח + הרננדז ופשיץ' שלא היו כשירים עדיין. חלק מהעניין זה שאין עדיין חלוץ כשיר (וביקרתי את זה בערך כל יומיים בחודש האחרון)

זה נראה לך כמו הרכב שיכול לרוץ בליגה? אם אני לא טועה ניסו אותו כבר שם

Just now, YNWA said:

שטויות, אם תילחם

אולי תפסיד, אבל בכבוד

זה בני אדם נגד בני אדם ובמשחק אחד

הכל אפשרי

ואתה חייב להאמין

אם לא אז עצוב לי בשבילך

גם לקבל תבוסה אפשר לקבל בכבוד

90 דקות של מלחמה

בחיים לא ביקשנו יותר

בחיאת, משחק 5 בשבועיים אחרי נבחרת וקורונה, הם לא רואים בעיניים 
שלא נדבר על זה שהקבוצה לא התאמנה יחד ולמעשה כמעט לא התאמנה בכלל עם המאמן הזה, מקסימום עשו אימון שיחרור אחרי משחקים

Just now, מכביסט לעד said:

תכלס כל הפרשנים זבל. לא יודע למה אבל נמני גורם לי עצבים אחרים (ולא רק לי ממה שהבנתי).

אני חושב שאנחנו פשוט מצפים ממנו ליותר, אנחנו מצפים ממנו להיות בצד שלנו ואז הוא מגיע כל פעם מחדש עם הפרשון הכי חד צדדי שיכול להיות נגדנו

4 דקות לפני, הצבר said:

בחיאת, משחק 5 בשבועיים אחרי נבחרת וקורונה, הם לא רואים בעיניים 
שלא נדבר על זה שהקבוצה לא התאמנה יחד ולמעשה כמעט לא התאמנה בכלל עם המאמן הזה, מקסימום עשו אימון שיחרור אחרי משחקים

אתה עלית עם הרכב הגנתי רק חסר שהיית עולה עם 2 שוערים

יכולת להחזיק יותר מ3 דקות

גם נגד ויאריאל וגם נגד באיירן

שאגב, מאמן ברצלונה פוטר, וזלצבורג קיבלה בראש כי לקחה סיכונים וניסתה להוציא משהו מהמשחק

מה אתם משווים למשחק הזה שאתה בפיגור מדקה 3

ולא עושה שום מהלך נגד זה, לא הגעת לרבע מצב.

המשחק הזה הוא מ' גדול , היינו מפסידים פה 9/10 פעמים.

לנצח בראשון ואז נוכל להתאבד על חמישי הבא לפני פגרה לנסות להוציא פה תיקו סנסציוני נגדם.

הם 5 דרגות מעלינו, אין מה לקחת מהמשחק הזה.

5 דקות לפני, zeudemort said:

זה נראה לך כמו הרכב שיכול לרוץ בליגה? אם אני לא טועה ניסו אותו כבר שם

בליגה ההרכב הכי חזק בעיניי הוא דניאל, קנדיל, טיבי, הרננדז, סבוריט, גלזר/פרץ, גולסה, דן ביטון, יוני, טב"ח/אלמוג, פשיץ'. 

ברגע שעברנו ל-5 בהגנה במשחק כזה, החלטה טובה סה"כ, אז היה צריך את דוידזאדה או בלטקסה, ומביניהם מעדיף את בלטקסה. בן ביטון מעצבן, אבל מעדיף את קנדיל 90 דקות מול סכנין במקום היום. 

קארצב אין לי בעיה שפתח פעם אחת, וגם היה הכי טוב במחצית הראשונה. אפשר להתווכח בין טב"ח לדן ביטון, אבל גם ביטון לא בשיא הכושר, ואפשר להבין את הרצון למהירות ומתפרצות. 

מקבל בלב שלם את ההחלטה לתת לפרץ וגולסה לנוח בעומס הדי גדול של 6 משחקים בפאקינג שבועיים. מעדיף אותם בפורמה נגד סכנין. 

לאדע, אני לא כזה בבעסה. כן הראנו לחימה ואגרסיביות אבל נגד קבוצה כזאת בחוץ אין באמת מה לעשות. ויאריאל משחקת כדורגל מטורף מתחילת העונה וזה לא משנה מי עולה לשחק. אמרי הרכיב שם תלכיד מוכשר ביותר, לא אתפלא גם אם הם ילכו עד הסוף במפעל וכן אפילו גם בלה ליגה.

בואו נחכה ליום ראשון וננסה סוף סוף לחבר ניצחון ליגה ראשון שישחרר המון לחץ. אני לא חושב שמה שעושים כאן מדוניס הוא נכון, סך הכל הוא מאמן עם קבלות וכן גם אצלנו בנתיים הוא הוכיח שהוא מגיב נכון. הוא ילמד לאט לאט את הסגל ואני מאמין שהתוצאות יגיעו.

1 דקה לפני, YNWA said:

אתה עלית עם הרכב הגנתי רק חסר שהיית עולה עם 2 שוערים

יכולת להחזיק יותר מ3 דקות

גם נגד ויאריאל וגם נגד באיירן

שאגב, מאמן ברצלונה פוטר, ולייפציג קיבלה בראש כי לקחה סיכונים וניסתה להוציא משהו מהמשחק

מה אתם משווים למשחק הזה שאתה בפיגור מדקה 3

ולא עושה שום מהלך נגד זה, לא הגעת לרבע מצב.

המשחק הזה לא עיניין אותנו, אני מבין את הרצון לנצח כל משחק אבל אם היה אפשר לבקש טכני ולהשאר בבית היה עדיף 

פערי הרמות ידועים לכולם.

אבל זה מביך שאנשים מספרים לעצמם סיפורים פה ומתרצים את המשחק המביך הזה כשרק שעתיים לפנינו שיחקה באר שבע נגד קבוצה לא פחות טובה ונראיתה הרבה יותר טוב.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

לאדע, אני לא כזה בבעסה. כן הראנו לחימה ואגרסיביות אבל נגד קבוצה כזאת בחוץ אין באמת מה לעשות. ויאריאל משחקת כדורגל מטורף מתחילת העונה וזה לא משנה מי עולה לשחק. אמרי הרכיב שם תלכיד מוכשר ביותר, לא אתפלא גם אם הם ילכו עד הסוף במפעל וכן אפילו גם בלה ליגה.

בואו נחכה ליום ראשון וננסה סוף סוף לחבר ניצחון ליגה ראשון שישחרר המון לחץ. אני לא חושב שמה שעושים כאן מדוניס הוא נכון, סך הכל הוא מאמן עם קבלות וכן גם אצלנו בנתיים הוא הוכיח שהוא מגיב נכון. הוא ילמד לאט לאט את הסגל ואני מאמין שהתוצאות יגיעו.

העם עם השועל

הלוואי ותבינו שלא מדובר על המשחק הזה. אנשים מסתכלים אחורה על מה שעברנו סו פאר עם דוניס, ונשבר. עמידה נכונה, רוטציה נורמלית, הרכב הגיוני ושפת גוף חיובית, כל אלה לא קשורים לויאריאל. טננבאום יעמוד אותו הדבר מול רונאלדו ומול חנצ׳יס. המשחק הזה הוא לא המחלה עצמה, הוא עוד סימפטום. ונכון.מול סכנין יש מצב גדול שננצח. אבל בפעם האלף, זה לא בזכות דוניס אלא למרות. 

1 דקה לפני, turgi said:

פערי הרמות ידועים לכולם.

אבל זה מביך שאנשים מספרים לעצמם סיפורים פה ומתרצים את המשחק המביך הזה כשרק שעתיים לפנינו שיחקה באר שבע נגד קבוצה לא פחות טובה ונראיתה הרבה יותר טוב.

ב"ש גם חילצה תיקו 2 מסכנין השבוע, ומכבי נתנה הופעה סופר מכובדת נגד זלצבורג. כל משחק לגופו. 

2 דקות לפני, turgi said:

פערי הרמות ידועים לכולם.

בול

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

ב"ש גם חילצה תיקו 2 מסכנין השבוע, ומכבי נתנה הופעה סופר מכובדת נגד זלצבורג. כל משחק לגופו. 

נכון.

מכבי נראיתה העונה רע בכל משחק, גם באלה שניצחה איכשהו.

Just now, turgi said:

נכון.

מכבי נראיתה העונה רע בכל משחק, גם באלה שניצחה איכשהו.

מול זלצבורג בבית נראינו סבבה לדעתי, ובכל מקרה, אם יש משחק שצריך לנשום עמוק ולא להתפוצץ זה משחק חוץ בויאריאל. 

5 דקות לפני, Wade said:

הלוואי ותבינו שלא מדובר על המשחק הזה. אנשים מסתכלים אחורה על מה שעברנו סו פאר עם דוניס, ונשבר. וואלה נשבר. עמידה נכונה, רוטציה נורמלית, הרכב הגיוני ושפת גוף חיובית, כל אלה לא קשורים לויאריאל. טננבאום יעמוד אותו הדבר מול רונאלדו ומול חנצ׳יס. המשחק הזה הוא לא המחלה עצמה, הוא עוד סימפטום. וזה לא באמת משנה, כי מול סכנין יש מצב גדול שננצח. אבל בפעם האלף, זה לא בזכות דוניס אלא למרות. 

אבל מה אתה רוצה WADE מההההה

אתה רוצה שהוא ילך הביתה? כי זה לא יקרה. אתה רוצה ללכת להפגין לו מתחת לבית?
זה מה יש. אז תכתוב עוד פעם שהוא גרוע ועוד פעם תרד על "מגיני דוניס" ועוד פעם תשפוך עוד רעל אני לא מבין מה ההמטרה שלך פה. כולנו רוצים שמכבי תצליח, כולנו רוצים שדוניס יתעשת על עצמו ביחד עם עוד כמה שחקנים ונתחיל לשחק כדורגל יפה. מה זה משנה אם אחד אומר שהוא העלה הרכב נכון וזה השחקנים או אחד אומר שזה נטו המאמן. גם אלה שאומרים שויאריאל קבוצה פי אלף טובה מאיתנו גם עם המחליפים ושעם העומס שיש עלינו היה נכון לעשות רוטציות אני בטוח שגם הם חושבים שעדיין היינו צריכים להיראות יותר טוב ולא משנה בגלל מי זה. 

אז אני לא מבין למה להמשיך לבוא ובכח לדרוך על היבלות. תן לנו קצת תקווה ואופטימיות, זה לא שאנחנו יכולים לבוא ולפטר ולמנות בעצמנו את המאמן. 

דיכאון של החיים, דפקתי עכשיו חצי מקרר, אכילה רגשית וכאלה, עכשיו אני מרגיש עוד יותר רע.

לא רוצה לשמוע על כדורגל עד יום ראשון, בתקווה שהמאמן הזה יתעורר על עצמו ויעשה חשבון נפש, עוד יום בהיסטוריה, נקווה לעתיד טוב יותר.

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

מול זלצבורג בבית נראינו סבבה לדעתי, ובכל מקרה, אם יש משחק שצריך לנשום עמוק ולא להתפוצץ זה משחק חוץ בויאריאל. 

קלאסי שאתה מסוגל לחטט בזיכרון, עמוק עמוק, להגיע למשחק שהפסדנו בו, ולהגיד ״וואלה שם נראה לי היינו סבבה״.

תמצית העונה במשפט.