Jump to content

מכבי - ויאריאל | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

Just now, Wade said:

אני מצפה שדוניס יעלה קבוצה תחרותית בכל יום בשבוע. שמונה, עשרה שמונים אלף משחקים. לא עושים רוטציה בהגנה של שלושה מתוך חמישה שחקנים. בשום מקום. בשום עולם, אלא אם כן אתה משחק בגביע הטוטו. אנחנו לא מסוגלים לנצח? וואלה, מזל שאתה לא חלק מהקבוצה. מעניין מה היו אומרים בבאזל. עזוב, מעניין מה היה אומר בלקמן שנתן להם פה אחד אפס והביא לנו ניצחון.

קודם כל אתה פוגש ויאריאל אחרת לגמרי וטובה יותר מזאת שניצחת. דבר שני, ניצחת אותם במחזור האחרון כשהם כבר עלו. היום על הנייר זה הקרב על ראשות הבית (פחחח).

אחי תסתכל על הכדורגל שלהם, הם מעלינו גם בלי להתאמץ. לא מתקרבים לרמה של ישראל. מקום 3 בלה ליגה. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

קודם כל אתה פוגש ויאריאל אחרת לגמרי וטובה יותר מזאת שניצחת. דבר שני, ניצחת אותם במחזור האחרון כשהם כבר עלו. היום על הנייר זה הקרב על ראשות הבית (פחחח).

אחי תסתכל על הכדורגל שלהם, הם מעלינו גם בלי להתאמץ. לא מתקרבים לרמה של ישראל. מקום 3 בלה ליגה. 

ברור אבל את הגול שקיבלנו אתה לא אמור לקבל גם מול ויאריאל

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תשמע, אני מרים ידיים. באמת. אתה שופט את הכדורגל שלהם על פי המשחק היום, כשהם משחקים מולנו כשאנחנו בהרכב הזוי, ומצדיק בדיוק את הטענה שלי. אני שעה אומר פה שההרכב הזייה, ואתה אומר לי תראה איך הם משחקים מול ההרכב הזייה הזה.

נ.ב מקום שלישי בלה ליגה? אתה מבין שרק התחילו שם את הליגה נכון? איזה מקום אתה עכשיו בליגת העל? וואלה, לפי החישוב הזה, הם גם יותר טובים מבארסה. הם מעליהם בתשעה מקומות. 

בהתחלה חשבתי שזה עניין של זמן, קורונה, טעויות של הקיץ וכו... אבל בתכלס דוניס פשוט לא מתאים למכבי. 

אי אפשר כל פעם לעלות עם הרכב אחר לגמרי עם שחקנים שונים לגמרי ואף פעם לדעתי לא היה את אותו הרכב בשני משחקים ברצף, זה פשוט לא הגיוני. מקבל שצריך רוטציה, שיש אירופה, אבל, מה שיש פה זה סתם בלאגן. הבעיה שאין באמת את מי להביא במקומו.

Just now, i.d.a.n said:

בהתחלה חשבתי שזה עניין של זמן, קורונה, טעויות של הקיץ וכו... אבל בתכלס דוניס פשוט לא מתאים למכבי. 

אי אפשר כל פעם לעלות עם הרכב אחר לגמרי עם שחקנים שונים לגמרי ואף פעם לדעתי לא היה את אותו הרכב בשני משחקים ברצף, זה פשוט לא הגיוני. מקבל שצריך רוטציה, שיש אירופה, אבל, מה שיש פה זה סתם בלאגן. הבעיה שאין באמת את מי להביא במקומו.

הוא מעלה גם הרכבים לא הגיוניים, 

מה הקשר עכשיו ההזיה הזאת שהוא עשה עם בלקמן, טל בן חיים ויונתן כהן בהתקפה, איך זה אמור לעבוד בכלל? מה הוא ניסה לעשות פה?

ועוד לא דיברנו על בן ביטון ובלטקסה מול ויאריאל בחוץ...

1 דקה לפני, i.d.a.n said:

ניר לוין

Just now, החתול הצהוב said:

ניר לוין

נראה לי שמיצינו את האופציה הזאת. ובתכלס אם לא יהיה מחליף נורמלי לא באמת יפטרו אותו ככה שזו בעיה.