Jump to content

מכבי - ויאריאל | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

Just now, Dan eran said:

יאללה שיעבירו למשחק כבר

ואפשר קישור לחבר עם פרטנר שרוצה לראות?

http://www.sportstream.live/en/player/b7597483ccd1dbfb37c86d2050958a540a9a66a9f5712e694f55db5e04a624f1a1e698dd6b33bd46256d0d1ecd11423f524aa0bc921bab3f6f2386b5bde9f62d/5fa467c1c9d74

3 דקות לפני, MTA For Ever said:

שמע אתה מבלבל תמוח.

תהיה גם ״רוטציה״ מול סכנין זה לא קשור.

הביקורת הייתה מוצדקת ולא נראה לי שיש למישהו כאוהד מכבי מן דחף להעביר סתם ביקורת, כולנו (אם כבר אתה מכליל אנשים על פארש) רוצים בהצלחתו של המאמן כדי שהקבוצה תצליח .... המאמן לא בדיוק סותם פיות אלא מצדיק את הביקורת אז איפה פה הבעיה ? אתה ממה ששמתי לב לא באמת מביע דעה, רושם משפט וחצי לקוני וגנרי בלי שום משמעות והולך בין הטיפות. שותק כדי שחלילה לא תקוטלג כאחד ״שמעביר ביקורת כל הזמן על המאמן״ חחח שמע זה פאטתי בכלל להגיד דבר כזה. 

חחח עוד פעם אתה? מה אתה רוצה ממני אה? דיברתי אליך? הגבתי אליך? 

מה זה תהיה רוטציה גם מול סכנין לא הבנתי? ואיפה אמרתי שמישהו כאן לא רוצה בטובת מכבי. 

אתה עייף גבר. אולי תלך לישון? עזוב את המשחק גם ככה וידיגאל המאמן שכחת?

לפעמים זה מרגיש שדוניס רוצה לתת איכשהו לכולם לשחק בלי שום היגיון. אי אפשר לקרוא לזה רוטציה זה סתם הרכבים הזוים בסופו של דבר. 

17 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אם אתה עקבי בנוגע להגנה, אז מה תגיד על איתן טיבי אחרי עונה בחוץ, בלי מחנה אימונים, שכל העולם מספיד אותו ולא שוכח לו את הטעות באירופית?

למרות ש'חזר מהבויעדם' וממצב של בלם רביעי ברוטציה, הוא נתן עונה מהגדולות שהיו כאן לבלם בעונה שעברה. 

תגיד אתה אמיתי עם הדוגמאות האלה? איתן טיבי לא שיחק שנה וחזר לרוטציה לאט לאט, לא למשחק חוץ באירופה מול ויאריאל. אני באמת לא קולט אם אתה עושה את עצמך או שאתה לא מבין על מה אני מדבר. אגב, כשמתן בלטקסה ובן ביטון יתנו כמות שנים כמו טיבי במכבי וכמות משחקים דומה אליו בהרכב, אז נוכל להשוות. 

21 דקות לפני, nirnir20 said:

יש מצב שזה המשחק הכי מאוחר בהיסטוריה של מכבי ? 

היחיד שאני זוכר זה בואבישטה (בחוץ כמובן) ב-2002 עם העצמי של אבי סטרול. התחיל מאוד מאוחר כמו שנהוג בפורטוגל, כמעט בטוח שב-23:00, בעיקר בגלל שאני זוכר שזה נגמר בסביבות אחת בלילה. עכשיו עבר אותו ב-10 דקות