Jump to content

מכבי - ויאריאל | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

6 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

תהיו מסודרים הפעם.

כל מי שרוצה להגיד שההרכב הזה מדהים ובאנו להפתיע זו ההזדמנות.

אח"כ כבר אי אפשר לשנות דעה ל"למה ציפיתם בהרכב כזה?"

הרכב שיש בו מין הרוטציה. הרי הפורום כבר הסכים שאין לנו מה לחפש שם והמשחק החשוב מהשניים הוא בראשון. אז על מה התלונות? 

אני מקווה שזה סוג של חלוקת עומסים, ברור שזה לא ההרכב הכי חזק. אבל לא משנה מה ההרכב אני מצפה מכל שחקן קודם כל לתת 100% ולהיות מרוכז 100% ובלי טעויות מפגרות. 

״יש להם שוער דיי טוב, לא פותח, הבלם המוביל שלהם (שם גול משחק שעבר שלהם) לא פותח, צוקואזה(הקשר היצירתי המועדף) לא פותח, גומז הקשר לא פותח, ושני החלוצים שלהם זה מחליפים שעם ההתקפה המצויינת של ויאריאל לא רואים דקות״ חבר שלי שמבין בליגה הספרדית שלח לי

הם בהרכב משני כמונו, אני מאמין

לפי מה שאני מבין מההצבה של השחקנים בהרכב של דוניס, הוא מוותר על הקרב של הפוזשן באמצע מראש מול ויאריאל כי הוא יודע שגם ככה יהיה קשה עד בלתי אפשרי לשלוט מולם במרכז, אז כנראה שננסה לצאת מולם מהר למתפרצות עם חלק קדמי יחסית מהיר למה שאנחנו רגילים אליו (וגם התקפי ל3 בלמים, ויתר על עוד קשר באמצע).

הוא עולה כמו שסוזה עלה מול פרנקפורט בבית - 2 קשרים אחוריים שלא יעלו יותר מדי כדי לא להפקיר, ו3 חלוצים, שם היו לנו את מיטרוביץ' ואיינבינדר כקשרים, וכחלוצים את יצחקי, זהבי ומונאס אאלט.

באופן אישי אני יכול להבין את ההצבה של ההרכב כי גם ככה הסיכוי שנוציא משם נקודות הוא לא גדול.

מובנת הרוטציה במשחק הזה כדי לתת לשחקנים לנוח, ככה גם בלטקסה, קארצב וטבח יקבלו דקות.

לא מומחה ליגה ספרדית אבל מכל הכתבות שקראתי קובו נראה שחקן ברמת כישרון שהרבה זמן לא פגשנו. מקווה שנצליח להתמודד מולו.

צ'קואזה תמיד הרשים במשחקים של ויאראל שיצא לי לצפות בהם אבל הבנתי שהוא נחשב שם לאכזבה בינתיים.

חלום להוציא פה ניצחון.

9 דקות לפני, malkoçoğlu said:

אפשר להפסיק לכתוב "סאבו" במקום סבוריט? 

זה מגעיל אותי, מזכיר לי את השמוק הזה מביתר/בש

תודה

ככה השחקנים קוראים לו...

מוות

גרוע אם ידחו, הם יבואו אלינו במצב שונה מאשר אם היו מגיעים עם 9/9. 

אלא אם ידחו למחר ואז למנהלת לא תהיה ברירה אלא לקבוע את סכנין למועד אחר