Jump to content

לקראת ויאריאל בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

14 דקות לפני, Dan eran said:

ויאריאל בבית אפשר לעקוץ נקודה, הם יבואו אחרי ריאל ואולי עם 9/9 

אני כן מאמין שנוציא לפחות נקודה בשני המפגשים.

המשחק  אצלנו בבית יהיה בין המפגשים שלהם עם ריאל מדריד לריאל סוסיאדד, הקבוצות הכי חזקות בליגה.

השחקן שלהם אמר לתקשורת שהם יבואו היום חזק בעיקר כי לאחר מכן יש להם שני משחקי חוץ, באים לנצח היום ואז יוכלו להוריד רגל מגז.

תיקו אצלנו בבלומפילד יהיה תוצאה מעולה לשנינו, יבטיח להם את העלייה וכמובן מבחינתנו נקודה חשובה

במקרה הכי גרוע נגיע למצב שלפני המחזור החמישי אנחנו נהיה עם 6 וגם סיבאספור ועדיין יישארו לנו משחקים יותר קלים, להם יש את ויאריאל ולנו יש את קראבח ועוד משחק ראש בראש בבלומפילד

לפי דעתי במקרה כזה (שיכול להיות שיהיה טוב ממנו) נצטרך לכל היותר תיקו בבית מול הטורקים. אז אני מאמין שאנחנו בעמדה טובה מאד אבל חייב להמשיך

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

אם בלטקסה לא מספיק טוב כדי לפתוח נגד סכנין ולהביא נקודות, אז שלא יהיה פה.

בלטקסה לא שיחק בקריירה בתור בלם חוץ מהקצת אצלנו, זה לא זמן לניסויים, אם גם את סכנין לא ננצח באמת שנגמרה העונה. 

והזלזול לא במקום, בטח אחרי הפתיחת עונה שלנו בליגה. מזכיר שסכנין הובילו על ב"ש עד דקה 94. 

לפני1 שעה , Dan eran said:

במקרה הכי גרוע נגיע למצב שלפני המחזור החמישי אנחנו נהיה עם 6 וגם סיבאספור ועדיין יישארו לנו משחקים יותר קלים, להם יש את ויאריאל ולנו יש את קראבח ועוד משחק ראש בראש בבלומפילד

לפי דעתי במקרה כזה (שיכול להיות שיהיה טוב ממנו) נצטרך לכל היותר תיקו בבית מול הטורקים. אז אני מאמין שאנחנו בעמדה טובה מאד אבל חייב להמשיך

הבעיה שבמצב כזה ויאריאל כבר הבטיחה מקום 1, ואני חושש שהטורקים ינצחו אותם בטורקיה. 

8 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

הבעיה שבמצב כזה ויאריאל כבר הבטיחה מקום 1, ואני חושש שהטורקים ינצחו אותם בטורקיה. 

כן אבל עדיין במקרה הכי הכי גרוע נגיע למצב שצריך ניצחון עליהם בבית כדי לעלות

2 דקות לפני, Dan eran said:

כן אבל עדיין במקרה הכי הכי גרוע נגיע למצב שצריך ניצחון עליהם בבית כדי לעלות

או תיקו אם נהיה עם אותו מספר נקודות כמו שלהם, אם יש שיוויון בנקודות מה שקובע זה הראש בראש

14 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

בלטקסה לא שיחק בקריירה בתור בלם חוץ מהקצת אצלנו, זה לא זמן לניסויים, אם גם את סכנין לא ננצח באמת שנגמרה העונה. 

והזלזול לא במקום, בטח אחרי הפתיחת עונה שלנו בליגה. מזכיר שסכנין הובילו על ב"ש עד דקה 94. 

זה לא זלזול בהם, פשוט אם מכבי מחזיקה סגל כל כך רחב כל שחקן צריך להיות אפשרות להרכב ואם הוא לא, אז שלא יהיה פה...

Just now, מכביסט לעד said:

זה לא זלזול בהם, פשוט אם מכבי מחזיקה סגל כל כך רחב כל שחקן צריך להיות אפשרות להרכב ואם הוא לא, אז שלא יהיה פה...

כמו ששנינו יודעים, יש בעמדות מסוימות (חלוץ ובלם בעיקר) הבדל די גדול בין ההרכב (טיבי, הרננדז, פשיץ') לספסל (בלטקסה, פיבן, שכטר, בלקמן)

בכל מקרה, כל הרעיון בהודעה שלי הוא שאת הרוטציה שיעשו בויאריאל ולא מול סכנין - משחק הרבה יותר קריטי. 

6 דקות לפני, idan12 said:

או תיקו אם נהיה עם אותו מספר נקודות כמו שלהם, אם יש שיוויון בנקודות מה שקובע זה הראש בראש

זה תלוי במה נעשה אבל נגיד ונפסיד הכל והם ינצחו הכל אז ניצחון עדיין יעלה אותנו 

תככב שהמצב שלנו מעולה

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

כמו ששנינו יודעים, יש בעמדות מסוימות (חלוץ ובלם בעיקר) הבדל די גדול בין ההרכב (טיבי, הרננדז, פשיץ') לספסל (בלטקסה, פיבן, שכטר, בלקמן)

בכל מקרה, כל הרעיון בהודעה שלי הוא שאת הרוטציה שיעשו בויאריאל ולא מול סכנין - משחק הרבה יותר קריטי. 

מסכים איתך בנוגע לרוטציה (וזה מה שקורה לפי ההרכב, אגב), אבל דיברתי יותר באופן כללי גם להמשך העונה.

3 דקות לפני, Dan eran said:

זה תלוי במה נעשה אבל נגיד ונפסיד הכל והם ינצחו הכל אז ניצחון עדיין יעלה אותנו 

תככב שהמצב שלנו מעולה

לא חשבתי על זה ככה עד עכשיו, באמת המצב שלנו מעולה

2 דקות לפני, idan12 said:

לא חשבתי על זה ככה עד עכשיו, באמת המצב שלנו מעולה

זה לא משחק מחשב.

אם סיבאספור ינצחו את קרבאח בחוץ ואת ויאריאל בבית אז למחזור האחרון הם יבואו כמו דרקונים טורקיים.

ואם אנחנו נפסיד היום ובגומלין בבית לויאריאל ואז שוב לקרבאח כשכבר עפה- אז אנחנו נעלה למחזור האחרון עם משקולות ברגליים.

יש מומנטום בכדורגל- לא רואה אותנו מתעלים מעל כזו סיטואציה.

לפני14 שעות , מכביזם זה בדם said:

רגע, עכשיו זה כבר לא הזמן לניסויים ?

מה היה כאן עד עכשיו ?