Jump to content

דן גלזר - לא הגיע לעונה הזאת

micsho3

Recommended Posts

היה הרבה מתחת לרמתו ב25 דקות הראשונות, אבל הוא לא היחיד, גם סאבוריט היה 25 דקות חלש מאוד ואחרי זה התעשת

נראה שהקורונה לא דבר קל וזה פגע בשחקנים

הוא חייב לדחוף את הכדור קדימה, הוא תמיד הולך על בטוח נותן אחורה.

לא אמרתי שיתן פס עומק 30 מטר אלא תן את הכדור לשחקן שנמצא מעליך במגרש, שלח את השחקנים קדימה

כל פעם למסור אחורה זה הורג את ההתקפה

לדן גלזר אסור לשחק מילימטר אחד קדימה מעמדת ה6 מאחורי שני קשרים.

בשביל זה יש לנו 264 קשרים ופה בדיוק מתחילה ונגמרת הביקורת שלי על דוניס, הוא לא מבין את הקבוצה.

גלזר לא צריך ללחוץ 65 מטר מהשער(עלה בגול) ולא להיות מעורב במשחק ההתקפה, הוא לא מתמקם טוב והוא מבולבל בתוך המערך.

כש דוניס יבין שהוא לא צריך 3 בלמים אלא את גלזר שכל יעודו הוא להגן על 2 אנחנו ניהיה בסדר

Just now, Almogl said:

בשביל זה יש לנו 264 קשרים ופה בדיוק מתחילה ונגמרת הביקורת שלי על דוניס, הוא לא מבין את הקבוצה.

גלזר לא צריך ללחוץ 65 מטר מהשער(עלה בגול) ולא להיות מעורב במשחק ההתקפה, הוא לא מתמקם טוב והוא מבולבל בתוך המערך.

כש דוניס יבין שהוא לא צריך 3 בלמים אלא את גלזר שכל יעודו הוא להגן על 2 אנחנו ניהיה בסדר

בדיוק.

אתמול זה היה נורא, וגם במערך של 3 בלמים הוא לא רלוונטי לקבוצה. רק בעמדת 6 בשיטת ה433

27 דקות לפני, lobster said:

הוא מעולה, לא חושב שיש ירידה ביכולת שלו.

מסכים מה שכתב Almogl למעלה.

שנה שעברה הוא נתן עונה מושלמת, כמעט בלי טעויות למשך עונה שלמה!

אני מתפלא לראות שאנשים אומרים שאין שינוי ביכולת שלו העונה, עצם זה שהיו לו ירידות ועליות זה כבר שינוי בפני עצמו מהשנה שעברה, ב30 הדקות הראשונות היה מהגרועים במגרש, הגול הראשון הרבה מאוד עליו שהלך לכדור במקום לסגור את הרוחב.

עצם זה שהצליח להתרומם במהלך המשחק עצמו ולהתאשת זה מטורף בעייני, שחקנים מתקשים מאוד לצאת מבור כזה עמוק כמו שחפרנו לעצמנו בתחילת המשחק.

לפני4 שעות , Almogl said:

זה.

חייב לשחק לבד מאחור ולא ליד פרץ/גולסה. שהם ישחקו "מדרגה" מעל.

מצחיקות הטענות שהוא לא מוסר קדימה. הוא קשר אחורי עם אופי הגנתי מאוד, ברור שלא יקח יותר מדי סיכונים וישחק על בטוח לרוב. ועדיין, מסר אתמול לדן ביטון את מסירת המפתח הראשונה בגול הראשון. הוא יודע גם למסור בין הקווים...

בגול הראשון באמת לא הבנתי את ההיסטריה שלו לרוץ לרוקאביצה כשהוא סגור ולא לכסות את שרי במרכז. כנראה סמך על הרננדז שיסגור את שרי, לרוע מזלנו הוא החליק והשאיר אותו לשער קל...

מקפיץ, כי אני מבין שכל התחבושות בשבוע האחרון הן בגלל שהוא משחק עם שבר באף.

מכאן אני לוקח בחזרה כל ביקורת שהייתה לי על ירידה ביכולת, ומוריד את הכובע בפני אחד הלוחמים הכי גדולים שיש. 

צריך גם לקחת בחשבון שחלק מהירידה ביכולות שלו, סבוריט ועוד נובעת מהשפעות הקורונה.

אנחנו עדיין לא יודעים בדיוק מה ההשפעות של הקורונה אבל אם הר של יציבות כמו סבוריט היה נראה רע (עד אתמול לפחות) ביחס לעצמו, אפשר לתת עוד קצת ימי חסד לדן.

מי שהיה רוח רפאים מוחלט במשחק היה גולסה. היו רגעים שחשבתי שדימיינתי שהוא רשום בהרכב.

לא רואה שום הבדל במיקום של גלזר אבל כן רואה יכולת ביצוע פחות טובה (לא דרמטי מידי) וגם העובדה שחילוצים שלו לא מסתיימים בייצור הזדמנויות או שערים גם משפיעה. יש לגלזר נסיבות מקלות כמובן אבל הוא בעיקר יצטרך למצוא את המוטיבציה הפנימית שלו עכשיו. את הדרייב הנוסף. 

כל החוסר תפקוד של ד.ביטון, יוני, גלזר, גולסה ופרץ זה על דוניס לדעתי

גם ככה תמיד ששיחקנו במערך 4-3-3 בעבר והיינו עם 3 קשרים "הגנתיים" יותר הם דרכו אחד על השני, מה שקורה כרגע זה מטורף, דן ביטון הוא שחקן אמצע התקפי יותר, אבל כשהוא משחק באגף הוא נכנס לאמצע, יוני גם יחסית שחקן שנכנס לאמצע, זה גורם לעיבוי במרכז אצלנו שהוא פשוט מטורף, אני רואה במרכז התמונה בטלוויזיה 6 שחקנים ומסביבם באגפים כלום ושום דבר רק עד שקנדיל פותח קצת במקרה או משהו כזה.

זאת צורת משחק מחרידה שמאוד קל ליריבה לסגור, מאוד קל ליריבה להתקיף מול כי אין עזרה באגפים, מה שצריך לקרות הוא שחייבים שחקנים שירווחו את המשחק, לפחות אחד כזה.

צריך לשחק במשחקים מול סכנין וקבוצות כאלו עם גלזר, גולסה וביטון באמצע כשבאגף אחד יוני שאנחנו יודעים שתמיד מגיע לאמצע ואפשר לחיות עם זה אבל באגף השני חייב מישהו שמרווח תמיד - אלמוג, גררו וטב"ח הם בסדר גמור בעניין הזה, הייתי הולך על אלמוג קבוע ומייצר אגפים קבועים במשחק שלנו, יגרום גם לקישור להיראות טוב יותר, יותר עזרה באגפים ופחות "דריכה" של שחקני קישור אחד על השני.

במשחקים שמשחקים מול קבוצות יותר גדולות פשוט לוותר על ביטון ולהשתמש בו מהספסל, לעלות עם גלזר, פרץ, גולסה באמצע ואז לשבור את כל העיבוי במרכז עם יוני ואלמוג באגפים, רק ככה נצליח להתקדם לדעתי, הסגל מאוד בנוי לזה, היה נחמד אם צ'יקו היה על חשבון טב"ח וגררו אבל זה כבר סיפור אחר.

לפני4 שעות , מכביזם זה בדם said:

מקפיץ, כי אני מבין שכל התחבושות בשבוע האחרון הן בגלל שהוא משחק עם שבר באף.

מכאן אני לוקח בחזרה כל ביקורת שהייתה לי על ירידה ביכולת, ומוריד את הכובע בפני אחד הלוחמים הכי גדולים שיש. 

!

התרגלתם ליכולת אלוהית ובגלל זה אתם מבקרים אותו. הוא הקשר האחורי הכי טוב בליגה גם בעונה הזאת.

לא יכול לשחק מילימטר מעל עמדת ה6

התרכלתם לרמה אלוהית בכל הקשור לליגה שלנו ועכשיו סתם מבקרים אותו כי מ"אל" הוא ירד ל"מעולה"

לגבי זה ש"אסור לו לזוז מעמדת ה6" כי יעני הוא רק הגנה- לכו תבדקו מי התחיל את המעבר המסוכן בגול של גררו בסמי.

לפני8 שעות , ג'ורדי said:

צריך גם לקחת בחשבון שחלק מהירידה ביכולות שלו, סבוריט ועוד נובעת מהשפעות הקורונה.

אנחנו עדיין לא יודעים בדיוק מה ההשפעות של הקורונה אבל אם הר של יציבות כמו סבוריט היה נראה רע (עד אתמול לפחות) ביחס לעצמו, אפשר לתת עוד קצת ימי חסד לדן.

שניהם צריכים את הפגרה הזאת.