Jump to content

רשמים מהתיקו מול חיפה בסמי עופר | תיקו מסחרר אך מאכזב

Sawyer

Recommended Posts

כשמסתכלים על נגיעת יד ברחבה, במיוחד כיום, מסתכלים גם למשל על האם היד הגדילה את נפח הגוף, האם התנועה של היד הייתה טבעית, האם היד הייתה מכוונת, מאיפה הכדור ניתז וכד'.

ביד של הרננדס, שלא הגדילה את נפח הגוף שלו, והייתה ממש מול החזה אפשר להגיד, הכדור גם אם לא היה פוגע ביד היה פוגע לו בגוף. כיום לא שורקים פנדל על דבר כזה. 

אולי דוניס לא כל כך מאמין בווינגרים? 
בניגוד למה שחשבתי, הוא פתח עם ארבעה בהגנה אבל לא היה שלם עם זה ולכן חיזק את זה בעוד קשר אמצע. אבל כאשר אתה מאבד שני כדורים בדקה, באיזור החזק שלך(קישור) אז כל התיכנון המוקדם נזרק לפח. אני חושש שהספיגות אתמול ידחפו אותו עוד יותר לכיוון שלושת הבלמים.
תמוה בעיני למה אלמוג(שעמד להיכנס לפני שיוני השווה) לא נכנס. הוא נראה כמו הפרטנר המושלם לפשיץ, יש לו אחד על אחד חיוני וחיפה היתה בלי אוויר.
מכבי גם היום, טובה יותר מחיפה שלא השכילה לחזק מספיק את ההגנה הבינונית שלה. 

1 hour ago, הילד משער 8 said:

אני באמת ובתמים לא מבין את יונתן כהן. הרי כישרון יש לו. יש לו גם אקס פקטור שאין להרבה אחרים.

למה לא להיות ממושמע טקטית? למה לא לעבוד קשה? למה להיות תקוע עם השורשים באדמה ולא לנסות להעלות את עצמך רמה כל הזמן? זה מתסכל. הוא יכול להתפתח לשחקן מצוין. הוא פשוט שם לעצמו רגליים.

אלירן עטר, ראובן עובד ועוד רבים וטובים בכדורגל הישראלי מוסרים ד"ש. 

Just now, מכביזם זה בדם said:

אלירן עטר, ראובן עובד ועוד רבים וטובים בכדורגל הישראלי מוסרים ד"ש. 

אלירן עטר לא רלוונטי לעניין. קיבלנו אותו אפוי יחסית, ולמרות זאת אין ספק שהפך אצלנו לשחקן ממושמע, טוב ושלם יותר בזכות המערכת הבריאה והמקצועית שהקיפה אותו.

ראובן עובד זה בעיקר אופי מאוד בעייתי, וגם מערכת שבטוח לא ידעה לתת לו את הכלים.

שורה תחתונה - אין באמת מה להשוות. יש ליונתן כהן את כל הסיבות להצליח. הוא חלק מקבוצה מצוינת ברמה ישראלית, מערכת מקצועית מאוד, ובגדול כל מה ששחקן מתפתח יכול לחלום עליו.

התירוצים יכולים להיות כלפי עצמו בלבד.

למכבי יש דרך לתקן את הקיץ ההזוי שעברנו. 

אם יגיע זר להתקפה (עדיף שחקן שיודע לשחק בשני הצדדים) ועוד שחקן להגנה (בגלל שכנראה אנחנו נשחק העונה עם שלושה בלמים) כשגררו, גלזר הקטן, דוידזאדה, חוזז, חנצ'יס וברסקי יושאלו/ימכרו/יוחלפו בטרייד זה יכול להציל את העונה.

*בונוס - אפשר לנסות להעיף את ניקוליץ' ולהביא זר אחר לעמדה הזאת או/ו לנסות להביא את קניקובסקי מנתניה תמורת חלק מהשחקנים שרשמתי ואולי גם תשלומים בעתיד (בינואר המגבלות אמורות להיגמר). 

ברור לי שכמעט שום דבר מפה לא יקרה וחבל. לא צריך איזה זרים ברמת הסאבוריט. מספיק גם ברמת הצ'יקו.

24 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם יגיע זר להתקפה (עדיף שחקן שיודע לשחק בשני הצדדים) ועוד שחקן להגנה (בגלל שכנראה אנחנו נשחק העונה עם שלושה בלמים) כשגררו, גלזר הקטן, דוידזאדה, חוזז, חנצ'יס וברסקי יושאלו/ימכרו/יוחלפו בטרייד זה יכול להציל את העונה.

*בונוס - אפשר לנסות להעיף את ניקוליץ' ולהביא זר אחר לעמדה הזאת או/ו לנסות להביא את קניקובסקי מנתניה תמורת חלק מהשחקנים שרשמתי ואולי גם תשלומים בעתיד (בינואר המגבלות אמורות להיגמר). 

ברור לי שכמעט שום דבר מפה לא יקרה וחבל. לא צריך איזה זרים ברמת הסאבוריט. מספיק גם ברמת הצ'יקו.

הנה תיקנתי לך 

Just now, מכביסט לעד said:

אני דווקא כן חושב שגלזר הקטן יושאל לא?

עם הפאניקה שאני מאמין שיש כרגע במכבי + קורונה + פיירפליי אני מאמין שלא יביאו כלום ולא ישחררו כלום כי אין לדעת מה יהיה מחר. 

לפני4 שעות , מכביזם זה בדם said:

כמה פעמים קבוצה חזרה ממינוס 9 לאליפות? 

קודם כל זה לא 9, דבר שני זה המצב. להגיד לך שזה אידיאלי לא זה לא אבל אתה משחק בתי מסגרות אז ידעת מראש שלא תהיה מושלם בליגה

ואנחנו מכבי אנחנו יכולים וגם נחזור למאבק בגדול

58 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תן לי רק צ'יקו.

יכול לשחק גם באגפים וגם בשפיץ, ולעשות את זה כרגע יותר טוב מגררו שאותו אפשר להשאיל. 

Just now, elbanana said:

תן לי רק צ'יקו.

יכול לשחק גם באגפים וגם בשפיץ, ולעשות את זה כרגע יותר טוב מגררו שאותו אפשר להשאיל. 

לפי וואן בני יהודה רוצים אותו

1 hour ago, קמאנן said:

שאלה יפה וקשה:

האם השיא של יונתן כהן נמצא כרגע לפניו או אחריו?

אוי אתם מגזימים

הוא כישרון ענק (ועדיין לא מבינים אפילו עד כמה), אז כן אתמול הוא איבד את זה אבל מפה ועד לאן שעפתם... יש לו נגיעות של זהבי ואופי של ווינר זה לא איזה ירדן שועה. הוא יתאפס על עצמו בסופו של דבר, יש לנו מערכת שאמורה לדעת להתמודד עם דברים כאלה וגם עשתה את זה בעבר. ברגע שהוא יפסיק עם השטויות (וזה יקרה) הוא יתפוצץ ותבינו מה יש לנו בידיים. 

לפני1 שעה , המכבייה said:

אולי דוניס לא כל כך מאמין בווינגרים? 
בניגוד למה שחשבתי, הוא פתח עם ארבעה בהגנה אבל לא היה שלם עם זה ולכן חיזק את זה בעוד קשר אמצע. אבל כאשר אתה מאבד שני כדורים בדקה, באיזור החזק שלך(קישור) אז כל התיכנון המוקדם נזרק לפח. אני חושש שהספיגות אתמול ידחפו אותו עוד יותר לכיוון שלושת הבלמים.
תמוה בעיני למה אלמוג(שעמד להיכנס לפני שיוני השווה) לא נכנס. הוא נראה כמו הפרטנר המושלם לפשיץ, יש לו אחד על אחד חיוני וחיפה היתה בלי אוויר.
מכבי גם היום, טובה יותר מחיפה שלא השכילה לחזק מספיק את ההגנה הבינונית שלה. 

אני חושב שהוא לא מאמין בווינגרים שלנו וזה מצב לא משהו בהתחשב במצב שבו יש לנו לא מעט כאלו.

אני באיזשהו מקום מבין אותו, שני שחקני הכנף הבכירים שלנו הם שחקנים של כדור לרגל עם מהירות של דור פרץ(מהיר לקשר).

הפחות טובים הם דווקא המהירים בסגל.

איביץ הסתדר עם כנפיים איטיות כי אצילי היה טופ 1 בעמדה שלו בליגה, אלמוג כרגע לא.

שלושה בלמים ורוטציות כפויות מחזיר אותו לעונות איווניר וג׳ורדי, כמובן לא אומר כלום רציונלית אבל בטח לא מעודד

7 דקות לפני, המכביסטית15 said:

אוי אתם מגזימים

הוא כישרון ענק (ועדיין לא מבינים אפילו עד כמה), אז כן אתמול הוא איבד את זה אבל מפה ועד לאן שעפתם... יש לו נגיעות של זהבי ואופי של ווינר זה לא איזה ירדן שועה. הוא יתאפס על עצמו בסופו של דבר, יש לנו מערכת שאמורה לדעת להתמודד עם דברים כאלה וגם עשתה את זה בעבר. ברגע שהוא יפסיק עם השטויות (וזה יקרה) הוא יתפוצץ ותבינו מה יש לנו בידיים. 

הלוואי שאת מנבאת נכון. ההבדל בינו לבין זהבי הוא שאצל זהבי הראש היה מסודר עוד כשהוא שיחק ברמת השרון

יונתן כהן כבר עונה שלישית בבוגרים של מכבי רצוף,כל שנה אותו דבר.
שום דבר לא ישתנה בו.
הוא ימשיך להיות ילד זין.
כל עוד הוא יאבד כדור ולא יילחם עליו,הוא ישאר בארץ,שום קבוצה באירופה לא תרצה שחקן כזה.
היו פה דיבורים על נגיעות כמו זהבי,הוא לא יהיה כמוהו,זהבי נלחם על כל כדור,הוא לא.
אז הוא שם כמה גולים,אז?
השתן עלה לו לראש.
סוריי אבל עם כמה שמאוננים עליו פה,לא תופס ממנו שחקן.
שיישב קצת בספסל,לא יזיק.

הספסל לא גורם לו להשתנות, איביץ' לא הצליח לחנך אותו, הכל תלוי בו.

גם אם הוא לא נלחם על הכדור כמו משוגע, הוא מביא מספרים ונקודות, זה הכי חשוב.

1 hour ago, Kenji.09 said:

יונתן כהן כבר עונה שלישית בבוגרים של מכבי רצוף,כל שנה אותו דבר.
שום דבר לא ישתנה בו.
הוא ימשיך להיות ילד זין.
כל עוד הוא יאבד כדור ולא יילחם עליו,הוא ישאר בארץ,שום קבוצה באירופה לא תרצה שחקן כזה.
היו פה דיבורים על נגיעות כמו זהבי,הוא לא יהיה כמוהו,זהבי נלחם על כל כדור,הוא לא.
אז הוא שם כמה גולים,אז?
השתן עלה לו לראש.
סוריי אבל עם כמה שמאוננים עליו פה,לא תופס ממנו שחקן.
שיישב קצת בספסל,לא יזיק.

כאילו שחסר באירופה שחקנים שהם פרימדונות, אם הוא ייתן עונה טובה מבחינת מספרים ומכבי תרצה למכור אני בטוח שיהיו קופצות.

11 דקות לפני, Marco_Reus said:

כאילו שחסר באירופה שחקנים שהם פרימדונות, אם הוא ייתן עונה טובה מבחינת מספרים ומכבי תרצה למכור אני בטוח שיהיו קופצות.

לא חסר,אבל מצטער עם כל הכבוד זה לא עובד ככה.
בטח לא במשחק שאתה נלחם על החיים והמוות שלך כבר בפתיחת העונה.
אנחנו פאקינג מכבי,לא סכנין איזו קבוצה סוג ז' שבאים לגנוב תיקו,אנחנו באים לנצח וזה אומר להתאבד על כל כדור.

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

הספסל לא גורם לו להשתנות, איביץ' לא הצליח לחנך אותו, הכל תלוי בו.

גם אם הוא לא נלחם על הכדור כמו משוגע, הוא מביא מספרים ונקודות, זה הכי חשוב.

לא נראה לי שהוא רוצה להשתנות,אותו תקליט כל פעם.
אם היה נלחם יותר,היינו מנצחים אתמול,אמר לעצמו הבאתי את התיקו,שיזדיינו כולם,זה לא עובד ככה,אנחנו לא קבוצה סוג ז'.

תמשיכו לבלבל במוח פה ויוני ימשיך לתת מספרים ולהיות שחקן ההתקפה הכי טוב והכי חשוב

בקבוצה.

לכל מי שמוותר עליו בכזאת קלות אני רוצה להזכיר שגם ציקו וגם אצילי שנתנו פה מספרים 

לא פה.

לפני15 שעות , DoW said:

עלינו עם הרבה שחקנים "נכונים" בהרכב, אבל המערך והשיטה פשוט היו הזויים לחלוטין. ביטון וריקן היו תקועים באגף ולא נגעו בכדור, זה היה לשחק עם 2 פחות, גררו לא הצליח להיות מעורב, זה עוד אחד פחות.

באמצע, איפה שאמור להיות היתרון שלך עם גלזר פרץ וגולסה שוב העמדה שלהם הייתה גרועה ביותר. גולסה היה ממש מקדימה, וגם פרץ לפעמים, ובפס פשוט חיפה עברה את קו הלחץ הזה ועברה להיות ביתרון מספרי בכל התקפה שלהם, זה מה שהפך אותם לכל כך מסוכנים בחצי שעה הראשונה.

זה ממש היה בולט איך כאשר חיפה עם הכדור השחקנים שלנו לא מספיק קרובים אחד לשני, אל הכדור ואל השחקנים שלהם, ובצד השני כל הזמן הייתה התנפלות שלהם עלינו כאשר הגענו ל 40-45 מטר מהשער, במיוחד באמצע המגרש. אפשר להוסיף גם משחק פחות טוב לדעתי של גלזר שפשוט לא הצליח לטאטא את הכדורים האלה שעברו את פרץ וגולסה, מה שהוביל לכל כך הרבה התקפות מעבר ומתפרצות של חיפה.

מלך! כל מילה

לפני11 שעות , DoW said:

אני לא מבין מאיפה מגיעות התקפות של ברזיל 70 כמו בגול השני נגד הטורקים והראשון נגד חיפה אתמול

רצף מסירות הזוי שמגיע משום מקום ומסתיים בשער יפה מול השוער, לעומת כל שאר הדקות נטולות היצירתיות.

איתך לגמרי, שני שערים הזויים שפתאום גורמים לי לחשוב שאולי השחקנים לא כאלה גרועים.

לפני10 שעות , Cosmic said:

גררו נראה כמו שחקן סביר לליגה הלאומית ולא מעבר. יוני כהן היה פשוט מחריד, איבד כל כדור שהגיע אליו והציג כמה מהלכים שאמורים לגרום לו להרהר בפרישה מהמקצוע. 

לחיוב כמובן קנדיל שהציג את המשחק הכי טוב שלו בקריירה ככל הנראה, היה בזון מלחיץ והצליח בכל פעולה שניסה. וכמובן דור פרץ שהוא השחקן היחיד שאפשר לציין לטובה במכבי העונה. 

בסופו של יום - תוצאה סבבה לגמרי שחתמתי עליה לפני המשחק. הנרטיב שבו הושגה בכלל מצויין. 

מסכים עם הכל

לפני10 שעות , Ophir 888 said:

מבחינתי הפספוס הגדול זה בכלל אילון. בגילאי נערים ונוער דיברו עליו בשורה אחת עם מנור סולומון. הוא כבר בן 21 ובגיל הזה הייתי מצפה כבר שיהיה שחקן הרכב קבוע והקיץ אפילו יקבל הצעות מחו״ל. לא ברור לי למה הוא לא מקבל יותר הזדמנויות, אפילו רצף של משחקים עד שיראה מה הוא מסוגל.. בקצב הזה לא אתפלא אם ינסה להשתחרר בינואר...

אם מאמן אחד לא מאמין באלמוג הייתי אומר שהוא צודק ועדיף לו לעזוב, אם זה כולם הבעיה כנראה בו.

לפני9 שעות , DoW said:

מישהו יכול להסביר מה הקטע עם הקרנות שלנו? 

למה יש 2 שחקנים ליד הכדור בדגל הקרן, שחקן שמאלי ושחקן ימני?

היינו עושים את זה המון עם איביץ, כאשר שחקן אחד מגלגל קצת את הכדור לתוך המגרש ואז השחקן השני מרים בנגיעה בזווית נוחה יותר כדי שהכדור לא יצא לחוץ.

השנה זה חוזר על עצמו שפשוט השחקן מרים מהקרן מבלי שהשחקן השני יגע בכדור. הוא סתם עומד שם, טמטום מוחלט.

זה שחקן פחות בתוך הרחבה כדי להבקיע גול, שחקן פחות מחוץ לרחבה כדי להשתלט על כדור חוזר, שחקן פחות בהגנה כדי לעזור נגד מתפרצות. אין בזה היגיון. אתה מציב שם שחקן נוסף, תשתמש בו!

בכל פעם שאני רואה את זה בא לי לבכות, במיוחד כשהרבה קרנות שלנו מסתיימות במצב לא רע ליריבה.