Jump to content

רשמים מהתיקו מול חיפה בסמי עופר | תיקו מסחרר אך מאכזב

Sawyer

Recommended Posts

1 hour ago, Echoes said:

יונתן כהן צריך להתאפס על החיים שלו מהר. חושב שהוא כריסטיאנו רונאלדו בבני יהודה. מאמן שפוי נותן לו חודש בחוץ על ההופעה המבישה אתמול(למרות הגול)

יכול להיות שזה נכון, אבל אם הוא היה עושה את זה כולם פה היו צועקים למה הוא לא משחק

אי אפשר להיות צודק בהכל ואת זה חייבים להבין

אני לא מבין מאיפה מגיעות התקפות של ברזיל 70 כמו בגול השני נגד הטורקים והראשון נגד חיפה אתמול

רצף מסירות הזוי שמגיע משום מקום ומסתיים בשער יפה מול השוער, לעומת כל שאר הדקות נטולות היצירתיות.

ועוד משהו זה החפירות בשידור (ונדמה לי גם תירוצים בחיפה אחרי המשחק) על כך שהם לא שיחקו משחק רשמי כבר חודש ואנחנו היינו במשחקים תחרותיים.

מה? זה כמו משחק מחזור ראשון בשבילם. אם אין להם אוויר בדקה 30 זה חמור מאוד ולא רלוונטי למשחק ראשון אחרי חודש. דווקא אנחנו אמורים להיות במצב הרבה יותר קשה, כי אנחנו משחקים כל הזמן 2 משחקים בשבוע, וכשלא הייתה ליגה אז חצי קבוצה הייתה בנבחרת ושיחקה שם בעומס כבד גם כן.

אפשר להוסיף גם את הקורונה ששיבשה לנו כל כך הרבה (ואני מנחש שעדיין משפיעה על שחקנים כמו סבוריט וגלזר כי אין הסבר אחר ליכולת שלהם).

בקיצור, כל מה שעבר עלינו גרסת מכבי. מקווה שזה יסתיים גם באליפות איכשהו.

גררו נראה כמו שחקן סביר לליגה הלאומית ולא מעבר. יוני כהן היה פשוט מחריד, איבד כל כדור שהגיע אליו והציג כמה מהלכים שאמורים לגרום לו להרהר בפרישה מהמקצוע. 

לחיוב כמובן קנדיל שהציג את המשחק הכי טוב שלו בקריירה ככל הנראה, היה בזון מלחיץ והצליח בכל פעולה שניסה. וכמובן דור פרץ שהוא השחקן היחיד שאפשר לציין לטובה במכבי העונה. 

בסופו של יום - תוצאה סבבה לגמרי שחתמתי עליה לפני המשחק. הנרטיב שבו הושגה בכלל מצויין. 

8 דקות לפני, DoW said:

ועוד משהו זה החפירות בשידור (ונדמה לי גם תירוצים בחיפה אחרי המשחק) על כך שהם לא שיחקו משחק רשמי כבר חודש ואנחנו היינו במשחקים תחרותיים.

מה? זה כמו משחק מחזור ראשון בשבילם. אם אין להם אוויר בדקה 30 זה חמור מאוד ולא רלוונטי למשחק ראשון אחרי חודש. דווקא אנחנו אמורים להיות במצב הרבה יותר קשה, כי אנחנו משחקים כל הזמן 2 משחקים בשבוע, וכשלא הייתה ליגה אז חצי קבוצה הייתה בנבחרת ושיחקה שם בעומס כבד גם כן.

אפשר להוסיף גם את הקורונה ששיבשה לנו כל כך הרבה (ואני מנחש שעדיין משפיעה על שחקנים כמו סבוריט וגלזר כי אין הסבר אחר ליכולת שלהם).

בעיניי זה אולי החלק הכי משוגע והגניבת דעת הכי גדולה, איך לקבל אותם באמצע הרצף הכי קשוח שראינו איי פעם כקבוצה זה כל כך משמעותית עדיף על חודש מנוחה עם מחנה אימון שכולל 3 משחקי אימון. לא מצליח להבין איך הגניבת דעת הזאת הפכה לעובדה מוגמרת שכולם מציינים ככה, הזיה גמורה. 

במצב הפוך הם לא היו מגיעים למחצית.

לפני9 שעות , Simba said:

מבין את האכזבה מדודזאדה , לא מבין עדיין איך הוא נתן רוחב כל כך מדויק לשחקן של חיפה במצב שיכול להיות 3-2 ענק ,

אבל בשני משחקים האחרונים שאני זוכר של שבלטקסה שיחק , הוא גמר לנו את שניהם.

דודזאדה עושה פחות נזק.

במשחק הראשון נגד זלצבורג הטעות של דוידזאדה (ב-2-1 שלהם), שהוא פשוט נעצר ולא רץ עם השחקן שלו, הרבה יותר קריטית מהמגע של בלטקסה שבכלל לא היה צריך להישרק פנדל. 

לפני3 שעות , אליהו_הנביא said:

יונתן כהן יודע שאין לו מחליף ראוי לשחק בקו וככה הוא מתנהג. אם הייתה כאן בניה נכונה בקיץ ולא הבזיון שהיה כאן, אז גם היה מגיע זר לקו. אצילי היה מאוד משפיע בצד ימין, וגם כשלא הלך לו הוא היה עושה טונה של הגנה. 

מה שמעצבן אצל יוני זה שאם הוא מוריד מהפוזה והדאווין ובא נטו לעבוד בשביל הקבוצה, הוא באנקר נעוץ בהרכב.

זה לא שחקן בלי איכויות שאתה לא מצפה ממנו לכלום או עב''ם כמו דוידזאדה שהגיע מבאר שבע.

מבחינתי הפספוס הגדול זה בכלל אילון. בגילאי נערים ונוער דיברו עליו בשורה אחת עם מנור סולומון. הוא כבר בן 21 ובגיל הזה הייתי מצפה כבר שיהיה שחקן הרכב קבוע והקיץ אפילו יקבל הצעות מחו״ל. לא ברור לי למה הוא לא מקבל יותר הזדמנויות, אפילו רצף של משחקים עד שיראה מה הוא מסוגל.. בקצב הזה לא אתפלא אם ינסה להשתחרר בינואר...

אם יוני נכנס והשווה את התוצאה ולמרות זאת יש קונצנזוס על הכעס עליו אתמול אז זה אומר הכל על ההתנהלות שלו.

למרות הכל הוא חייב לפתוח כשהוא יכול, אין לנו את הפריבילגיות של שנה שעברה

8 דקות לפני, Ophir 888 said:

מבחינתי הפספוס הגדול זה בכלל אילון. בגילאי נערים ונוער דיברו עליו בשורה אחת עם מנור סולומון. הוא כבר בן 21 ובגיל הזה הייתי מצפה כבר שיהיה שחקן הרכב קבוע והקיץ אפילו יקבל הצעות מחו״ל. לא ברור לי למה הוא לא מקבל יותר הזדמנויות, אפילו רצף של משחקים עד שיראה מה הוא מסוגל.. בקצב הזה לא אתפלא אם ינסה להשתחרר בינואר...

נראה לי היחיד שדיבר עליו זה אורי אוזן

כשראיתי אותו בנוער לא ראיתי משהו יוצא דופן. בערך כמו שדור ג'אן היה בנוער.

הוא בנוי מצויין כן, אבל מעבר לזה אין הרבה כרגע.

מישהו יכול להסביר מה הקטע עם הקרנות שלנו? 

למה יש 2 שחקנים ליד הכדור בדגל הקרן, שחקן שמאלי ושחקן ימני?

היינו עושים את זה המון עם איביץ, כאשר שחקן אחד מגלגל קצת את הכדור לתוך המגרש ואז השחקן השני מרים בנגיעה בזווית נוחה יותר כדי שהכדור לא יצא לחוץ.

השנה זה חוזר על עצמו שפשוט השחקן מרים מהקרן מבלי שהשחקן השני יגע בכדור. הוא סתם עומד שם, טמטום מוחלט.

זה שחקן פחות בתוך הרחבה כדי להבקיע גול, שחקן פחות מחוץ לרחבה כדי להשתלט על כדור חוזר, שחקן פחות בהגנה כדי לעזור נגד מתפרצות. אין בזה היגיון. אתה מציב שם שחקן נוסף, תשתמש בו!

אם הייתי אוהד חיפה הייתי מתאבד מהמשחק אתמול.

שנים שנותנים להם סטירות עם הזין, הנה הגיע הרגע, טירוף פסיכי בהתחלה, 2-0 ונראה שהיד עוד נטויה לתוצאה היסטורית וחזרה מרגשת לקדמת הבמה, ממש חיו את החלום לחצי שעה.

ואז נזכרו שהם למעשה הפועל

תחשבו זה כמו שהפועל היו משווים ל2-2 ועוד יכלו לנצח בדרבי 4-0 במקום זה היה יותר קרוב שנעשה להם דרבי פור, היה מרגש אחרי המקביל לדרבי זהבי נגדם ב4:3

7 דקות לפני, DoW said:

היינו עושים את זה המון עם איביץ, כאשר שחקן אחד מגלגל קצת את הכדור לתוך המגרש ואז השחקן השני מרים בנגיעה בזווית נוחה יותר כדי שהכדור לא יצא לחוץ.

השנה זה חוזר על עצמו שפשוט השחקן מרים מהקרן מבלי שהשחקן השני יגע בכדור. הוא סתם עומד שם, טמטום מוחלט.

זה שחקן פחות בתוך הרחבה כדי להבקיע גול, שחקן פחות מחוץ לרחבה כדי להשתלט על כדור חוזר, שחקן פחות בהגנה כדי לעזור נגד מתפרצות. אין בזה היגיון. אתה מציב שם שחקן נוסף, תשתמש בו!

לא מצליח להבין, פעם הטיעון היה שזה בגלל שדרושה עמידה שונה נגד הגבהה מסובבת לבפנים מאשר הגבהה מסובבת לבחוץ, אבל בכל מקרה רק השחקן השמאלי מגביה ככה שאני לא יכול להבין את מי זה מטעה בדיוק

לפני5 שעות , DoW said:

עלינו עם הרבה שחקנים "נכונים" בהרכב, אבל המערך והשיטה פשוט היו הזויים לחלוטין. ביטון וריקן היו תקועים באגף ולא נגעו בכדור, זה היה לשחק עם 2 פחות, גררו לא הצליח להיות מעורב, זה עוד אחד פחות.

באמצע, איפה שאמור להיות היתרון שלך עם גלזר פרץ וגולסה שוב העמדה שלהם הייתה גרועה ביותר. גולסה היה ממש מקדימה, וגם פרץ לפעמים, ובפס פשוט חיפה עברה את קו הלחץ הזה ועברה להיות ביתרון מספרי בכל התקפה שלהם, זה מה שהפך אותם לכל כך מסוכנים בחצי שעה הראשונה.

זה ממש היה בולט איך כאשר חיפה עם הכדור השחקנים שלנו לא מספיק קרובים אחד לשני, אל הכדור ואל השחקנים שלהם, ובצד השני כל הזמן הייתה התנפלות שלהם עלינו כאשר הגענו ל 40-45 מטר מהשער, במיוחד באמצע המגרש. אפשר להוסיף גם משחק פחות טוב לדעתי של גלזר שפשוט לא הצליח לטאטא את הכדורים האלה שעברו את פרץ וגולסה, מה שהוביל לכל כך הרבה התקפות מעבר ומתפרצות של חיפה.

בול. 

לפני5 שעות , Dan eran said:

ואני אגיד לך את האמת הייתי קונה תסריט שנהיה עם 6/6 באירופית ו ו 3/12 בליגה כי ליגה יש המון המון המון זמן לתקן

כמה פעמים קבוצה חזרה ממינוס 9 לאליפות? 

לפני11 שעות , מכביזם זה בדם said:

כל עוד דוניס מתעקש לא לשחק עם יונתן כהן, אלמוג, טב"ח וחוזז אנחנו לא ניקח אליפות. 

אפשר לחשוב מי רשמת כאן.

הראשון ילד זין שלא מפסיק לאבד כדורים ולא אכפת לו, אלמוג וחוזז לא שיחקו כמעט בכלל שנה שעברה מסיבה מסוימת והעונה אלמוג לא הרשים בכלל במשחקים ששיחק ובן חיים פצוע מאז ב"ש, אבל בדקות שהוא שיחק זה די ברור שהוא לא אותו בן חיים של פעם.

בקיצור אנחנו חייבים עוד שחקן אגף.

Just now, מכביסט לעד said:

אפשר לחשוב מי רשמת כאן.

הראשון ילד זין שלא מפסיק לאבד כדורים ולא אכפת לו, אלמוג וחוזז לא שיחקו כמעט בכלל שנה שעברה מסיבה מסוימת והעונה אלמוג לא הרשים בכלל במשחקים ששיחק ובן חיים פצוע מאז ב"ש, אבל בדקות שהוא שיחק זה די ברור שהוא לא אותו בן חיים של פעם.

בקיצור אנחנו חייבים עוד שחקן אגף.

זה פחות הפרסונל ויותר המערך, אי אפשר לקחת אליפות בלי שחקני כנף שתורמים. 

מעבר לזה, חוזז היה טוב מאוד בפלייאוף. בן חיים היה טוב מאוד במעט דקות ששיחק נגד זלצבורג, ועשה דברים יפים גם נגד קראבח. 

יוני נראה כמו ילד זין, אבל את המספרים שלו הוא נותן, מהבודדים בליגה שיכול להגיע לדו ספרתי בגולים ובישולים. 

בקיצור, צריך לרוץ כמה משחקים איתם כדי לראות אם יש או אין עם מה לעבוד. בינתיים, לא שיחקנו משחק אחד העונה עם חלוץ אימתני (פשיץ') ו-2 קיצוניים אמיתיים לידו, כדי להבין מה יש לנו ביד. 

לפני1 שעה , Sawyer said:

בעיניי זה אולי החלק הכי משוגע והגניבת דעת הכי גדולה, איך לקבל אותם באמצע הרצף הכי קשוח שראינו איי פעם כקבוצה זה כל כך משמעותית עדיף על חודש מנוחה עם מחנה אימון שכולל 3 משחקי אימון. לא מצליח להבין איך הגניבת דעת הזאת הפכה לעובדה מוגמרת שכולם מציינים ככה, הזיה גמורה. 

במצב הפוך הם לא היו מגיעים למחצית.

זה טוב לנו. שימשיכו לספר לעצמם תירוצים במקום להבין שהם לא מספיק טובים.

לפני1 שעה , DoW said:

אני לא מבין מאיפה מגיעות התקפות של ברזיל 70 כמו בגול השני נגד הטורקים והראשון נגד חיפה אתמול

רצף מסירות הזוי שמגיע משום מקום ומסתיים בשער יפה מול השוער, לעומת כל שאר הדקות נטולות היצירתיות.

קוראים לזה דן ביטון. 

הבן אדם אומן במסירות מפתח, אתמול הוא לו כמה כאלה שפשוט חתכו את ההגנה של חיפה.

לפני1 שעה , DoW said:

זאת פשוט גניבת דעת.

המשחק הרשמי האחרון של חיפה היה נגד טוטנהאם עבר מאז בדיוק חודש.

נכון זה הרבה זמן וזה לא אופטימלי, אבל בניגוד לקבוצות אחרות הם שמרו על כושר והתאמנו, הם היו במחנה אימונים בחו״ל ודאגו לשמור על כושר גופני.

אני לא יודע מה גרם לכך שהכושר הגופני שלהם יראה ירוד, אבל להגיד שזה בגלל שהם לא שחקו חודש? כפי שאמרתי זאת פשוט גנבת דעת, מילא היו אומרים שהם לא חדים כי זאת כמו תחילת עונה, אבל זה לא המצב, הם מדברים על כושר גופני.

כפי שציינת, אם כבר יש קבוצה שצריכה להיות עייפה זה אנחנו.

1 hour ago, DoW said:

תמיד יהיו שם שחקן ימני ושחקן שמאלי. במצב כזה השוער לא יכול לדעת האם הכדור יוגבה החוצה או פנימה וזה אמור לגרום לשוער לא לעמוד במקום הנכון

אני באמת ובתמים לא מבין את יונתן כהן. הרי כישרון יש לו. יש לו גם אקס פקטור שאין להרבה אחרים.

למה לא להיות ממושמע טקטית? למה לא לעבוד קשה? למה להיות תקוע עם השורשים באדמה ולא לנסות להעלות את עצמך רמה כל הזמן? זה מתסכל. הוא יכול להתפתח לשחקן מצוין. הוא פשוט שם לעצמו רגליים.

לפני3 שעות , DoW said:

הם המאמי הלאומית החדשה אחרי נפילת ב"ש.

אל תתאמץ לחפש היגיון בדברים שהשדרים האלה אומרים.

אתה מוזמן לראות גם איך הם מתבאסים בגולים של מכבי ומתלהבים בגולים שמכבי חוטפת.

אם נעשה מהפך בטבלה ונברח לחיפה בהמשך , הם יתחילו לבקר אותם בלי הפסקה כי מכבי בדרך לאליפות.

יתחילו לדבר על כמה הליגה חלשה ואיך חיפה עשתה את כל הטעויות ...

15 דקות לפני, Helly22 said:

מישהו יכול לעשות סדר לגבי הפנדל, חוקה, פנדל, לא פנדל, גבולי?

הכדור פגע בחלק העליון של היד, לא פנדל. אם היה פוגע באיזור של האמה זה פנדל.

43 דקות לפני, Helly22 said:

מישהו יכול לעשות סדר לגבי הפנדל, חוקה, פנדל, לא פנדל, גבולי?

לא פנדל באף סיטואציה, מביך להתעסק בזה בכלל.