Jump to content

פרופורציה- דוניס

Liber

Recommended Posts

4 דקות לפני, malkoçoğlu said:

כדי שנקבל "פורפורציה לדוניס", דירגתי לעצמי את המאמנים במכבי מאז גולדהאר החליט על מאמנים זרים בלבד, 
כמו שתראו, דוניס במרחק אובדן נק' מול סכנין ואז הוא יכול להחליף את שוטא באוטובוס ולקחת לו את החמגשית כי הוא יהיה רשמית הגרוע ביותר. צר לי.

מהכי טוב להכי רע:

1. איביץ' (הוציא מים מהסלע, אליפויות היסטוריות ודומיננטיות אדירה)
2. סוזה (הכדורגל הכי יפה אבל עם סגל נוצץ שאפשר היום רק לחלום עליו, לכן איביץ' מעליו)

3. אוסקר קדנציה ראשונה (שבר בצורת, הניח יסודות)
4. פאקו (טרבל אדיר, כדורגל אפור)
5. בוס (כדורגל יפה מאוד, אבל בלי תאכלס בסופו של דבר)
6. יוקאנוביץ' 
7. אוסקר קדנציה שניה (זה נראה לא טוב והיה קצר)
8. ג'ורדי כמאמן 
9. וידיגל הידוע לשמצה
10. דוניס
11. שוטא (המון דברים דומים למכבי של דוניס, המהפך בדירוג ברקע כבר)

מניח שלכל אחד יהיה דירוג קצת שונה אבל דוניס בתחתית BIG TIME לא משנה איך מסתכלים על זה.

אולי. אני עוד לא סגור על זה. נראה איך הוא והמערכת מגיבים. אני לא חושב שההיסטריה בפורום וברשתות החברתיות קרובה בכלל למציאות. 

Just now, Simba said:

חחח האוהדים כאן מנטרלים לגיטימציה ?

אין הגנה , אין התקפה , קישור שאמור להיות טוב - לא טוב . העמדות של השחקנים לא קשורות , המערכים משתנים על ימין ועל שמאל

וכמעט תמיד זה לא עובד.

אנשים יושבים בבית , רואים קבוצה חושך , הכי לא מסודרת שיש , הכל אלתורים במשחק(רובם המוחלט לא מוצלחים)  והקהל מפרק את הקבוצה(גם כשאין קהל באף משחק) ?

כל כך הרבה אי דיוקים בתגובה שלך.

"האוהדים" - הכללה גסה ודמגוגית.

בוא אני אתרגם לך אם קשה לך.

אתם = אותה קבוצת אוהדים ספציפית שמתבטאת תוך כדי פיזור רעל

הקהל מפרק את הקבוצה? עוד דמגוגיה!

אמרתי שחוסר תמיכה מופגן במאמן יכול לפרק קבוצה, בגלל ששחקנים מסויימים מקבלים את דעת הקהל לצידם לבצע בעיות למאמן, זה אמנם לא קרה לאחרונה במכבי אבל זה קרה וקורה כל הזמן בעולם הכדורגל.

עכשיו לטיעונים המקצועיים, אין בעיה מכבי לא נראית טוב, ראשית שלום לך אדון מומחה לכדורגל שאתה יודע יותר טוב בכל דבר שקשור לתחום, לא זכור לי שמישהו הבין את המערכים והחילופים של איביץ' בזמן אמת, אז צא מההתנשאות שלך.
שנית איך החלטת בכזאת נחרצות שהכל אשמת המאמן, רשמתי שיש לו אחריות מסויימת על המצב, הוא ממש לא היחיד, ובטח שלא יעזור לתלות אותו בכיכר העיר ולהסיר אחריות מכל השאר.
לטעמי מיותר בכלל להאשים זה עושה רק רע, זה מה יש עם זה נסתדר.

שורה תחתונה:

אפשר להגיד שהמאמן לא טוב לדעתכם, יש הבדל ענק בין להעלות דעה ללצאת עליו כמו שקורה כאן.

34 דקות לפני, zeudemort said:

גלזר ופרץ לא משחקים באותם תפקידים שהיו להם בשנה שעברה, בגלל שהמערכים שונים ממה שהיו בשנים האחרונות.

אתה לא יכול לחשוב שאם תשים את גלזר שהוא גרזן אמיתי בתפקיד יותר קדמי זה יטיב איתו.

עזוב אותך מערך כזה או אחר, בטוח שגם אתה מודע לכך שיש ירידה לא קטנה ברמה שלהם לעומת השנתיים האחרונות (פרץ האמת היה די מושבת בעונה החולפת), הלוואי וזה רק עניין של להעביר שחקן כזה או אחר מטר ימינה או ס"מ שמאלה, החשש שלי הוא שכבר לא נראה את הדומיננטיות שלהם מבחינה פרסונלית כמו בעבר, למה זה? אין לי מושג, אבל תחילת העונה מבשרת רעות מהבחינה הזו. למאמן יש חשיבות עצומה, אבל גם השחקנים לא פטורים מאחריות, כל אחד צריך לתת את המקסימום בחלקת האלוהים הקטנה שהוא נבחר לשחק בה. 

ההרכב שציינת מעלה, קונה אותו בשמחה לכל משחק ליגה..

16 דקות לפני, Rotiman said:

בחייאת קרישי מול מי הוא שיחק יפה והתקפי? נגד ריגה? סודובה?

זה קבוצות שאוי ואבוי אם אנחנו לא משחקים התקפי מולן.

איביץ' הפסיד פעמיים לאותה סודובה רק מזכיר.

חייב לציין משהו, בטח אתם זוכרים שאיביץ' אמר שהוא המאמן היווני הכי טוב, מה דעתכם על זה? (נערך).

באופן אישי אני חושב שאין מה לקחת מסקנות מהמשחק הזה כי הם לא בליגה שלנו בכלל, אני לא יוצא מבואס, מול חיפה לעומת זאת הייתי בהלם וממש מאוכזב מהפתיחה.

בכל אופן, כמו ששמש כתב, נראה שיום ראשון זאת בערך הזדמנות אחרונה בשביל דוניס.

1 דקה לפני, Naor23 said:

חייב לציין משהו, בטח אתם זוכרים שאיביץ' אמר שהוא המאמן הטוב ביותר ביוון, מה דעתכם על זה?

אתה התבלבלת. איביץ אמר שהוא המאמן היווני הכי טוב, לא המאמן הכי טוב ביוון.

4 דקות לפני, כהן said:

עזוב אותך מערך כזה או אחר, בטוח שגם אתה מודע לכך שיש ירידה לא קטנה ברמה שלהם לעומת השנתיים האחרונות (פרץ האמת היה די מושבת בעונה החולפת), הלוואי וזה רק עניין של להעביר שחקן כזה או אחר מטר ימינה או ס"מ שמאלה, החשש שלי הוא שכבר לא נראה את הדומיננטיות שלהם מבחינה פרסונלית כמו בעבר, למה זה? אין לי מושג, אבל תחילת העונה מבשרת רעות מהבחינה הזו. למאמן יש חשיבות עצומה, אבל גם השחקנים לא פטורים מאחריות, כל אחד צריך לתת את המקסימום בחלקת האלוהים הקטנה שהוא נבחר לשחק בה. 

ההרכב שציינת מעלה, קונה אותו בשמחה לכל משחק ליגה..

זה נקרא- איזור נוחות. מכבי צריכה למכור ולגדל. כרגע התמהמהו עם זה ולכן נוצר הפקק(עידו שחר, אלטמן, קארצב). כל שחקן ישראלי רציני עם משכורת גבוהה ולאחר שמיצה אתגרים, יראה ככה. זה קרה גם לדור מיכה. צריך לדעת לשחרר ולסמוך על התהליך. גם אם תיהיה ירידה מסויימת ותקופתית. 

39 דקות לפני, MTA For Ever said:

לא מדויק. עלית עם חלק קדמי אימפוטנטי ברמות שלא יתואר, השלישיית אמצע הזו שאתה מדבר עליה יודעת לשחק כמו שאמרת בשיטה אחת וטוב שכך, כל אחד עם יכולותיו מתיישב בול. במשחק האחרון כל אחד מהם קיבל תפקיד אחר לגמרי, והוסיפו חטא על פשע והשלישייה הקדמית בתוספת גולסה היו בעצם 4 שחקנים שאף אחד מהם לא משחק בעמדה הטבעית שלו. ואל תשכח את שרן מגן ימני שנפקד מהרוטציה המשובחת של דוניס ושיחק 2238 משחקים כולל נבחרות כולל הכל. זה התחיל מול בני יהודה פשוט כולנו היינו בהיי ועוד משחק יהיה בסדר. חלאס, תתעוררו. זה לא מספיק טוב. צריך לדעת גם לחתוך ממערכת יחסים דפוקה. צריך גם לזהות את זה בזמן.

לחטוף שני שערים בתוך דקה, זה ללא קשר למי שבחרת לפתוח איתו בתור חלוץ. האמצע שלך שהיה כחומה בצורה פשוט איבד כל כדור לשחקן הראשון שהיה בסביבתם, לא בא להפיל את האשמה על שחקן כזה או אחר, רק רציתי להדגיש שפרסונלית יש לנו בעיה עם שחקני מפתח שפתחו את העונה רע, ללא קשר לכלום.

בקשר לדוניס, הבעתי את דעתי עליו לא פעם ולא פעמיים, לדעתי אגב בסיום העונה האירופית יש מצב גדול שיבחר לעזוב לבד..

21 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

כל כך הרבה אי דיוקים בתגובה שלך.

"האוהדים" - הכללה גסה ודמגוגית.

בוא אני אתרגם לך אם קשה לך.

אתם = אותה קבוצת אוהדים ספציפית שמתבטאת תוך כדי פיזור רעל

הקהל מפרק את הקבוצה? עוד דמגוגיה!

אמרתי שחוסר תמיכה מופגן במאמן יכול לפרק קבוצה, בגלל ששחקנים מסויימים מקבלים את דעת הקהל לצידם לבצע בעיות למאמן, זה אמנם לא קרה לאחרונה במכבי אבל זה קרה וקורה כל הזמן בעולם הכדורגל.

עכשיו לטיעונים המקצועיים, אין בעיה מכבי לא נראית טוב, ראשית שלום לך אדון מומחה לכדורגל שאתה יודע יותר טוב בכל דבר שקשור לתחום, לא זכור לי שמישהו הבין את המערכים והחילופים של איביץ' בזמן אמת, אז צא מההתנשאות שלך.
שנית איך החלטת בכזאת נחרצות שהכל אשמת המאמן, רשמתי שיש לו אחריות מסויימת על המצב, הוא ממש לא היחיד, ובטח שלא יעזור לתלות אותו בכיכר העיר ולהסיר אחריות מכל השאר.
לטעמי מיותר בכלל להאשים זה עושה רק רע, זה מה יש עם זה נסתדר.

שורה תחתונה:

אפשר להגיד שהמאמן לא טוב לדעתכם, יש הבדל ענק בין להעלות דעה ללצאת עליו כמו שקורה כאן.

איזה מונח הבאת -"פיזור רעל" .. כל הכבוד...

אנשים אומרים שהמאמן לדעתם לא טוב/גרוע , מי ישמע איזו דעה מופרכת זאת .

לגבי הפסקה השניה של מה שרשמת , לא יודע איך לענות על זה אפילו.

"חוסר תמיכה מובהק במאמן" (מי ישמע יושבים לו מאחוריו בספסל 7000 אוהדים ששרים לו להתפטר 90 דקות).

הקטע עם שחקן שקורא שיש ביקורת על המאמן ודווקא בגלל זה יעשה בעיות למאמן , נשמע לי לא פחות מהזוי ומצחיק.

פסקה שלישית , 

לא אמרתי שאני מומחה , לא התנשאתי , לא החלטתי שהכל אשמת המאמן (לדעתי יש לו חלק גדול מאוד המאמן אחראי על תפקוד של הקבוצה).

שורה תחתונה ,

הוא מאמן לא טוב לדעתי ואני מקווה מאוד שהוא יוחלף כבר בטווח הקצר אם לא מנצחים את סכנין (אם כן מנצחים את סכנין והוא מחבר רצף ניצחונות והקבוצה משתפרת - וולקאם , מעולה).

25 דקות לפני, Naor23 said:

צודק, ועדיין?

איביץ' גם אמר שיאניוטיס השוער הכי טוב ביוון.

והביא את ניקוליץ'.

איביץ' מאמן אדיר אבל לא כל מה שהוא יגיד זה דברי אלוהים חיים.

2 דקות לפני, turgi said:

והביא את ניקוליץ'.

למעשה איביץ' אמר שניקוליץ' "שחקן נעדר" וחשבו שהוא אמר "שחקן נהדר" ולכן החתימו אותו. באסה מה שטעות של אות אחת יכולה לעשות, אבל זה מה יש. 

10 דקות לפני, turgi said:

והביא את ניקוליץ'.

לי זה ברור, המטרה שלי הייתה לנסות לרכך פה את החבר'ה.

לא מצליח להבין את הקיצוניות וההיסטריה פה

נכנסנו לתקופה לחוצה עם רצף קשה וצפוף של משחקים

בינתיים שני ניצחונות לא מובנים מאליהם בליגה אירופית, שני תיקו מול הקבוצות הכי טובות בליגה אחרינו, והפסד לקבוצה שאמורה להביס אותנו תמיד בערך, כמה שלא נעים להודות בזה..

הסגל לא במצב אידיאלי: אין לנו חלוץ אחד נורמלי חוץ מפשיץ' שלא קרוב להיות בכושר נורמלי, אין שני בלמים טובים ומתואמים (הרננדס שהגיע נזרק להרכב וברור שלא יהיה מתואם, ייני ובלטקסה לא אידיאלים), במקום ג'ראלדש יש בן ביטון, טב"ח לא בכושר, יונתן מסריח את הדשא, אין אצילי ומיכה, היתה מכת קורונה בקבוצה... דוניס אשם בדברים האלה? עוד נוסיף שהוא לא עשה מחנה אימונים והכנה נורמלית עם הקבוצה אלא הגיע בערך יומיים לפני משחק וצריך לתמרן בין שני מפעלים (כשאיביץ' תמרן בין מפעלים הוא הפסיד לאום אל פאחם)..

במצב כזה וכשאין חלופות ויש עומס שחקנים נשחקים/שחקנים לא ראויים עולים לשחק זה ברור לא? אני היחיד שמצליח להבין למה הוא מאלתר ומתמרן במערכים ומסתגר ושומר כוחות ומשחק על תוצאות? זה באמת הוגן באיזושהי צורה להשוות אותו לסוזה (הכנה נורמלית, סגל הרבה הרבה יותר טוב)?

כשאתה משחק מול מקום 3 בספרד בחוץ והם צריכים נקודות זה לא הגיוני שתראה קצת מגוחך פה ושם? זה לא הגיוני שתחטוף 4? במיוחד שהמצב של הסגל לא אידיאלי.. ברור שזה מדכא אבל מה עם פרופורציות?

אני היחיד שחושב שהוא עושה עבודה יותר מסבירה בהתחשב במצב המחורבן שהוא נקלע אליו?

לפני3 שעות , elbanana said:

הסגל לא במצב אידיאלי: אין לנו חלוץ אחד נורמלי חוץ מפשיץ' שלא קרוב להיות בכושר נורמלי, אין שני בלמים טובים ומתואמים (הרננדס שהגיע נזרק להרכב וברור שלא יהיה מתואם, ייני ובלטקסה לא אידיאלים), במקום ג'ראלדש יש בן ביטון, טב"ח לא בכושר, יונתן מסריח את הדשא, אין אצילי ומיכה, היתה מכת קורונה בקבוצה... דוניס אשם בדברים האלה? עוד נוסיף שהוא לא עשה מחנה אימונים והכנה נורמלית עם הקבוצה אלא הגיע בערך יומיים לפני משחק וצריך לתמרן בין שני מפעלים (כשאיביץ' תמרן בין מפעלים הוא הפסיד לאום אל פאחם)..

לא צריך להתמסכן, מכבי הקבוצה היחידה שמתאמנת בצורה רציפה, אף אחד לא מתלונן על התוצאות אלא על ההרכבים ההזויים וחוסר הכרת הסגל. 

מאמן שנמצא שלושה חודשים בקבוצה ולא מכיר את הסגל, הוא מאמן לא טוב בכל קנה מידה ובכל סיטואציה. 

לא לדעת שמול חיפה עולים בהרכב הכי חזק כי, זו הקבוצה הכי טובה ואיכותית שנפגוש בליגה, היריבה על התואר, שניצחון זה הדבר הכי חשוב בו לא בגלל הנקודות אלא בגלל העניין המוראלי? 

מאמן שמציב הזיות בהרכב, ששם במשחק הכי חשוב ברצף ילד שהגיע מקבוצת לאומית (שם גול אבל זה לא חשוב), לא מרכיב את הגולר היחיד שיבקיע גם שהוא מסריח את הדשא. 

זה, איך לומר, עצוב מאוד. 

הייתי מסכים עם החבר'ה שקוראים להעיף אותו אם היה עושה הכנה אידיאלית.

האיש הגיע באמצע אוגוסט,לא עשה מחנה אימונים עם הקבוצה, אחרי יומיים שאימן פגרות נבחרות, ואז כל הקבוצה חולת קורונה,כל זה לא לא מספיק,הביאו לו שחקני רכש ביום האחרון של החלון.

הצריך זמן להתאקלם ולהכיר תשחקנים זה שטויות 

לא זוכר פתיחה כזו גרועה בשנים האחרונות

מי ישמע צריך להוציא דורקטורט בשביל להבין שריקן לא שחקן אגף 

לפני1 שעה , Pini_A said:

לא צריך להתמסכן, מכבי הקבוצה היחידה שמתאמנת בצורה רציפה, אף אחד לא מתלונן על התוצאות אלא על ההרכבים ההזויים וחוסר הכרת הסגל. 

מאמן שנמצא שלושה חודשים בקבוצה ולא מכיר את הסגל, הוא מאמן לא טוב בכל קנה מידה ובכל סיטואציה. 

לא לדעת שמול חיפה עולים בהרכב הכי חזק כי, זו הקבוצה הכי טובה ואיכותית שנפגוש בליגה, היריבה על התואר, שניצחון זה הדבר הכי חשוב בו לא בגלל הנקודות אלא בגלל העניין המוראלי? 

מאמן שמציב הזיות בהרכב, ששם במשחק הכי חשוב ברצף ילד שהגיע מקבוצת לאומית (שם גול אבל זה לא חשוב), לא מרכיב את הגולר היחיד שיבקיע גם שהוא מסריח את הדשא. 

זה, איך לומר, עצוב מאוד. 

אתה קורה לזה להתמסכן ואני קורא לזה להסתכל למציאות בעיניים...

"מתאמנים בצורה רציפה" - רוב הסגל היה בחוץ בגלל קורונה ועוד היו בנבחרות.. לא ממש רציף

"לא מתלוננים על התוצאות" - אחרי קראבח וסיבאספור ראיתי רק תשבוחות, אם היה מנצח את חיפה וב"ש אני בטוח שאין פה תלונות 

"מרכיב ילד שהגיע מהלאומית" - האופציות הם שכטר ששיחק את רוב המשחקים לפני, נגמר לו אוויר אחרי 30 דקות ונראה כמו החלוץ שהוא היה בחיפה, בלקמן שאני לא צריך לספר לך איך הוא נראה, ופשיץ שנתן 20 דקות עד לאותה נקודה ובהנחה שלא יכול להשלים 90 דקות הגיוני שיעדיף אותו למחצית שניה...

יונתן לא משחק בשפיץ, עד היום לפחות זה לא עבד, והוא לא ממלא הוראות ומסריח את הדשא

אפשרות אילתור אחת היא אלמוג, אבל אני ואתה לא באימונים ואנחנו לא יודעים מה קורה שם איתו, אפשרות אילתור שניה היא הילד מהלאומית ששם גול ואשכרה תופס משבצת של זר....

אין לנו רוקאביצה על הספסל, גם לא צ'יקו

אני לא חושב שהוא העלה הרכב הזוי ותיקן, אי חושב שהוא רצה להרדים את המשחק למחצית ולנצח בשניה.. אם ההגנה הלא מתואמת לא מפשלים כמו ילדים זה מצליח...

זה נקרא להתמסכן.

למכבי תל אביב עדיין יש את הסגל הכי טוב בארץ. למצוא תירוצים אפשר כל היום. לא דרשנו ל5/5 בליגה ו3/3 באירופית. קצה חוט, משהו שיראה על כיוון, סגנון, שיטה... משהו ?!?!?

פשש מעניין, כל משחק חוזרים כאן על אותו משפט : הוא עלה להרדים את היריבה במחצית הראשונה ... המורדם היחידי כאן זה הוא. 10 משחקים עלה להרדים ולא ניצח ב-8 מהם. נומי נומי ילדתי

*סמיילי ראש בקיר*

3 דקות לפני, MTA For Ever said:

זה נקרא להתמסכן.

למכבי תל אביב עדיין יש את הסגל הכי טוב בארץ. למצוא תירוצים אפשר כל היום. לא דרשנו ל5/5 בליגה ו3/3 באירופית. קצה חוט, משהו שיראה על כיוון, סגנון, שיטה... משהו ?!?!?

פשש מעניין, כל משחק חוזרים כאן על אותו משפט : הוא עלה להרדים את היריבה במחצית הראשונה ... המורדם היחידי כאן זה הוא. 10 משחקים עלה להרדים ולא ניצח ב-8 מהם. נומי נומי ילדתי

*סמיילי ראש בקיר*

וזה נקרא לזרוק סיסמאות לאוויר ולא להתייחס למציאות 

Just now, elbanana said:

וזה נקרא לזרוק סיסמאות לאוויר ולא להתייחס למציאות 

חחחחחחחח

סבבה אחי

אז כולם כאן תמימי דעים שאין למכבי את הסגל הכי טוב בארץ ? רק כדי להבין כי אני סתם זורק ססמאות לאוויר

2 דקות לפני, MTA For Ever said:

חחחחחחחח

סבבה אחי

אז כולם כאן תמימי דעים שאין למכבי את הסגל הכי טוב בארץ ? רק כדי להבין כי אני סתם זורק ססמאות לאוויר

2 משחקים ואתה חורץ את גורלו?

הרי תיקו מול חיפה וב"ש זה תוצאה לגיטימית לכל מאמן באשר הוא שמשחק בשתי מסגרות.

מול פ"ת ובני יהודה היה לנו משחק התקפי טוב אבל הגנה זוועתית.
מאז ההגנה שלנו נראית שלמה יותר וגם ההתקפה, אבל עבר הרבה זמן מאז ששיחקנו נגד קבוצה ישראלית ממוצעת. (להזכיר שבני יהודה ניצחה אותנו גם בעונת איביץ')

11 דקות לפני, MTA For Ever said:

חחחחחחחח

סבבה אחי

אין לך חלוץ נורמלי בכושר, אין לך שני בלמים נורמלים מתואמים, בן ביטון חילוף ראשון באגף ימין ודוידזאדה בשמאל, אין תחליף ראוי ובכושר לאצילי, אתה משחק בשני מפעלים בהפרשים קצרים.. תתייחס למצב נתון ותציע פתרונות אמיתיים, סיסמאות זה הכי קל: אנחנו מכבי ת"א, הסגל הכי חזק, תמיד באים לנצח