Jump to content

פרופורציה- דוניס

Liber

Recommended Posts

4 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

דעה לא פופולארית מן הסתם

דוניס:

השעיר לעזאזל של 80% מהקהל.

בתכלס אחראי אולי ל20% מהתקלות.

הוא צריך להוציא את המקסימום מהסגל הקיים - הוא לא מוציא אפילו את המינימום. 

הוא צריך להראות גרף שיפור אפילו אם

סולידי ממשחק למשחק, בפועל רק הולכים ונראים רע יותר.

הוא צריך ללכת.

אין מצב שאחרי שלושה חודשים שהוא פה (לא בדקתי, ככה בתחושה), הקבוצה נראית ככה. התחושה כאילו שאין לו מושג אפילו מי הסגל שעומד לרשותו.

ויותר גרוע, וזה כבר סתם תחושה שלי, הוא מחכה שייגמרו ה3-5 משחקים שנותרו לנו באירופית וללכת בתחושת נצחון אחרי שהעלה אותנו לבתים, כשהוא משאיר אותנו במצב של חורבן בליגה.

1 דקה לפני, malkoçoğlu said:

הוא צריך ללכת.

מסכים מאוד מאוד מאוד 

2 דקות לפני, malkoçoğlu said:

הוא צריך ללכת.

זה

מזכיר לי יותר מדי את ארבלזה וזה מעצבן אותי.

אותם מאפיינים - הגעה לשלב בתים, קרטוע בליגה, אי יכולת לנהל סגל, וקבוצה לא מאומנת.

כן, לדוניס יש הנחות בגלל הקורונה וכו’, אבל עדיין, אם הוא לא יתחיל להביא נצחונות בליגה, לדעתי המרחק לאיבוד חדר ההלבשה הוא קצר מאוד.

7 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

דעה לא פופולארית מן הסתם

דוניס:

השעיר לעזאזל של 80% מהקהל.

בתכלס אחראי אולי ל20% מהתקלות.

יש הבדל בין רכש גרוע שנעשה (/לא נעשה) לבין הקיים. כשלא נעשה רכש, אנשי הביקורת כאן שאלו ״אז מה??? יש חומר שחקנים שלקח אליפויות״. אממה, חומר השחקנים המהולל הזה לא משחק. למה הוא לא משחק? כי ככה. כל משחק יש לך הרכב אחר. מערך אחר. שחקנים אחרים בעמדות אחרות. כל משחק אתה מקבל חמישה חילופים במחצית שבאים לתקן את ההרכב, וכל משחק יש הזיה כזו או אחרת.

לא אשקר לך, בחלק מהמשחקים זה היה אחלה. איזה כיף זה כשאתה מחליף ופתאום בום נותן צמד שערים ומנצח. חלק מסתנוורים, הרוב לא. אני למשל מאלה שלא.

הביתה. 

תמו ימי החסד עוד לפני המשחק מול חיפה.

היום מבחינתי היה הקש ששבר את גב הגמל, הרבה זמן לא ראיתי משחק כזה רע של מכבי.

ההרכבים ההזויים שלו מוציאים אותי מהכלים, לא ייאמן שקבוצה שפלוס מינוס עם אותו שלד אנסה את הליגה עד לפני כמה חודשים.

איבדתי אמון בו.

אחד המאמנים החלשים שהיו במכבי בעשור האחרון

מקווה שיש תכנית מגירה לשינויים בעמדת המאמן ושמישהו באמת יכול לקחת שם החלטה מקצועית כזאת.

אני אגיד שוב, דוניס עושה הרבה טעויות, אבל עדיין אתם ממש קשים איתו. לא כל מאמן זה בול פגיעה, ולא כל מאמן זה ישר בול פגיעה תוך כמה חודשים. היינו בשנתיים חלומיות, עכשיו קצת ירדנו לקרקע. או קצת הרבה יש שיגידו. 

הוא לא ילך הביתה, לשפוך פה עוד ועוד רעל בפורום לא יעשה טוב לאף אחד ומזל גדול שאין קהל בינתיים העונה כי אני מפחד לדעת מה היה קורה אם דוניס היה פוגש את הקהל עכשיו במגרש. 

יש לו עוד ימי חסד, ראינו קצת בהתחלה שהוא כן יכול לשחק יפה והתקפי עם השחקנים הנכונים. בוא נקווה כולנו שהוא יצליח לעשות את זה. אנשים פה מדברים כבר כאילו הם מקווים שהוא יפסיד רק כדי שילך הביתה. שיחזור למקורות שלו ויפסיק עם ההתבטלות הזאת והשינויים הדרסטיים. 

הכי הזוי שאם חלילה נאבד נקודות בסכנין עם עוד איזה שואו של הרכב מהתחת גם את זה יבלעו למען המשחק בחמישי. וואלה, מכבי תל אביב הקבוצה היחידה בעולם שמשחקת פעמיים בשבוע גם אחרי הקורונה. 

זה טמטום או אחיזת עיניים ?

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

הכי הזוי שאם חלילה נאבד נקודות בסכנין עם עוד איזה שואו של הרכב מהתחת גם את זה יבלעו למען המשחק בחמישי. וואלה, מכבי תל אביב הקבוצה היחידה בעולם שמשחקת פעמיים בשבוע גם אחרי הקורונה. 

זה טמטום או אחיזת עיניים ?

אין משחק בחמישי

אם הייתם יודעים כמה רע אתם עושים למכבי כשאתם ככה מנטרלים לגיטימציה של מאמן, זה מחלחל לתקשורת ולשחקנים ויכול לפרק ככה קבוצה.

צריך לתת למאמן גב גם מהקהל וגם מההנהלה .

במקום להתנהל בצורה ילדותית ומנותקת

2 דקות לפני, Krishi said:

אני אגיד שוב, דוניס עושה הרבה טעויות, אבל עדיין אתם ממש קשים איתו. לא כל מאמן זה בול פגיעה, ולא כל מאמן זה ישר בול פגיעה תוך כמה חודשים. היינו בשנתיים חלומיות, עכשיו קצת ירדנו לקרקע. או קצת הרבה יש שיגידו. 

הוא לא ילך הביתה, לשפוך פה עוד ועוד רעל בפורום לא יעשה טוב לאף אחד ומזל גדול שאין קהל בינתיים העונה כי אני מפחד לדעת מה היה קורה אם דוניס היה פוגש את הקהל עכשיו במגרש. 

יש לו עוד ימי חסד, ראינו קצת בהתחלה שהוא כן יכול לשחק יפה והתקפי עם השחקנים הנכונים. בוא נקווה כולנו שהוא יצליח לעשות את זה. אנשים פה מדברים כבר כאילו הם מקווים שהם יפסיד רק כדי שילך הביתה. שיחזור למקורות שלו ויפסיק עם ההתבטלות הזאת והשינויים הדרסטיים. 

בחייאת קרישי מול מי הוא שיחק יפה והתקפי? נגד ריגה? סודובה?

זה קבוצות שאוי ואבוי אם אנחנו לא משחקים התקפי מולן.

1 דקה לפני, הצהוב מהיציע said:

אם הייתם יודעים כמה רע אתם עושים למכבי כשאתם ככה מנטרלים לגיטימציה של מאמן, זה מחלחל לתקשורת ולשחקנים ויכול לפרק ככה קבוצה.

איראן זה כאן

4 דקות לפני, Krishi said:

יש לו עוד ימי חסד, ראינו קצת בהתחלה שהוא כן יכול לשחק יפה והתקפי עם השחקנים הנכונים. בוא נקווה כולנו שהוא יצליח לעשות את זה. אנשים פה מדברים כבר כאילו הם מקווים שהוא יפסיד רק כדי שילך הביתה. שיחזור למקורות שלו ויפסיק עם ההתבטלות הזאת והשינויים הדרסטיים. 

אותו דבר היה אפשר להגיד על יאניוטיס ולתת לו להמשיך לשחק ולנסות לשבור שיא ספיגות (ההפך משיא אי ספיגות).

4 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

++++++++!!!!!!!

1 דקה לפני, הצהוב מהיציע said:

אני מבין שאתה בחרת להמשיך בילדותי ומנותק..

תשמע, העולם קורס לתוך עצמו עכשיו כשאתה קורא לי מנותק. 

3 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

חחח האוהדים כאן מנטרלים לגיטימציה ?

אין הגנה , אין התקפה , קישור שאמור להיות טוב - לא טוב . העמדות של השחקנים לא קשורות , המערכים משתנים על ימין ועל שמאל

וכמעט תמיד זה לא עובד.

אנשים יושבים בבית , רואים קבוצה חושך , הכי לא מסודרת שיש , הכל אלתורים במשחק(רובם המוחלט לא מוצלחים)  והקהל מפרק את הקבוצה(גם כשאין קהל באף משחק) ?

כדי שנקבל "פורפורציה לדוניס", דירגתי לעצמי את המאמנים במכבי מאז גולדהאר החליט על מאמנים זרים בלבד, 
כמו שתראו, דוניס במרחק אובדן נק' מול סכנין ואז הוא יכול להחליף את שוטא באוטובוס ולקחת לו את החמגשית כי הוא יהיה רשמית הגרוע ביותר. צר לי.

מהכי טוב להכי רע:

1. איביץ' (הוציא מים מהסלע, אליפויות היסטוריות ודומיננטיות אדירה)
2. סוזה (הכדורגל הכי יפה אבל עם סגל נוצץ שאפשר היום רק לחלום עליו, לכן איביץ' מעליו)

3. אוסקר קדנציה ראשונה (שבר בצורת, הניח יסודות)
4. פאקו (טרבל אדיר, כדורגל אפור)
5. בוס (כדורגל יפה מאוד, אבל בלי תאכלס בסופו של דבר)
6. יוקאנוביץ' (ליגת אלופות, הרבה על הגב של זהבי אבל ניתן לו גם את הקרדיט שבהחלט מגיע לו, בליגה לא הספיק לעשות הרבה)
7. אוסקר קדנציה שניה (זה נראה לא טוב והיה קצר)
8. ג'ורדי כמאמן 
9. וידיגל הידוע לשמצה
10. דוניס
11. שוטא (המון דברים דומים למכבי של דוניס, המהפך בדירוג ברקע כבר)

מניח שלכל אחד יהיה דירוג קצת שונה אבל דוניס בתחתית BIG TIME לא משנה איך מסתכלים על זה.

מדגיש לאנשים שלא מבינים - הדירוג מתייחס אך ורק לתקופה שלהם במכבי. לא מעניין אותי איזו קריירה נפלאה עשו אחרי מכבי או איזה פוטנציאל גדול הם אמורים להיות, או איזה IQ כדורגל יש להם,  אני הסתכלתי על מה הם הוציאו מהסגל שקיבלו,איזה כדורגל הקבוצה הציגה ומה התארים שלקחו. אלו המדדים שלי למאמן טוב - שיוציא את המקסימום מהסגל (אם הסגל לא מספיק טוב לאליפות זאת לא אשמתו אבל שיעשה את המקסימום שאפשר), שיראה כדורגל טוב בפורפורציה לאיכות הסגל כמובן, ושיביא תאכלס בסופו של דבר, תארים, אירופה וכו'.

12 דקות לפני, Rotiman said:

בחייאת קרישי מול מי הוא שיחק יפה והתקפי? נגד ריגה? סודובה?

זה קבוצות שאוי ואבוי אם אנחנו לא משחקים התקפי מולן.

קודם כל הוא ידע לשחק התקפי נגד פ"ת, היה משחק מטורף שלנו שאחת לאלף לא נגמר 5-0. וזה עוד בלי חלוץ ובלם כמו שרצינו. 

גם נגד בני יהודה ראינו משחק התקפי טוב יותר. וכן גם נגד קבוצות אחרות במוקדמות. מחצית שניה נגד סיואספור למשל. שעה של משחק נגד חיפה. הוא יכול כשהוא רוצה, הוא פשוט מפחד לא ברור למה וגם בוחר את השחקנים/שיטה הלא נכונים בהתחלה לפחות בחלק מהמשחקים. אבל כן זיהיתי משהו שיכול לגדול למשהו נורא יפה ואטרקטיבי ואיפשהו הוא פשוט הלך לאיבוד. יותר מדי ניסויים, יותר מדי דגש הגנתי. ממה שראינו וקראנו עליו זה לא הסגנון משחק האהוב עליו. אז בסך הכל שיחזור לעצמו. 

10 דקות לפני, Simba said:

אותו דבר היה אפשר להגיד על יאניוטיס ולתת לו להמשיך לשחק ולנסות לשבור שיא ספיגות (ההפך משיא אי ספיגות).

אני עדיין מאמין שיאניאוטיס שוער טוב עם פשוט טונה של חוסר מזל. שוער שהיה פעמיים שוער השנה ביוון לא יכול להיות פלופ. הוא יכול לתפוס תקופה רעה, אבל יכולת יש לו. בטח שוערים שעניין הביטחון מאוד חשוב להם. גם לא תמיד כל שחקן בטח ובטח זר גם מצליח תמיד במקומות חדשים. אנחנו לא יכולנו להתגלח עליו בטח אחרי שטננבאום עם רצף משחקים מטורף ללא ספיגה. אבל עם המאמן עכשיו אין לך יותר מדי ברירה. זה זעזוע גדול מדי, מה גם שדוניס לא כזה מאמן רע. כרגע במקום החדש שלו הוא פחות מצליח והיו לו מספיק מוקשים ומקלות בגלגלים שלא הקלו עליו במיוחד. אז בוא נקווה ביחד שהוא יחזור לעצמו בהקדם.