Jump to content

פרופורציה- דוניס

Liber

Recommended Posts

5 דקות לפני, Simba said:

זה בכלל לא קשור לרוטציה.

יוני שיחק איזה 5 דקות בטורקיה ולא פתח היום.

הוא פשוט מעלה הרכבים גרועים , עם רוטציה ובלי רוטציה.

חחחח זה הזיה שקוראים לזה רוטציות. שרן שיחק כבר 450 דקות רצוף. דן ביטון 270 דק רצוף. יוני שיחק 35 דק מתוך 180. אין כאן רוטציות. יש כאן ניסויים הזויים שלא מתכתבים עם המציאות ועם שחקני הסגל שיש לקבוצה.

2 דקות לפני, MTA For Ever said:

חחחח זה הזיה שקוראים לזה רוטציות. שרן שיחק כבר 450 דקות רצוף. דן ביטון 270 דק רצוף. יוני שיחק 35 דק מתוך 180. אין כאן רוטציות. יש כאן ניסויים הזויים שלא מתכתבים עם המציאות ועם שחקני הסגל שיש לקבוצה.

זה נראה כאילו במקום לפתוח בהרכב החזק ובמשחק הבא ששחקנים ינוחו קצת , 

הוא פותח כל משחק בהרכב חלש שגם מעייף שחקנים שלא פוגעים.

לפני8 שעות , Simba said:

זה נראה כאילו במקום לפתוח בהרכב החזק ובמשחק הבא ששחקנים ינוחו קצת , 

הוא פותח כל משחק בהרכב חלש שגם מעייף שחקנים שלא פוגעים.

זה נקרא סירוס אחי.

לא סתם ב90% מהמשחקים העונה פתחנו רע ופיגרנו , ורק לאחר שהשחקנים הנכונים עולים על הדשא אנחנו מצליחים לחזור, לרוב זה לא הספיק לנצח. 

לזקוף את ההצלחות באירופה זה שגוי מהיסוד.

בליגה אנחנו צריכים לשטוף את במשחק ! באירופה אתה צריך לבצע התאמות בהתאם ליריבה שלרוב תהיה איכותית ממך . בליגה אתה צריך להכתיב את הקצב, לא נצליח לעשות זאת עם הרכבים הזויים שמשתנים מדי שבוע בצורה קיצונית הן מבחינת ההרכב ומבחינת השיטה. אם אין לך שלד קבוע שרץ בליגה או לחילופין אין לך פער כזה עצום בין הספסל להרכב בהנחה שאתה בוחר לבצע ״רוטציות״ לא נצליח לייצר רצף ושטף ביכולת. מכבי שיחקה רע ברוב שלבי המשחקים מול קארבח וסיבאספור. לא יעזור לחזור 100 פעם על ה6/6 זו אחיזת עיניים.

מכבי בשום שלב לא שיחקה רע נגד סיבאספור או קרבאח.

יש לנו בעיה בהתקפה זה נכון אבל הגנתית ובקישור בשני המשחקים נראינו ברמה טובה, גם אתמול החל מדקה 30 והחזרה למערך המקורי.

הבעיות שלנו בהתקפה זה אגפים וחלוצים שלא מצליחים לרדת קצת לאחור ולהשתלט על כדור, עם פשיץ אתמול זה היה עולם אחר לגמרי, פתאום לא כל כדור עם הגב לשער הוא החלקה/איבוד ומתפרצת.

ההרכב אתמול לא היה "הזוי", ההצבה של השחקנים לא עבדה אבל נקודתית אולי אולי עולה עם פשיץ במקום גררו וזה בהנחה שיכל לסחוב יותר ממחצית.

34 דקות לפני, אקיטה said:

יש לנו בעיה בהתקפה זה נכון אבל הגנתית ובקישור בשני המשחקים נראינו ברמה טובה, גם אתמול החל מדקה 30 והחזרה למערך המקורי.

הבעיות שלנו בהתקפה זה אגפים וחלוצים שלא מצליחים לרדת קצת לאחור ולהשתלט על כדור, עם פשיץ אתמול זה היה עולם אחר לגמרי, פתאום לא כל כדור עם הגב לשער הוא החלקה/איבוד ומתפרצת.

ההרכב אתמול לא היה "הזוי", ההצבה של השחקנים לא עבדה אבל נקודתית אולי אולי עולה עם פשיץ במקום גררו וזה בהנחה שיכל לסחוב יותר ממחצית.

אנחנו די אנמים בזמן לחץ עד שמגיע גול ואז משתחררים.

43 דקות לפני, אקיטה said:

המון איבודי כדור ומצב אחד בכל המחצית הראשונה מול סיבאספור, בקושי עברנו את החצי שם. נגד קראבח כדורגל בינוני מינוס ואני עדין. 

בנוגע לשאר הדברים שכתבת, איך יהיו לנו אגפים אם ממשיכים במערך 532? 

5 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

המון איבודי כדור ומצב אחד בכל המחצית הראשונה מול סיבאספור, בקושי עברנו את החצי שם. נגד קראבח כדורגל בינוני מינוס ואני עדין. 

שיחקת נגד קבוצות עם כמות גדולה של כשרון בהתקפה שאחת נתנה 3 ללגיה ואחת 3 לויאריאל שבוע לפני, הצלחת למנוע מהם מצבים כמעט באופן מוחלט.

Just now, אקיטה said:

שיחקת נגד קבוצות עם כמות גדולה של כשרון בהתקפה שאחת נתנה 3 ללגיה ואחת 3 לויאריאל שבוע לפני, הצלחת למנוע מהם מצבים כמעט באופן מוחלט.

בסדר גמור, היינו טובים הגנתית, אבל רעים כשהכדור היה אצלנו ברוב שלבי המשחק, גם נגד קראבח וגם נגד סיבאספור. 

4 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

בסדר גמור, היינו טובים הגנתית, אבל רעים כשהכדור היה אצלנו ברוב שלבי המשחק, גם נגד קראבח וגם נגד סיבאספור. 

נו זה מה שאמרתי, שהיינו טובים טקטית, עמדנו טוב והצלחנו לעצור קבוצות מוכשרות מאוד בהתקפה על כמות מעטה של מצבים.

ובהתקפה אנחנו תקועים.

זה למעשה גם תיאור של רוב המשחקים עם איביץ'

תראו זה די פשוט:

כל מה שמשתבש הוא ב- 100% אשמה פושעת של היווני, של הסופלקי, של הגירוס, הכל.

חוסר ריכוז במצב נייח, החמצות מסמרות שיער, וכמובן מעל הכל, מעגל ההדבקה, שהוא בעצמו סחב איתו בפאיילה של דגים מסמטה בנמל פיראוס. כל הנ"ל  הן רשלנות דוניסאית מזוקקת.

אז אתם בטח מבקשים לקבל את ההסבר להצלחות שלו?

אם כך פה הסיפור הוא אפילו יותר פשוט:

מזל.

קלף.

או בעברית: תחת.

ישבן, אחוריים, טוסיק, טוכעס, רקטום, לחמניות, בגאז'.

כל דבר שיכל היה לסייע לו בלהצליח קשור ישירות למזל.

כזה שנזל ונפל מהשמיים על היווני.

מזליקוס.

לבד הוא הרי לא יכול להצליח המוסקה, הטפנד, הבוזוקי הזה.

הכוכבים מסתדרים לו באסטרולוגיה-מיתולוגיה, כל רוחות ספרטה ואתונה נחלצים לסייע.

מי אחראי על התוצאות בליגה? דוניס.

מי אחראי על התוצאות באירופה? הרקולס ואפרודיטה.

לפני2 שעות , ששון הצהוב said:

תראו זה די פשוט:

כל מה שמשתבש הוא ב- 100% אשמה פושעת של היווני, של הסופלקי, של הגירוס, הכל.

חוסר ריכוז במצב נייח, החמצות מסמרות שיער, וכמובן מעל הכל, מעגל ההדבקה, שהוא בעצמו סחב איתו בפאיילה של דגים מסמטה בנמל פיראוס. כל הנ"ל  הן רשלנות דוניסאית מזוקקת.

אז אתם בטח מבקשים לקבל את ההסבר להצלחות שלו?

אם כך פה הסיפור הוא אפילו יותר פשוט:

מזל.

קלף.

או בעברית: תחת.

ישבן, אחוריים, טוסיק, טוכעס, רקטום, לחמניות, בגאז'.

כל דבר שיכל היה לסייע לו בלהצליח קשור ישירות למזל.

כזה שנזל ונפל מהשמיים על היווני.

מזליקוס.

לבד הוא הרי לא יכול להצליח המוסקה, הטפנד, הבוזוקי הזה.

הכוכבים מסתדרים לו באסטרולוגיה-מיתולוגיה, כל רוחות ספרטה ואתונה נחלצים לסייע.

מי אחראי על התוצאות בליגה? דוניס.

מי אחראי על התוצאות באירופה? הרקולס ואפרודיטה.

או שאפשר להגיד שבאירופה הוא עושה עד עכשיו את המקסימום ובליגה הוא לא מגרד את המינימום,המינימום של מכבי הוא בין מקום ראשון לראשון וכשאתה צובר 3 מ12 טבעי שתגיע ביקורת.

כשנכנסים לתוך הביקורת אפשר למצוא לדוניס הרבה הנחות על מה שקורה איתנו עד עכשיו בליגה,אם לא נתאפס בקרוב ההנחות יעלמו ואיתן הסיכוי שלנו להשיג את המינימום.

לפני17 שעות , Almogl said:

או שאפשר להגיד שבאירופה הוא עושה עד עכשיו את המקסימום ובליגה הוא לא מגרד את המינימום,המינימום של מכבי הוא בין מקום ראשון לראשון וכשאתה צובר 3 מ12 טבעי שתגיע ביקורת.

כשנכנסים לתוך הביקורת אפשר למצוא לדוניס הרבה הנחות על מה שקורה איתנו עד עכשיו בליגה,אם לא נתאפס בקרוב ההנחות יעלמו ואיתן הסיכוי שלנו להשיג את המינימום.

אני שומע פה בעיקר את חצי הכוס הריק על התפקוד שלו בליגה.

ומעט מאוד שבחים על התפקוד באירופה.

והכל מלווה ברקע גזעני, עם הערות שמציגות אותו כאיזה זר לא רצוי.

כאילו מדובר בדמות הרשע, ולא במאמן ראוי ומכובד שלפחות מבקש לבנות איזושהיא דרך נועזת ופתוחה.

התוצאות בליגה לא טובות, אבל אנחנו מנסים להיראות כקבוצה, מנסים להיבנות, לא מתבזים, אין שום סיבה שהשיח עליו יהיה מעליל דם ומרשיע.

אם לצד הליגה לא היו הופעות טובות באירופה, אז היה נראה מגוחך להיות עם 3 מ- 12.

אבל לאור ההצלחות באירופה, אין שום סיבה לגזור את גורלו.

וכן זה מגוחך שבליגה הוא האשם, אבל באירופה הוא לא הזכאי.

ואני לא חושב שעושים לו הנחות.

אם כבר מחמירים איתו- משווים אותו הגנתית לאיביץ', מכניסים אותו לנעליים הגדולות, וכולו ללא קאדר התקפי מספק.

יכול להיות שדוניס פשוט מתאים בתור אנדרדוג או באופן כללי למשחקי נוקאאוט באירופה, אבל המטרה היותר גדולה צריכה להיות הליגה, ואם שם הוא לא יספיק כדי להיאבק על אליפות - אז זה כישלון בעיניי. 

4 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

יכול להיות שדוניס פשוט מתאים בתור אנדרדוג או באופן כללי למשחקי נוקאאוט באירופה, אבל המטרה היותר גדולה צריכה להיות הליגה, ואם שם הוא לא יספיק כדי להיאבק על אליפות - אז זה כישלון בעיניי. 

אם בסופו של דבר אפילו לא נהיה במאבק על אליפות, אז בוודאי שזה כישלון, וזה מבטל כל תרומה מקצועית/ התפתחות/ תהליך בניה שדוניס עשה.

אבל לא להספיד אותנו בליגה כל כך מהר- מועדונים גדולים בכל העולם מתאפיינים בפתיחת עונה בעצלתיים. זה טבעי.

חכו רגע עם הגיליוטינות.

לגבי נוק אאוט, נכון, סטטיסטית יש לו את זה. (ואירונית, זה בדיוק הפוך ממה שאמרו על איביץ' בנוקאאוט).

לגבי אנדרדוג אני לא ממש חושב.

בגביע הטוטו הוא לא היה אנדרדוג.

ריגה, סודובה, ברסט הוא לא היה אנדרדוג.

נגד זלצבורג זה היה לבל אחר של אנדרדוגיות.

ונגד קרבאח וסיבאספור שוב הוא לא היה ממש אנדרדוג.

אז לא ממש התחבר לי האמירה על האנדרדוג.

מצד אחד, מה הסטטיסטיקה אומרת על קבוצות שפיטרו מאמן וזכו באליפות באותה העונה עם המאמן החדש? זה כמעט לא קורה אם בכלל קרה, לא?

נוסף לזה קורונה, פייר פליי, עכשיו לפצות אותו ואת כל הצוות זה לא אפשרי , אפילו את ניקוליץ' לא יכולנו לזכות, 

ומצד שני, די.  

חייב לנצל את הימים/השעות האחרונות שיוון עדיין מדינה ירוקה ולשלוח אותו.

באמת שבכל השנים כאוהד אני כמעט אף פעם לא מתבטא ככה נגד מאמנים ושחקנים שלנו, אם כבר אני שונא שעושים את זה אבל אי אפשר במקרה הזה לחרטט. וזה כבר ממש לא מוקדם לקבוע שזה לא זה

איפה הסיפורים שאמרו שהוא אוהב לשחק 4-3-3 עם ווינגרים שנכנסים לאמצע משני הצדדים...

בנו כאן ציפיות למאמן התקפי ובסוף קיבלנו את אבוקסיס היווני

Just now, zeudemort said:

איפה הסיפורים שאמרו שהוא אוהב לשחק 4-3-3 עם ווינגרים שנכנסים לאמצע משני הצדדים...

הקטע שהוא גם אל מאמן הגנתי, הקבוצה לא עושה הגנה טובה, זה לא בונקר, זה סתם הרבה שחקנים בהגנה שלא יודעים מה לעשות בכלל, זה כלום.

1 דקה לפני, zeudemort said:

זה כל כך הרבה יותר ממערך כזה או אחר. יש פה בן אדם שאשכרה מעלה כל פעם מחדש הרכבים הזויים. לא מצליח לו, מכניס במחצית שמונים שחקנים. לפעמים מצליח (ואז אמאלה איזה מאמן גדול) ולרוב לא (ואז הוא עדיין מאמן גדול, אצל חלק פה). אני עדיין בהלם, ואני עוד יותר בהלם איך כל משחק מחדש הוא משאיר אותי בהלם. 

2 דקות לפני, malkoçoğlu said:

הקטע שהוא גם אל מאמן הגנתי, הקבוצה לא עושה הגנה טובה, זה לא בונקר, זה סתם הרבה שחקנים בהגנה שלא יודעים מה לעשות בכלל, זה כלום.

1 דקה לפני, Wade said:

זה כל כך הרבה יותר ממערך כזה או אחר. יש פה בן אדם שאשכרה מעלה כל פעם מחדש הרכבים הזויים. לא מצליח לו, מכניס במחצית שמונים שחקנים. לפעמים מצליח (ואז אמאלה איזה מאמן גדול) ולרוב לא (ואז הוא עדיין מאמן גדול, אצל חלק פה). אני עדיין בהלם, ואני עוד יותר בהלם איך כל משחק מחדש הוא משאיר אותי בהלם. 

ברור לי שאין הגנה טובה, גם אני רואה איך חטפנו בכמה משחקים האלה בתחילת שנה כמו שחטפנו בכל העונה שעברה.

הקטע כאן זה שאני ציפיתי למאמן התקפי, ובמקום זה קיבלתי את מה שקיבלתי.

זה עוד בלי לדבר על השמות שהוא מעלה והשחקנים שהוא פוסל על סמך כלום, למרות שהם טובים בהרבה ממה שיש לו.

כרגע הוא כלום, אין לנו התקפה טובה, אין לנו הגנה טובה ואנחנו בדרך לעונת שפל הכי גדולה שהייתה לנו מאז גולדהאר.

אם זה לא סימן להחליף מאמן, אני לא יודע מה כן