Jump to content

דור פרץ

YallaMaccabi

Recommended Posts

נפנף את שחקני חיפה כמו דפי נייר. 

אתה רואה שחקן חיפה מתקרב ללחוץ אותו, הוא בנונשלנטיות מעביר ימינה, מעביר שמאלה. צעד לפה צעד לשם, השחקן של חיפה מנסה בכל דרך אפשרית לעקוף אותו ולהגיע לכדור ושפוט נתקל בקיר שחוסם אותו כל פעם. 

כולי תקווה שיצליח לשמור על זה לאורך זמן. מבאס מאוד כל הרכבת הרים הזאת ביכולת שלו. פעם כמה חודשים הוא ברמה של ליגה א' ופעם הוא שווה קבוצת טופ אירופאית. 

דור פרץ שחקן מצוין, אני מבסוט עליו, הוא יציב וחסון וחשוב מאוד בקישור שלנו.

יש דבר אחד שמאוד הייתי רוצה שהוא ישפר, זה הבעיטות מחוץ לרחבה. הוא מגיע כל כך הרבה פעמים למצבים כאלה, בלי הגזמה 2-3 לפחות במשחק ואיכשהו תמיד הכדורים עפים ליציע.

אם הוא היה יודע להלביש אותם כמו שצריך לרשת, היה לנו יופי של איום מבחוץ לריבאונדים או להורדות של החלוץ אחורה.

6 דקות לפני, שמש צהובה said:

דור פרץ שחקן מצוין, אני מבסוט עליו, הוא יציב וחסון וחשוב מאוד בקישור שלנו.

יש דבר אחד שמאוד הייתי רוצה שהוא ישפר, זה הבעיטות מחוץ לרחבה. הוא מגיע כל כך הרבה פעמים למצבים כאלה, בלי הגזמה 2-3 לפחות במשחק ואיכשהו תמיד הכדורים עפים ליציע.

אם הוא היה יודע להלביש אותם כמו שצריך לרשת, היה לנו יופי של איום מבחוץ לריבאונדים או להורדות של החלוץ אחורה.

בעונת האליפות הראשונה של איביץ' באמת היה נראה מדויק יותר, וגם סיים עם שמונה שערים את העונה.

10 דקות לפני, avich15 said:

בעונת האליפות הראשונה של איביץ' באמת היה נראה מדויק יותר, וגם סיים עם שמונה שערים את העונה.

סביבות ה6 מהם עם הראש/מקרנות/מצבים נייחים, שזה גם יפה מאוד אבל זה קשור למיקום והצטרפות לרחבה ופחות ליכולת בעיטה מרחוק ששמש ציין.