Jump to content

יוני

Recommended Posts

3 דקות לפני, Keano said:

כמות הדקות שהוא קיבל נובעת מהיכולת ולא הפוך. אף אחד לא עושה לו בכוונה.

בדיוק. הוא בכלל לא עובד במגרש. בחלק לא קטן מהמקרים הוא אפילו נטל. הוא כוכב כדורגל בפוטנציה. אני מצפה ממנו למקסימום שיש. יש שם בעיית גישה. גם איביץ היה מודע לה. 

אז הוא שם שני שערים. אני לא מבין, הוא שם שני שערים אז הוא מלך העולם?

הוא שם שני שערים וטטנבאום הציל שני שערים, דור פרץ חילץ שני כדורים, מה אנחנו כדורגל בחטיבה? 

אז הוא מתעצבן שהוא לא בסגל או לא פותח בהרכב כבר תקופה...סו וואט.....

שישים גם שלושער ובשבוע הבא שיהיה על הספסל....את המאמץ שלו שישקיע על הדשא, בלעשות את הפעולות שהמאמן דורש ולא שישים את הידיים על המותניים ויחכה לקבל כדור לרגל...היו לנו מספיק כאלה בעבר.

6 דקות לפני, המכבייה said:

בדיוק. הוא בכלל לא עובד במגרש. בחלק לא קטן מהמקרים הוא אפילו נטל. הוא כוכב כדורגל בפוטנציה. אני מצפה ממנו למקסימום שיש. יש שם בעיית גישה. גם איביץ היה מודע לה. 

פשוט צריך ללכת איתו בדרך הקשה, מקווה שדוניס יבין את זה מהר.

לסיכום, חלק מהאוהדים מעדיפים לסרס קבוצה שלמה העיקר לא להתעסק עם יונתן כהן ולא להפסיד את הדאבל דאבל שהוא עושה במהלך העונה.

שיעשה גם טריפל, הוא פוגע בקבוצה. 

אם היה שם את השלישי נגד חיפה כולכם פה הייתם מוצצים לו

חבורה של הזויים

מי ישמע יש מרד בקבוצה בגלל יונתן כהן, השחקן הכי טוב בסגל, גולר מפלצת שערים דם קר

אז הרים קצת תיד, צעק, התעצבן

ישים צמד משחק הבא תפתחו עליו נושא הילד ענק

6 דקות לפני, mta8 said:

חבורה של הזויים

מי ישמע יש מרד בקבוצה בגלל יונתן כהן, השחקן הכי טוב בסגל, גולר מפלצת שערים דם קר

זה הרבה יותר מרק הרים את היד וצעק,

התפוקה שלו עונה שעברה באה בגלל שהיה ממושמע תחת איביץ' והשתתף במשחק הקבוצתי, לא סתם מיכולת אישית.

19 דקות לפני, mta8 said:

חבורה של הזויים

רושמים פה כל הזמן שזה הרבה יותר מגולים, אז אתה שוב חוזר על זה...

יונתן כהן לא עושה הגנה, מאבד המון כדורים ולא מתאמץ. אם קוראים לו בלקמן אתם מקללים אותו.

והוא ממש לא השחקן הכי טוב בסגל. יש לפחות 7 שחקנים טובים וחשובים יותר ממנו.

לפני20 שעות , elbanana said:

אתה חושב שזאת בניית הקבוצה, ואחרים חושבים שאי אפשר היה לבנות קבוצה בריאה כששחקן הפך גדול מהמועדון ובנה צבא של חיילים מאחוריו, סיפק "מספרים" כשהוא לא רץ מספיק וכל הקבוצה משחקת בשבילו (אפילו לא קרוב למשמעת והצניעות שהיו לו בימי קשטן ולפני), פיטר מאמנים שהעיזו לצאת נגדו, התלונן והתלהם בהפגנתיות עם תנועות הידיים המפורסמות, כשבינתיים אף שחקן צעיר לא צמח תחתיו (למעט ברוך דגו שפרח רק שהוא ישב בספסל), וכמובן שקיבל את המשכורות הגבוהות בליגה. איפה זה ואיפה הדוגמא האישית שהוא קיבל ממלמיליאן.. חלק מהחיילים שלו שמקשיבים ל"פרשנות" שלו היום מצליחים להודות בשקט עם עצמם שעשו עליהם סיבוב. 

זה לא שחור ולבן, אבל עובדתית, אליפות אחת ב16 שנים כשהוא בעיקר יושב בה על הספסל. עד שגולדהאר הגאון שם אותו מאמן, נתן לו תקציב רכש בלתי מוגבל והניח לו להכשל טוטאלית ולעבור להיות סוכן שחקנים ופרשן ולנו לחזור להיות מועדון שהוא לא רקוב ושכונתי.

ז'וסואה? עדיין לא הבנת למה הוא בבאר שבע? שישאר שם (ובוא נהיה אמיתיים, הוא לא קרוב אליו ברמה ולא נלחם כמוהו). יונתן כהן? שיתיישר או שיעזוב. רוצה כוכבים? תביא כאלה עם אופי מקצועני והשפעה טובה.. היה פה איזה אחד כזה לא מזמן

למה אתה מחפש לשכתב את ההיסטוריה, אליפות אחת ב-16 שנים? לא היה לנמני חלק באליפות ב-92 או באליפויות ב-95 ו-96? וגם באליפות ב-2003 היה לו חלק מאוד משמעותי, נתן 14 שערים ו-3 בישולים ב-22 משחקי ליגה כולל 6 שערים בשלושת המחזורים האחרונים שעזרו לנו להבטיח את האליפות, ובלעדיו אנחנו לא לוקחים אליפות באותה עונה, ב-22 משחקים שנמני שיחק בהם היינו עם 16 ניצחונות ו-6 הפסדים (48 נקודות מתוך 66 אפשריות, כמעט 73 אחוזי הצלחה) ב-11 משחקים שהוא לא שיחק בהם היינו עם 6 ניצחונות, 3 תוצאות תיקו ו-2 הפסדים (21 נקודות מתוך 33 אפשריות, כמעט 64 אחוזי הצלחה), בעונה שכבר נמני לא היה כאן (איבדנו גם את רודריגו גולדברג ואת עמיר תורג'מן שנתנו עונה טובה) סיימנו מקום 2 אבל ההתקפה הייתה חלשה בטירוף, הבקענו 35 שערים בעונה של 33 משחקים כשהסקורר המוביל שלנו היה ברונו הייס עם 5 שערים וברוך דגו נתן עונה גרועה עם 4 שערים (לפי הגישה שלך הוא היה אמור לפרוח כשנמני כבר לא בקבוצה), ואחרי שחיפה נחלשה באותה עונה (איבדו את פראליה, את ז'וטאוטאס ואת יעקובו) ואם הסגל היה נשאר חזק היינו לוקחים אליפות באותה עונה.

כמנג'ר נמני כשל ובגלל זה סיים את התפקיד שלו במכבי, כשחקן? ממש לא, 4 אליפויות ו-4 גביעי מדינה זו כמות תארים מכובדת, ואם היה לנו בעלים קצת יותר מוצלח  מלוני הרציקוביץ' הוא היה מסיים גם עם יותר תארים, כי ברוב השנים שנמני היה במועדון והמועדון לא הצליח גם הקבוצה שהייתה מסביבו לא הייתה מספיק טובה.

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

רושמים פה כל הזמן שזה הרבה יותר מגולים, אז אתה שוב חוזר על זה...

יונתן כהן לא עושה הגנה, מאבד המון כדורים ולא מתאמץ. אם קוראים לו בלקמן אתם מקללים אותו.

והוא ממש לא השחקן הכי טוב בסגל. יש לפחות 7 שחקנים טובים וחשובים יותר ממנו.

כן? 7? מי? בוא נשמע

אתם כנראה חיים בלה לה לנד

שנה שעברה אתם מוציאים אותו מהקבוצה אפשר לחלום על אליפות

יונתן צריך כל משחק להיות בהרכב, כל העניין של ההגנה וההרמות ידיים והעצבים זה תסכול הגיוני מאד אחרי עונה שהוא נתן ממשיכים איתו עם משחקי ספסל

הלו הוא בן 24, מנוחה הוא לא צריך

תן לו לשחק, בהרכב, אנחנו במקום אחר בליגה.

6 דקות לפני, mta8 said:

כן? 7? מי? בוא נשמע

אתם כנראה חיים בלה לה לנד

שנה שעברה אתם מוציאים אותו מהקבוצה אפשר לחלום על אליפות

יונתן צריך כל משחק להיות בהרכב, כל העניין של ההגנה וההרמות ידיים והעצבים זה תסכול הגיוני מאד אחרי עונה שהוא נתן ממשיכים איתו עם משחקי ספסל

הלו הוא בן 24, מנוחה הוא לא צריך

תן לו לשחק, בהרכב, אנחנו במקום אחר בליגה.

לא לא מנוחה הוא לא צריך. הוא צריך להיות טוב. לכבוש גולים קלים זה לא מספיק.

זה שאתה מצדיק את ההתנהגות הזבל שלו (שגם איביץ' כעס עליה וגם דוניס) זה מביך. הוא בן 24 ולא עושה את קפיצת המדרגה ואם הוא ימשיך ככה הוא לא יגיע לכלום. 

מתחילת העונה הוא חלש. זאת עובדה. אין סיבה שהוא יקבל דקות על חשבון אחרים. 

אתה רוצה שאני אתחיל לספור שחקנים? טיבי, דניאל, סאבוריט, גלזר, פרץ, גולסה, דן ביטון. לא מספיק?

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא לא מנוחה הוא לא צריך. הוא צריך להיות טוב. לכבוש גולים קלים זה לא מספיק.

זה שאתה מצדיק את ההתנהגות הזבל שלו (שגם איביץ' כעס עליה וגם דוניס) זה מביך. הוא בן 24 ולא עושה את קפיצת המדרגה ואם הוא ימשיך ככה הוא לא יגיע לכלום. 

מתחילת העונה הוא חלש. זאת עובדה. אין סיבה שהוא יקבל דקות על חשבון אחרים. 

אתה רוצה שאני אתחיל לספור שחקנים? טיבי, דניאל, סאבוריט, גלזר, פרץ, גולסה, דן ביטון. לא מספיק?

לא זכור לי שגולסה סבוריט דניאל גלזר פרץ טיבי בתפקיד של יוני, לגבי דן ביטון הוא בחיים לא יעשה פה דאבל דאבל.

אתם מזלזלים בזה יותר מידי, לכו לגולים שהוא כבש שנה שעברה גם אם זה היה בפנדל, אלו גולים שהכריעו משחקים!

לא משנה איך תסובב את זה, הוא השחקן התקפה הכי טוב אצלנו, הכי משמעותי! גם בליגה שהוא עלה מהספסל אם זה מול פת ובני יהודה הוא בישל

לא משחק טוב אבל כובש ומבשל נכון? וואלה שיישחק חרא ויכבוש כל משחק מאשר ישחק שיעשה לי גליצים ולא יכבוש.

מה גם שגם הגנה הוא עושה ויודע לעשות ולהילחם חזרה כשמאבד כדור, אז משחק אחד התעצבן הרים ידיים נו באמת

מה לעשות אני לא חושב כמוכם, יש גם דעה אחרת תתמודדו.

וכמו שאמרתי מקודם, אם היה כובש את השלישי מול חיפה

הייתם גומרים פה

3 דקות לפני, mta8 said:

לא זכור לי שגולסה סבוריט דניאל גלזר פרץ טיבי בתפקיד של יוני, לגבי דן ביטון הוא בחיים לא יעשה פה דאבל דאבל.

אתם מזלזלים בזה יותר מידי, לכו לגולים שהוא כבש שנה שעברה גם אם זה היה בפנדל, אלו גולים שהכריעו משחקים!

לא משנה איך תסובב את זה, הוא השחקן התקפה הכי טוב אצלנו, הכי משמעותי! גם בליגה שהוא עלה מהספסל אם זה מול פת ובני יהודה הוא בישל

לא משחק טוב אבל כובש ומבשל נכון? וואלה שיישחק חרא ויכבוש כל משחק מאשר ישחק שיעשה לי גליצים ולא יכבוש.

מה גם שגם הגנה הוא עושה ויודע לעשות ולהילחם חזרה כשמאבד כדור, אז משחק אחד התעצבן הרים ידיים נו באמת

מזל שאתה לא מאמן את הקבוצה או בעל תפקיד בקבוצה.

אף אחד לא מזלזל בכמות השערים, זה ששחקן כובש שערים זה לא אומר שצריך לתת לו לעשות ככל העולה על רוחו על המגרש ומחוצה לו. מה לעשות, יש נורמות.

שחקן יכול להתעצבן ולהרים ידיים באוויר, אלו אמוציות, שחקן לא יכול לא לרוץ להגנה או לא לרוץ בכלל במשחק. תתחבר למציאות ואל תמציא אותה.

שחקן לא שווה יותר מהקבוצה ובטח שהשחקן הזה קוראים לו יונתן כהן ולא מסי. היינו כבר בסרט הזה.

ודבר אחרון, הגול שיונתן כהן שם, הוא לא שווה ערך יותר מהחילוץ כדור שבא לפני או מעצירה של טטנבאום שמנע 3-0.

שם גול, מסיים דאבל דאבל, מצוין...הוא לא משחק בחינם. לא עושה את זה בהתנדבות. התפקיד שלו זה לשים את הכדור בשער וגם עוד כמה דברים...

Just now, Insigne said:

מזל שאתה לא מאמן את הקבוצה או בעל תפקיד בקבוצה.

אף אחד לא מזלזל בכמות השערים, זה ששחקן כובש שערים זה לא אומר שצריך לתת לו לעשות ככל העולה על רוחו על המגרש ומחוצה לו. מה לעשות, יש נורמות.

שחקן יכול להתעצבן ולהרים ידיים באוויר, אלו אמוציות, שחקן לא יכול לא לרוץ להגנה או לא לרוץ בכלל במשחק. תתחבר למציאות ואל תמציא אותה.

שחקן לא שווה יותר מהקבוצה ובטח שהשחקן הזה קוראים לו יונתן כהן ולא מסי. היינו כבר בסרט הזה.

ברוך השם יש עוד דעות ולא רק מה שאתה והאחרים פה חושבים.

אבל בסדר יש פה הרבה פנינים לקראת הפעם הבאה שהוא יכבוש.

אף אחד לא אמר שצריך לתת לו לעשות מה שבא לו, אף אחד לא אמר שזה בסדר שהוא מאבד כדור ולא רץ להשיג אותו חזרה או שהוא מעל הקבוצה. יש מאמן שיחליט מה שבא לו, זאת דעתי.

התגובות שלכם פשוט קיצוניות, לא הוא לא מסי אבל אם אתה תגיע למשהו בעונה הזאת זה בעיקר בגלל הגולים שלו

הוכיח את עצמו מספיק, בעיקר שנה שעברה. 

תן לו לשחק, תן לו תהרכב, רק טוב יהיה לנו. את הדברים האלו, שהם קטנים ונקודתיים הוא כבר יתקן, קורה לטובים ביותר 

לא צריך לגמור אותו, כל התגובות שלכם פה כל כך קיצוניות והזויות

אבל בסדר, נחכה למשחק הבא ונדבר.

14 דקות לפני, mta8 said:

הייתם גומרים פה

אבל הוא לא כבש את השלישי נגד חיפה.

אולי אפילו בגלל התנהגות והתנהלות במגרש באותן דקות

@mta8

בכדורגל הרבה פעמים התנהגות ילדותית או חוסר לחימה במגרש פוגעת מעשית ביכולת ובמספרים.

אפחד פה לא אומר שהוא זבל וצריך להעיף אותו.

להיפך, בגלל שהוא שחקן של מספרים וכולם יודעים שיש פה פוטנציאל לכוכב כדורגל בסדר גודל חריג למדינה שלנו, חבל על כל הזדמנות ומשחק שבהם הוא בוחר באופציות שלוקחות אותו אחורה.

רק אם אתה מסי ורונאלדו מותר שיתפסו אותך ״נח״ או ״זורק״ באמצע משחק

וגם להם יש ביקורות (מוצדקות)

אתה מסכים איתי למשל שניימאר יכל להיות הטוב בעולם כיום אם לא ההתנהגות שלו? 

במשחקים שאנחנו מנצחים והוא משחק רע אבל נותן גול או בישול- יאללה סלחתי, אבל זה לא המקרה והביקורת כלפיו מאוד מאוד לגיטימית לדעתי

לפני1 שעה , Insigne said:

אז הוא שם שני שערים. אני לא מבין, הוא שם שני שערים אז הוא מלך העולם?

הוא שם שני שערים וטטנבאום הציל שני שערים, דור פרץ חילץ שני כדורים, מה אנחנו כדורגל בחטיבה? 

אז הוא מתעצבן שהוא לא בסגל או לא פותח בהרכב כבר תקופה...סו וואט.....

שישים גם שלושער ובשבוע הבא שיהיה על הספסל....את המאמץ שלו שישקיע על הדשא, בלעשות את הפעולות שהמאמן דורש ולא שישים את הידיים על המותניים ויחכה לקבל כדור לרגל...היו לנו מספיק כאלה בעבר.

איפה היינו היום בלי השערים שלו מול קראבח וחיפה? מי היה נותן את השערים האלה במקומו? אני מבין שכולם אוהבים כאן לחימה של 200 אחוז וגם אני, אבל בחייאת. 

אם אתם כ"כ אוהבים חטיבה לוחמת ונטולת פשרות, אז אפשר גם להחזיר את מישאלוב, ליאור ז'אן ושאר הטאלנטים מהימים השחורים. אל תבכו אחר כך שנסיים מקום 6 ולא נגיע לבתים. 

אני רוצה לראות את זהבי משקיע באותה מידה אם הוא בנבחרת 4-5 משחקים עולה מהספסל לאיזה 15-20 דקות, או כוכבים אחרים ברחבי העולם, אתם מתנתקים לגמרי מהרגש של שחקן. 

10 דקות לפני, mta8 said:

הייתם גומרים פה

קודם כל אמרת שהוא השחקן הכי טוב בכל הסגל והראתי לך שזה לא נכון. להיות השחקן התקפה הכי טוב בסגל זה לא כזה ביג דיל כששאר המתחרים שלך הם בלקמן ושכטר. 

הבעיה שלך שאתה מסתכל רק על מספרים יבשים והרבה פעמים זה משקר. לא יודע אם דן ביטון יסיים אם דאבל דאבל או לא, אבל הוא נלחם, עושה הגנה, הוא מסר את הכדור לגולסה בגול הראשון וזה לא ירשם באף מקום, אבל זה שווה ערך לבישול. 

נכון לתחילת העונה דן ביטון יותר טוב מיונתן כהן. מה זה משנה מה היה פעם? אם יונתן לא תורם מספיק היום זה לא עוזר.

אתה מעדיף שישחק חרא ולא יעשה הגנה ויבקיע? מזל שאתה לא מאמן. למה אי אפשר גם וגם? למה אצילי יכול ועוד מעלתו יונתן כהן לא?

אני יודע שהוא יודע לעשות הגנה, אבל הוא לא עושה וזה מה שמעצבן. 

זה ממש לא רק נגד חיפה. זה קרה גם נגד ב"ש, בני יהודה ובדקות שהוא שיחק נגד הטורקים. זה קרה גם בחלק מהעונה שעברה ובגלל זה איביץ' ייבש אותו כמה פעמים.

אתה חוזר על זה שאם הוא היה כובש את השלישי אז בלה בלה בלה. אם הוא היה כובש את השלישי אחרי מבצע אישי שהוא לקח על עצמו, אז ברור שהיינו מפרגנים לו, אבל הביקורת על שאר הדברים הייתה נשארת. 

15 דקות לפני, mta8 said:

ברוך השם יש עוד דעות ולא רק מה שאתה והאחרים פה חושבים.

אבל בסדר יש פה הרבה פנינים לקראת הפעם הבאה שהוא יכבוש.

אף אחד לא אמר שצריך לתת לו לעשות מה שבא לו, אף אחד לא אמר שזה בסדר שהוא מאבד כדור ולא רץ להשיג אותו חזרה או שהוא מעל הקבוצה. יש מאמן שיחליט מה שבא לו, זאת דעתי.

התגובות שלכם פשוט קיצוניות, לא הוא לא מסי אבל אם אתה תגיע למשהו בעונה הזאת זה בעיקר בגלל הגולים שלו

הוכיח את עצמו מספיק, בעיקר שנה שעברה. 

תן לו לשחק, תן לו תהרכב, רק טוב יהיה לנו. את הדברים האלו, שהם קטנים ונקודתיים הוא כבר יתקן, קורה לטובים ביותר 

לא צריך לגמור אותו, כל התגובות שלכם פה כל כך קיצוניות והזויות

אבל בסדר, נחכה למשחק הבא ונדבר.

אתה מדבר בשלכם ושלכם. גם אתה צריך ללמוד לקבל עוד דעות.

באופן כללי, אני ואתה כמעט באותה הדעה, רק שתדע. גם אני אמרתי לפני המשחק שהוא חייב לפתוח, גם אני חושב שהוא שחקן מצוין אבל אני לא אוריד מהחשיבות של דברים אחרים בגלל שהוא נותן גול.

אני מאוד אוהב אותו ובעדו אבל צריך לדעת גם להסתכל למציאות בעיניים פקוחות. אני לא צולב אותו ומאחל לו רק בהצלחה, היה כאן דיון שהתארך.

זה שהוא היה טוב בעונה שעברה לא אומר שהוא יכול לנוח שנתיים. טוב כמו המשחק האחרון שלך....

5 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

איפה היינו היום בלי השערים שלו מול קראבח וחיפה? מי היה נותן את השערים האלה במקומו? אני מבין שכולם אוהבים כאן לחימה של 200 אחוז וגם אני, אבל בחייאת. 

אם אתם כ"כ אוהבים חטיבה לוחמת ונטולת פשרות, אז אפשר גם להחזיר את מישאלוב, ליאור ז'אן ושאר הטאלנטים מהימים השחורים. אל תבכו אחר כך שנסיים מקום 6 ולא נגיע לבתים. 

אני רוצה לראות את זהבי משקיע באותה מידה אם הוא בנבחרת 4-5 משחקים עולה מהספסל לאיזה 15-20 דקות, או כוכבים אחרים ברחבי העולם, אתם מתנתקים לגמרי מהרגש של שחקן. 

חלילה לא מתנתק מהרגש, אמוציות זה ברכה ושחקן שנותן את התחת אני מוכן גם לקבל בלאגנים כי אין מה לעשות, כשאתה כוכב אתה כוכב. 

ההשוואות לזהבי לא רלוונטיות. יונתן כהן נתן בסה"כ עונה אחת של דאבל דאבל, מה קראבח ומה חיפה...

אחד הלך, יבוא אחר. כדאי להפנים את זה כמה שיותר מהר ולא להוריד רגל מהקבוצתיות והמאמץ הקבוצתי של כולם יחד באותה המידה.

זה תקף לכולם. יוני הוא שחקן ברכה ואני מאחל לו לקחת דאבל העונה עם מכבי אבל בואו...אף אחד לא מעלה אותו לגרדום אבל גם לא צריך להקל ראש בחלטורות כאלה.

ברוך השם אנחנו מכבי ת"א ולא הפועל רעננה, שחקנים עומדים בתור להגיע לקריית שלום, שיגיד תודה על מה שיש לו ושייתן את התחת. 

מקבל תנאים ממכבי, אהבה בלי נגמרת, הוא לא משחק בחינם. שיתעורר קצת, סה טו.

23 דקות לפני, mta8 said:

הייתם גומרים פה

בדיוק, שחקן התקפה לא נמדד לפי כמות הגליצ'ים שלו במשחק אלא בכמות השערים והבישולים, ונכון להיום הוא שחקן ההתקפה הכי טוב בקבוצה, אמנם אני לא חושב שהוא חייב לקבל מעמד של באנקר בהרכב, אבל הוא שחקן שחייב לשחק, כי אם אנחנו נאבד אותו לקבוצה אחרת בארץ אנחנו נצטער על זה.

אם יזוב בעתיד תמורת סכום גבוה לחו"ל זה לא נורא בעיניי.

"אחד יילך, יבוא אחר". באיזו פשטות אתה אומר את זה. אני רואה איך בא אחר במקום אצילי ומיכה, אני רואה איך ההתקפה שלנו פח זבל כבר שנתיים רצופות. 

כמו שהבחור מעליי אמר, עם גליצ'ים לא הולכים למכולת. אתם רוצים חבורה של 11 לוחמים כמו בתקופה של קלינגר וזיתוני, אין בעיה, רק אל תבכו שלא יהיה מי שייתן גולים כשנגיע למצבים. 

3 דקות לפני, Insigne said:

חלילה לא מתנתק מהרגש, אמוציות זה ברכה ושחקן שנותן את התחת אני מוכן גם לקבל בלאגנים כי אין מה לעשות, כשאתה כוכב אתה כוכב. 

ההשוואות לזהבי לא רלוונטיות. יונתן כהן נתן בסה"כ עונה אחת של דאבל דאבל, מה קראבח ומה חיפה...

אחד הלך, יבוא אחר. כדאי להפנים את זה כמה שיותר מהר ולא להוריד רגל מהקבוצתיות והמאמץ הקבוצתי של כולם יחד באותה המידה.

זה תקף לכולם. יוני הוא שחקן ברכה ואני מאחל לו לקחת דאבל העונה עם מכבי אבל בואו...אף אחד לא מעלה אותו לגרדום אבל גם לא צריך להקל ראש בחלטורות כאלה.

אף אחד לא מעלה אותו לגרדום אחי? תראה את כל הנושא הזה, כל תגובה ותגובה. איבד כל פורפורציה, אנשים מגיבים בקיצוניות.

מבין מאד מה אתה אומר לגבי ההגנה וכו אבל עדיין לא מצדיק את התגובות הקיצוניות שיש פה לגביו.

ואחד אחר בטח לא שחקן בית, לא יגיע בכזאת קלות.

לא צריך לגמור אותו, על ההגנה יעבדו, יסדרו תראש.. לתת לו הרכב, לתת לו לשחק, רק נרוויח מזה. כבר ראינו את זה שנה שעברה.

10 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

זהבי משחק כי הוא לא מפסיק להשקיע. הוא דופק ספרינט של משוגע אחרי שהוא שיחק שלושה משחקים ברצף (באחד מהם גם הארכה) של שבוע.

הוא רואה שלא מצליחים לייצר לו מצבים, אז הוא לוקח את הכדור ומחליט שיהיה גול. אם זה במהלך שלו אם דאבור בפגרה הקודמת ואם זה הבעיטה המדהימה מרחוק בקמפיין האחרון.

זהבי לוקח על עצמו, לא מפסיק לנסות להשתפר ולעבוד קשה ועושה הגנה. יונתן לא עושה את זה וחבל כי יש לו כישרון.

6 דקות לפני, Insigne said:

ברוך השם אנחנו מכבי ת"א ולא הפועל רעננה, שחקנים עומדים בתור להגיע לקריית שלום

איפה השחקנים האלה עכשיו כשאנחנו עולים עם בלקמן ושכטר כחלוצים, או ריקן בתור קיצוני? מי בכלל יחתים את השחקנים שעומדים בתור, וכמה שחקנים ישראלים שאתה יכול להביא יש ברמה של יוני?