Jump to content

יוני

Recommended Posts

הרבה יותר קל להביא מספרים כשאתה מחפף בערך בהכל ושומר אוויר. אם הוא מתעקש על הסגנון הזה שיעבור לנתניה וירש את ערן לוי.. 

יש בקבוצה שחקנים צעירים שצריכים לקבל דוגמא למקצוענות

לפני12 שעות , Chipopo said:

היה לו איזה איבוד באמצע, השחקן שחטף לו התקדם והוא הרים את הידיים בזמן שחיפה יוצאת למתפרצת. גישה שמרתיחה את הדם ולא מעניינים אותי הגולים שלו

נכנסתי בשביל לכתוב את התגובה הזאת, אז תודה שחסכת לי.

לא חושב שיש אוהד מכבי שלא השתגע במהלך הזה.

זה גם לא עניין של מיקום. הוא לא מוצא את עצמו לא בכנף ימין, לא בכנף שמאל, לא כמספר 10 ולא כחלוץ שני.

מספרים הוא יודע לתת, אבל הוא פותח עונה שלישית במכבי ועדיין לא ראינו ממנו משחק טוב. אפילו ב4-3 התעצבנו עליו (הוא גם היה אמור לצאת ואז מישהו נפצע והחילוף השתנה) למרות הצמד. 

אם הוא רוצה להגיע רחוק הוא חייב לשפר את היכולת ולא רק לתת מספרים.

22 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה גם לא עניין של מיקום. הוא לא מוצא את עצמו לא בכנף ימין, לא בכנף שמאל, לא כמספר 10 ולא כחלוץ שני.

מספרים הוא יודע לתת, אבל הוא פותח עונה שלישית במכבי ועדיין לא ראינו ממנו משחק טוב. אפילו ב4-3 התעצבנו עליו (הוא גם היה אמור לצאת ואז מישהו נפצע והחילוף השתנה) למרות הצמד. 

אם הוא רוצה להגיע רחוק הוא חייב לשפר את היכולת ולא רק לתת מספרים.

אצילי הוא זה שהיה צריך לצאת ושוינפלד היה צריך להיכנס במקומו אבל בסוף גולסה נפצע אז פיבן החליף אותו ואצילי נשאר לבשל את השער ליונתן.. שגם יכול לכבוש את החמישי והחמיץ מול שער ריק.

מאוד מעצבנת הגישה שלו, לאף אחד אין ספק בכישרון שלו אבל בעניין המחוייבות לקבוצה יש בעיה, עלה אתמול בגישה מאוד אגואיסטית וניסה מלא מהלכים אישיים מיותרים שגם לא מבליטים את האיכויות שלו.

דווקא הייתי מנסה גישה שונה איתו ונותן לו לשחק בהרכב במשחקים הקרובים, סוג של צ׳אנס להוכיח שזה חד פעמי. אם לא ישנה את הגישה להחזיר לספסל.

כבר לפני 3 שנים אמרתי לחבר'ה שלי,עוד כשהיה בבני יהודה,שהוא שחקן טוב,אך לעולם הוא לא יעשה קפיצת מדרגה לאירופה כי במשחק השוטף הוא לא טוב.

15 דקות לפני, Ophir 888 said:

אצילי הוא זה שהיה צריך לצאת ושוינפלד היה צריך להיכנס במקומו אבל בסוף גולסה נפצע אז פיבן החליף אותו ואצילי נשאר לבשל את השער ליונתן.. שגם יכול לכבוש את החמישי והחמיץ מול שער ריק.

אה סליחה הזכרון כבר לא משהו...

צטט

בדקה ה-90, הירוקים הוציאו כדור חוץ וניק בלקמן ממכבי ת”א שמר על שחקן חיפאי. חלוץ האלופה ביקש מיונתן כהן עזרה בלחץ ושיבוא לשמור שחקן גם הוא וצעק: “יוני, יוני!”. כהן הסתכל עליו ובחר להתעלם.

כזה מעצבן. פאקינג בלקמן נלחם ועושה הגנה ויוני עסוק בפוזות.

איביץ' היה מוריד ליוני כאפה לראש עם הצד המעליב וזורק לחודש ליציע גם עם הגול שלו חייב לצאת מהפוזה שלו ושיראה קצת מנהיגות.

לפני11 שעות , כהן said:

זה השחקן לטוב ולרע, טייק איט אור ליב איט (סליחה על העצלנות בשינוי השפה), ומבחינתי בהחלט טייק איט. זה לא שיש לנו יותר מדי שחקנים שמסוגלים להנפיק את מה שהוא יודע לעשות ומה שהוא עושה, אומנם לא מספיק ולא באופן קבוע, אבל המעט שכן, זה כבר יותר ממה שרוב הסגל שלנו מסוגל לעשות. אני בכלל חושב שככל שתיתן לו יותר דקות, ותראה לו בכך שאתה מאמין בו, גם תקבל אותו יותר מרוסן ויותר קשוב..

מסכים, אתה לא מקרב שחקן אליך בזה שאתה נותן לו חצי שעה פה, מחצית שם, ומוציא אותו אחרי מחצית אחת פחות טובה. במיוחד כשיוני בעונה שעברה הגיע למעמד של אחד השחקנים הטובים בליגה. 

גם אם נמני היה מקבל יחס כזה בגיל של יוני, אחרי שהוא הוביל קבוצה לאליפות כאחד השחקנים הטובים בליגה, סביר מאוד להניח שזה מה שהיינו רואים ממנו. 

18 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

מסכים, אתה לא מקרב שחקן אליך בזה שאתה נותן לו חצי שעה פה, מחצית שם, ומוציא אותו אחרי מחצית אחת פחות טובה. במיוחד כשיוני בעונה שעברה הגיע למעמד של אחד השחקנים הטובים בליגה. 

גם אם נמני היה מקבל יחס כזה בגיל של יוני, אחרי שהוא הוביל קבוצה לאליפות כאחד השחקנים הטובים בליגה, סביר מאוד להניח שזה מה שהיינו רואים ממנו. 

נימני ושלמה שרף אחרי המשחק בחיפה. שלמה פוטר.

יוני הוא עדיין לא אבי נימני. נתן מספרים מעולים בשנה שעברה והוא שחקן קלאץ אין ספק, אבל מסי הוא.

אבי היה אחד, יחיד ומיוחד. כמו יונתן כהן יש עוד הרבה, רק השנה עזבו את הקבוצה שני סטארים לא פחות טובים ממנו, על הרבה פחות.

אוהב את יוני מאוד אבל הוא לא צריך לראות דקה על הדשא במחזור הבא.

תגיד לי, מישהו עובד אצלו? מה זה? גם אם הוא לא פתח והוא סופר עצבני, מה זה? 

לפני15 שעות , turgi said:

מה יעזור להושיב אותו בספסל או ביציע?

הוא אחרי שנתיים של סדרות חינוך אצל איביץ'.

זה האיש ואני מניח שמכבי היו שמחים למכור אותו בקיץ שעבר.

מסכים, זה השחקן לטוב ולרע, איביץ' עשה לו סדרות חינוך וזה לא שינה אותו, אני מאמין שצריך לחיות עם החסרונות שלו ולדעת לנצל את היתרונות שלו, ודרך היציע זה לא הולך לקרות.

זה שאין כמעט סקוררים בקבוצה מלבדו הופך אותו לשחקן שאין לנו את הלוקסוס לוותר עליו, אבל אני מאמין שבקיץ הבא אם תגיע הצעה טובה בקבוצה לא יהססו למכור אותו ולחפש שחקן התקפה שונה.

שנתיים עם איביץ לא סידרו לו את הראש. לא יודע כמה זה כבר אפשרי ליישר אותו.

יש אנשים שפשוט אין להם גאולה (עע שועה, להבדיל אלפי הבדלות)

מסתמן כמו (עוד) מקרה קלאסי של שחקן מלא בכישרון אבל בלי אופי. 

קחו את הכישרון שלו עם המוסר עבודה של ערן זהבי זה שחקן של קבוצה דרג 1. 

אבל אם ימשיך ככה אין לו סיכוי להצליח בשום מקום, גם לא במכבי בסופו של דבר. 

גם נגד הטורקים כשנכנס עשה כמה מהלכים אגואיסטים של ראש בקיר. גם אתמול היה מהלך שפרץ עמד חופשי 23 מטר מול השער והוא העדיף בכוח ללכת ולבעוט ממצב קשה על שחקן. 

16 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

יותר פשוט להציב אותו בשפיץ ולשחרר אותו ממשימות הגנה, גם ככה הוא לא תורם לשטף המשחק ומאבד המון כדורים, שיהיה לפחות קרוב לשער.

גם בשפיץ הוא לא עזר העונה. לא עובד.

לפני2 שעות , מכביזם זה בדם said:

אף אחד לא צריך לקרב אותו.. הוא לא ילד בכיתה טיפולית שצריך ללטף אותו כדי שלא יתפרע, הוא שחקן במועדון מקצועני ששואף לרמות הגבוהות.. אם הוא לא יכול/רוצה ליישר קו עם הרוח הזאת אז שילך למועדון פחות מקצועני שיאפשר לו את ההתנהלות הנרקיסיסטית הזאת. אולי עדיף שילך לפני שהוא יצבור כוח בגלל ה"מספרים" שהוא משיג בצורה טפילית..

ההקבלה שלך לנימני רק מחזקת את הדעה שלי ועדיף שאני לא ארחיב כי ברור לי לאן זה ילך. רק אומר בתקופה שנימני היה הקבוצה זכינו באליפות אחת  ב15 עונות בערך וגם היא הגיעה אחרי שרוב העונה הוא לא ראה דשא...

14 דקות לפני, elbanana said:

אף אחד לא צריך לקרב אותו.. הוא לא ילד בכיתה טיפולית שצריך ללטף אותו כדי שלא יתפרע, הוא שחקן במועדון מקצועני ששואף לרמות הגבוהות.. אם הוא לא יכול/רוצה ליישר קו עם הרוח הזאת אז שילך למועדון פחות מקצועני שיאפשר לו את ההתנהלות הנרקיסיסטית הזאת. אולי עדיף שילך לפני שהוא יצבור כוח בגלל ה"מספרים" שהוא משיג בצורה טפילית..

ההקבלה שלך לנימני רק מחזקת את הדעה שלי ועדיף שאני לא ארחיב כי ברור לי לאן זה ילך. רק אומר בתקופה שנימני היה הקבוצה זכינו באליפות אחת  ב15 עונות בערך וגם היא הגיעה אחרי שרוב העונה הוא לא ראה דשא...

בתקופה של נימני זכינו ב-4 אליפויות. זה שאתה לא אוהב אותו או את השפעתו זה סבבה, אבל לפחות אל תמחק חלק מההיסטוריה המאוד מפוארת שלו במכבי. 

בנוגע לחלק הראשון בהודעה, אז כנראה שאתה לא מבין מספיק פסיכולוגיית ספורט. חלק מהעבודה של מאמן, גם ברמות הכי גבוהות ובכל הענפים (ליגת אלופות, נ.ב.א) היא לדעת לנהל אגואים ואנשים. 

ובמצב הסגל הקיים של מכבי, כשכמות השחקנים שמסוגלים להכריע משחקים ולהבקיע דו ספרתי היא 1 (יונתן כהן) + סימן שאלה (פשיץ'), אז אתה חייב לתת יותר אמון ויחס. 

22 דקות לפני, elbanana said:

לא מסוגל לשמוע על שחקנים שצריכים ליטוף מי שצריך ליטוף שילך לכלבייה לא לספורט מקצועני (תקף לכל השחקנים לא ספציפית ליוני).

.

בתקופה של נימני, הלוואי היה רבע מנימני.

צריך לתת לדעת אגו ולנהל אנשים זה כן וחלק מזה זה גם לשים עליו פס לתקופה ארוכה ושישב ביציע ויבין שהוא צריך להתייישר עם המועדון.

המועדון חזק ואין אחד שהוא מעל המועדון. לא מבין איך יוני התבלבל, דווקא היה בסדר גמור בשנה שעברה. גם כשקיבל מאיביץ סדרת חינוך.

בכל אופן, גם שיהיה הסקורר הכי חזק בקבוצה, אסור לשחרר אותו ממשימות הגנתיות, מה זה ישדר לשאר השחקנים שמוכשרים לא פחות ממנו?

צריך לעשות לו מה שאיביץ עשה לעטר, עם כל האהבה לשחקני מכבי, שישב ביציע גם חצי שנה. מכבי יותר חשובה משחקן כזה או אחר.

Just now, מכביזם זה בדם said:

בתקופה של נימני זכינו ב-4 אליפויות. זה שאתה לא אוהב אותו או את השפעתו זה סבבה, אבל לפחות אל תמחק חלק מההיסטוריה המאוד מפוארת שלו במכבי. 

בנוגע לחלק הראשון בהודעה, אז כנראה שאתה לא מבין מספיק פסיכולוגיית ספורט. חלק מהעבודה של מאמן, גם ברמות הכי גבוהות ובכל הענפים (ליגת אלופות, נ.ב.א) היא לדעת לנהל אגואים ואנשים. 

ובמצב הסגל הקיים של מכבי, כשכמות השחקנים שמסוגלים להכריע משחקים ולהבקיע דו ספרתי היא 1 (יונתן כהן) + סימן שאלה (פשיץ'), אז אתה חייב לתת יותר אמון ויחס. 

לא רשמתי ב"תקופה של נימני" אלא "בתקופה שנימני היה הקבוצה". ב2 אליפויות בתחילת ה90 ובמיוחד בדאבל נימני היה חלק מקבוצה "סופר" ממושמעת שהיו בה עוד כוכבים חוץ ממנו.

בנוגע לחלק השני בהודעה, יכול להיות שאני לא מבין מספיק בפסיכולוגיית ספורט, ויכול להיות שאני פשוט לא מסכים איתך. 

יש גישות שאם אתה תסכים לקבל מהכוכבים של הקבוצה שלך אתה תרעיל את כל המועדון.