Jump to content

יוני

Recommended Posts

בא לי לתת לו כאפה. נתנו לך כישרון, תשתמש בו אל תהיה מפגר. 

תמיד עם המהלך הזה שהוא מחליט שהוא בועט גם אם אין קשר למה שקורה על המגרש, מסירות הזויות, שליטה פח בכדור, חוסר ריכוז, חוסר לחימה.

פשוט מעצבן וחבל כי הוא מוכשר מאוד. 

26 דקות לפני, Chipopo said:

היה לו איזה איבוד באמצע, השחקן שחטף לו התקדם והוא הרים את הידיים בזמן שחיפה יוצאת למתפרצת. גישה שמרתיחה את הדם ולא מעניינים אותי הגולים שלו

+100 ברשותך

אני באמת אוהב אותו, יש לו קילר אינסטינקט ומסוכן מאוד בהתקפה.

אבל העובדה שאיביץ לא הצליח להוציא ממנו את המנירות מטרידה אותי מאוד, במקום להתמקד בהתקפה במה שהוא טוב הוא מנסה דברים שהוא לא באמת טוב בהם, מאבד ומוסיף חטא על פשע שלא מתאבד להחזיר את הכדור אלא מתעסק בתנועות ידיים לכיוון השופט.

1 דקה לפני, snufkin said:

אחלה יונתן. נפלתם עליו חזק. כרגע הוא בין היחידים אצלנו שיודע לתת גול מחצי מצב. "כפתור לגול". קלאס. שחקן בית. 

כי זה מעצבן שהוא עושה דברים כל כך מטומטמים במשחק כל כך חשוב. אם חיפה לא עייפים הם שמים לפחות אחד מהשטויות שלו.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כי זה מעצבן שהוא עושה דברים כל כך מטומטמים במשחק כל כך חשוב. אם חיפה לא עייפים הם שמים לפחות אחד מהשטויות שלו.

כאילו שהדברים האלה חדשים לכם, הוא משחק ככה מהנערים.

אין לו תחליף וכמו שסלחתי על השטויות שלו עד עכשיו לוקח את זה כחלק ממנו.

אחלה יוני

לא מסכים שצריך לסלוח לו על זה. 

עזבו מכבי בקטע אישי כרגע, היום קבוצה מקצוענית שרוצה לשחק(ומשחקת) באירופה משחקת מהר ולכן מאבדת כדורים, גם קריטים במרכז המגרש ולכן כולם חייבים לחזור ולתקן. 

שעשינו את זה היום אז הראנו עליונות ושלא עשינו כמו בגול הראשון קיבלנו בראש ובמזל לא קיבלנו בהמשך עוד אחד כזה. 

ועוד משהו, היו לו 2 רגעים שהוא מתחיל כאילו ללחוץ ואז עוזב את הקשר, שזה הכי גרוע. כי לשחרר לחץ מ100 ל0 גורם לחור רציני ואפילו לא נכנסת לתאקל או שמת גוף. 

4 דקות לפני, Keano said:

2-3 משחקים ביציע, עד שיבין שצריך לחשוב על הקבוצה קודם כל.

במצבנו זה משהו שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו 

1 דקה לפני, דקסטר said:

אפשרי, יש מספיק שחקנים, פשיץ' נכנס לעניינים, אלמוג צריך לקבל שוב הזדמנות.

5 דקות לפני, דקסטר said:

להפך, אתה לא יכול להרשות לעצמך לשדר לשחקנים שהם ישחקו בלי לירוק שם וזה לא משנה כמה גולים הם הכניסו.

זה עקרון בסיס בקבוצה כמו מכבי, זה לא משנה מי אתה, תזיע.
אם לא תמנע התנהגות כזאת לא תהיה הרתעה ויש כאלה שצריכים אותה בקבוצה לצערנו

מה יעזור להושיב אותו בספסל או ביציע?

הוא אחרי שנתיים של סדרות חינוך אצל איביץ'.

זה האיש ואני מניח שמכבי היו שמחים למכור אותו בקיץ שעבר.

הוא השחקן הכי מסוכן שיש לנו בקבוצה, מסוג השחקנים שמפחיד את אוהדי הקבוצות היריבות.

לדעתי הוא חייב לשחק וצריך להיות בהרכב, בטח בתקופה כזאת של אי יציבות ושההתקפה לא זורמת. אם הוא לא יהיה טוב אז שישב בספסל אבל עכשיו הוא חייב לשחק  

יש מספיק משחקים ומספיק חילופים כדי שיעלה מהספסל, לא יקרה כלום, יש לנו שחקנים לא פחות טובים שלא מקבלים צאנס, למה חוזר נעלם? אם אלמוג לא יתחיל לשחק באופן סדיר אנחנו נפסיד אותו

אוהב אותו מאוד אבל נראה שהוא מתחיל לאבד את זה.

עם כל האהבה הקבוצה יותר חשובה והוא חייב לתת יותר בשביל החברים שלו, בשביל האוהדים ובשביל המועדון.

לא יציב , אבל השחקן התקפה הכי טוב שלנו בפער גדול.

שאין אף סקורר אחר בקבוצה (אין אפילו אחד כזה אחרי שאצילי ואופואדו עזבו) , הוא חייב לפתוח

זה השחקן לטוב ולרע, טייק איט אור ליב איט (סליחה על העצלנות בשינוי השפה), ומבחינתי בהחלט טייק איט. זה לא שיש לנו יותר מדי שחקנים שמסוגלים להנפיק את מה שהוא יודע לעשות ומה שהוא עושה, אומנם לא מספיק ולא באופן קבוע, אבל המעט שכן, זה כבר יותר ממה שרוב הסגל שלנו מסוגל לעשות. אני בכלל חושב שככל שתיתן לו יותר דקות, ותראה לו בכך שאתה מאמין בו, גם תקבל אותו יותר מרוסן ויותר קשוב..