Jump to content

פשיץ

itanar

Recommended Posts

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

רק לדמיין מה שאר החלוצים היו עושים במצב הזה:

בלקמן - עושה עבירה על השוער

שכטר - נופל

צ'יקו - בועט לידיים של השוער 

זהבי - מקפיץ מעל השוער ברגל אחת וכובש במספרת מול שער ריק ברגל השנייה.

Just now, אורלנדו בלוף said:

זהבי - מקפיץ מעל השוער ברגל אחת וכובש במספרת מול שער ריק ברגל השנייה.

יותר בכיוון של מוריד את המכנס וכובש עם הזין.

Just now, אלק נילאש said:

נקודת האור בחושך. אם הוא לא ייתן עונה מפלצתית לא נוכל לדגדג את האליפות.

תגדיר מפלצתית, אותו דבר אפשר להגיד על רוקאביצה ושרי.

הוא חלוץ, הוא אמור להיות המוציא לפועל שלך. מסביבו יש לנו כל כך הרבה אופציות ואפשרויות שגורמות לי להיות די רגוע.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

תגדיר מפלצתית, אותו דבר אפשר להגיד על רוקאביצה ושרי.

הוא חלוץ, הוא אמור להיות המוציא לפועל שלך. מסביבו יש לנו כל כך הרבה אופציות ואפשרויות שגורמות לי להיות די רגוע.

מפלצתית זה מעורבות ב-20 גולים ומעלה.

על הנייר יש מלא אופציות. בפועל, אם יש לי מחר משחק אחד על אליפות אני לא יודע לבחור מי ה-11 שלי, בדגש על ההתקפה. להוציא את פשיץ' כמו שאמרתי.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

מפלצתית זה מעורבות ב-20 גולים ומעלה.

על הנייר יש מלא אופציות. בפועל, אם יש לי מחר משחק אחד על אליפות אני לא יודע לבחור מי ה-11 שלי, בדגש על ההתקפה. להוציא את פשיץ' כמו שאמרתי.

נשמע די סביר, מבחינת האופציות אתה צודק. זה ילך ויתבהר עם הזמן.

Just now, קובי השועל said:

נשמע די סביר, מבחינת האופציות אתה צודק. זה ילך ויתבהר עם הזמן.

בשביל שחקן זר, בעונה ראשונה בליגה, אחרי שלא שיחק כמעט שנה זה לא מובן מאליו להשיג מספרים כאלה.

גם אני מקווה שאם הזמן והירידה בעומס ובלחץ הכל יראה אחרת. 

בכל מקרה, מרגיש לי שאם תהיה אליפות היא תהיה יותר בגלל החולשה של חיפה ולא בזכות הגדולה שלנו. הקבוצה הזו הייתה צריכה יותר משני שחקנים זרים חדשים בקיץ.

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

בשביל שחקן זר, בעונה ראשונה בליגה, אחרי שלא שיחק כמעט שנה זה לא מובן מאליו להשיג מספרים כאלה.

גם אני מקווה שאם הזמן והירידה בעומס ובלחץ הכל יראה אחרת. 

בכל מקרה, מרגיש לי שאם תהיה אליפות היא תהיה יותר בגלל החולשה של חיפה ולא בזכות הגדולה שלנו. הקבוצה הזו הייתה צריכה יותר משני שחקנים זרים חדשים בקיץ.

נילאש, נקודת המוצא שלי היא שהכדורגל שישוחק השנה בליגה, יהיה הרבה יותר בינוני וסרטני מהרגיל. כולן תפסיד לכולן ויהיו פנדלים הזויים. מי שתוכתר, לא תיהיה קבוצת כדורגל אדירה בכל מקרה. לאף אחת אין את הכלים והכישרון להיות באמת יוצאת דופן. השאלה אם נדארה לנו רוח במפרשים. אנחנו זקוקים לרוח. לכן כל העיסוק בדוניס נראה לי משני. 

16 דקות לפני, המכבייה said:

נילאש, נקודת המוצא שלי היא שהכדורגל שישוחק השנה בליגה, יהיה הרבה יותר בינוני וסרטני מהרגיל. כולן תפסיד לכולן ויהיו פנדלים הזויים. מי שתוכתר, לא תיהיה קבוצת כדורגל אדירה בכל מקרה. לאף אחת אין את הכלים והכישרון להיות באמת יוצאת דופן. השאלה אם נדארה לנו רוח במפרשים. אנחנו זקוקים לרוח. לכן כל העיסוק בדוניס נראה לי משני. 

המאמן משפיע גם על הרוח. עדיין קשה לי עם העזיבה של איביץ. 7 שערי חובה ב 5 מחזורים, 3 מתוכם בדקות הסיום. מקווה שינוחו טוב בפגרה

14 דקות לפני, המכבייה said:

הסיפא של ההודעה בדיוק מתחברת למה שאמרתי על פשיץ'. הסתכלתי על המגרש היום, שני השחקנים הכי רעבים היו פרץ ופשיץ'. אני מקווה מאוד שיצליחו להדביק את השאר. אנחנו ממש על האדים כרגע.

צריך לאמץ את מערך pass to zahavi המוכר והאהוב. כל שחקן התקפה צריך לחפש אותו לפני שהוא מחליט מה לעשות עם הכדור

לפני12 שעות , אלק נילאש said:

הסיפא של ההודעה בדיוק מתחברת למה שאמרתי על פשיץ'. הסתכלתי על המגרש היום, שני השחקנים הכי רעבים היו פרץ ופשיץ'. אני מקווה מאוד שיצליחו להדביק את השאר. אנחנו ממש על האדים כרגע.

נקודה מעניינת. קראתי תגובות אחרי המשחק ומדברים על חיבור טוב בין השניים. שדור פרץ דוחק בפשיץ ועוזר לו להשתלב ולתת עוד ועוד.

שאפו לדור פרץ, שאפו לפשיץ.  פשיץ מזכיר זרים אחרי שדרכו כאן ובאו לתת את הלב והנשמה (וגם יש להם כדורגל)

לא מפסיק להשקיע, להטריד את הבלמים, לעשות תנועה, לא לוותר על אף כדור. בקבוצה כמו שלנו במיוחד אחרי פתיחת עונה שכזו, זו ברכה משמיים.

לפני13 שעות , המכבייה said:

גם למאמן יש חלק בזה, אם איביץ' היה פה למשל יוני, אלמוג, בלקמן וטב"ח היו עכשיו ביציע, גם אם היה צריך לעלות התקפה של גררו, דור תורג'מן ופשיץ'.

‏הטאץ' הראשון של פשיץ סידר לנו אתמול מצב של יוני בתחילת המחצית השנייה, ואת הגול השני בטורקיה.
זה עוד מוקדם מדי כדי להתלהב והוא עוד בכלל לא קרוב לשיא כושרו אבל יש שם משהו, משהו שלא היה לנו הרבה זמן. רק שימשיך.

כמה טבעי שהניצחון הראשון יגיע בזכות החלוץ החדש

יותר מידי זמן היה ברור שאין חלוץ וזה קבר לנו לגמרי את משחק ההתקפה, מקווה שפשיץ' ישאר בריא ויתן מספרים טובים אני מאמין בו ממש, יש בו את כל התכונות הטובות להיות חלוץ על בליגה שלנו

32 דקות לפני, Keano said:

גם למאמן יש חלק בזה, אם איביץ' היה פה למשל יוני, אלמוג, בלקמן וטב"ח היו עכשיו ביציע, גם אם היה צריך לעלות התקפה של גררו, דור תורג'מן ופשיץ'.

זה תלוי גם בהם. גררו/ואף אחד לא יכול לטעון לחוסר בהזדמנויות כאשר הוא פתח במשחק העונה וכל הפורום התעסק ברפש כלפי דוניס, בלי לבחון את התמונה המלאה. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

זה תלוי גם בהם. גררו/ואף אחד לא יכול לטעון לחוסר בהזדמנויות כאשר הוא פתח במשחק העונה וכל הפורום התעסק ברפש כלפי דוניס, בלי לבחון את התמונה המלאה. 

עד כה גררו לא נראה קרוב לבשלות שמצופה משחקן מכבי. He is all over the place.

צריך להשאיל אותו לקבוצה קטנה ולעקוב אחרי ההתפתחות שלו.

7 דקות לפני, המכבייה said:

מה שאני טוען זה שאי אפשר לייצר קבוצה טובה עם שחקנים שלא נותנים 100% או חושבים רק על עצמם.

קודם אתה צריך להבין את זה ואז לבנות מזה סגל שירוץ, אלא אם שחקן נותן הכל באימונים אחרי שיובש ולוקח את ההזדמנות.

4 דקות לפני, Zizou said:

עד כה גררו לא נראה קרוב לבשלות שמצופה משחקן מכבי. He is all over the place.

צריך להשאיל אותו לקבוצה קטנה ולעקוב אחרי ההתפתחות שלו.

אני חושב שהוא נראה מעניין וטיפה בוסרי. 

המליצו פה לפני על פודקאסט הפודיום עם אוהד כהן

וואלה סיפור מעניין, מכבי עוקבים אחריו מ-2017 וכנראה שיש מישהו במערכת בתפקיד ג'ורדי ששולח לשחקנים SMSים ושואל מה קורה איתם לאורך השנים

היינו ההצעה הכי נמוכה של פשיץ' והוא בחר דווקא להגיע לכאן

וניקוליץ' ופשיץ' מסתבר BFF, פשיץ' היה הסנדק של הבן של ניקוליץ'

אגב מסתבר שהוא משחק עם שבר בזרת מסתבר

8 דקות לפני, Keano said:

מה שאני טוען זה שאי אפשר לייצר קבוצה טובה עם שחקנים שלא נותנים 100% או חושבים רק על עצמם.

קודם אתה צריך להבין את זה ואז לבנות מזה סגל שירוץ, אלא אם שחקן נותן הכל באימונים אחרי שיובש ולוקח את ההזדמנות.

זה תמיד נכון. מסכים.