Jump to content

פשיץ

itanar

Recommended Posts

לפני6 שעות , כהן said:

תשאיל אותו ו..? אם אתה חוסך כסף בהשאלה שלו ובמקום מביא זר אחר אז אחלה, אבל להשאיל רק בכדי שיהיה לך שחקן פחות, לא מובן בעיניי, מה עוד שלדעתי גררו צריך לקבל דקות לפני שכטר ובלקמן. בעולם אידיאלי אגב, גם אלמוג היה צריך לצאת לשנת השאלה, אבל שהקאדר שלך התקפית כה מוגבל, ואין לך יותר מדי אפשרויות להבאת שחקנים שישדרגו אותך, אתה צריך לסמוך על אותם "לא בשלים" ולקוות לטוב..

אם המאמן לא בונה עליו, עדיף להשאיל כדי שיצבור ניסיון ובגרות במשחק.

אם המאמן בונה עליו אז כמובן להשאיר. לדעתי האישית הוא כרגע לא ברמה שמכבי צריכה.

לפני6 שעות , מכביזם זה בדם said:

יכול להיות ששאר ההצעות היו ממקומות כמו מדינות המפרץ, והוא העדיף להיות קרוב לרדאר כדי לחזור לליגה טובה באירופה. 

לא מאמין שהוא ויתר על הצעות טובות יותר מקבוצות אירופאיות. 

דיברו על הצעה מסוצ'י מהליגה הרוסית, מניח שהיתה גבוהה באיזה 150-200K

1 hour ago, סיריל מקנאקי said:

השמועות אומרות שהיתה לו הצעה מווסטהאם בשכר של 1.3 מיליון פאונד לעונה, ועוד הצעה מסביליה בשכר של 1.2 מיליון יורו לעונה, אבל הוא העדיף את ההצעה של מכבי כי היא היתה הכי נמוכה וכי ניקוליץ משחק פה

כמו כל זר של חיפה.

לפני7 שעות , turgi said:

קשה לשמוע אותו ולהתייחס ברצינות או אובייקטיביות.

אבל אם מה שהוא אומר שמכבי בקשר עם פשיץ' כבר שנתיים נכון, זה לא עניין של אובייקטיבי או לא ואותי אישית זה שימח לשמוע.

גם את הסיפור על כל השחקנים הזרים שמכבי מנחיתה ושהיא מנסה לייצר איזשהו סיסטם לפתח צעירים אפריקאיים באופן עקבי נהנתי לשמוע.

אני התייחסתי לזה שהוא דיבר על האיכויות שלו ועל זה שהיו לו מלא מלא הצעות בהרבה כסף והוא בחר בנו. איכשהו כל השחקנים שבאים לפה ויתרו על המון כסף. ממש ליגת החלומות.

לפני21 שעות , turgi said:

את "ההצעה הכי נמוכה שהוא קיבל" אני לוקח בערבון מוגבל

זה הדבר הראשון שעלה לי, כשהוא אומר את זה בתור הסוכן שלו זה לא נשמע הכי אמין. 

אם זה היה שחקן אחר שלא בסוכנות שלו עוד הייתי מבין. 

אבל באמת שכיף לשמוע אותו, מרענן ומרגיע בכל עניין הכדורגל שלנו. 

למשל הנתון על דקות משחק שנותנים לשחקן בשנה, פתאום שחושבים על זה זה הבדל משוגע בין שחקן ''הרכב'' לשחקן ספסל מובהק. 

לפני21 שעות , מכביזם זה בדם said:

יכול להיות ששאר ההצעות היו ממקומות כמו מדינות המפרץ, והוא העדיף להיות קרוב לרדאר כדי לחזור לליגה טובה באירופה. 

לא מאמין שהוא ויתר על הצעות טובות יותר מקבוצות אירופאיות. 

הוא לא ויתר על סביליות וכאלה זה ברור, אבל קבוצות סרביות גדולות, או סיניות/מפרץ עשירות בכלל לא תלוש מהמציאות.

לפני14 שעות , אלק נילאש said:

גם את הסיפור על כל השחקנים הזרים שמכבי מנחיתה ושהיא מנסה לייצר איזשהו סיסטם לפתח צעירים אפריקאיים באופן עקבי נהנתי לשמוע.

אני התייחסתי לזה שהוא דיבר על האיכויות שלו ועל זה שהיו לו מלא מלא הצעות בהרבה כסף והוא בחר בנו. איכשהו כל השחקנים שבאים לפה ויתרו על המון כסף. ממש ליגת החלומות.

הקיץ היה ביזיון, אבל זה שמכבי עוקבים אחרי שחקן במשך שנתיים, שומרים איתו על קשר ובסופו של דבר הוא בוחר להגיע למכבי הרבה בגלל החיזורים האלו, על זה לפחות אפשר לפרגן.

הסוכן שלו מספר את זה ממקור ראשון, לא איזה צנציפר.

לפני20 שעות , Miki6846 said:

הוא לא ויתר על סביליות וכאלה זה ברור, אבל קבוצות סרביות גדולות, או סיניות/מפרץ עשירות בכלל לא תלוש מהמציאות.

שום סיכוי שהוא מוותר על הצעה כספית גדולה יותר מפרטיזן או הכוכב האדום בשביל מכבי.