Jump to content

מכבי ת"א - מכבי חיפה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

Just now, YallaMaccabi said:

עם קהל תהיה בטוח שזה לא היה ככה

בלי קשר לדעתי ייגמר פה 2-2 אבל עדיין על המערך הזה והפחדניות שהוא משדר הייתי שוקל פיטורים של דוניס

לקישור אין למי למסור

למה?

שום העדר קהל לא מצדיק את איך שאנחנו נראים בליגה

Just now, YallaMaccabi said:

עם קהל תהיה בטוח שזה לא היה ככה

בלי קשר לדעתי ייגמר פה 2-2 אבל עדיין על המערך הזה והפחדניות שהוא משדר הייתי שוקל פיטורים של דוניס

לקישור אין למי למסור

איך יגמר 2:2? הוא לא עושה חילוף עד דקה 60. כל התקפה אצל חיפה זה חצי גול. הלוואי כן, אבל אין סיכוי ככה.

מבקש תשובה רצינית מכל אלו שענו שלא לוקחים אפילו שחקן אחד מחיפה אלינו, באמת לא לוקחים את שרי, רוקאביצה, וילדסחוט, ארד?? זכותכם אגב לחשוב כרצונכם, אבל מעניין אותי לשמוע..

Just now, החתול הצהוב said:

למה?

שום העדר קהל לא מצדיק את איך שאנחנו נראים בליגה

עם קהל אתה לא סופג עוד גול מבני יהודה , רק מהטירוף שהיה 

עם קהל השחקנים של חיפה היו משקשקים מרוב לחץ, וזה לא היה נראה ככה

קשה לשחקן להביא את האנטנסיביות והריכוז לכל אורך ה 90 דק כשהוא משחק בשקט ותוצאות מוזרות השנה קורות בכל העולם. 

Just now, המכבייה said:

רק שאני שם מ77 ואתה מטומטם ענק. את הביצים אתה לא יכול ללטף לי.

כנראה שהזיכרון שלך נתקע בשנים של לוני, ואני לא יכול ללטף לך את הביצים כי אין לך כאלה אם אתה משקשק מ"הקטר הירוק" ורוצה להוציא תיקו מולם. תתבייש. 

בכר נותן לו שיעור.

שלד, תיאום, מערך גמיש ובעיקר אין עמדה אחת שלא מאויישת ע״י השחקן הכי טוב של הקבוצה.

דוניס זיין אותנו מראש עם הניסיונות שנעלמו מהכדורגל המודרני. אין מילה אחרת חוץ מביזיון.

עלה עם שחקן שהוא לא מגן ימני בטח לא במצבו אחד השחקנים הפחות מהירים בליגה. העלים את הדומיננטיות של גולסה כשחקן 50-50 ואת העוקץ שפרץ הציג במשחקים האחרונים שהוא מצטרף מקו שני, העלים את הכנפיים ועושה עוול לריקן וביטון, וטראומה לילד מוכשר שכולם כאן גם אמרו פה אחד שהוא עדיין לא שם וטוב שייצא להשאלה. למה הוא ציפה כוסאמק ?!?

אני עדיין בהלם מאיך שאנחנו נראים. פשוט כלום זה לא רק התוצאה. אנחנו פשוט נראים כמו כלום בליגה. זה לא רק היום או נגד באר שבע זה גם נגד מכבי פת ובני יהודה פשוט כלום לא ברור.