Jump to content

מכבי ת"א - מכבי חיפה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

לא הגעתי לעונה הזו אפילו עם גרם של ציפייה, מיץ' העניק לשחר את האליפות בתחילת חודש יוני עם ההשעיה והשחרור של אותם השחקנים הידועים. האמת שאפילו לא הייתי משוכנע שנעפיל לאירופה, אבל קבוצה כזו של כלום וכלום, לזה אפילו פסימיסט כמוני לא ציפה, ואומר זאת גם אם נחזור למשחק בדרך לא דרך..

Just now, ravid said:

שום אליפות לא על הרצפה. האליפות בכיס האחורי של הקופים.

יש גם צורה להפסיד תואר ומשחק, מה זה , גם כך עלינו בהרכב הגנתי ואפור בלי אפשרות לתת גול אז למה הרכות הזאת? 

המינימום הוא לצמק ל2:1 ולהפסיד את זה בצורה מכובדת. 

Just now, כהן said:

לא הגעתי לעונה הזו אפילו עם גרם של ציפייה, מיץ' העניק לשחר את האליפות בתחילת חודש יוני עם ההשעיה והשחרור של אותם השחקנים הידועים. האמת שאפילו לא הייתי משוכנע שנעפיל לאירופה, אבל קבוצה כזו של כלום וכלום, לזה אפילו פסימיסט כמוני לא ציפה, ואומר זאת גם אם נחזור למשחק בדרך לא דרך..

די לספר סיפורים

כאילו שחררנו את מסי, כלום לא מצדיק את מה שאנחנו רואים בליגה

הלב נשבר. 

בפיינל פור של מכבי כדורסל ב2001 בפאריז, פיגרנו נגד צסקא דו ספרתי וכילד התחלתי לבכות וטמנתי את הראש במיטה ובכיתי. 

דוניס עשה לי פלאשבק. הלוואי שזה היה יכול להסתיים אחרת כמו אז. 

לא אכפת לי מה הדקה. שיעשה חילוף עכשיו! שיתן למישהו לשחק שבאמת יודע לעשות משהו בהתקפה. לא יכול להבין איך 4 שחקני התקפה על הספסל וגררו בהרכב? הזיה

Just now, YoC said:

יש גם צורה להפסיד תואר ומשחק, מה זה , גם כך עלינו בהרכב הגנתי ואפור בלי אפשרות לתת גול אז למה הרכות הזאת? 

המינימום הוא לצמק ל2:1 ולהפסיד את זה בצורה מכובדת. 

יש עוד 80 דקות אבא

אני לא מצליח להבין מה הוא מנסה לעשות. בדרך כלל גם אם זה רע אני מצליח להבין, כאן אין לי שום מושג.

גררו במרכז עם ריקן ודן ביטון בכנפיים? מי משחק ככה? ועוד נגד קבוצה מהירה מאוד בהתקפה שקטלנית במשחק מעבר.

מה שאנחנו רואים זה קיץ גרוע של הבעלים וההנהלה (אין על מיץ' אבל היהירות בקיץ הייתה קיצונית) ומאמן ששם קצוץ על הליגה המקומית ולא מבין איפה הוא נמצא. מגיע לנו (ומגיע לחיפה על העבודה בקיץ - וכמו במקרה באר שבע זאת לדעתי לא תהיה האליפות האחרונה שלהם)

Just now, itan17 said:

די לספר סיפורים

כאילו שחררנו את מסי, כלום לא מצדיק את מה שאנחנו רואים בליגה

השחרור של אותם השחקנים לא רק ששינה את מאזן הכוחות בצורה די משמעותית, אלה פגע בכל ההוייה של הקבוצה שאין מה לעשות זה משפיע גם על הדשא, שלא לומר שזו היתה הסנונית הראשונה לקיץ הבזיוני ביותר שהיה כאן מעולם..