Jump to content

לקראת מכבי חיפה

itan17

Recommended Posts

1 דקה לפני, Keano said:

די מפתיע הקו 4, אבל הרכב מעניין אמצע חזק מאוד, גולסה, ריקן ופרץ יכולים להצטרף מקו שני. 

כן אבל קו ראשון מי שם? 

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

מרוב שהוא עולה עם הרכבים מטומטמים אנחנו עם שש משש בליגה האירופית

ו2 מ-9 בליגה .

אתה בקלות יכול להיות ביום שבת עם פער של 10 הפרש . מה אתה מזיין תמוח תגיד ? זה גניבת דעת אחושרמוטה להגיד דבר כזה בטח אם תבחן את היכולת של הקבוצה כשהיא משחקת עם ההרכב הפותח ההזוי שלו כמעט כל משחק לבין הפער העצום שכלים התקפים נכנסים ועוברים למערך והרכב נורמלי , אתה לבטח לא גנב דעת אתה פשוט חמור . 

3 דקות לפני, MTA For Ever said:

ו2 מ-9 בליגה .

אתה בקלות יכול להיות ביום שבת עם פער של 10 הפרש . מה אתה מזיין תמוח תגיד ? זה גניבת דעת אחושרמוטה להגיד דבר כזה בטח אם תבחן את היכולת של הקבוצה כשהיא משחקת עם ההרכב הפותח ההזוי שלו כמעט כל משחק לבין הפער העצום שכלים התקפים נכנסים ועוברים למערך והרכב נורמלי , אתה לבטח לא גנב דעת אתה פשוט חמור . 

אתה קובע שדוניס זה וידיגל ואני גנב דעת...

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אתה קובע שדוניס זה וידיגל ואני גנב דעת...

זה היה חצי בצחוק חצי השוואה למאמן שעלה כאן עם הרכבים הזויים . אני בניגוד אליך מגיב לעניין עצמו ולא מזיין תשכל אח שלי , בנוסף ציינתי שאתה לא גנב דעת אבל תתקדם כפרה הכל טוב

7 דקות לפני, MTA For Ever said:

ו2 מ-9 בליגה .

די כבר עם ה2 מ9 הזה

תזכור איזה שחקנים היו לו במשחקים האלה וכמה זמן הוא היה פה כדי להכיר את הקבוצה

9 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

תחושה טובה (כרגיל)

פסימיים תעשו לנו טובה תלחצו רגע CTRL+W 

לא קשור לנושא אבל מה הקיצור מקשים הזה עושה?

13 דקות לפני, Keano said:

אין לך חלוץ שיכול לפתוח ובכושר טוב, זה הרע במיעוטו, מאמין שפשיץ ייכנס המשך. 

אין לך חלוץ, אין לך ווינגר, אין לך מגן ימני. יש לך שחקני קישור כל המגרש.

2 דקות לפני, Wade said:

אין לך חלוץ, אין לך ווינגר, אין לך מגן ימני. יש לך שחקני קישור כל המגרש.

לא בכל מערך חייב להיות ווינגר. יכול להיות שבסוף זה יהיה 5-3-2 עם ריקן בכנף שמאל. 

Just now, Keano said:

לא בכל מערך חייב להיות ווינגר. יכול להיות שבסוף זה יהיה 5-3-2 עם ריקן בכנף שמאל. 

אתה לא פותח רק בלי ווינגר, אתה פותח גם בלי חלוץ. אני לא מבין למה אתה מתעלם מהנתון הזה.

1 דקה לפני, Wade said:

אתה לא פותח רק בלי ווינגר, אתה פותח גם בלי חלוץ. אני לא מבין למה אתה מתעלם מהנתון הזה.

גגרו שיחק בביתר תל אביב גם כ9 לא מעט

5 דקות לפני, Wade said:

גררו לא סטרייקר קלאסי, אבל יכול לשחק חלוץ

23 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

די כבר עם ה2 מ9 הזה

תזכור איזה שחקנים היו לו במשחקים האלה וכמה זמן הוא היה פה כדי להכיר את הקבוצה

לך אחורה על כל התגובות שלי לא תראה איזכור אחד על כך מאחר ואני מסכים איתך . הבעיה העיקרית שלי היא שכיום יש לו סגל מלא ? ועדיין אתה עולה עם הרכב הזוי (5 שחקני קישור אמצע ושחקן קו בן 19 ללא כל ניסיון בחוד . ) אני רק יכול להסיק מכך שיש לו תפיסה אחרת שלעניות דעתי 99% לא תצלח והוא שוב יחפש פתרונות מהספסל. זה לא תמיד עובד ומעבר לכך, זה לא הDNA של מכבי תל אביב. 

4 דקות לפני, MTA For Ever said:

לך אחורה על כל התגובות שלי לא תראה איזכור אחד על כך מאחר ואני מסכים איתך . הבעיה העיקרית שלי היא שכיום יש לו סגל מלא ? ועדיין אתה עולה עם הרכב הזוי (5 שחקני קישור אמצע ושחקן קו בן 19 ללא כל ניסיון בחוד . ) אני רק יכול להסיק מכך שיש לו תפיסה אחרת שלעניות דעתי 99% לא תצלח והוא שוב יחפש פתרונות מהספסל. זה לא תמיד עובד ומעבר לכך, זה לא הDNA של מכבי תל אביב. 

פשיץ' לא כשיר ושנינו יודעים שאין עוד חלוץ רציני. חסר לנו גם שחקן אגף ימין טוב וזאת התוצאה.

10 דקות לפני, MTA For Ever said:

את מי תרכיב?

עם כל הרצון העז לראות את פשיץ אני מעדיף שהוא יעלה מולם כמחליף ויהיה כשיר להמשך העונה מאשר שיסתכן בפציעה ועומס.

שאר החלק ההתקפי לא הראה יכולות ויצירתיות במשחקים הקודמים, קשה להאשים אותו יותר מאשר חוסר הגיוון ההתקפי שלנו.

היה לך שנה שעברה את עטר ציקו שוינפלד יותר מהיום

3 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

את מי תרכיב?

עם כל הרצון העז לראות את פשיץ אני מעדיף שהוא יעלה מולם כמחליף ויהיה כשיר להמשך העונה מאשר שיסתכן בפציעה ועומס.

שאר החלק ההתקפי לא הראה יכולות ויצירתיות במשחקים הקודמים, קשה להאשים אותו יותר מאשר חוסר הגיוון ההתקפי שלנו.

היה לך שנה שעברה את עטר ציקו שוינפלד יותר מהיום

יוני כהן יחד עם אלמוג / שכטר ע״ח ריקן / ביטון ?

למען האמת , יותר חורה לי לא לעלות עם שחקני קו בקישור ועדיין בהיעדר שחקני כנף אתה מקבל את שרן מגן ימני . 

אתה גם מבטל את עצמך התקפית בקישור וגם מקל על היריב בכך שאם תתקוף מהכנף זה יהיה על צד שמאל בלבד .