Jump to content

לקראת מכבי חיפה

itan17

Recommended Posts

48 דקות לפני, itan17 said:

לא מסכים, זו לא איזה קריית שמונה.

עם תקציב גדול, קהל ומאמן איכותי אליפות אחת חלילה יכולה לייצר לא מעט המשכיות להמשך העשור שאחרי.

סבבה. זאת המשמעות של להיות מועדון גדול. חיפה שם בזכות. צריך להתמודד. יש לנו את הכלים להתמודדות עתידית. זאת כל המהות. 

טננבאום
סבוריט - טיבי - הרננדס - קנדיל
                   גלזר
         דור פרץ  - גולסה
                 דן ביטון 
         פשיץ'  - יונתן כהן

הגנה חזקה, קישור מעובה וחזק, אופציות התקפיות טובות, 
החסרון הוא שאין ווינגרים לכן סבוריט וקנדיל יצטרכו לשרוף את האגף ולתמוך בהתקפות, 
או שדן ביטון יזוז הצידה לאחד האגפים ויונתן כהן ירד לאגף השני כשפשיץ' בחוד, 
כך שאפשר לשנות במהלך המשחק.

1 hour ago, Insigne said:

בכר מאמן מצוין, בכר לא בהכרח שדרוג למרקו בלבול.

אם אתה אומר שגם בשנים רעות תיקח אליפות אחת כל 10 שנים אז אין קשר למאמן. גם עם יוסי יוסי הם יכולים לקחת אליפות.

אם לדבר על מאמן, לעניות דעתי מרקו בלבול מאמן מצוין, אין לו הישגים של 3 אליפויות בב"ש כי הכוכבים (כמו שאתה אומר) פחות הסתדרו לו. 

לא קיבל את אלונה, וואקמה וכו' על מגש של כסף ואת מכבי בשנים רעות של יהירות. 

בלבול, מאמן מצוין, לא פחות טוב מבכר ולא פחות טוב מאבוקסיס. שלושתם הם לא פפ אבל הם ביחס לזבל שיש לנו כאן בארץ, הם זבל עלית.

אני אחד שמחזיק מברק בכר ולא מזלזל בו, אבל גם מסתכל למציאות בעיניים.

בכר לעניות דעתי הוא המאמן הישראלי הטוב בארץ. בטח יותר מאבוקסיס, בלבול, רוני לוי ושות׳ . הפוזיציה שלו כיום היא זהה לזו ב2015/16 כשהגיע לבאר שבע . בלבול מאמן טוב, מנטלית הוא לא מאמן ווינר כמו בכר שהוכיח זאת במשך 3 אליפויות בלתי נשכחות שאולי עוד 40 שנה הם יצליחו לשחזר. זה כלל הופעות מכובדות מאוד באירופה וניצחונות מפוארים בחוץ בטח ביחס למועדון עלוב שכזה.

מאמן שמתחנן על חייו ועל החוזה שלו דרך התקשורת בצורה משפילה לא יכול להיות ווינר בכללי ולא יכול להוביל קבוצה לאליפות.

בהנתן שמיטש היה מצהיר על כך שימונה מאמן ישראלי, האם באמת לא היה משנה לך האם זה בכר או בלבול ? אני לא חושב.

ועדיין, המשחק היום בידיים שלנו. רק לא לחרב את המשחק עם הרכב הזוי.

10 דקות לפני, MTA For Ever said:

בכר לעניות דעתי הוא המאמן הישראלי הטוב בארץ. בטח יותר מאבוקסיס, בלבול, רוני לוי ושות׳ . הפוזיציה שלו כיום היא זהה לזו ב2015/16 כשהגיע לבאר שבע . בלבול מאמן טוב, מנטלית הוא לא מאמן ווינר כמו בכר שהוכיח זאת במשך 3 אליפויות בלתי נשכחות שאולי עוד 40 שנה הם יצליחו לשחזר. זה כלל הופעות מכובדות מאוד באירופה וניצחונות מפוארים בחוץ בטח ביחס למועדון עלוב שכזה.

אדם שמתחנן על חייו ועל החוזה שלו דרך התקשורת בצורה משפילה לא יכול להיות ווינר בכללי ולא יכול להוביל קבוצה לאליפות.

בהנתן שמיטש היה מצהיר על כך שימונה מאמן ישראלי, האם באמת לא היה משנה לך האם זה בכר או בלבול ? אני לא חושב.

ועדיין, המשחק היום בידיים שלנו. רק לא לחרב את המשחק עם הרכב הזוי.

לא ראיתי את בלבול מתחנן על חייו ועל החוזה שלו, ההפך הוא הנכון. 

בלבול סיים כמו גבר וגם לא התעקש על משרתו.

לגמרי המשחק בידיים שלנו. אני לא רוצה להפוך את חיפה לטובה ממה שהיא באמת, הכל תלוי בנו.

לא באמת אכפת לי בלבול-בכר-אבוקסיס, מבחינתי שלושתם הם מאמנים סבירים ולא תותחי על ולכן זה לא באמת משנה.

בכר עשה תוצאות מדהימות באירופה אבל נכשל בכמה פרמטרים חשובים על הדרך (לאו דווקא באירופה)

מה זה ווינר? ווינר היה וואקמה. אפשר להשתעשע במחשבה לאורך זמן, אני גם יכול לשאול אותך: במידה ואני שם את ברק בכר בסכנין, האם הוא מצליח להגיע איתם לפלייאוף עליון?

בכל אופן, בוא נסיים את הדיו הזה כאן, לא רוצה לסטות מהנושא ובלבול הוא לא באמת הסיפור כאן.

18 דקות לפני, YoC said:

טננבאום
סבוריט - טיבי - הרננדס - קנדיל
                   גלזר
         דור פרץ  - גולסה
                 דן ביטון 
         פשיץ'  - יונתן כהן

הגנה חזקה, קישור מעובה וחזק, אופציות התקפיות טובות, 
החסרון הוא שאין ווינגרים לכן סבוריט וקנדיל יצטרכו לשרוף את האגף ולתמוך בהתקפות, 
או שדן ביטון יזוז הצידה לאחד האגפים ויונתן כהן ירד לאגף השני כשפשיץ' בחוד, 
כך שאפשר לשנות במהלך המשחק.

מאוד אוהב את המערך הזה עם השחקנים שיש לנו בכושר הנוכחי.

בהגנה גולסה ופרץ סוגרים לצדדים כדי למנוע יתרון של 2 על 1 באגף נגד המגן.

בהתקפה יונתן יכול לברוח ימינה וגולסה לברוח קצת שמאלה עם הצטרפות של סבוריט.

רק תבואו

רק תבואו - רק תבואו - רק תבואו - רק תבואו

רק תבואו

רק תבואו - רק תבואו

רק תבואו

רק תבואו - רק תבואו

לפני3 שעות , Insigne said:

לא רואה את חיפה בפוזיציה הכי טובה שהייתה להם.

תחושה שלי: מכבי אומנם לא נראית טוב בליגה אבל עדיין הרבה יותר טובים מחיפה ועדיין חיפה לא התקדמה במילימטר מהשנה שעברה. 

חיפה יכולים לדמיין וכמו בימים שהיינו עולים עם ארז מסיקה והייתי אומר לחבר'ה שאנחנו הרבה יותר טובים מהררכב של זהבי, דה סילבה ואניימה. ככה גם הם.

הכל תלוי במכבי, אם נעלה כדי לטרוף - חיפה יחזרו לקרקע מהר מאוד. 

זה מדהים הקטע של אנשים פה פשוט להתכחש לעובדות לפעמים. 

יש עובדה - מכבי חיפה באה היום בפוזיציה הכי טובה שהייתה לה ב10 השנים האחרונות. 

אין מה להתווכח, זאת עובדה מוגמרת. 

להתכחש לזה זה להתכחש למציאות. 

הם באים אחרי עשר שנים שתיקו זאת תוצאה מצוינת בשבילם, עם מאמן שכבר עשה את זה כמה וכמה פעמים. 

אגב , כקבוצה , אני באמת מאמין שאנחנו דרגה מעליהם, אבל זה לא מבטיח כלום בכדורגל, בטח בהסתכלות על משחק יחיד וגם בראייה רחבה של עונה שלמה, לא תמיד הקבוצה הכי איכותית לוקחת אליפות בסוף. 

54 דקות לפני, המכבייה said:

אני לגמרי מסכים עם רוח הדברים. אליפות של חיפה היא אחד מהדברים הכי לא סנסציונים שיכולים לקרות בליגה הזאת. 

אבל בהחלט מדכא את החיים עם רצון לרדת מהארץ אם נפסיד אליפות דווקא להם. 

4 דקות לפני, הנדון said:

אבל בהחלט מדכא את החיים עם רצון לרדת מהארץ אם נפסיד אליפות דווקא להם. 

לגמרי. בסתר ליבי אני מייחל לעונה טובה של בש וביתר. שתיהיה עוד אפשרות מלבדם(אם זה לא יהיה אנחנו). ככה הפכתי בעל כורחי לאוהד סיטי בשנים האחרונות):

סטטיסטית מתישהו חיפה תיקח אליפות, אי אפשר יהיה לברוח מזה כמובן. זה פשוט יהיה מבאס ממש כשאנחנו לדעתי עדיין הקבוצה הכי חזקה והכי עמוקה בליגה שרק לא מצליחה להוציא את זה לידי ביטוי. זה קצת סותר מה שרשמתי אבל מקווה שהבנתם את הכוונה שלי. 

אני עדיין מאמין שאנחנו קבוצה חזקה יותר, בכושר יותר טוב כרגע (לא מדבר בהכרח על הליגה, באופן כללי נכון ליום זה שהם מעל חודש נראה לי ללא משחק רשמי וגם בגלל הנצחונות באירופה שלנו) , במאצ'אפים אנחנו עולים עליהם בכל עמדה כמעט. בכר יבוא לסגור ואנחנו נפתח בבליץ רוב הסיכויים. חייבים לנצל כל הזדמנות שתהיה לנו מול השער. כי עם הזמן האינטנסיביות תדעך עם אולי התעוררות לקראת הרבע האחרון שאני מעריך שאם לא נהיה ביתרון אנחנו נלחץ יותר והם יפלו מהרגליים. 

בקיצור כמו כל המשחקים נגדם בעשור האחרון - הכל תלוי בנו. לא רק המשחק הזה גם כל העונה הזאת. לא משנה מה קבוצות אחרות יעשו, אם נשחק את המשחק שלנו, נפעיל לחץ ללא הפסקה, נהיה מרוכזים 100% כל המשחק, אין אף קבוצה בליגה הזאת שאנחנו לא אמורים לנצח. בטח עכשיו אחרי שחיזקנו את ההגנה וההתקפה כמו שרצינו.

25 דקות לפני, nirnir20 said:

אגב , כקבוצה , אני באמת מאמין שאנחנו דרגה מעליהם, אבל זה לא מבטיח כלום בכדורגל, בטח בהסתכלות על משחק יחיד וגם בראייה רחבה של עונה שלמה, לא תמיד הקבוצה הכי איכותית לוקחת אליפות בסוף. 

ראה ערך האליפות הראשונה של ב"ש ובכר. היינו קבוצה הרבה יותר טובה ואיכותית 

13 דקות לפני, Krishi said:

סטטיסטית מתישהו חיפה תיקח אליפות, אי אפשר יהיה לברוח מזה כמובן. זה פשוט יהיה מבאס ממש כשאנחנו לדעתי עדיין הקבוצה הכי חזקה והכי עמוקה בליגה שרק לא מצליחה להוציא את זה לידי ביטוי. זה קצת סותר מה שרשמתי אבל מקווה שהבנתם את הכוונה שלי. 

אני עדיין מאמין שאנחנו קבוצה חזקה יותר, בכושר יותר טוב כרגע (לא מדבר בהכרח על הליגה, באופן כללי נכון ליום זה שהם מעל חודש נראה לי ללא משחק רשמי וגם בגלל הנצחונות באירופה שלנו) , במאצ'אפים אנחנו עולים עליהם בכל עמדה כמעט. בכר יבוא לסגור ואנחנו נפתח בבליץ רוב הסיכויים. חייבים לנצל כל הזדמנות שתהיה לנו מול השער. כי עם הזמן האינטנסיביות תדעך עם אולי התעוררות לקראת הרבע האחרון שאני מעריך שאם לא נהיה ביתרון אנחנו נלחץ יותר והם יפלו מהרגליים. 

בקיצור כמו כל המשחקים נגדם בעשור האחרון - הכל תלוי בנו. לא רק המשחק הזה גם כל העונה הזאת. לא משנה מה קבוצות אחרות יעשו, אם נשחק את המשחק שלנו, נפעיל לחץ ללא הספקה, נהיה מרוכזים 100% כל המשחק, אין אף קבוצה בליגה הזאת שאנחנו לא אמורים לנצח. בטח עכשיו אחרי שחיזקנו את ההגנה וההתקפה כמו שרצינו.

בול!

לפני1 שעה , קובי החולוני said:

כתבה מצחיקה בוואן על השוואה בין הקבוצות עם כותרת "המהפך"

וואי כמה שאני רוצה שנפוצץ להם את הבלון הזה בערב

תולה את זה בענק בחדר הלבשה, צאו החוצה ותפוצצו להם את זה בפרצוף.

סבוריט טיבי הרננדס שרן קנדיל

גלזר גולסה פרץ

יונתן אלמוג

לתת להם להניע כדור ולהרוג אותם בלחץ. אם נהיה מרוכזים בהגנה לא נחטוף במערך הזה. 

אם עד המחצית השנייה עדיין 0-0 מכניס את פשיץ' במקום אלמוג או קנדיל ואז משנה מערך. ואז מכניס את דן ביטון במקום פרץ שכבר בטח יתעייף. 

אם הלחץ עד דקה 60 לא ישבור אותם אני מאמין שהמחליפים יעשו את זה.

לדעתי ההרכב שיעלה בסוף הוא אותו שרשמתי חוץ מבלקמן במקום אלמוג.

30 דקות לפני, Krishi said:

בקיצור כמו כל המשחקים נגדם בעשור האחרון - הכל תלוי בנו. לא רק המשחק הזה גם כל העונה הזאת. לא משנה מה קבוצות אחרות יעשו, אם נשחק את המשחק שלנו, נפעיל לחץ ללא הפסקה, נהיה מרוכזים 100% כל המשחק, אין אף קבוצה בליגה הזאת שאנחנו לא אמורים לנצח. בטח עכשיו אחרי שחיזקנו את ההגנה וההתקפה כמו שרצינו.

מסכים מאוד במיוחד לגבי הפסקה הראשונה. ההרגשה האישית שלי מהקיץ שוויתרנו על המומנטום במקום לנצל אותו., והדבר הכי מסובך  זה להחזיר מומנטום שאבד.  אגב זו הייתה התחושה גם אחרי עונת סוזה ופאקו, אז יכול להיות שיש מן תקרה מסויימת שקבוצה ישראלית יכולה להגיע אליה מבחינת שליטה.

1 hour ago, nirnir20 said:

זה מדהים הקטע של אנשים פה פשוט להתכחש לעובדות לפעמים. 

יש עובדה - מכבי חיפה באה היום בפוזיציה הכי טובה שהייתה לה ב10 השנים האחרונות. 

אין מה להתווכח, זאת עובדה מוגמרת. 

להתכחש לזה זה להתכחש למציאות. 

הם באים אחרי עשר שנים שתיקו זאת תוצאה מצוינת בשבילם, עם מאמן שכבר עשה את זה כמה וכמה פעמים. 

זה מדהים הקטע שלך לצטט חלקית.

הנה ההודעה שלי:

"בתכלס אתה צודק אבל הסתכלתי על המובן היותר רחב של פוזיציה. אולי הניסוח לא הכי מדויק אבל אני דבק בכוונה שלי. מבחינת מיקום, נכון חיפה נמצאים במקום הטוב ביותר ביחס למכבי בעשור האחרון (כנראה) אבל ביחס ליחסי הכוחות, היכולת של חיפה לעומת שנים קודמות..לא יודע אם הם במצב הכי טוב שהיה להם בעשור האחרון, לא חושב."

מדהים בעינייך ובסוף הסכמת איתי וכתבת שאתה מאמין שאנחנו דרגה מעליהם.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

רשום על המשחק הזה תיקו. לדעתי 0-0, אבל יכול להיות 1-1.

תכלס באמת הכי הגיוני תיקו ומשחק לא ברמה מיוחדת אבל זאת עובדה שלמשחקים גדולים ומכריעים הם פשוט לא מגיעים אז ממש קשה להמר תוצאה

אבל בכל זאת אני חושב שיהיה 2-0/2-1 פה