Jump to content

לקראת מכבי חיפה

itan17

Recommended Posts

לחיפה יש ספסל טוב יותר מהעונה שעברה? לא יודע.

ברק בכר מאמן טוב מאוד, אבל לא הייתי ממעיט בערכו של מרקו בלבול.

אני לדוגמא, לא חושב שברק בכר הוא שדרוג עצום למרקו בלבול. 

אני רואה את אותה החיפה של השנה שעברה, פשוט מכבי בקצב צבירת נקודות מזעזע.

6 דקות לפני, קובי השועל said:

ציני? על איזה ספסל אתה מדבר?

גרשון גורפינקל נחמני רז מאיר חוסה דוניו ???

מספיק להם שתי פציעות או עייפות צבורה והם מתפרקים.

אני מדבר בעיקר על המשחק היום ועל חזיזה ואשכנזי. 

22 דקות לפני, תגידי רק שעה ויום said:

נכון, מצד שני המשחק יותר תלוי בנו מאשר בהם.

אם השחקנים יבואו נחושים ינצלו הזדמנויות ולא יעשו שטויות בהגנה ננצח.

מבחינה איכתות הקישור שלנו עולה עליהם וזה מה שאמור להכריע. היתרון שלהם הברור הוא בחוד ,אבל אם המשחק הקבוצתי ימנע מכדורים להגיע להרחבה שלנו ולראקוביצה, ננצח.

לא חושב ככה.

זה לא רק שחקן מול שחקן או הרכב מול הרכב יש פה המון משתנים. חיפה מגיעים למשחק הזה הרבה יותר רגועים, היתרון בידיים שלהם. לא שאני חושב שמכבי תבוא להתאבד על המשחק הזה אבל אין ספק שהפער וה2 מ9 יושב לשחקנים שלנו בראש. 

3 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

מת להיות כבר אחריי החרא הזה

זה התחושה שלי משלשום

לא מעניין אותי לקרוא על המשחק, לא הניתוחים לא הכתובת וגם לא הפורום עם כל הדעות והדיונים הבנאליים

תן לי כבר להיות אחרי המשחק מקשיב לרדיו חיפה ומחכה שחיפה יתייגו את סיבאספור בטוויטר 

6 דקות לפני, zion8 said:

לא צריך להגזים. הם הרבה יותר מרק רוקאביצה. חזיזה,שרי, לביא,ווילדסחוט. אחלה שחקנים שנכון לעכשיו חוץ מלביא כולם היו יכולים להוסיף לנו ולדעתי האישית גם לפתוח.

כנל לגבי המגינים שלהם שהם ברמה גבוהה. 

נכון אבל אם הקישור שלנו ימנע מאותם שחקנים להגיע לרחבה ולהגיע למצבים מסוכנים לא נספוג. מבחינת חומר שחקנים הם פחות או יותר באותה רמה של עונה קודמת (היתרון שלהם הוא בכר), ההבדל שאנחנו נחלשנו במגן ימני וכמובן שחסרה היצירתיות והדריבל של אצילי, והאיכות המסירות של מיכה. דן ביטון אמור לחפות על מיכה אבל החסרון של אצילי (ואפילו של ציקו נכון להיום) הוא משמעותי.

אגב תיקו טוב לחיפה ומבחינתנו זה בעייתי

4 דקות לפני, דקסטר said:

לא חושב ככה.

זה לא רק שחקן מול שחקן או הרכב מול הרכב יש פה המון משתנים. חיפה מגיעים למשחק הזה הרבה יותר רגועים, היתרון בידיים שלהם. לא שאני חושב שמכבי תבוא להתאבד על המשחק הזה אבל אין ספק שהפער וה2 מ9 יושב לשחקנים שלנו בראש. 

לא חושב שחיפה יבואו רגועים אי פעם למשחק נגדנו.

1 דקה לפני, דקסטר said:

לא חושב ככה.

בגדול מבחינת איכות שחקנים וקבוצה, הם די דומים לעונה שעברה (עם יתרון על הקווים) ואנחנו נחלשנו בחוד ובמגן ימני.  חיפה יבואו יותר רגועים בגלל הפער, החסרון שלהם שיש עליהם ציפייה אחרי כל כך הרבה שנים לנצח ומעבר לכך להיות דומיננטים ויתר טובים על המגרש, מה שלא קרה בשום משחק בעשור האחרון.

מאמין שלדוניס יש תוכנית משחק נקווה שהשחקנים שלנו ינצלו את המצבים ומנגד של חיפה יחמיצו. הרבה פעמים משחקים כאלו מוכרעים עם השפיץ של הנעל.

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא חושב שחיפה יבואו רגועים אי פעם למשחק נגדנו.

היום זה היום

8 דקות לפני, תגידי רק שעה ויום said:

בגדול מבחינת איכות שחקנים וקבוצה, הם די דומים לעונה שעברה (עם יתרון על הקווים) ואנחנו נחלשנו בחוד ובמגן ימני.  חיפה יבואו יותר רגועים בגלל הפער, החסרון שלהם שיש עליהם ציפייה אחרי כל כך הרבה שנים לנצח ומעבר לכך להיות דומיננטים ויתר טובים על המגרש, מה שלא קרה בשום משחק בעשור האחרון.

מאמין שלדוניס יש תוכנית משחק נקווה שהשחקנים שלנו ינצלו את המצבים ומנגד של חיפה יחמיצו. הרבה פעמים משחקים כאלו מוכרעים עם השפיץ של הנעל.

אולי בפייסבוק וברדיו חיפה, זה מעניין לבכר את הביצה. מצידו שיהיה 70-30 החזקת כדור ו10-1 בעיטות למסגרת. 

13 דקות לפני, תגידי רק שעה ויום said:

הם הביאו בלם ויש להם את אבו פאני שהוא לגמרי שיפור מאשכנזי. גם רודריגז לדעתי זה שיפור.

יש פה כמה חבר'ה שחיים על הירח

בכר זה לא שדרוג בהשוואה לבלבול? אולי גם איביץ' זה לא שדרוג בהשוואה לשרון מימר.

בישראל לקבוצות גדולות ועתירות תקציב יש שנים טובות ושנים רעות. גם בשנים הרעות אתה תיקח אליפות כל 10 שנים פלוס מינוס כשכל הכוכבים מסתדרים. ככה זה היה בשנים הרעות שלנו וזה גם קרה להפועל תל אביב. מתישהו גם זמנה של מכבי חיפה יגיע והיא תיקח אליפות. זה לא מעיד על תזוזת הלוחות הטקטונים בכדורגל הישראלי ועל מעבר ההגמוניה אליהם. זו בסך הכל סטיית תקן שאולי תקרה השנה ואולי לא.

1 דקה לפני, ravid said:

בישראל לקבוצות גדולות ועתירות תקציב יש שנים טובות ושנים רעות. גם בשנים הרעות אתה תיקח אליפות כל 10 שנים פלוס מינוס כשכל הכוכבים מסתדרים. ככה זה היה בשנים הרעות שלנו וזה גם קרה להפועל תל אביב. מתישהו גם זמנה של מכבי חיפה יגיע והיא תיקח אליפות. זה לא מעיד על תזוזת הלוחות הטקטונים בכדורגל הישראלי ועל מעבר ההגמוניה אליהם. זו בסך הכל סטיית תקן שאולי תקרה השנה ואולי לא.

לא מסכים, זו לא איזה קריית שמונה.

עם תקציב גדול, קהל ומאמן איכותי אליפות אחת חלילה יכולה לייצר לא מעט המשכיות להמשך העשור שאחרי.

5 דקות לפני, ravid said:

בכר מאמן מצוין, בכר לא בהכרח שדרוג למרקו בלבול.

אם אתה אומר שגם בשנים רעות תיקח אליפות אחת כל 10 שנים אז אין קשר למאמן. גם עם יוסי יוסי הם יכולים לקחת אליפות.

אם לדבר על מאמן, לעניות דעתי מרקו בלבול מאמן מצוין, אין לו הישגים של 3 אליפויות בב"ש כי הכוכבים (כמו שאתה אומר) פחות הסתדרו לו. 

לא קיבל את אלונה, וואקמה וכו' על מגש של כסף ואת מכבי בשנים רעות של יהירות. 

בלבול, מאמן מצוין, לא פחות טוב מבכר ולא פחות טוב מאבוקסיס. שלושתם הם לא פפ אבל הם ביחס לזבל שיש לנו כאן בארץ, הם זבל עלית.

אני אחד שמחזיק מברק בכר ולא מזלזל בו, אבל גם מסתכל למציאות בעיניים.

1 דקה לפני, קובי החולוני said:

כתבה מצחיקה בוואן על השוואה בין הקבוצות עם כותרת "המהפך"

וואי כמה שאני רוצה שנפוצץ להם את הבלון הזה בערב

בינתיים המהפך היחיד הוא ביחסי ההימורים בעולם, מחיפה פייבוריטים למכבי בקטנה

12 דקות לפני, itan17 said:

לא מסכים, זו לא איזה קריית שמונה.

עם תקציב גדול, קהל ומאמן איכותי אליפות אחת חלילה יכולה לייצר לא מעט המשכיות להמשך העשור שאחרי.

קהל יש גם לביתר והפועל. הנשק העיקרי של חיפה לדעתי זה המאמן.

בכל מקרה אם הם אכן יקחו אליפות השנה בעיני היא שקולה לאליפות שלנו ב-2003. שילוב של סגל חזק במיוחד שלהם, עונה חצי קלאץ' של האלפא מייל בליגה ורעב גדול לתואר. 

על מנת שההגמוניה תעבור צריך להיות שינוי ד.נ.א כמו שקרה לנו בסיום ימי הנימניזם ומעבר לעידן קרוייף. זה לא משהו שקורה כל שנה וגם אליפות אחת לא בהכרח מעידה על שינוי כזה.

כמה מפגר "עיתונאי ספורט" צריך להיות בשביל לחרבן ככה על המקלדת?

https://www.one.co.il/Article/20-21/1,1,3,30890/370066.html?ref=hp

צטט

כן, הסיבה שמאור קנדיל "שוחרר" למכבי היא שבני יהודה קיבלה כמה שחקנים טובים עבורו בהם דור ג'אן וצ'יבוטה. 
הם מציגים את זה כאילו בני יהודה שיחררו אותו מסיבות מקצועיות. 
איזה מטומטים.

הרכב הכי חזק שאפשר להעמיד בלי רוטציה ובלי כלום משחק על עונה שלמה נגד ויאריאל שגם ככה כל מה שנעשה שם בונוס אפשר לשמור לשם את הרוטציה.

36 דקות לפני, קובי החולוני said:

כתבה מצחיקה בוואן על השוואה בין הקבוצות עם כותרת "המהפך"

וואי כמה שאני רוצה שנפוצץ להם את הבלון הזה בערב

זה ובנוסף חיפה מדברים לפני המשחק על איך הם היו כל הזמן מדברים לפני משחק ומקבלים בראש ועכשיו הם לא מדברים כמובן חחחח

48 דקות לפני, ravid said:

אני לגמרי מסכים עם רוח הדברים. אליפות של חיפה היא אחד מהדברים הכי לא סנסציונים שיכולים לקרות בליגה הזאת.