Jump to content

לקראת מכבי חיפה

itan17

Recommended Posts

לפני8 שעות , קובי השועל said:

נ.ב - פשיץ' הכי ריגש אותי היום באימון. הבנאדם חי ונושם את התשוקה של הקהל רואים עליו !

מה עשה? לא זיהיתי אף אחד מרחוק חחח

הכדור מגיע לנימני, נימני עובר את השוער, 3-1 וזה נגמר.

וואלק בליץ של החיים עליהם היום. מקווה מאוד שכל שחקני מכבי יעלו היום עם רעל בעיניים.

היום זה ערב של נוק-אאוט. מאמין במכבי, כמו תמיד.

גולסה, יונתן, שכטר, דור פרץ, גלזר, קנדיל...צריך לתת היום לאלה עם הסכין בין השיניים לפתוח.

איזה מסכנים חיפה "חיכינו כבר חודש למשחק", כבר שבועיים הם מדברים עלינו ומנחשים את ההרכב. הם כל כך רוצים לנצח אותנו המסכנים.

לעומת זאת אצלנו זה אפילו לא המשחק שהכי התרגשתי ממנו העונה. במשחקים באירופה הייתי במתח הרבה לפני.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איזה מסכנים חיפה "חיכינו כבר חודש למשחק", כבר שבועיים הם מדברים עלינו ומנחשים את ההרכב. הם כל כך רוצים לנצח אותנו המסכנים.

לעומת זאת אצלנו זה אפילו לא המשחק שהכי התרגשתי ממנו העונה. במשחקים באירופה הייתי במתח הרבה לפני.

הם אחרי 10 שנים בלי אליפות בפוזיציה הכי טובה שהייתה להם לעשות צעד משמעותי לעבר התואר, אפשר להבין אותם. 

3 דקות לפני, nirnir20 said:

הם אחרי 10 שנים בלי אליפות בפוזיציה הכי טובה שהייתה להם לעשות צעד משמעותי לעבר התואר, אפשר להבין אותם. 

כאילו הם לא התנהגו ככה בכל העשור האחרון לפני משחקים נגדנו...

לא רואה את חיפה בפוזיציה הכי טובה שהייתה להם.

תחושה שלי: מכבי אומנם לא נראית טוב בליגה אבל עדיין הרבה יותר טובים מחיפה ועדיין חיפה לא התקדמה במילימטר מהשנה שעברה. 

חיפה יכולים לדמיין וכמו בימים שהיינו עולים עם ארז מסיקה והייתי אומר לחבר'ה שאנחנו הרבה יותר טובים מהררכב של זהבי, דה סילבה ואניימה. ככה גם הם.

הכל תלוי במכבי, אם נעלה כדי לטרוף - חיפה יחזרו לקרקע מהר מאוד. 

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא יודע על מה אתה מדבר

פי מאה יותר לחוץ מלפני קרבאח וסיבאספור

8 דקות לפני, Insigne said:

לא רואה את חיפה בפוזיציה הכי טובה שהייתה להם.

תחושה שלי: מכבי אומנם לא נראית טוב בליגה אבל עדיין הרבה יותר טובים מחיפה ועדיין חיפה לא התקדמה במילימטר מהשנה שעברה. 

חיפה יכולים לדמיין וכמו בימים שהיינו עולים עם ארז מסיקה והייתי אומר לחבר'ה שאנחנו הרבה יותר טובים מהררכב של זהבי, דה סילבה ואניימה. ככה גם הם.

הכל תלוי במכבי, אם נעלה כדי לטרוף - חיפה יחזרו לקרקע מהר מאוד. 

שמע, אפשר להגיד הרבה דברים כולל כל הדברים הנכונים שרשמת בפסקה השניה שלך, אבל להגיד שהם לא בפוזיציה הכי טובה שהייתה להם בעשור האחרון לקחת אליפות?

מתי הם היו ערב משחק שיכול תיאורטית לשים אותם ב 10 נקודות עליך? במקרה של בונקר ותיקו 0 הם נשארים ב 7 ולך תרדוף כל העונה עם כל הקבוצות פה שרק מפסידות להם, הפוזיציה שלהם כרגע היא הכי טובה שהייתה להם מאז האליפות האחרונה שלהם, האם הם יכולים לאבד את זה? כן, בקלות, אבל עם עניין הפוזיציה אי אפשר להתווכח.

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כאילו הם לא התנהגו ככה בכל העשור האחרון לפני משחקים נגדנו...

הם מעולם לא היו בפער כזה עלינו

אוהדים קצת איבדו את זה כאן, אנחנו עם 2 מ-9 נגד קבוצות הרבה פחות טובות.

מאיפה היהירות הזו?

6 דקות לפני, ebibo said:

שמע, אפשר להגיד הרבה דברים כולל כל הדברים הנכונים שרשמת בפסקה השניה שלך, אבל להגיד שהם לא בפוזיציה הכי טובה שהייתה להם בעשור האחרון לקחת אליפות?

מתי הם היו ערב משחק שיכול תיאורטית לשים אותם ב 10 נקודות עליך? במקרה של בונקר ותיקו 0 הם נשארים ב 7 ולך תרדוף כל העונה עם כל הקבוצות פה שרק מפסידות להם, הפוזיציה שלהם כרגע היא הכי טובה שהייתה להם מאז האליפות האחרונה שלהם, האם הם יכולים לאבד את זה? כן, בקלות, אבל עם עניין הפוזיציה אי אפשר להתווכח.

בתכלס אתה צודק אבל הסתכלתי על המובן היותר רחב של פוזיציה.

אולי הניסוח לא הכי מדויק אבל אני דבק בכוונה שלי.

מבחינת מיקום, נכון חיפה נמצאים במקום הטוב ביותר ביחס למכבי בעשור האחרון (כנראה)

אבל ביחס ליחסי הכוחות, היכולת של חיפה לעומת שנים קודמות..לא יודע אם הם במצב הכי טוב שהיה להם בעשור האחרון, לא חושב.

5 דקות לפני, itan17 said:

הם מעולם לא היו בפער כזה עלינו

אוהדים קצת איבדו את זה כאן, אנחנו עם 2 מ-9 נגד קבוצות הרבה פחות טובות.

מאיפה היהירות הזו?

לא הבנתי על איזו יהירות אתה מדבר ומה לא נכון במה שכתבתי אבל סבבה...

6 דקות לפני, Macc Abi said:

בניגוד לחצי עשור האחרון, יש לחיפה מאמן.

נכון, מצד שני המשחק יותר תלוי בנו מאשר בהם.

אם השחקנים יבואו נחושים ינצלו הזדמנויות ולא יעשו שטויות בהגנה ננצח.

מבחינה איכתות הקישור שלנו עולה עליהם וזה מה שאמור להכריע. היתרון שלהם הברור הוא בחוד ,אבל אם המשחק הקבוצתי ימנע מכדורים להגיע להרחבה שלנו ולראקוביצה, ננצח.

19 דקות לפני, PLASTOMAN said:

בניגוד לשנה קודמת, השנה יש חיפה ספסל. 

ציני? על איזה ספסל אתה מדבר?

גרשון גורפינקל נחמני רז מאיר חוסה דוניו ???

מספיק להם שתי פציעות או עייפות צבורה והם מתפרקים.

אני דווקא חושב שחיפה תבוא לחוצה יותר בשל המעמד. כאן בכר נכנס לתמונה, בשונה מהעשר שנים האחרונות שהם חירבנו במכנסיים כל משחק ״מכריע״ שהיה, הוא יכול לעשות את ההבדל. דוניס רק צריך לזכור שיש לו את שלישיית האמצע הכי טובה בארץ והוא צריך לעלות עם ההרכב הנכון. בטוח שהשחקנים יגיעו במוד קרבי למשחק היום .

יאללה לזיין אותם

10 דקות לפני, תגידי רק שעה ויום said:

נכון, מצד שני המשחק יותר תלוי בנו מאשר בהם.

אם השחקנים יבואו נחושים ינצלו הזדמנויות ולא יעשו שטויות בהגנה ננצח.

מבחינה איכתות הקישור שלנו עולה עליהם וזה מה שאמור להכריע. היתרון שלהם הברור הוא בחוד ,אבל אם המשחק הקבוצתי ימנע מכדורים להגיע להרחבה שלנו ולראקוביצה, ננצח.

לא צריך להגזים. הם הרבה יותר מרק רוקאביצה. חזיזה,שרי, לביא,ווילדסחוט. אחלה שחקנים שנכון לעכשיו חוץ מלביא כולם היו יכולים להוסיף לנו ולדעתי האישית גם לפתוח.

כנל לגבי המגינים שלהם שהם ברמה גבוהה.