Jump to content

לקראת מכבי חיפה

itan17

Recommended Posts

אם הקהל היה פונה למשטרה ומבקש רשות להפגין על משהו, זה היה הופך את זה לחוקי. לבוא ככה אחרי ביתר וחיפה ואחרי שמכבי ביקשו לא לבוא זה טמטום, לפחות כאן הם לא התקרבו בכלל לשחקנים, מה שלא נכון לגבי ביתר וחיפה.

8 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אם הקהל היה פונה למשטרה ומבקש רשות להפגין על משהו, זה היה הופך את זה לחוקי. לבוא ככה אחרי ביתר וחיפה ואחרי שמכבי ביקשו לא לבוא זה טמטום, לפחות כאן הם לא התקרבו בכלל לשחקנים, מה שלא נכון לגבי ביתר וחיפה.

תעשה לי טובה אם הקהל היה פונה למשטרה, המשטרה הייתה צוחקת להם בפרצוף. כאילו אתה לא מכיר את משטרת ישראל בדברים האלה.

על הזין הקורונה, מבסוט על האוהדים.

השחקנים צריכים לדעת שיש קהל עם ציפיות, שיתנו בראש מחר, המשחק הכי חשוב שיש! לזיין אותםםםםםםםםם חזקקקקקקקק!

1 דקה לפני, רן יעקובי said:

מעצבן אותי ממש הכותרות האלה " מצפצפים על ההוראות"

איפה הם היו אתמול שאוהדי חיפה הגיעו לאימון?

אתמול זה היה מרגש

57 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

תגיד אתה רציני? 70 אחוז מהקבוצה היו חולים בלי קשר לקהל. הייתה בעיה אם היו עומדים באיפה שהבמה ומעודדים משם? תאמין לי שאף אחד לא היה פורץ פנימה ולא מתקרב לשחקנים. 

ואם אתה חושב שאפשרי לפנות למשטרה בתור אוהדי כדורגל אז אתה הכי לא רציני שראיתי פה. 

30 דקות לפני, רן יעקובי said:

מעצבן אותי ממש הכותרות האלה " מצפצפים על ההוראות"

איפה הם היו אתמול שאוהדי חיפה הגיעו לאימון?

זה יותר מעצבן, יו"ר המנהלת ארז כלפון: "זה יכול להביא לעצירת המשחקים, נפעל ביד קשה" איפה האידיוט הזה היה אתמול וביום שישי (או חמישי באימון של ביתר).

15 דקות לפני, i.d.a.n said:

תגיד אתה רציני? 70 אחוז מהקבוצה היו חולים בלי קשר לקהל. הייתה בעיה אם היו עומדים באיפה שהבמה ומעודדים משם? תאמין לי שאף אחד לא היה פורץ פנימה ולא מתקרב לשחקנים. 

ואם אתה חושב שאפשרי לפנות למשטרה בתור אוהדי כדורגל אז אתה הכי לא רציני שראיתי פה. 

שאלו מה ההבדל להפגנה ועניתי. ממש מעניין אותי אם אתה חושב שאני רציני או לא. להגיע היום ולהפנות את כל האש עלינו זה מיותר לדעתי והנה הודיעו שעוד התקהלות כזאת יפסיקו את הליגה (שזה הכי אין לנו ביצים להעניש רק את מכבי), אבל מצד שני, אם קהל של קבוצה אחת ירצה לגרום להפסקה הוא כבר יודע איך. זה ברור שבכדורגל הכי קל לרשויות להיות גברים, אם בבלפור מותר ואם לערבים מותר למלא האל אקצא אצטדיון שלם אז ברור שגם כאן , אבל לפעמים צריך להיות חכם לא צודק.

37 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

טוב לנו, גם השוער היהודי החביב שלהם לא ישחק.

רע מאוד. ברור שהמחליף יתפוס מחר יום ויהיה ברמה של שמייכל האב.

אנחנו הרבה, אבל הרבה יותר טובים מהם.

אל תתנו לפתיחה הרעה שלנו לבלבל אתכם.

אנחנו הרבה יותר מאורגנים טקטית מהם, הגנתית אנחנו אפילו 10 דרגות מעליהם. 

הדבר היחיד שאני חושב שהם עולים עלינו בו הוא המצבים נייחים, בכר לאורך כל קרירת האימון ידע לייצר מצבים מסוכנים מכל מיני נקודות במגרש. הייתי הולך על שמירה אישית במצבים נייחים ולא איזורית כמו שראינו בתחילת העונה.

שכטר, ריקן ויוני חייבים לשחק. זאת הבמה בשבילם.

נ.ב - פשיץ' הכי ריגש אותי היום באימון. הבנאדם חי ונושם את התשוקה של הקהל רואים עליו !