Jump to content

לקראת מכבי חיפה

itan17

Recommended Posts

לפני10 שעות , קמחי said:

איבדנו 7 נק׳ מתוך 9 אפשריות.

בעונה ממוצעת ניתן לזכות כאן באליפות  עם ממוצע סביב ה-74-75 נקודות(מתוך 108 אפשריות).

זה באיזור אובדן של 11 נק׳ בסיבוב. שום דבר בלתי אפשרי גם אם נאבד נקודות במשחק הזה.

לא מבין את הפאניקה.

איבדנו 7 נקודות, יש לנו הזדמנות כבר מחר לתקן ולצמצם פערים, במקרה חלילה של הפסד חיפה יפתחו פער של 7 עם משחק חסר, כלומר מבוא ל10.

זה לא סוגר סיפור אבל זה מאוד קשה לרדוף אחרי פער כזה, בכר כבר הוכיח את עצמו לא פעם בתור מאמן מנוסה שיודע להתנהל בסיטואציות כאלו.

לפני2 שעות , קובי השועל said:

איביץ' ללא ניצחון ליגה בווטפורד 3 משחקים ברציפות.

האמת, עם כמה שאני אוהב את איביץ', יש לו חיסרון גדול לדעתי, הניהול משחק, נדיר שהוא עושה שינויים תוך כדיי, מאוד מקובע.

18 דקות לפני, kutomer said:

איבדנו 7 נקודות, יש לנו הזדמנות כבר מחר לתקן ולצמצם פערים, במקרה חלילה של הפסד חיפה יפתחו פער של 7 עם משחק חסר, כלומר מבוא ל10.

זה לא סוגר סיפור אבל זה מאוד קשה לרדוף אחרי פער כזה, בכר כבר הוכיח את עצמו לא פעם בתור מאמן מנוסה שיודע להתנהל בסיטואציות כאלו.

תיקו היא לא תוצאה רעה לשתי הקבוצות. 

7 דקות לפני, החתול הצהוב said:

דווקא חולק עליך. תיקו היא תוצאה רעה מאוד עבורנו.

חיפה יודעים את זה. לא רואה סיטואציה של משחק פתוח, יהיה צפוף וקשה.

42 דקות לפני, החתול הצהוב said:

דווקא חולק עליך. תיקו היא תוצאה רעה מאוד עבורנו.

ממש לא. מחר זה לא ניצחון בכל מחיר ואנחנו גם לא נעלה במוד כזה. עם תיקו אפשר לחיות בשלום, המחיר של הפסד הוא גדול מידי. אני לא צריך להיות במקום הראשון עכשיו. אני צריך להיות באיזור סביר מהם. 

30 דקות לפני, דקסטר said:

עבורם ברור איך עבורנו זו לא תוצאה רעה?

תוצאה רעה היא הפסד. כמובן שאנחנו צריכים רצף טוב בהמשך. ראה תשובתי לחתול. 

יואב להיות 4 הפרש שהוא בעצם על תקן 7 הפרש מהם - טוב זה לא. קל וחומר שזה יהיה משחק רביעי בליגה עם 0 נצ' .

האם זה חורבן הבית? לא. האם זה סוף העונה? לא. אבל זו תוצאה רעה לנו.

19 דקות לפני, החתול הצהוב said:

יואב להיות 4 הפרש שהוא בעצם על תקן 7 הפרש מהם - טוב זה לא. קל וחומר שזה יהיה משחק רביעי בליגה עם 0 נצ' .

האם זה חורבן הבית? לא. האם זה סוף העונה? לא. אבל זו תוצאה רעה לנו.

אף אחד לא מנצח מראש. לא יודע אם זה שבע או ארבע או חמש. זה לא מזהיר אבל זה לא שבע ומשחק חסר. יש עוד 9 נקודות פוטינציאליות במשחקים איתם. ובכל מקרה, מכבי הנוכחית, לא תכתיב קצב למשך הרבה דקות. היא לא עשתה זה מול בש מלבד עשר דקות, חמש דקות שם. יהיה קרב חפירות והכי חשוב הוא לא להפסיד את המשחק כי זאת באמת תוצאה רעה. הליגה רק התחילה.

1 hour ago, המכבייה said:

תיקו היא לא תוצאה רעה לשתי הקבוצות. 

אני משליך הרבה מהמחשבות שלי על חיפה מזכרונות מעונת האליפות הראשונה שלנו אחרי הבצרות, הם מועדון עם סף שבירה מאוד נמוך, ככול שתתקדם העונה והם ירגישו שזה שלהם הם יצברו ביטחון וסף השבירה יכול לעלות, בשלב כל כך מוקדם בעונה +7 זה לא סוגר סיפור כמובן, אפשר לקוות שנשתפר כקבוצה, ובשלבים המכריעים של העונה אם נשאר במרחק סביר כבר לא נהייה באירופה ככה שגם העומס ירד אולי נקבל חיזוק בינואר ונקווה לסגור את הפער במפגשים הישירים.

אבל, נצחון מחר משנה את כל כיוון הרוח לדעתי, אני כמובן לא רוצה להפסיד, אבל יותר מזה אני רוצה לנצח.

יוצאים מחר עם ניצחון, נקודה.
לא מבין בכלל איך אפשר לחשוב על תיקו או על כל תוצאה אחרת.
להזכירכם - אנחנו במינוס 4 נקודות מהם, ועוד יש להם יש משחק חסר, בפוטנציאל אחרי מחר, הם עם 7 פור עלינו, אולי 10 פור עם המשחק החסר.
מעבר לאפקט שפער כזה בשלב כל-כך מוקדם העונה יכול לעשות להמשכה,
ברק בכר ידוע כאחד שיודע לנצל מומנטום של קבוצה ויודע לעלות על הגל כמו שעשה בבאר שבע 15/16.
וזו בדיוק הנקודה שבה מכבי חייבת להיות חדה וברורה - לא יהיה שחזור של עונת 15/16, לא יהיה שוב  מצב שבו בכר לוקח אליפות על הקשקש על הראש של מכבי.
וזה מתחיל מחר בסמי עופר.
חיפה ניפחה בלון מאוד גדול במוקדמות האירופית ובפתיחת הליגה שלה.
זה התפקיד שלנו לפוצץ אותו כבר מחר, כי הפסד שלהם למכבי מחר, והבלאגן אצלם יחגוג (ד״ש כמובן ליאניב והפאנל מרדיו חיפה).

מחר חייבים לצאת עם ניצחון בכל מחיר, להשיג ניצחון ראשון העונה לעלות על הגל גם בליגה.
ולמכבי הנוכחית, גם ללא איביץ׳, מיכה ואצילי, מסוגלת לעשות את זה, היא כבר הוכיחה את זה באירופה.

אליפות של חיפה זו לא אליפות של ב״ש, אפילו לא 3 אליפויות של ב״ש.
אליפות של חיפה עלינו בעשור הכי טוב שלנו בהיסטוריה, זה חתיכת מפץ, כי אליפות העונה של חיפה עם בכר, יכולה להפוך לשושלת שתבוא על הראש של מכבי, ובניגוד לב״ש הם לא יעלמו מהצמרת כל כך מהר.

אז דווקא בגלל חשיבות המשחק מחר, המשפט האלמותי ״אני מכבי, מי אתם בכלל?!״ מקבל משמעות גדולה יותר - מכבי יש רק אחת, זה כולנו יודעים.
זה התפקיד שלנו להראות מי היא וכמו השלט המפורסם של החיפאים בצבעי צהוב-כחול כמובן - ״חיפה תמיד תהיה של מכבי״.
רק ניצחון! :)

51 דקות לפני, המכבייה said:

ממש לא. מחר זה לא ניצחון בכל מחיר ואנחנו גם לא נעלה במוד כזה. עם תיקו אפשר לחיות בשלום, המחיר של הפסד הוא גדול מידי. אני לא צריך להיות במקום הראשון עכשיו. אני צריך להיות באיזור סביר מהם. 

7 הפרש בשלב ככ מוקדם וכשאנחנו עם הראש באירופה והם נטו מתרכזים בכל משחק ליגה זה לא ממש אזור סביר מהם.

תיקו זו תוצאה לא טובה בכלל

כל תוצאה חוץ מניצחון זאת לא תוצאה טובה, שהפסד כנראה גומר סופית את הסיפור לעונה. 

עם כל הכבוד למכבייה שיכתוב כנראה שוב פעם שזה בסה"כ עוד משחק. 

הסטטיסטיקה לא משקרת. 

12 דקות לפני, Hararihr said:

יוצאים מחר עם ניצחון, נקודה.
לא מבין בכלל איך אפשר לחשוב על תיקו או על כל תוצאה אחרת.
להזכירכם - אנחנו במינוס 4 נקודות מהם, ועוד יש להם יש משחק חסר, בפוטנציאל אחרי מחר, הם עם 7 פור עלינו, אולי 10 פור עם המשחק החסר.
מעבר לאפקט שפער כזה בשלב כל-כך מוקדם העונה יכול לעשות להמשכה,
ברק בכר ידוע כאחד שיודע לנצל מומנטום של קבוצה ויודע לעלות על הגל כמו שעשה בבאר שבע 15/16.
וזו בדיוק הנקודה שבה מכבי חייבת להיות חדה וברורה - לא יהיה שחזור של עונת 15/16, לא יהיה שוב  מצב שבו בכר לוקח אליפות על הקשקש על הראש של מכבי.
וזה מתחיל מחר בסמי עופר.
חיפה ניפחה בלון מאוד גדול במוקדמות האירופית ובפתיחת הליגה שלה.
זה התפקיד שלנו לפוצץ אותו כבר מחר, כי הפסד שלהם למכבי מחר, והבלאגן אצלם יחגוג (ד״ש כמובן ליאניב והפאנל מרדיו חיפה).

מחר חייבים לצאת עם ניצחון בכל מחיר, להשיג ניצחון ראשון העונה לעלות על הגל גם בליגה.
ולמכבי הנוכחית, גם ללא איביץ׳, מיכה ואצילי, מסוגלת לעשות את זה, היא כבר הוכיחה את זה באירופה.

אליפות של חיפה זו לא אליפות של ב״ש, אפילו לא 3 אליפויות של ב״ש.
אליפות של חיפה עלינו בעשור הכי טוב שלנו בהיסטוריה, זה חתיכת מפץ, כי אליפות העונה של חיפה עם בכר, יכולה להפוך לשושלת שתבוא על הראש של מכבי, ובניגוד לב״ש הם לא יעלמו מהצמרת כל כך מהר.

אז דווקא בגלל חשיבות המשחק מחר, המשפט האלמותי ״אני מכבי, מי אתם בכלל?!״ מקבל משמעות גדולה יותר - מכבי יש רק אחת, זה כולנו יודעים.
זה התפקיד שלנו להראות מי היא וכמו השלט המפורסם של החיפאים בצבעי צהוב-כחול כמובן - ״חיפה תמיד תהיה של מכבי״.
רק ניצחון! :)

הם לא יעלמו אף פעם. והם גם יחזרו ויקחו אליפויות.  

6 דקות לפני, nirnir20 said:

כל תוצאה חוץ מניצחון זאת לא תוצאה טובה, שהפסד כנראה גומר סופית את הסיפור לעונה. 

עם כל הכבוד למכבייה שיכתוב כנראה שוב פעם שזה בסה"כ עוד משחק. 

הסטטיסטיקה לא משקרת. 

זה לא עוד משחק ולכן חשוב לא להפסיד בו. נקווה שלא נחזור מחר בלילה לדיון הזה....

13 דקות לפני, פנחס שוף said:

משחק על עונה שלמה

ויאריאל המשחק הכי לא מעניין השבוע

צריך לתת הכל מחר ואת האמא שלהם לזיין

גם ככה ויאריאל זה הרבה מעל לראש שלנו, זה לא באמת תלוי בנו והאמת זה לא קריטי.

אין ספק שהמשחק מול חיפה הוא בסדרי גודל חשוב יותר.

20 דקות לפני, פנחס שוף said:

משחק על עונה שלמה

ויאריאל המשחק הכי לא מעניין השבוע

צריך לתת הכל מחר ואת האמא שלהם לזיין

לנצח את ויאריאל ולהפסיד לחיפה או להפסיד לויאריאל ולנצח את חיפה?

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לנצח את ויאריאל ולהפסיד לחיפה או להפסיד לויאריאל ולנצח את חיפה?

מבחינתי אופציה ב' בלי שאלה בכלל