Jump to content

לקראת מכבי חיפה

itan17

Recommended Posts

1 hour ago, liron981s said:

איך מעבירים יומים

תשובות אפשריות לשאלה הזאת ממיטב היוזרים:

@החתול הצהוב: בתפילות

@Sawyer: מורחים וזלין

@המכבייה: סומך על הצוות המקצועי שיכין את השחקנים טוב למאני טיים, אם הם רוצים אליפות אנחנו הטים טו ביט והם יודעים את זה.

@השני למאי תשעים ושמונה: מכינים נושא "אמרתי לכם,לוזרים" 

@מכביסט לעד: סעמק, שוב ישלחו פוש על חידון מאזן הנצחונות שלנו מול חיפה בליגה? ועוד כשהחלון פתוח? 

בצחוק, אוהב אתכם :wubyellow3:

לפני8 שעות , Sawyer said:

אז להערכתך יש צ'אנס להוציא משהו מהמשחק?

נגרד הפסד מינימלי בתוצאה האופטימית, נקבל מהם מה שהם קיבלו מטוטנהאם בתוצאה הריאלית

אני קצת מוטרד מהבאזז סביב מכבי חיפה בהקשר לעסקה שאולי תצא לפועל עם חברות מאיחוד האמירויות. למכבי חיפה יש כבר עכשיו תשתית יפה והיא כבר עכשיו מנוהלת על ידי אדם רציני עם כסף אמיתי שלא רודף אחרי סנסציות. 

אני בעיקר מוטרד מהמשחק הקרוב, עם כל הזלזול, מכבי חיפה זה בהחלט מועדון שיכול להפוך אליפות אחת לרצף של אליפויות והצלחות.

מצד שני אם לא העונה זה יכול להיות שברון לב ברמות שיהיה להם קשה להתאושש.

40 דקות לפני, המכבייה said:

אני קצת מוטרד מהבאזז סביב מכבי חיפה בהקשר לעסקה שאולי תצא לפועל עם חברות מאיחוד האמירויות. למכבי חיפה יש כבר עכשיו תשתית יפה והיא כבר עכשיו מנוהלת על ידי אדם רציני עם כסף אמיתי שלא רודף אחרי סנסציות. 

והפועל? וביתר?

תעזוב אותך, הכל בולשיט.

וגם אם כן? אני מתפלא עליך, אין פה בכלל אופציה להשקיע הרבה יותר ממה שמושקע היום, אנחנו מגרדים את תקנון הפאייר פלאי וחיפה עם כל ה"חסכים" של הנשיא חורגת המון בהפסדים. אם חיפה באמת יתחילו להשתתף קבוע באירופה אז יתחילו להגביל אותם.

אלא אם תגיד לי שהם עוברים למכור מנויים ב3000-5000 ₪ אני אבין ואומר לך שיש פה פוטנציאל לתקציב של 250 מיליון ₪ בעונה. אבל זה לא המצב.

עוד דבר, הקטארים אמנם עשירים מאוד אבל באותה מידה גם אוהבים יחס, פרסום וכבוד. לא חושב שישקיעו תחת הצל של אחד הבעלים.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

והפועל? וביתר?

תעזוב אותך, הכל בולשיט.

וגם אם כן? אני מתפלא עליך, אין פה בכלל אופציה להשקיע הרבה יותר ממה שמושקע היום, אנחנו מגרדים את תקנון הפאייר פלאי וחיפה עם כל ה"חסכים" של הנשיא חורגת המון בהפסדים. אם חיפה באמת יתחילו להשתתף קבוע באירופה אז יתחילו להגביל אותם.

אלא אם תגיד לי שהם עוברים למכור מנויים ב3000-5000 ₪ אני אבין ואומר לך שיש פה פוטנציאל לתקציב של 250 מיליון ₪ בעונה. אבל זה לא המצב.

עוד דבר, הקטארים אמנם עשירים מאוד אבל באותה מידה גם אוהבים יחס, פרסום וכבוד. לא חושב שישקיעו תחת הצל של אחד הבעלים.

תוסיף לזה שמספיקה עופרת יצוקה 2 החגיגה נמשכת, ואז הם יעלמו יחד עם היחס החם לישראל מהר מאוד

46 דקות לפני, המכבייה said:

מה ה-worst case scenario? באמת אני שואל. אין שום פוטנציאל לא ספורטיבי ולא עסקי במדינה הזאת. 

אין שום ערך מוסף גם לאדם העשיר בעולם בתור בעלים של קבוצת כדורגל בארץ מעל לבעלים כמו גולדהאר למשל (אם כבר לגולדהאר יש סיבה להישאר למרות ההפסדים הכספיים). 

גם אם יהיה איזה שת"פ היסטורי, באמת שזה הדבר האחרון שאני מפחד ממנו. 

1 דקה לפני, YoC said:

תוסיף לזה שמספיקה עופרת יצוקה 2 החגיגה נמשכת, ואז הם יעלמו יחד עם היחס החם לישראל מהר מאוד

לגמרי, לא הייתי מתערבב איתם בשום צורה. בעיקר בתחום העסקי.

2 דקות לפני, matis said:

יצאו היחסים, בווינר חיפה פיבוריטית 2.3 ומכבי 2.6

בעולם זה הפוך, מכבי פייבוריטית 2.4 וחיפה 2.85

בעולם יספרו לארץ שלעולם לא ניצחו אותנו בסמי ואז היחסים יתחלפו.

44 דקות לפני, קובי השועל said:

והפועל? וביתר?

תעזוב אותך, הכל בולשיט.

סליחה מהפועל וביתר אבל הן כרגע בכלל לא באיזור חיוג של חיפה. מספיק שהתקציב שלהם יגדל ב30 אחוז. מספיק שהם יכולים לפתות שחקנים שלך(פרץ וביטון למשל). לא יודע. 

42 דקות לפני, קובי השועל said:

זה הכי הורג אותי בכל הכתבות האלו כאילו מישהו שהולך להשקיע עשרות מיליונים של דולרים לפי איך שמציירים את זה ירצה שחוגג וניסמוב ינהלו לו את העסק.

Just now, המכבייה said:

סליחה מהפועל וביתר אבל הן כרגע בכלל לא באיזור חיוג של חיפה. מספיק שהתקציב שלהם יגדל ב30 אחוז. מספיק שהם יכולים לפתות שחקנים שלך(פרץ וביטון למשל). לא יודע. 

כל עוד גולדהאר פה אף שחקן שפוי לא יעזוב את מכבי וילך להפועל ובית"ר בשביל עוד כמה שקלים והם לא יוכלו להציע להם פי 2 יותר.

4 דקות לפני, הנדון said:

כל עוד גולדהאר פה אף שחקן שפוי לא יעזוב את מכבי וילך להפועל ובית"ר בשביל עוד כמה שקלים והם לא יוכלו להציע להם פי 2 יותר.

הוא מדבר על חיפה.

לפני1 שעה , kutomer said:

אני בעיקר מוטרד מהמשחק הקרוב, עם כל הזלזול, מכבי חיפה זה בהחלט מועדון שיכול להפוך אליפות אחת לרצף של אליפויות והצלחות.

מצד שני אם לא העונה זה יכול להיות שברון לב ברמות שיהיה להם קשה להתאושש.

אם הם לא לוקחים אליפות העונה, הם מתאבדים. 

מבחינתם הגשנו להם אותה על מגש עם הפתיחה שלנו.

לקחת אליפות העונה יהיה להוריד אותם בכאפה לקרקע ולפכח אותם מהאשליות בצורה הכי כואבת שיש.

הצעד הראשון חייב להיות ביום שני, שום זיוני מוח על "עוד שלוש נקודות" בחדר ההלבשה, האווירה חייבת להיות של "עכשיו או לעולם לא".

אי אפשר להסביר כמה המשחק הזה חשוב.

כל אחד שעולה למגרש, לא חשוב מי, לא חשוב באיזה מערך, חייב לעלות בטירוף.

לפני5 שעות , avich15 said:

נגרד הפסד מינימלי בתוצאה האופטימית, נקבל מהם מה שהם קיבלו מטוטנהאם בתוצאה הריאלית

אה+- כמו הסיכוי שנתת לנו מול סיבאספור במחצית - חייב להודות שאני די חושש מהמשחק אבל לפחות הכנסת בי קצת אופטימיות עכשיו

לפני3 שעות , YoC said:

מבצע צוק יצוק, שובו של הענן האיתן.

הבעיה העיקרית במידה והקטארים יכנסו לעניינים זה ששוב, אחרי שהתחילו להוריד בסכום העברות ושכר שחקנים, זה יתפח שוב כי ירצו להכנס בבום ולעשות רעש ולרכוש מי שאפשר.

זה לא יחזיק מעמד הרבה זמן, אבל מספיק כדי ששוב המשכורות יתפחו