Jump to content

לקראת מכבי חיפה

itan17

Recommended Posts

דקסטר סורי, אולי אצליח להביא את השינוי הדרוש לליגה.

אחרי הניצחון היקר בטורקיה, מכבי חוזרת לליגה בתקווה הפעם לרשום ניצחון ראשון העונה וכמובן לא לתת למכבי חיפה לברוח משמעותית כבר בשלב כה מוקדם. לא רוצה להגיד הצ׳אנס האחרון, אבל הזדמנות להזכיר לכולם שהאלופה עדיין כאן.

אולי דווקא הפעם, במשחק היחיד בליגה, דוניס כן צריך להמשיך עם הטקטיקה המבוקרת מאירופה - לא חמישה בהגנה כי אין לנו כלים בסגל למערך הזה, אבל קישור מעובה עם גלזר, פרץ וגולסה.

הייתי שמח לראות את פשיץ׳ בהרכב, אבל אם יעלה דקה 60 זה גם בונוס. זה הזמן של שכטר לקחת את כל האכזבה שצבר בתחילת העונה ולהעניש את ההגנה שלהם כמו שהוא יודע.

השיטה לא מעניינת הפעם, גם כמות המצבים או השליטה בכדור, ניצחון בשיניים ואחרי זה הכול יתחבר גם בליגה אני מקווה

שדוניס יצפה במשחקים מול בכר מהשנים האחרונות. תמיד "שלטנו" וקיבלנו בסוף בראש מגול מפגר במתפרצת. הפעם, הייתי נותן לחיפה ליזום יותר ומעניש אותם. 

בסהכ הייתה עונת ליגה טובה שלנו, מבאס שנגמרה ככ מהר ואין ספק שלהחלטה לנשל את דקסטר מפתיחת הנושא היה את המשקל המרכזי. 

מה שנשאר זה להתרכז באירופה וקצת יותר חדות של דקסטר בפתיחת נושאים.

35 דקות לפני, PLASTOMAN said:

שדוניס יצפה במשחקים מול בכר מהשנים האחרונות. תמיד "שלטנו" וקיבלנו בסוף בראש מגול מפגר במתפרצת. הפעם, הייתי נותן לחיפה ליזום יותר ומעניש אותם. 

אם אני לא טועה, בשלושת המשחקים האחרונים נגד בכר ניצחנו במצטבר 9-0

21 דקות לפני, Sawyer said:

בסהכ הייתה עונת ליגה טובה שלנו, מבאס שנגמרה ככ מהר ואין ספק שלהחלטה לנשל את דקסטר מפתיחת הנושא היה את המשקל המרכזי. 

מה שנשאר זה להתרכז באירופה וקצת יותר חדות של דקסטר בפתיחת נושאים.

עד שהיה ניצחון גדול העונה + לקחתי בחשבון שחיפה בשני ולא ראשון רציתי לתת לכם להנות לפחות עד הערב לפני שחוזרים להתרכז בליגה. אבל איתן17 אח יקר ואני נותן לו את ברכתי.

המשחק הרשמי האחרון של חיפה היה ב1.10 אבל בשבועיים האחרונים עשו 3 משחקי אימון.

מה שמלחיץ זה העובדה שאנחנו בראש של בכר כבר חודש שלם ושבועיים-שלושה של אימון הקבוצה והכנה ספציפית אלינו כשמכבי לעומת זאת עם יומיים אימונים לקראת המשחק.

הימור:

דניאל

שרן  טיבי הרננדס

סבוריט     גלזר       קנדיל

גולסה    פרץ

שכטר      יונתן

יום שני 21:00, ספורט5.

win or go home יאללה מכבי מלחמה.

17 דקות לפני, דקסטר said:

עד שהיה ניצחון גדול העונה + לקחתי בחשבון שחיפה בשני ולא ראשון רציתי לתת לכם להנות לפחות עד הערב לפני שחוזרים להתרכז בליגה. אבל איתן17 אח יקר ואני נותן לו את ברכתי.

המשחק הרשמי האחרון של חיפה היה ב1.10 אבל בשבועיים האחרונים עשו 3 משחקי אימון.

מה שמלחיץ זה העובדה שאנחנו בראש של בכר כבר חודש שלם ושבועיים-שלושה של אימון הקבוצה והכנה ספציפית אלינו כשמכבי לעומת זאת עם יומיים אימונים לקראת המשחק.

הימור:

דניאל

שרן  טיבי הרננדס

סבוריט     גלזר       קנדיל

גולסה    פרץ

שכטר      יונתן

יום שני 21:00, ספורט5.

win or go home יאללה מכבי מלחמה.

אני לא יודע אם לא עדיף להגיע עדייף ממשחק ביום חמישי למשחק ביום שני, מאשר להגיע אחרי שלא שיחקת משחק רשמי מעל 20 ימים (כולל הימים עד שני),
נכון שהם נחו, התרכזו רק בנו ועשו משחקי אימון אבל זה 3 שבועות בלי משחק רשמי, זה לא אותו דבר, עדיף לדעתי לבוא חמים גם אם עייפים.

לפי מה שהבנתי הם עולים עם:

גלזר

חוסה פלניץ ארד

טוואטחה מאבוקה

אבו פאני נטע

שרי

ווילדסחוט רוקאביצה

הרכב טוב אבל שלנו בהרבה יותר, לפחות ב8 עמדות יתרון ברור שלנו.

פותח עם שלושה בלמים בפעם האחרונה העונה בליגה. 

נותן לחיפה להניע כדור ובניגוד למשחק אתמול עושה לחץ גבוה כדי לתפוס אותם עושים טעות. יהיה להם קשה לפרוץ את ההגנה שלנו ועם המחליפים נוכל לסיים את הסיפור.

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

פותח עם שלושה בלמים בפעם האחרונה העונה בליגה. 

נותן לחיפה להניע כדור ובניגוד למשחק אתמול עושה לחץ גבוה כדי לתפוס אותם עושים טעות. יהיה להם קשה לפרוץ את ההגנה שלנו ועם המחליפים נוכל לסיים את הסיפור.

לא חושב שדוניס יתן להם להניע כדור.

רוקאביצה עושה גולים מחצי מצב וזה מסוכן, לך תרדוף אחריהם אחרי זה. אני חושב שכן נפעיל לחץ כבד כמו במשחק נגד קארבח.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

לא חושב שדוניס יתן להם להניע כדור.

רוקאביצה עושה גולים מחצי מצב וזה מסוכן, לך תרדוף אחריהם אחרי זה. אני חושב שכן נפעיל לחץ כבד כמו במשחק נגד קארבח.

אבל רוקאביצה מת על שטחים. אם ההגנה שלנו תראה טוב כמו עד היום אני לא חושב שהוא יגיע למצבים.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל רוקאביצה מת על שטחים. אם ההגנה שלנו תראה טוב כמו עד היום אני לא חושב שהוא יגיע למצבים.

צריך להגיד לייני מעכשיו ועד המשחק בלי הפסקה "לא מחזירים כדור לטננבאום, לא מחזיקים כדור לטננבאום..." 
ברגע שהוא יחזיר לו כדור בעייתי רוקאביצה יכול להשתלט עליו, הוא חי על דברים כאלו.

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

דניאל, ייני, הרננדס, טיבי, סבוריט, גלזר, פרץ, גולסה, יונתן, טב"ח, פשיץ' 

מסכים מאוד עם ההרכב הזה.

א) אנחנו צריכים לנצח את המשחק ויותר קל לנו לצח שאנחנו משחקים בקו 4

ב) ל-טב''ח יש ניסיון במשחקים במעמד כזה והוא גם יורד הרבה לעזור ונצטרך את העזרה שלו בסגירות על מאבוקה

ג) אני חושב שפשיץ' לא יפתח אז הייתי פותח עם אלמוג בשפיץ במקומו ואז דקה 60 ככה מעביר אותו לכנף במקום טב''ח ואז מכניס את פשיץ' 

1 hour ago, החתול הצהוב said:

טקס העברת המקל חברים

:(

אולי בכל זאת את האמא שלהם נזיין בסוף? 

אפשר לעשות מהלך וכשהם יתקרבו לקחת מאיתנו את המקל לדחוף להם אותו לתחת

בתחבולות תעשה לך מלחמה