Jump to content

רשמים מהניצחון על סיבאספור (חוץ) | ניצחון הירואי, 6/6 היסטורי בפתיחת הבתים!

Sawyer

Recommended Posts

עוד בפיקנטריה - השחקן של סיבאספור שפיצץ את המשקוף ב-1-1 במצב הנייח שלהם - מתחיל לחגוג את הכיבוש וקולט תוך כדי הריצה שגמר במשקוף.

מעבר לזה, מצטרף לקריאות לנסות שחקנים יותר התקפיים על הקו במערך 3 בלמים. התרומה של דווידזאדה אפסית גם בהגנה. אולי דוניס לא יכול לאלף את יוני במעמדו הנוכחי לרוץ על הקו, אבל לגמרי הייתי מנסה שם את חוזז.

הרננדז טעה בגול ובאיבוד נוסף, למרות שאם אני לא טועה, במצב של הסתיים בגול, היה זה פרץ ששם אותו במצב בעייתי.

במקום דוניס, הייתי עולה מול חיפה עם קישור של פרץ, גלזר וגולסה. בהגנה שלושה בלמים כששחקן התקפי על קו שמאל.

בהתקפה - לשמור את פסיץ' למחצית שנייה.

לפני2 שעות , ChenA said:

מעבר לזה, מצטרף לקריאות לנסות שחקנים יותר התקפיים על הקו במערך 3 בלמים. התרומה של דווידזאדה אפסית גם בהגנה. אולי דוניס לא יכול לאלף את יוני במעמדו הנוכחי לרוץ על הקו, אבל לגמרי הייתי מנסה שם את חוזז.

הבעיה שחוזז לא רשום לאירופה

לפני18 שעות , Cosmic said:

הרננדז ממשיך להרשים מאוד בעיניי. 

רואים שהוא ברמה אחרת מעמיתיו כמעט בכל פעולה. בינתיים הוא קצת נחבא אל הכלים מבחינת נוכחות ומנהיגות, אבל אם בוחנים את הרקורד שלו, כנראה
שזה רק עניין של זמן עד שהוא יהפוך לגנרל של חוליית ההגנה כולה. 

אפרופו השיח על מעבר קבוע לשיטה של ארבעה מאחור, הייתי שמח לנסות אותו דווקא כבלם השמאלי, לצד טיבי בימין. הלינק של הרננדז עם סאבוריט באגף שמאל מרגיש
כמו הדבר הנכון עבור מכבי, ויכול להתפתח לכלי מרכזי בשבירת קו הקישור של מערכי הבונקר הישראלים.
* טיעון פיקנטי שמחזק את התאוריה - ציוותי הבלמים המוצלחים ביותר שלנו בעשור האחרון (טיבי-גרסיה, טיבי-אמאדור), היו כשטיבי שיחק כבלם בצד ימין. 

פשיץ׳ נגע בכדור מעט מאוד, אבל ניכר שיש לו קלאס ואיכויות שהיו חסרות למכבי בשפיץ. אהבתי גם את הפרובוקציה שלו בתוספת הזמן. 
אפשר לפרש אותה בתור אקט שולי, אבל בעיניי זו עדות לניסיון והבנה בדברים הקטנים שמנצחים משחקים.
הוציא את הטורקים מפוקוס לפני ה״דרייב האחרון״ שלהם להשיג שיוויון. 

הדבר הכי בולט אצל פרננדס. הוא בלם שמנסה לשחק קדימה כל מהלך. כמו שמצופה מבלמין היום באירופה. נגמר העידן שבלם הוא נגר אגרסיבי שמעיף ליציע. 

49 דקות לפני, אלמוג מלול said:

הדבר הכי בולט אצל פרננדס. הוא בלם שמנסה לשחק קדימה כל מהלך. כמו שמצופה מבלמין היום באירופה. נגמר העידן שבלם הוא נגר אגרסיבי שמעיף ליציע. 

כבר מזמן, רק אלינו זה כרגיל הגיע באיחור מטורף. כמעט ואין יותר פליימייקרים שמחכים נמוך כל המשחק (פירלו סטייל) בדיוק בגלל שמצופה היום מבלמים לדעת לצאת קדימה עם הכדור ולדחוף כדורים ״בין הקווים״ (בין קווי ההגנה של היריב) ושם הפליימייקרים מקבלים את הכדור...

הרננדז נראה בדיוק כזה, יודע לצאת עם הכדור קדימה ולדחוף אותו בין הקווים, בדיוק כמו בגול של פרץ...

לפני4 שעות , אלמוג מלול said:

הדבר הכי בולט אצל פרננדס הוא שקוראים לו הרננדז

המשחק הזה היה לנו המון מזל,

צפיתי וראיתי טעות קשה של הרננדז + החמצה נוראית של ריקן + הם ב10 שחקנים מדקה 70,  משקוף טורקי וגול בסגנון פיפא של פרץ.

לפעמים הכוכבים מסתדרים, אבל צריך להרגע עם האובר מחמאות, כי המשחק הזה היה יכול להגמר ממש אחרת.

כמובן כל הכבוד לדוניס ולשחקנים על הניצחון, אבל בואו נשאר בפרופורציות.