Jump to content

רשמים מהניצחון על סיבאספור (חוץ) | ניצחון הירואי, 6/6 היסטורי בפתיחת הבתים!

Sawyer

Recommended Posts

המשחק השלישי ברצף הבלתי אפשרי הוא אחד הקשים שיש, קבוצת טורקית בחוץ ואנחנו כבר עם חצי לשון בחוץ. מודה ומתוודה, קניתי תיקו.

דוניס נותן הפעם את המנוחה בעיקר לסבוריט, גם יוני וגולסה נחים. 

שופט: טוב+ (אם יש לי הערה זה איך כל השחורים שלהם קיבלו צהוב ורק קמארה אדום, איך לא היה אחד שקיבל שני צהובים. אבל 13 שונים קיבלו אחד, נראה לי משהו מסריח שם, חוץ מזה סלמתק.)

שחקנים: טננבאום לא חושב שיש לו אשמה בגול, היה בסה"כ במשחק בסדר. ההגנה שלנו לא תיפקדה מושלם, דוידזאדה ניסה אבל לא הצליח לייצר בהתקפה כמעט כלום, שרן במשחק טוב, מפתיע בפתיחת העונה. טיבי במשחק טוב רוב המשחק, היו כמה טעויות. הרנדדז מראה המון איכויות, מפחד לפתוח פה אבל מרגיש כמו בינגו אמיתי. וקנדיל שוב פנטזיונר ומנסה אבל הפעם זה לא יצא. הקישור כרגיל החוליה החזקה בקבוצה, גלזר במשחק אגרסיבי טיפוסי, פרץ במשחק מעולה, מאוד אגרסיבי, דוחף קדימה אחלה מהלך בשער ואיבד יחסית מעט. ריקן כמעט ולא משנה את רמתו, היום היה באחוזון הנמוך יחסית, החמיץ בצורה מזעזעת ותרם בישול נפלא בעקב. דן ביטון במשחק חלש וכמעט וללא פעולות אופיניות, מברוק על הגול. שכטר העייפות, הגיל, המהירות - זה ניכר. עדיין יש חוכמה ונגיעות טובות פה ושם אבל בליגה האירופית זה לא מספיק.

פיקנטריה:

- ניצחון חוץ על קבוצה טורקית

- 6/6 בפתיחת הליגה האירופית

- בכורה לפשיץ'

- קאיודה הזין הזה, זיינו את אמא של הפנתר השחור וואנבי.

פאקינג יש, לא יאמן. 6/6 באירופית עם סיכוי ממשי להתחיל לחשב את הדרך לסיבוב הבא, זה עוד ארוך אבל פתאום נראה הרבה יותר ריאלי. לצערי אין שניה זמן לחשוב על זה כי ממש מעבר לפינה מחכה לנו מכבי חיפה למשחק הכי חשוב העונה, חייבים לתת שם הכל. אבל הלילה חוגגים, יאללה מכבי!

הקישור נתן עבודה, מבסוט על כל העוסקים במלאכה. 

שלישיית ההגנה נראית טוב. שרן מפתיע לטובה, טיבי יציב וננדס עושה רושם מצוין.

פשיץ במעט דקות ששיחק הררה הרבה נוכחות וקור רוח שאני אוהב.

אחלה מכבי שבעולםםםם

ומילה על השופט יא סוייר? מגיע לו "טוב" לפחות. אהבתי שהוא כל הזמן מחייך חחח

2 דקות לפני, חבסוס said:

הקישור נתן עבודה, מבסוט על כל העוסקים במלאכה. 

שלישיית ההגנה נראית טוב. שרן מפתיע לטובה, טיבי יציב וננדס עושה רושם מצוין.

פשיץ במעט דקות ששיחק הררה הרבה נוכחות וקור רוח שאני אוהב.

אחלה מכבי שבעולםםםם

ומילה על השופט יא סוייר? מגיע לו "טוב" לפחות. אהבתי שהוא כל הזמן מחייך חחח

דחוף צריך תשופט הזה לארץ

הוא והרננדז בתחרות חיוכים

הרננדס מרשים אבל לדעתי יש לו חלק בגול שספגנו, לחץ קצת גבוה והשאיר בור.

ועדיין השער שלהם עשה לנו טוב, חייב פתאום לכבוש ומשם זה כבר התגלגל 

1- הרננדס נתפס באגף בגול הראשון. נכון שדווידזה סגר בושה אבל...

2- ריקן עם שני בישולים. אגדת מכבי.

3- הקישור הישראלי שלנו(כולל המחליפים), ואני אכתוב את זה בזהירות, הוא טוב גם ברמה אירופית בינונית. הוא מנצח לנו משחקים/משאיר אותנו בתמונה. 

4- ליגה אירופית זה כיף וניצחון כזה, מכניס גם שני הזרים למוד הנכון. הם לא יודעים מה המשמעות של ניצחון ליגה אבל הם יודעים ש6 מ6 בליגה האירופית זה מעולה. תענוג היה לראות את התגובות שלהם בסוף המשחק.

5- כשלהרננדס יש כבר שני משחקים מלאים והוא בכושר, דוניס יעבור למערך של שני בלמים(לא בטוח שכבר מול חיפה). זה מתבקש עם חומר השחקנים שלו. אנחנו ממש בתחילת עונה מבחינת כשירות וסימני שאלה. המון שחקנים בכנפיים זקוקים לדקות. דוניס מנהל משחק טוב בסיטואציה כאוטית לגמרי. 

6- תודה לך מכבי. 

8 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

הרננדס מרשים אבל לדעתי יש לו חלק בגול שספגנו, לחץ קצת גבוה והשאיר בור.

ועדיין השער שלהם עשה לנו טוב, חייב פתאום לכבוש ומשם זה כבר התגלגל 

נכון לגמרי. נתפס שם. 

מרוב שאני לא רגיל לשיפוט כל כך טוב חיפשתי על מה להתעצבן עליו. באמצע המשחק אני כזה "נו מה הוא מחייך הטמבל הזה איזה שופט זבל". 

איפה הוא ואיפה הפרצופים של הטמבלים מהליגה.

ייני באמת הפתעה נהדרת, אבל ראבק הוא בן 34 הוא (גם טיבי) משחקים תחת עומס נוראי כולל הנבחרת. 

אבל אי אפשר להתעלם מהמחסור החמור בשחקנים איכותיים בעמדות מפתח ובעיקר בגזרת הזרים

למעשה חסרים לנו עוד 3 זרים, רק תחשבו על ההרכב הזה עם ג'רלדס אמדור ועוד קשר יצירתי או קירטנסון שהיה שחקן חופשי 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מרוב שאני לא רגיל לשיפוט כל כך טוב חיפשתי על מה להתעצבן עליו. באמצע המשחק אני כזה "נו מה הוא מחייך הטמבל הזה איזה שופט זבל". 

איפה הוא ואיפה הפרצופים של הטמבלים מהליגה.

שיפוט מעולה!

1 דקה לפני, הצבר said:

ייני באמת הפתעה נהדרת, אבל ראבק הוא בן 34 הוא (גם טיבי) משחקים תחת עומס נוראי כולל הנבחרת. 

אבל אי אפשר להתעלם מהמחסור החמור בשחקנים איכותיים בעמדות מפתח ובעיקר בגזרת הזרים

למעשה חסרים לנו עוד 3 זרים, רק תחשבו על ההרכב הזה עם ג'רלדס אמדור ועוד קשר יצירתי או קירטנסון שהיה שחקן חופשי 

לא מבין מה הבעיה להביא עוד זר לליגה.

מחצית ראשונה הייתה נוראית ומתוך מקום לנסות להרדים אותם אולי, החילופים היו במקום וחבל שלא בוצעו במחצית והיו מעורבים בשני השערים, פתאום בדומה למשחק בית מול זלצבורג מכבי נראית דינאמית, לוחצת ותוקפת עם בטחון כשיש לה כלים בהתקפה, פשיץ׳ עם ניצוץ ראשון וזה לבטח טוב יותר ממה שיש לנו כיום.

לעלות עם גולסה לצד פרץ וגלזר בשני, יוני פשיץ וביטון / אלמוג בחלק הקדמי. מעבר לחשיבות באירופה הניצחון יתן בוסט מטורף לכולם לקראת יום שני, גם לדוניס. הרננדז בינגו מטורף, הגיע לכאן בטעות גמורה. 

13 דקות לפני, המכבייה said:

נכון לגמרי. נתפס שם. 

אי אפשר להאשים אותו שאין לו תיאום עדיין עם הקבוצה כשזה המשחק השני שלו בקבוצה, הוא עושה רושם טוב. מאמין בו.

לגבי ההרכבים. 

נשמע שדוניס החליט מראש על רוטציה רחבה כולל  הוצאה מהסגל של שחקני מפתח. 

יוצא שבאף משחק אנחנו לא עולים הכי חזק שלנו, אבל גם מנצחים היטב את החילופים.

זו תקופה קצת משוגעת, נקווה שנתחיל להמריא גם בליגה ונשפוט אח"כ 

לא ציטוטים מדויקים אבל רוח הדברים:

אבי נימני בתחילת המשחק: "אני לא מבין למה שחקנים מובילים נשארים על הספסל במשחק כזה. משחק מאוד חשוב"
שכנר: "יש להם המון משחקים קשים בזמן קצר, דוניס רוצה לשמור כוחות גם לחיפה. עושים רוטציה"
נימני: "אני לא מקבל את זה. דוניס היה חייב לעלות לפחות עם יונתן כהן וסאבוריט בוודאי.המשחק נגד חיפה בעוד ארבעה ימים. אין תירוצים, יש למכבי סגל עמוק"
שכנר:
אני: