Jump to content

5-3-2

סזאר מנדיונדו

Recommended Posts

מילא נגד קבוצות קטנות יותר כמו ברסט סודובה וכאלה שהן קבוצות של נכים יש הגיון בלעלות ככה כדי לאפס את הסיכוי שלהם להבקיע.

מול קבוצות גדולות כמו ויאריאל אני מבין את הרצון לעבות את האמצע ולהרוג את המשחק.

נגד קבוצות ברמה שלנו פחות או יותר כמו קארבח חיפה בש סיבאספור זה סתם מזיין אותנו. אין לנו שום סיכוי להבקיע. 

אני מעדיף את קנדיל וסבוריט פי אלף על טוואטחה ומאבוקה אבל אם כבר עולים 5-3-2 זה רק עם מגנים כאלה. במערך כזה המגנים חייבים להיות אינטנסיביים ולהכניס מלא כדורים ולהגיע למצבי בעיטה. עם קנדיל ודויזאדה זה לא עובד. אין התקפות בכלל והמשחק נראה כמו זין.

דקה אחת מהמעבר ל4-3-3 המשחק השתנה והפכנו תוך חמש דקות. אז די עם החרא הזה. ההגנה שלהם מלא בשחורים מוגבלים יכלנו לדפוק להם כמה טובים.

איך זיינו את הטורקיםםםםם לכו תעשו חמוצים יא זונות

צודק. דקה עברה מהרגע שבו עברנו לקו 4 עד שקיבלנו מצב מצוין כמו המצב של גולסה, אחרי זה כבר היינו מול 10 שחקנים אז אני לא יודע אם אפשר באמת להסתמך על זה אבל שיחקנו מצוין.

Just now, zeudemort said:

צודק. דקה עברה מהרגע שבו עברנו לקו 4 עד שקיבלנו מצב מצוין כמו המצב של גולסה, אחרי זה כבר היינו מול 10 שחקנים אז אני לא יודע אם אפשר באמת להסתמך על זה אבל שיחקנו מצוין.

70 דקות לא השלמנו אפילו מסירה אחת בחצי שלהם.

זה אנטי כדורגל הכי מגעיל שיש.

מול התקפות טובות את הגול נקבל גם ככה, לפחות שיהיה עם מי להחזיר.

Just now, סזאר מנדיונדו said:

70 דקות לא השלמנו אפילו מסירה אחת בחצי שלהם.

זה אנטי כדורגל הכי מגעיל שיש.

מול התקפות טובות את הגול נקבל גם ככה, לפחות שיהיה עם מי להחזיר.

ברור, לא זוכר מי אמר את זה כאן בנושא משחק אבל מישהו כתב שלבנות על תיקו 0 כשאתה לא יכול להבקיע גול זה מטומטם, אני לא יכול להסכים איתו יותר.

לזרוק את המערך הזה לפח. הקבוצה מכירה 433 ויש בלמים טובים וקשר גרזן בשביל שההגנה תסתדר. 

נגד זלצבורג בלי 10 שחקני סגל הבנתי את המערך. היום אני לא מבין למה לשחק ככה. בטח כשחסרות איכויות ושטף למעלה. 

אני לא פוסל את המערך הזה עדין, צריך להתאים את השחקנים ולעשות שינויים פנימיים כדי שזה יעבוד יותר טוב

נגד חיפה, אני מקווה שנעלה 4-3-3. החוחובה יעלה עם 3 בלמים כמערך מראה 

לא מהנה לצפות בזה אבל אני מניח שזה חלק מתכנון. יכול להיות שדוניס מעדיף לצופף ולהרדים את המשחק ברוב שלביו ולנסות לגנוב גול. זה הצליח מול קרבאח וכמעט הצליח היום עם ריקן במחצית הראשונה. 

במידת הצורך הוא משנה מערך, ויש לזה הרבה יותר אימפקט כשהקבוצה שמולך לא התמודדה עם זה ולא מוכנה לזה. יכול להיות שבמערך אחר ומשחק פתוח היינו סופגים (וכובשים) יותר אבל לא מנצחים. זאת קבוצה שכבשה 3 במשחק פתוח מול ויאריאל.   

7 דקות לפני, itanar said:

עכשיו עם הרננדז יהיה יותר קל ל4 בהגנה.

עדיין מול חיפה אני חושב שכדאי 3 בלמים, אבל לא בטוח בזה.

בכר יבוא לשחק בונקר כמו שעשה כל פעם עם ב''ש נגדנו בשביל להוציא נקודות. לא יהיה סיכוי לשים גול מולו.

עולה עם קו 4 של סבוריט טיבי הרננדס שרן.

שרן היה אחלה כשעבר היום למגן ימני.

גלזר פרץ גולסה כמובו ובהתקפה יוני שכטר וביטון.

Just now, קובי השועל said:

עולה עם קו 4 של סבוריט טיבי הרננדס שרן.

שרן היה אחלה כשעבר היום למגן ימני.

גלזר פרץ גולסה כמובו ובהתקפה יוני שכטר וביטון.

מחשבה די נכונה עם ייני כמגן, אהבתי.

Just now, הישראלי היפה said:

מחשבה די נכונה עם ייני כמגן, אהבתי.

סולידי ואתה יודע מה תקבל ממנו, חשוב מאוד שיהיה על המגרש הקפיטן. מכניס המון חוכמה ושקט שאנחנו צריכים לליגה במקום השטויות של קנדיל.

כן אם לא נראה שיפור מקנדיל או ביטון נצטרך לשחק עם ייני שהוא לפחות הרבה יותר אחראי וחכם. 

הלוואי והיינו מביאים מגן ימני.

לפני3 שעות , סזאר מנדיונדו said:

מילא נגד קבוצות קטנות יותר כמו ברסט סודובה וכאלה שהן קבוצות של נכים יש הגיון בלעלות ככה כדי לאפס את הסיכוי שלהם להבקיע.

מול קבוצות גדולות כמו ויאריאל אני מבין את הרצון לעבות את האמצע ולהרוג את המשחק.

נגד קבוצות ברמה שלנו פחות או יותר כמו קארבח חיפה בש סיבאספור זה סתם מזיין אותנו. אין לנו שום סיכוי להבקיע. 

אני מעדיף את קנדיל וסבוריט פי אלף על טוואטחה ומאבוקה אבל אם כבר עולים 5-3-2 זה רק עם מגנים כאלה. במערך כזה המגנים חייבים להיות אינטנסיביים ולהכניס מלא כדורים ולהגיע למצבי בעיטה. עם קנדיל ודויזאדה זה לא עובד. אין התקפות בכלל והמשחק נראה כמו זין.

דקה אחת מהמעבר ל4-3-3 המשחק השתנה והפכנו תוך חמש דקות. אז די עם החרא הזה. ההגנה שלהם מלא בשחורים מוגבלים יכלנו לדפוק להם כמה טובים.

איך זיינו את הטורקיםםםםם לכו תעשו חמוצים יא זונות

קח בחשבון את הצריבה מול פת ובני יהודה ואת הציפיה של דוניס לזה שהרננדס ישתלב ויהיו לו משחקים מלאים. אתה מקדים את המאוחר. מכבי תשחק לרוב עם שני בלמים ועוד שחקן בכנפיים. הרגע הזה קרוב. 

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא משנה איזה רכש נביא, ייני תמיד ימצא את עצמו בהרכב

כל פעם גם בעמדה אחרת

הוא משהו מיוחד

וגם נראה סבבה. לדוניס יש שלושה בלמים בכושר טוב והוא יבחר מי יהיה לצד הרננדס. ככה אני רואה את זה. אבל הוא היה חייב לחכות עם זה...

אין לי בעיה עם מערך כזה, יש לי בעיה עם המגנים שמשחקים בו. אז בסדר באירופה במשחק חוץ אני יכול להבין את החשיבה שהמגנים הגנתיים יותר, אבל בליגה זה הורג לנו את היכולת ההתקפית כמעט לחלוטין. זה סתם הורג את החלוץ.

1 דקה לפני, קמאנן said:

אין לי בעיה עם מערך כזה, יש לי בעיה עם המגנים שמשחקים בו. אז בסדר באירופה במשחק חוץ אני יכול להבין את החשיבה שהמגנים הגנתיים יותר, אבל בליגה זה הורג לנו את היכולת ההתקפית כמעט לחלוטין. זה סתם הורג את החלוץ.

והייתי מעדיף 2 חלוצים עם ביטון/ריקן מאחוריהם

ו-2 קשרים מתוך פרץ/גולסה/גלזר

3-5-2 

שווה לשחק או אם יש 2 סטרייקרים (מספרי 9) שלא רוצים לוותר על אף אחד מהם  

או אם יש 2 מגינים קיצוניים שקורעים את האגף

אין לנו לא זה ולא זה

4-3-3 זה חובה 

17 דקות לפני, קאוביין said:

3-5-2 

שווה לשחק או אם יש 2 סטרייקרים (מספרי 9) שלא רוצים לוותר על אף אחד מהם  

או אם יש 2 מגינים קיצוניים שקורעים את האגף

אין לנו לא זה ולא זה

4-3-3 זה חובה 

ואיך תשחק בחלק הקדמי? אלמוג לא פוגע וכרגע הוא ביזבוז על המגרש. מה שאומר שאין לנו כמעט שחקני אגף בסגל, אזאם כבר קו של ארבעה בהגנה אז לשחק יהלום.

3 דקות לפני, קובי השועל said:

ואיך תשחק בחלק הקדמי? אלמוג לא פוגע וכרגע הוא ביזבוז על המגרש. מה שאומר שאין לנו כמעט שחקני אגף בסגל, אזאם כבר קו של ארבעה בהגנה אז לשחק יהלום.

אילון, גררו, בטח יוני(וטבח), אולי חוזז,  כולם יקבלו ניסיון באגפים.