Jump to content

לקראת סיבאספור בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

אגב, אם נגיע למצב שבו אנחנו וסיבאספור (או כל קבוצה אחרת) מסיימים את הבית עם אותו מספר נקודות, מי שתעלה היא זאת שהשיגה את התוצאות הטובות ביותר במפגשים הפנימיים בין הקבוצות.

לדוגמה באר שבע וסאות'המפטון סיימו עם 8 נקודות כל אחת, רק שבאנגליה נגמר 1:1 ובישראל 0:0 ולכן באר שבע היא זאת שעלתה מהבתים בגלל יתרון של שער חוץ.

ככה שמחר לדוגמה במצב של תיקו, עדיף לנו תיקו עם שערים ולאו דווקא תיקו אפס.

19 דקות לפני, avich15 said:

תיקו בשלב בתים שווה ניקוד?

שווה נקודת דירוג אחת.

3 הנקודות הראשונות שצוברים בבתים לא נספרות כי מקבלים 3 נקודות מעצם ההשתתפות. 

ככה שבעצם אחרי התיקו המיוחל נתחיל לצבור נקודות. 

1 hour ago, itan17 said:

אחרי האכזבה העצומה בליגה, קשה לי ממש להתרגש כבר מהמשחקים באירופה.

שנשיג עוד כסף דרך הנקודות זה הכי חשוב

חחחחח איזה סדר עדיפויות וחשיבה תהיה בריא.

1. אכזבה עצומה בליגה?! אנחנו אחרי 3 מחזורים, שהיינו בהם באטרף של אירופה וקורונה.

2. אין לך ריגוש משלב בתים באירופה ? רחמים עליך.

3. הכי חשוב להשיג כסף דרך נקודות ? יותר חשוב להשיג נקודות, אחר כך הכסף 

5 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

1. אכזבה עצומה בליגה?! אנחנו אחרי 3 מחזורים, שהיינו בהם באטרף של אירופה וקורונה.

הפתיחה החלשה ביותר ב13 שנים אחרונות, נראה לי שאפשר לקרוא לזה אכזבה.

מאמין שרוב אוהדי מכבי יגידו לך אותו דבר, הליגה הרבה יותר מעניינת ו-וואלה אווירה קצת באסה ככה שהמשחק מחר באמת פחות מרגש.

31 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

אני מאד מחכה למחר. מת על המפעל הזה. 

33 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

מעריך אותך מאוד ואני לא אומר את בתור מס שפתיים, אבל @itan17 בעצמו אחלה יוזר, כשכולם שחטו (אולי בצדק, לא נכנס לזה עכשיו) את טיבי הוא האמין בו,
מדובר באוהד טוב ויוזר טוב ולא מישהו שבא להרעיל,לדכא וליצור פילוג. 
סבבה לחשוב אחרת אבל לא צריך לזלזל בתחושות שלו

דווקא בגלל האכזבה בליגה, עם שינוי מבנה הליגות של אופ"א, אנחנו לא יודעים מתי נגיע לשלב בתים של הליגה האירופית בפעם הבאה כי רק אלופה תוכל להגיע לשם.

בואו נהנה מהחוויה הזאת, יש הזדמנות טובה להיות תחרותיים בזירה שאנחנו לא מתמודדים בה מדי שנה.

לקראת המשחק בתורכיה ולקראת משחק העונה, נזכרתי בפעם האחרונה שהיינו באירופה. ב2017 הגענו למשחק חוץ באסטנה אחרי הפסד בפראג אבל לאחר תיקו אפס נגד ויאריאל בבית ועם תחושה מעודדת שכן אפשר לעלות מהבית. זה נגמר בתבוסה 4:0 ולאחר מכן חזרנו לארץ לקראת משחק חוץ בטרנר נגד באר שבע, שגם שם ניצחו אותנו, 2:1 עם עשרה שחקנים. המפגש הכפול הזה של משחקי החוץ, פוצצו את התקוות שלנו להעפלה מהבתים וכמובן מכה קשה במאבק על האליפות.

6 דקות לפני, YoC said:

מעריך אותך מאוד ואני לא אומר את בתור מס שפתיים, אבל @itan17 בעצמו אחלה יוזר, כשכולם שחטו (אולי בצדק, לא נכנס לזה עכשיו) את טיבי הוא האמין בו,

אז מתנצל itan17 לא מטרתי לפגוע חלילה במי שתומך בקבוצה ובשחקנים ברגעים קשים.

התחושה שלי הייתה שאותו יוזר לא מצליח להחזיק בלב את התחושות המאכזבות ולחכות בסבלנות לאיזון הקבוצה בין אירופה קורונה ליגה ועלייה על הגל בליגה שברור לכולנו שזה רק עניין של זמן אנחנו פי 10 טובים מכל קבוצה מלבד חיפה (שאנחנו רמה מעליהם גם להערכתי).

9 דקות לפני, שמש צהובה said:

אכן, גם אני.

יותר מאת ליגת אלופות שאתה מגיע או מחכה לראות שיביסו אותך .. 

נהנה מאוד מליגה אירופית תמיד יש סיכוי בכל משחק. גם בגלל החשיבות הפחותה של הליגות הבכירות באירופה.

4 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

יותר מאת ליגת אלופות שאתה מגיע או מחכה לראות שיביסו אותך .. 

נהנה מאוד מליגה אירופית תמיד יש סיכוי בכל משחק. גם בגלל החשיבות הפחותה של הליגות הבכירות באירופה.

אמת. 
החלק הכי טוב בליגת האלופות זה הרגע שאתה עולה, ההגרלה שהכל פתוח והפנטזיות עפות לכל מקום וההמנון, 
אבל במשחק עצמו זה סבל, בפעם הקודמת כבר חיכית שזה יגמר כבר. 
פה זה כיף כי אתה יכול לעשות דברים, אתה יכל בהחלט לצאת עם תיקו ואולי גם לנצח, זה יותר למידות שלנו ובמיוחד שבשנים הבאות כבר נהיה באינטרטוטו החדש אז בואו נהנה מהליגה האירופית כל עוד אפשר.

7 דקות לפני, YoC said:

אמת. 
החלק הכי טוב בליגת האלופות זה הרגע שאתה עולה, ההגרלה שהכל פתוח והפנטזיות עפות לכל מקום וההמנון, 
פה זה כיף כי אתה יכול לעשות דברים, אתה יכל בהחלט לצאת עם תיקו ואולי גם לנצח, זה יותר למידות שלנו ובמיוחד שבשנים הבאות כבר נהיה באינטרטוטו החדש אז בואו נהנה מהליגה האירופית כל עוד אפשר.

לא יודע איפה ניהיה בשנים הבאות, אני מקווה שתמיד יהיה שם מפעל אירופי ברקע.

Just now, המכבייה said:

לא יודע איפה ניהיה בשנים הבאות, אני מקווה שתמיד יהיה שם מפעל אירופי ברקע.

אנחנו לא ה"אשמים" במקרה הזה, זה או לקחת אליפות ואז להיות מודחים ולהגיע לליגה האירופית, 
או להגיע ל"אינטרטוטו", 
גם אם ניקח אליפות בע"ה,לבנות על אליפות קבועה שנה אחרי שנה זה לא ריאלי לשום מועדון שהוא לא מכבי סל, ולכן בהכרח אנחנו נתחיל לבלות יותר זמן באינטרטוטו הזה,
השאלה מה תהיה הרמה שם, מה יהיה העניין, איזה מועדונים נפגוש שם, ולא פחות חשוב מה התגמולים שמקבלים שם.
נקווה לטוב וכמו שאתה אומר, מה שלא יהיה, להמשיכות באירופה.

לפני1 שעה , YoC said:

אמת. 

זה שעשינו קמפיין זוועה באלופות לא אומר שכל פעם זה יהיה ככה. היתה הגרלה קשה עם קבוצות אפורות וקשות, גם העובדה שיוקאנוביץ שיחק פתוח לא עזרה לנו. 

7 דקות לפני, Keano said:

זה שעשינו קמפיין זוועה באלופות לא אומר שכל פעם זה יהיה ככה. היתה הגרלה קשה עם קבוצות אפורות וקשות, גם העובדה שיוקאנוביץ שיחק פתוח לא עזרה לנו. 

אתה כנראה צודק אבל זה נתן לי חתיכת סטירה סבלתי כבר לקראת סוף הקמפיין. 

דווקא עם קלינגר היה כיף, אפילו ברמת גן חצי ריק בחג מול יובנטוס האווירה הייתה מיוחדת ועשינו אחלה קמפיין, אבל נראה שמאז הכדורגל האירופאי ברח לנו הקילומטרים, לא רק לנו לכל הכדורגל הישראלי כמובן 

1 דקה לפני, YoC said:

אתה כנראה צודק אבל זה נתן לי חתיכת סטירה סבלתי כבר לקראת סוף הקמפיין. 

דווקא עם קלינגר היה כיף, אפילו ברמת גן חצי ריק בחג מול יובנטוס האווירה הייתה מיוחדת ועשינו אחלה קמפיין, אבל נראה שמאז הכדורגל האירופאי ברח לנו הקילומטרים, לא רק לנו לכל הכדורגל הישראלי כמובן 

לגמרי, באירופה טסים קדימה ואנחנו דורכים במקום, במקרה הטוב מתקדמים באיטיות, היום יובה ובאיירן היו נותנים לך 3-4 חתיכות בבית. 

1 hour ago, Keano said:

עד היום אני לא מבין איך הוא שיחק פתוח, מול באזל נתנו בונקר במשחק בארץ, אז מול קבוצות טובות ממנה לשחק פתוח? זה מעצבן אותי אפילו עכשיו, מה הוא ציפה, לנצח אותם ראש בראש?

1 דקה לפני, Naor23 said:

עד היום אני לא מבין איך הוא שיחק פתוח, מול באזל נתנו בונקר במשחק בארץ, אז מול קבוצות טובות ממנה לשחק פתוח? זה מעצבן אותי אפילו עכשיו, מה הוא ציפה, לנצח אותם ראש בראש?

כנראה בגלל שלא היה לחץ כבר, קיבלנו את הבוחטה של הכסף. גם אם היה משחק הגנתי היינו מסיימים מקום אחרון אולי עם חצי מהגולים שספגנו. 

לפני4 שעות , YoC said:

תודה על הפירגון, ובאמת בתור מנוי ותיק לשני הענפים ואחד שהולך עם מכבי כדורגל לכל מקום, אין בי שום כוונה לפלג ולדכא. 

הלוואי ונראה שינוי בקרוב, אני הראשון שאגיד טעיתי ובשמחה ענקית.