Jump to content

הבחירות לנשיאות ארה״ב

John Florence

Recommended Posts

נשמע לי מצחיק לתת את הסכמי ורסאי כדוגמה ללדרוס את האויב שלך בצורה שתפגע בך בעקיפין (ובלי להזכיר גם את גישת צ׳מברליין ההפוכה, אבל ניחא) ובאותה נשימה לצדד במחיקת ההיסטוריה, דריסת כל שבריר כבוד וביטול הנראטיב של מי שעומד מולך ע״י הורדת פסל של גיבור לאומי שבחר בצד הלא נכון של ההיסטוריה (וכאילו שהאיחוד היו מלאכים טהורים ולא גזעניים בכלל), ולא להבין שבכך אתה יוצר את אותו האפקט ונותן נשק לקיצוניים (כל זה כמובן תוך יישום ערכים שנכונים ל-2017 על אנשים שחיו בשנות הששים של המאה ה-19). חצי מהרחובות בישראל קרויים ע״ש גזענים מטונפים שאם ניתן ציטוטים שלהם על מזרחיים אנשים פה יזדעזעו, ומשום מה אני לא שומע אף אחד חושב שלגיטימי למחוק כל זכר מהם. 

טוויטר מחקה עמודים וחשבונות של אנטיפה האנטי פשיסטית, חביבת חלק מבאי הפורום.

אחרי הבחירות, אנטיפה כנראה הפכו לנטל שיש לחסום ואין בהם יותר תועלת.

פלג, למה אתה חושב שאני בעד האיראנים? שטוויטר יחסמו, בעד זה.

ממה שהבנתי, הם גם חסמו את אחד החשבונות של חמינאי. מצוין!

אתה כל כך עמוק בפוזיציה, צא קצת, תראה אור.

On 23.1.2021 at 21:45, ת"א שלנו said:

הבנתי הבנתי. אוקיי.

אז אתה אומר שטראמפ קרא לאלימות והוא גזען אז זה לגיטימי לחסום אותו.

אוקיי מעולה. 

מממ...

מממ...#2

הציוצים של חמינאי הם בערבית

הציוצים של אחמדינג'אד, לפחות המדגם שקראתי מהם, מאוד מפייסים ומרגיעים את הרוחות.

לפני11 שעות , ravid said:

הציוצים של חמינאי הם בערבית

הציוצים של אחמדינג'אד, לפחות המדגם שקראתי מהם, מאוד מפייסים ומרגיעים את הרוחות.

רביד זה לגיטימי בעינייך לאפשר לאדם כזה להחזיק טוויטר?

23 דקות לפני, ת"א שלנו said:

למרות שאני שונא פייסבוק טוויטר או כל רשת חברתית אחרת, ואני מבין את הצביעות, מה שאתה עושה זה לצאת מנקודת הנחה שחמינאי ואחמדינג'אד מרטיטים למישהו בקהל היעד המרכזי של הרשתות החברתיות האלה (האמריקאים בעיקר) את הביצה, בניגוד לטראמפ למשל.

לפני22 שעות , Shlomix said:

פלג, למה אתה חושב שאני בעד האיראנים? שטוויטר יחסמו, בעד זה.

ממה שהבנתי, הם גם חסמו את אחד החשבונות של חמינאי. מצוין!

אתה כל כך עמוק בפוזיציה, צא קצת, תראה אור.

מה הקשר בין מה שכתבת לבין מה שאני כתבתי?

אתה כתבת שהוא לא קורא לאלימות ולא גזען אז אין סיבה לחסום ואני הצגתי לך שני אישים שיש להם חשבון טוויטר פתוח.

אחד קרא ב2012 לחיסול והשמדת מדינת ישראל והישות הציונית. (לא אלימות ולא גזענות?) ועדיין מקבל במה מרכזית בטוויטר. וזה לא משנה כמה האמירות שלו כרגע מתונות. הוא מייצג משהו.

והשני מפתח נשק להשמדה המונית שמטרתו בין היתר זה להשמיד את מדינת ישראל. זה לגיטימי לאפשר לאנשים כאלה במה בטוויטר? מה דעתך ידידי בעל האור? 

ואתה ככ עמוק בתוך הפוזיציה של יודע הכל ומגלה האור שחושב שכל מי שמחזיק בדעה שמרנית או אחרת ממה שאתה כותב חי לו בחושך.

אני לא מבטל את האור שלך ובוא, אל תבטל גם אתה את האור שלי. יש פה שתי אמיתות ואין לי שום בעיה עם חסימת טראמפ כל עוד חוסמים כל גזען ואלים שקורא להשמדת ישראל או לג'נוסייד.

הכי קל זה לומר שטוויטר יחסמו בלי להבין שיש פה איום עצום מענקיות הסושיאל האלה. היום כדי לנצח מלחמות לא מתבססים רק על טנקים ומטוסים אלא על סייבר, מודיעין, דעת קהל, זיופי בחירות וכו'. 

למישהו יש ספק שישנם זיופי בחירות בעולם? או להתערבות גורמים זרים בבחירות כדי להשיג מטרות מדיניות? ובטח ובטח בכל מה שקשור לבחירות מקוונות?

הנה בקשה עוד כמה קונספירטורים:

חשש שרוסיה התערבה בברקזיט בבריטניה:

https://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3724249,00.html

חשש לזיוף בחירות באוקריאנה:

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=857162

ראש השב"כ: "מדינה זרה מתכוונת להתערב בבחירות הקרובות בישראל":

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001268272

התערבות רוסית בבחירות בארה"ב(לטובת טראמפ):

https://www.themarker.com/wallstreet/1.4424650

ניסיון התערבות איראנית ורוסית בבחירות בארה"ב:

https://www.maariv.co.il/business/tech/Article-795874

מעניין שכל העיתונים האלה חיים באשליה ולומדים מגיא בכור. ממש קונספירטורים.

לפני2 שעות , אקיטה said:

למרות שאני שונא פייסבוק טוויטר או כל רשת חברתית אחרת, ואני מבין את הצביעות, מה שאתה עושה זה לצאת מנקודת הנחה שחמינאי ואחמדינג'אד מרטיטים למישהו בקהל היעד המרכזי של הרשתות החברתיות האלה (האמריקאים בעיקר) את הביצה, בניגוד לטראמפ למשל.

בטוח שלא מרטיטים כמו שטראמפ מרטיט. לכן העניין של אלימות וגזענות לא רלוונטית פה אלא רצון להשתיק קולות של ימנים שלא נותנים מקום לPC ולייצר סדר תקשורתי חדש בצורה בריונית.

אני אישית סולד מהרבה אמירות של טראמפ אבל זה לא אומר שהוא לא רלוונטי או נשיא פחות טוב.

אפשר להגיד שהוא מנהיג לא טוב ומחנך איום. אבל אם נדון בשאלה אם הוא היה נשיא (שוב, נשיא. לא מחנך ולא מנהיג) שהביא תוצאות וקידם את ארה"ב עד להתפרצות הקורונה אז התשובה היא חד משמעית כן. הוא עשה את אמריקה גדולה. החזיר לה את הכבוד הלאומי והרים את המדדים הכלכליים והמדיניים. כמו שאמרתי קודם הוא התמודד עם הקורונה בצורה איומה ומגוחכת וזה מה שהפיל אותו לדעתי אבל הוא היה על הכוונת של הדמוקרטיים והפרוגרסיבים הרבה מאוד שנים. למעשה מאז שהוא ביטל את התקשורת וקרא להם פייק. לכן הנקמה שלהם הגיעה ולמען האמת מדובר בנקמה מאוד מסוכנת לכל אזרח או חברה בעולם. 

אתה לוקח את הדיון למקום לא רלוונטי.

הנקודה היא זו: גיא בכור כותב שטויות במיץ עגבניות. אל תאמינו לדברים שהוא כותב ומפיץ.

Just now, Shlomix said:

אתה לוקח את הדיון למקום לא רלוונטי.

הנקודה היא זו: גיא בכור כותב שטויות במיץ עגבניות. אל תאמינו לדברים שהוא כותב ומפיץ.

מה זאת אומרת לא רלוונטי? הדיון פה הוא על גיא בכור או על הבחירות בארה"ב?

לפני13 שעות , ת"א שלנו said:

לאחמדינג'אד? בטח. תקרא את הציטוטים שלו ותאמר לי מה לא בסדר כי אני לא מצאתי.

לגבי חמינאי אני בהחלט לא יודע מה כתוב שם אז אני לא יודע לומר.

רביד כפרעלייך מה זו ההיתממות הזאת

הוא איים להשמיד את מדינת ישראל. האם הוא צריך לכתוב את זה בטוויטר כדי שיחסמו אותו מהפלטפורמה הזאת?

לפני8 שעות , ת"א שלנו said:

רביד כפרעלייך מה זו ההיתממות הזאת

הוא איים להשמיד את מדינת ישראל. האם הוא צריך לכתוב את זה בטוויטר כדי שיחסמו אותו מהפלטפורמה הזאת?

כן.

אלו הציוצים שלו כיום:

#AngelinaJolie I agree with your statements regarding institutional racism. Segregation,war, poverty, insecurity being the result of world powers seeking domination&hegemony.Mankind is in need of respect, cooperation, truthfulness, and kindness. Together we can fix the situation

זה הקו, לא משהו חד פעמי.

לפני3 שעות , ת"א שלנו said:

לא הבנתי אתה מסתלבט כאילו

גבר, בוא תראה לי ציוץ אחד שבו הוא אומר משהו שלילי או מסית. ואם אין כזה אז אין שום סיבה שיחסמו לו את החשבון.

לפני1 שעה , ravid said:

גבר, בוא תראה לי ציוץ אחד שבו הוא אומר משהו שלילי או מסית. ואם אין כזה אז אין שום סיבה שיחסמו לו את החשבון.

הוא קרא להשמיד את ישראל, התגאה בזה שההישג הכי גדול שלו בתור נשיא זה שהוא הצליח לשבור את הטאבו של הכחשת השואה, אבל הוא שומר על פאסון בטוויטר אז זה בסדר?

אני לא ככ מבין את ההיגיון הזה. כלומר אם אני אקצין אז אם היטלר עסוק בהשמדת היהודים אבל מתפעל חשבון טוויטר פעיל ולא אנטישמי אז אין עניין לחסום לו את החשבון כי הוא לא מתבטא שם בצורה אנטישמית? לא הבנתי. באמת שלא. 

37 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

ועכשיו הרמטכ"ל כוכבי מצטרף לאזהרות החוזרות נגד הסכם הגרעין, הוא לא יודע שעומר אמר שההסכם טוב ליהודים?

אתה חדש פה אה?

לפני5 שעות , ת"א שלנו said:

הוא קרא להשמיד את ישראל, התגאה בזה שההישג הכי גדול שלו בתור נשיא זה שהוא הצליח לשבור את הטאבו של הכחשת השואה, אבל הוא שומר על פאסון בטוויטר אז זה בסדר?

אני לא ככ מבין את ההיגיון הזה. כלומר אם אני אקצין אז אם היטלר עסוק בהשמדת היהודים אבל מתפעל חשבון טוויטר פעיל ולא אנטישמי אז אין עניין לחסום לו את החשבון כי הוא לא מתבטא שם בצורה אנטישמית? לא הבנתי. באמת שלא. 

לא כזה קשה להבין

גם לקקות יש זכות להחזיק חשבון טוויטר (בהנחה שהם לא מנצלים אותה לרעה). אתה מצפה שטוויטר תכפה את המצפן המוסרי שלה על העולם? שטוויטר תחליט מי רע ומי טוב? אני מבטיח לך שאחמדינגד משוכנע שביבי הוא השטן בהתגלמותו ומבחינתו אסור לנו להחזיק חשבונות טוויטר. שלא לדבר על היותה של טוויטר חברה עסקית ולא הגיוני שתחסום כל מי שלא מתגלגל לפי הערכים של הדירקטוריון שם.

20 דקות לפני, ravid said:

לא כזה קשה להבין

גם לקקות יש זכות להחזיק חשבון טוויטר (בהנחה שהם לא מנצלים אותה לרעה). אתה מצפה שטוויטר תכפה את המצפן המוסרי שלה על העולם? שטוויטר תחליט מי רע ומי טוב? אני מבטיח לך שאחמדינגד משוכנע שביבי הוא השטן בהתגלמותו ומבחינתו אסור לנו להחזיק חשבונות טוויטר. שלא לדבר על היותה של טוויטר חברה עסקית ולא הגיוני שתחסום כל מי שלא מתגלגל לפי הערכים של הדירקטוריון שם.

מעניין מה שאתה אומר.. למה חסמו את דונאלד?