Jump to content

הבחירות לנשיאות ארה״ב

John Florence

Recommended Posts

18 דקות לפני, ravid said:

הנרי פורד הוא מגדולי האומה האמריקאית. לא פחות ולא יותר. וכן, למרות הדעות האישיות המחורבנות שלו, מדובר בהחלט ב great bloodline

נניח שההתייחסות לדם טוב היתה מקרית. נניח שלא צריך להזכיר בכלל את האנטישמיות שלו.

היטלר קרא אותו. "היהודי הבינלאומי" השפיע על האירופים. וזה בדיוק מה שאמרתי שקורה בגרמניה עכשיו: קיואנון עולה בזמן שהימין הקיצוני גם ככה בעלייה. זה נזק בל יתואר בפוטנציה. וטראמפ נתן לתיאוריה הזאת לצבור תאוצה.

מעניין איפה משתלבים המינויים של קושנר, מנוחין, מילר, קון ועוד כמה יהודים בתפקידים הכי בכירים בממשל עם התזה שלך.

טראמפ הוא התוצאה ולא הסיבה לעליה של ימין קיצוני וארגוני קונספירציות למיניהם.

לפני2 שעות , Omer said:

נניח שההתייחסות לדם טוב היתה מקרית. נניח שלא צריך להזכיר בכלל את האנטישמיות שלו.

היטלר קרא אותו. "היהודי הבינלאומי" השפיע על האירופים. וזה בדיוק מה שאמרתי שקורה בגרמניה עכשיו: קיואנון עולה בזמן שהימין הקיצוני גם ככה בעלייה. זה נזק בל יתואר בפוטנציה. וטראמפ נתן לתיאוריה הזאת לצבור תאוצה.

כל כמה שנים אתם מכריזים על ימין קיצוני אנטישמי שעולה באירופה.

זו גם כבר רטוריקה משומשת.

פעם לפחות הזהרתם מ"מנהיגים" כמו לה פן וחרט וילדרס (שהוכחו לאחר מכן כידידותיים לישראל דווקא).

היום אתם כבר מאשימים ישויות דימיוניות. העיקר שאנטיפה הם אנטי פשיסטים מהוללים.

4 דקות לפני, ravid said:

מעניין איפה משתלבים המינויים של קושנר, מנוחין, מילר, קון ועוד כמה יהודים בתפקידים הכי בכירים בממשל עם התזה שלך.

טראמפ הוא התוצאה ולא הסיבה לעליה של ימין קיצוני וארגוני קונספירציות למיניהם.

טראמפ הוא אולי התוצאה, הוא כן הסיבה שהם פחות מתביישים בזה, וקיואנון זאת לגמרי כת שלא היתה עולה אם היה מתכחש אליה ולא רומז לחלקים בה.

3 דקות לפני, avi atias said:

כל כמה שנים אתם מכריזים על ימין קיצוני אנטישמי שעולה באירופה.

זה גם כבר רטוריקה משומשת.

אבל בחלק מהמקומות זה נכון, הוא עלה. דבר שני, זה שמשהו עלה לא אומר שאי אפשר להוריד אותו, כמו שקרה ביוון. אבל הוא קיים, ויהודים בחלק מהמקומות מרגישים אותו.

כך או כך, הפוליטיקה הגרמנית היום כוללת את ה-AfD. הם לא היו חלק מהמערכת הפוליטית בעבר.

לפני5 שעות , Omer said:

מקורות. אמיתיים. לא שאין אלימות גם מצד שמאלנים, אבל הם לא מייצגים תנועה פוליטית כמו שטראמפ ייצג, וכבר כמה פעמים חקירות הפריכו את המעשיות על איך הם מאחורי כל דבר.

מה מקור יותר טוב מלראות את זה מוסרט בוידאו במו עיניך? 

כנס לקבוצת טלגרם של גיא בכור תראה מספיק בעצמך

https://t.me/MyGPLANET

1 hour ago, Krishi said:

מה מקור יותר טוב מלראות את זה מוסרט בוידאו במו עיניך? 

כנס לקבוצת טלגרם של גיא בכור תראה מספיק בעצמך

https://t.me/MyGPLANET

הקבוצה מנוהלת ע״י האדם שטען את הדברים הבאים?

שאין סיכוי שביידן יבחר?

ואז אמר שיש אלקטורים שיצביעו בניגוד לבחירה במדינה מהם באו?

ושאין סיכוי שטראמפ ייצא מהבית הלבן?

ואז זה שלפנס יש סמכות לפסול אלקטורים?

אותו אחד שגם קרא לביידן ״הסנילי״ לכל אורך מערכת הבחירות, בעיתונאות פשוט מבריקה.

זה הבן אדם שיש לך ציפיה שממנו נבין את המצב כיום בארצות הברית

53 דקות לפני, Mentel said:

הקבוצה מנוהלת ע״י האדם שטען את הדברים הבאים?

שאין סיכוי שביידן יבחר?

ואז אמר שיש אלקטורים שיצביעו בניגוד לבחירה במדינה מהם באו?

ושאין סיכוי שטראמפ ייצא מהבית הלבן?

ואז זה שלפנס יש סמכות לפסול אלקטורים?

אותו אחד שגם קרא לביידן ״הסנילי״ לכל אורך מערכת הבחירות, בעיתונאות פשוט מבריקה.

זה הבן אדם שיש לך ציפיה שממנו נבין את המצב כיום בארצות הברית

מה זה רלוונטי בכלל מה הוא טוען או אומר? אני לא מתייחס לדעות שלו או למה שהוא אמר או חזה או איך הוא כינה את ביידן. זה לא מעניין אותי כל כך (וגם בקבוצה ההודעות שלו לפעמים קצת מתלהמות וקיצוניות מדי, למרות שבחלקן יש קצת אמת).

אני גם לא משליך את מה שהוא אומר על המצב בכל ארה"ב. 

אני מתייחס בעיקר לסרטונים. איך נאמר - אין טוב ממראה עיניים

גיא בכור אמר שככל הנראה טראמפ ימשיך לכהונה שניה והוא צדק. אבל זה היה לפני התפרצות הקורונה. מאז הקלפים נטרפו וטיפול במגפה פגע אנושות בטראמפ כמו גם העליהום התקשורתי שעשו עליו ועל אנשיו לכל אורך הדרך

פשוט הזוי מה שנכתב פה על עליית הקיצוניים בתקופתו של טראמפ. זה מטורף כמה שולטים לכם במחשבות. ראבק תתעוררו. הקיצוניים עולים? לא יותר ממה שהם עלו לפני טראמפ. פשוט הפוקוס התקשורתי נמצא עליהם בכל מהדורה. יש רצון להדגיש את הקיטוב והשסע במקום את המאחד. זה מזכיר לי התנהלות דומה של התקשורת שקשורה למדינה יהודית כלשהי בעולם.

ועומר עדיין לא ענית לי למה ששאלתי.

אבי אטיאס גם אתה.

מגניב שאתם זורקים סיסמאות מפחידות ומפוצצות אבל מתחמקים מלתת תשובות לעניין 

55 דקות לפני, ת"א שלנו said:

פשוט הזוי מה שנכתב פה על עליית הקיצוניים בתקופתו של טראמפ. זה מטורף כמה שולטים לכם במחשבות. ראבק תתעוררו. הקיצוניים עולים? לא יותר ממה שהם עלו לפני טראמפ. פשוט הפוקוס התקשורתי נמצא עליהם בכל מהדורה. יש רצון להדגיש את הקיטוב והשסע במקום את המאחד. זה מזכיר לי התנהלות דומה של התקשורת שקשורה למדינה יהודית כלשהי בעולם.

אבי אטיאס גם אתה.

שארלוטסוויל, פראוד בויס, ירי לעבר מיעוטים כולל בתי כנסת - זה החמיר. גם סטטיסטיקות של הליגה נגד השמצה וגם של ה-FBI טענו לעלייה בכל שנה מהאחרונות. רואים את זה גם ברשתות ה"אלטרנטיביות" כמו פארלר או הפייסבוק של הנאצים, גאב או משהו כזה. הם היו קיימים עוד לפני זה, והעלייה שלהם זה לא רק טראמפ, אבל הם לא העזו לצעוד כמו בשארלוטסוויל.

מה בדיוק שאלת? כנראה שפספסתי.

לפני1 שעה , ת"א שלנו said:

גיא בכור אמר שככל הנראה טראמפ ימשיך לכהונה שניה והוא צדק. אבל זה היה לפני התפרצות הקורונה. מאז הקלפים נטרפו וטיפול במגפה פגע אנושות בטראמפ כמו גם העליהום התקשורתי שעשו עליו ועל אנשיו לכל אורך הדרך

איך הוא צדק? לא כלכך הבנתי

גיא בכור אמר גם הרבה אחרי שהתחילה הקורונה (אוגוסט נגיד) שטראמפ יבחר, חוץ מזה שגם לאחריהם פרסם שפוסלים אלקטורים, ושטראמפ לא יפנה את הבית הלבן ועוד שלל שטויות.

לי לפחות קשה מאוד לקחת ברצינות בן אדם כזה, צריך לראות איך הוא מנסח את דבריו באתר שלו בשביל להבין - אני מקווה שהוא לא לושב שמדובר בעיתונות אמיתית

לפני3 שעות , ת"א שלנו said:

אבי אטיאס גם אתה.

מה ששאלת אותי לגביו נאמר בציניות.

לפני3 שעות , Omer said:

שארלוטסוויל, פראוד בויס, ירי לעבר מיעוטים כולל בתי כנסת - זה החמיר. גם סטטיסטיקות של הליגה נגד השמצה וגם של ה-FBI טענו לעלייה בכל שנה מהאחרונות. רואים את זה גם ברשתות ה"אלטרנטיביות" כמו פארלר או הפייסבוק של הנאצים, גאב או משהו כזה. הם היו קיימים עוד לפני זה, והעלייה שלהם זה לא רק טראמפ, אבל הם לא העזו לצעוד כמו בשארלוטסוויל.

זה שיש עלייה או לא, לא שייך לטראמפ. זה פשוט הזייה מה שאתם כותבים פה. מתבסס על תחושות בלבד. למעשה מחקר מהימן שקראתי לפני כחודש וחבל שלא שמרתי אותו מראה שהייתה עלייה בהתגייסותם של אמריקאים לתאים הניו נאצים כתוצאה מתקופת שלטונו של אובמה שאיכזבה אותם. שתהיה בריא אתה מזרים פה אמירות בצורה לא ברורה. מקווה שאמצא את המחקר כדי שתבין כמה לא רלוונטי מה שכתבת על טראמפ ועל כביכול האקלים שנוצר בתקופתו.

לפני2 שעות , Mentel said:

איך הוא צדק? לא כלכך הבנתי

גיא בכור אמר גם הרבה אחרי שהתחילה הקורונה (אוגוסט נגיד) שטראמפ יבחר, חוץ מזה שגם לאחריהם פרסם שפוסלים אלקטורים, ושטראמפ לא יפנה את הבית הלבן ועוד שלל שטויות.

לי לפחות קשה מאוד לקחת ברצינות בן אדם כזה, צריך לראות איך הוא מנסח את דבריו באתר שלו בשביל להבין - אני מקווה שהוא לא לושב שמדובר בעיתונות אמיתית

כל הנתונים הכלכליים והביטחוניים הראו שטראמפ עושה דברים גדולים בארה"ב. באה הקורונה וגמרה אותו. הוא גם גמר את עצמו עם אמירות מטופשות, רטוריקה רדיקלית וחוסר פרגמטיות בטיפול הקורונה. זה ביטל את כל ההישגים הכלכליים של טראמפ וגרם לביידן להיות רלוונטי.

ואני מאוד מעריך את גיא בכור. מאוד

לענ"ד אחד הכתבים המעולים שיש.

זה שהוא מנסח את דעותיו בצורה רדיקלית וללא pc זה לא אומר שאמרותיו לא לגיטימיות או עם בשר.

בינתיים יש דברים בגו בכל מה שהוא מפרסם באתר שלו ואני מעדיף אותו על פניו בדיינים אחרים.

1 hour ago, ת"א שלנו said:

כל הנתונים הכלכליים והביטחוניים הראו שטראמפ עושה דברים גדולים בארה"ב. באה הקורונה וגמרה אותו. הוא גם גמר את עצמו עם אמירות מטופשות, רטוריקה רדיקלית וחוסר פרגמטיות בטיפול הקורונה. זה ביטל את כל ההישגים הכלכליים של טראמפ וגרם לביידן להיות רלוונטי.

ואני מאוד מעריך את גיא בכור. מאוד

לענ"ד אחד הכתבים המעולים שיש.

זה שהוא מנסח את דעותיו בצורה רדיקלית וללא pc זה לא אומר שאמרותיו לא לגיטימיות או עם בשר.

בינתיים יש דברים בגו בכל מה שהוא מפרסם באתר שלו ואני מעדיף אותו על פניו בדיינים אחרים.

לא הבנתי....

איך אתה אומר שיש דברים בגו אחרי שבכל הערכות שלו לפני ואחרי הבחירות הוא טעה?

42 דקות לפני, Mentel said:

לא הבנתי....

איך אתה אומר שיש דברים בגו אחרי שבכל הערכות שלו לפני ואחרי הבחירות הוא טעה?

תהיה יותר ספציפי, על מה אתה מדבר

אוי יופי מעולה שאמרת מעכשיו אפסיק לקרוא אותו. מעבר לזה אולי עדיף לשלוח בקשות לרשתות החברתיות לחסום אותו מהפייסבוק ומהטוויטר שלו כדי שלא יוכל להפיץ את דברי הבלע ברבים.

לפני17 שעות , ת"א שלנו said:

תהיה יותר ספציפי, על מה אתה מדבר

שטארמפ ייבחר ברוב קולות

שבית המשפט העליון ישנה את תוצאות ההצבעה

שמדינות נוספות (מלבד טקסס)יגישו עתירות נגד הבחירות

שאלקטורים יצביעו בניגוד להצבעה במדינות שלהם

שלפנס יש סמכות לפסול אלקטורים

לפני1 שעה , ת"א שלנו said:

אוי יופי מעולה שאמרת מעכשיו אפסיק לקרוא אותו. מעבר לזה אולי עדיף לשלוח בקשות לרשתות החברתיות לחסום אותו מהפייסבוק ומהטוויטר שלו כדי שלא יוכל להפיץ את דברי הבלע ברבים.

יודע שאתה ציני, אבל אענה ברצינות:
הוא לא קורא לאלימות ולא גזען, אז אין סיבה לחסום.

זו גם לא סיבה לקרוא את ההבלים שהוא כותב. קונספיטור, ואחד גרוע ממש.

On 22.1.2021 at 18:03, Omer said:

איזה פארלר? זאת שהוסרה מהאפל סטור ומהחנות של גוגל? זו שאמאזון החליטה שהדעות שם לא לטעמה אז היא החליטה להפסיק לספק לה שירות? 15 מיליון משתמשים, כן? כולם נאצים משארלוטסוויל.

אתה זרקת פה פשוט ערימה של השערות פרי דמיונך שמבוססות על כלום ושום דבר.

הצנזורה בארה"ב כן לגיטימית בעיניך? לחסום את הטוויטר והפייסבוק של נשיא ארה"ב המכהן זה לגיטימי בעינך? אני באמת לא יודע איך אפשר לנהל דיון מול שטויות כל כך קיצוניות. 

כמו שאמרתי לשלומיקס, אני מעדיף להתווכח עם סרח המשוקץ שקיצוני פי אלף בדעותיו מאשר איתכם.

לפני4 שעות , Mentel said:

שטארמפ ייבחר ברוב קולות

שבית המשפט העליון ישנה את תוצאות ההצבעה

שמדינות נוספות (מלבד טקסס)יגישו עתירות נגד הבחירות

שאלקטורים יצביעו בניגוד להצבעה במדינות שלהם

שלפנס יש סמכות לפסול אלקטורים

- ושוב אתה מדבר על משהו שהוא אמר בצורה מבוהקת לפני התפרצות הקורונה. 

לפני הקורונה טראמפ היה על הגל בכל ההיבטים הכלכליים-מדיניים-ביטחוניים. 

- הייתה הערכה ששלוש מדינות נוספות יגישו עתירה וביניהם ג'ורג'יה. 

- בשנת 2000 היה סיטואציה לא ככ שונה ממה שאנחנו רואים כאן והחלטות לא פשוטות התקבלו. מוזמן לקרוא על זה קצת.

- לפנס יש את הסמכות הזאת והוא לא מימש אותה כי הוא יודע שזה יהיה מורכב ואף יכול לפגוע בו בהמשך.

לפני4 שעות , Shlomix said:

יודע שאתה ציני, אבל אענה ברצינות:
הוא לא קורא לאלימות ולא גזען, אז אין סיבה לחסום.

זו גם לא סיבה לקרוא את ההבלים שהוא כותב. קונספיטור, ואחד גרוע ממש.

הבנתי הבנתי. אוקיי.

אז אתה אומר שטראמפ קרא לאלימות והוא גזען אז זה לגיטימי לחסום אותו.

אוקיי מעולה. 

מממ...

מממ...#2

13 דקות לפני, ת"א שלנו said:

- ושוב אתה מדבר על משהו שהוא אמר בצורה מבוהקת לפני התפרצות הקורונה. 

לפני הקורונה טראמפ היה על הגל בכל ההיבטים הכלכליים-מדיניים-ביטחוניים. 

- הייתה הערכה ששלוש מדינות נוספות יגישו עתירה וביניהם ג'ורג'יה. 

- בשנת 2000 היה סיטואציה לא ככ שונה ממה שאנחנו רואים כאן והחלטות לא פשוטות התקבלו. מוזמן לקרוא על זה קצת.

- לפנס יש את הסמכות הזאת והוא לא מימש אותה כי הוא יודע שזה יהיה מורכב ואף יכול לפגוע בו בהמשך.

לא נראה לי שזה מה שהם החליטו, לא נשמעת לי הערכה אלא קביעה, ובפועל זה לא קרה.

540A4A7E-86F4-4A9C-B31E-6C00518D258C.thumb.png.19cfb86b0a45acd679bd5a30f50b0261.png

אתה כתבת הערכה על 3 מדינות, הוא כתב על 10 מדינות שאמורות (רמת סבירות די גבוהה), בפועל רק טקסס

A7D68D33-C999-4F73-9488-5C79793682C7.thumb.png.a5c24aff4696a54b9a3becdcfb4e0053.png

להמשיך?