Jump to content

הבחירות לנשיאות ארה״ב

John Florence

Recommended Posts

לפני1 שעה , Shlomix said:

הזויים שטופי מוח, זה נכון.

ועם כמה שהוא היה מפגר, חסר סיכוי להצליח ומטופש, זה היה ניסיון הפיכה לכל דבר ועניין.

הביאו נשק וציוד, דיברו בגלוי על רצח וחטיפה, פרצו לבניין הפרלמנט, רצחו שוטר בלינץ', פצעו כמה אחרים, גנבו והשחיתו ציוד.

איך היית קורא לזה? כי להפגנה לא מביאים נשק מראש עם ציוד לחטיפה. זה הרבה מעבר לזה.

ואיך אתה קורא למהומות שעשו אנטיפה בעידוד השמאל בארה"ב? במשך כמה חודשים הבעירו רחובות, פרצו לבתי משפט, תחנות משטרה, הרבה יותר אלימות, הרבה יותר ארגון?

אם כבר הפיכה זה מה שקרה בקיץ, הלכה למעשה היה ניסיון הפיכה שהצליח.

16 דקות לפני, hairy2hell said:

ברור שזה קרשים רעועים, וברור שזה לא היה מצליח להם. אני מדבר על הכוונה והניסיון שלהם, לא על מידת ההצלחה.

הם בנו בחוץ מתקן לתלייה, צעקו שצריך לתלות את מייק פנס, פרצו לקפיטול תוך כדי שהם רוצחים בלינץ׳ שוטר, חלקם נכנסו עם אזיקונים של כליאה, מכשירי קשר ו-bear mace, הטמינו מטעני חבלה והכינו בצד ערימת נשקי סער.

איך עוד אתה מפרש את מה שהם ניסו לעשות? הם אשכרה צעקו בחוץ overturn the government ואתה מנסה להסביר שהם לא ניסו לבצע הפיכה.

סבבה, אז זה היה ניסיון מאוד לא מוצלח. זה לא הופך אותו לפחות חמור.

אני מנסה להסביר שצריך לחכות לחקירה על מנת להבין מי קומץ הפורעים ומה עומד מאחוריהם ומה הם ניסו להשיג.

הרי עם כל כך הרבה נשקים ומטענים הם יכלו לעשות נזק בלתי יתואר ובכל זאת זה לא קרה, למרות ההתעקשות על ניסיון הפיכה.

מה שאני עוד מנסה להסביר, הוא שאם הכל תוכנן מראש בקפידה כפי שאתה טוען, אז אין קשר בכלל למה שאמר טראמפ, וכל ניסיון ההשתקה הבולשביקי של הנשיא הוא חמור גם כן. ובטח הניסיון של פלוסי לעקוף סמכויות.

ועוד משהו שצריך להסביר, הוא שהרוב המוחלט הפגינו נגד מה שהם מאמינים כ"גניבת בחירות" וזו זכותם המלאה להפגין. (אגב, ניסיונות ההשתקה של המשפט "לעצור את הגניבה" הוא גם כשר אבל מסריח בעניי).

משהו שכן בכל זאת צריך להגיד על רבים מהנוכחים שם, זה שהם כן ניסו למנוע החלטה דמוקרטית בדרכים לא דמוקרטיות, על ידי פלישה לתוך בניין הקפיטול, וזה בהחלט חמור. אבל זה לא יותר חמור ממעשים שביצעו אנטיפה בתמיכת הדמוקרטים בשנה האחרונה.

מה שאנטיפה וBLM עושים בארה"ב בארצות הברית פי אלף אלפים יותר ניסיון הפיכה ממה שקרה בקפיטול. ואגב הם עדיין לא הפסיקו וממשיכים עם ההתפרעויות שלהם. ברמות נזק פי אלף יותר גבוהות. כלפי אזרחים וכלפי מוסדות ורשויות ממשל. וזה לא רק המעשים הפיסיים כמו גם השליטה המיינסטרימית שלהם, זה מחלחל לדרגים הגבוהים, ש"מכילים" את ההתפרעויות האלה ומסרסים את ידי המשטרה וכוחות הביטחון שלהם. וזה הכל מתנקז לבחירות לנשיאות ולצנזורה שעושים לטראמפ ולחבר הממשל שלו ונציגים אחרים. 

כמובן שגם בשבילנו זאת אבידה גדולה. הנשיא הכי טוב לישראל בהיסטוריה. לא יודע אם נזכה אי פעם לנשיא כזה שוב, יש פה פספוס גדול לשנות את העתיד שלנו לטובה אפילו הרבה יותר ממה שהיה עד עכשיו בתקופת כהונתו.

לפני8 שעות , avi atias said:

מה שאני עוד מנסה להסביר, הוא שאם הכל תוכנן מראש בקפידה כפי שאתה טוען, אז אין קשר בכלל למה שאמר טראמפ, וכל ניסיון ההשתקה הבולשביקי של הנשיא הוא חמור גם כן. ובטח הניסיון של פלוסי לעקוף סמכויות.

ברור שיש קשר. ראשית, זה תוכנן בגלל השקרים שפיזר.

שנית, בזמן אמת, כשהם פרצו לקפיטול, הוא סירב לאפשר לקרוא למשמר הלאומי (שזה לא קשור להסתה, אבל זה לחלוטין עניין של תמיכה באלימות), וקרא להם בטוויטר ״פטריוטים אמיתיים״, אמר שהוא אוהב אותם וקרא להם לזכור את היום הזה. באותו זמן הוא קרא להם ללכת הביתה רק כדי שלא יפגעו. לא כי מה שהם עושים זה ניסיון הפיכה, אלא כי עלולים לפגוע בהם.

ואיך פולוסי עקפה סמכויות בדיוק?

לפני9 שעות , מכביסט לעד said:

אבא שלך חבר של טראמפ והוא אמר לך?

קרוב, חתול חבר של שעיר לעזאזל ואבא שלו זה טראמפ והוא אמר לו שלא יתקפו

לפני19 שעות , מכביסט לעד said:

אבא שלך חבר של טראמפ והוא אמר לך?

לא

לפני10 שעות , Sawyer said:

קרוב, חתול חבר של שעיר לעזאזל ואבא שלו זה טראמפ והוא אמר לו שלא יתקפו

אבא של שעיר זה טרמפ או אבא שלי?

לפני1 שעה , החתול הצהוב said:

לא

אבא של שעיר זה טרמפ או אבא שלי?

של שעיר לעזאזל, ברור.

מה גורם לחוסר ביטחון ככ עמוק בבן אדם שחושב שטענתי שהוא אומר שטראמפ זה אבא שלו..

לפני11 שעות , Sawyer said:

של שעיר לעזאזל, ברור.

מה גורם לחוסר ביטחון ככ עמוק בבן אדם שחושב שטענתי שהוא אומר שטראמפ זה אבא שלו..

בתוכי אני אדם רגיש ופגיע

אנשים חושבים שהם חיים בניו יורק.

ביידן זה הסכם גרעין

הסכם גרעין זה פצצה בעשור הקרוב

פצצה בעשור הקרוב אומר תקיפה ישראלית ומלחמה

איזה כיף שחזרה השפיות

6 דקות לפני, Echoes said:

אנשים חושבים שהם חיים בניו יורק.

ביידן זה הסכם גרעין

הסכם גרעין זה פצצה בעשור הקרוב

פצצה בעשור הקרוב אומר תקיפה ישראלית ומלחמה

איזה כיף שחזרה השפיות

זו הפרשנות שלך, לפי דעתי הסיכוי לפצצה רק יורד

Just now, Keano said:

אתה טועה.

אבל בכל אופן, האגרסיביות של אירן, זה לא רק בפצצת גרעין.

ושפיות זה לא רק הסכם גרעין.

אני מתקשה למצא את השפיות באביב הערבי, ביצירתו של דעאש, בנפילתם של משטרים ומלחמות אזרחים מתמשכות, באיומים על ישראל (גם מצד משטר אמריקאי), בריגול נגד מדינות ידידיות, בתקצוב עצום של ארגוני שמאל בארץ, בממשלות אירופאיות תומכות טרור, בסין שרוצה לכבוש את טאייוון, באונס של הסכמי שלום שלא על סמך רצון 2 הצדדים ואינתיפאדות שנוצרות וכו'...

אגב לא רק אצל הדמוקרטים, גם אצל בוש קיבלנו אסון תאומים, אל קעידה, מלחמת עירק, אפגניסטן וטרור עולמי.

שמע, השפיות אצל טראמפ היתה חסרה לי.

7 דקות לפני, avi atias said:

אתה טועה.

אבל בכל אופן, האגרסיביות של אירן, זה לא רק בפצצת גרעין.

ושפיות זה לא רק הסכם גרעין.

אני מתקשה למצא את השפיות באביב הערבי, ביצירתו של דעאש, בנפילתם של משטרים ומלחמות אזרחים מתמשכות, באיומים על ישראל (גם מצד משטר אמריקאי), בריגול נגד מדינות ידידיות, בתקצוב עצום של ארגוני שמאל בארץ, בממשלות אירופאיות תומכות טרור, בסין שרוצה לכבוש את טאייוון, באונס של הסכמי שלום שלא על סמך רצון 2 הצדדים ואינתיפאדות שנוצרות וכו'...

אגב לא רק אצל הדמוקרטים, גם אצל בוש קיבלנו אסון תאומים, אל קעידה, מלחמת עירק, אפגניסטן וטרור עולמי.

שמע, השפיות אצל טראמפ היתה חסרה לי.

רק הזמן יגיד מי צודק בעניין איראן. 

טרוריסטים היו גם שהיה ממשל רפובליקני וגם דמוקרטי, זה לא מה שהשפיע.

מבחינת ארה"ב הם היו על סף כאוס עם טראמפ, הנשיא הכי גרוע שהיה להם ביי פאר ואני עדין. 

19 דקות לפני, Keano said:

תחת ההסכם הם היו מאוד קרובים לפצצה זה עובדה.

ההסכם התגלה כבלוף ובפועל הם עבדו כמו משוגעים זה גם עובדה(שהמוסד חשף במבצע הירואית) 

למה אתה חושב שהסיכוי יורד?

Just now, Keano said:

רק הזמן יגיד מי צודק בעניין איראן. 

טרוריסטים היו גם שהיה ממשל רפובליקני וגם דמוקרטי, זה לא מה שהשפיע.

מבחינת ארה"ב הם היו על סף כאוס עם טראמפ, הנשיא הכי גרוע שהיה להם ביי פאר ואני עדין. 

״רק הזמן יגיד״ 

איזה לוקסוס יש לך.. אתה גר בישראל תגיד?