Jump to content

מכבי בליגה הישראלית עונת 20/21

אביאל 5

Recommended Posts

1 hour ago, itan17 said:

מהלך רע מאוד השחרור שלו

שחקן חשוב, בטח בעונה שהקו האחורי שלנו העונה מאוד לא יציב. דורסי כמו אוויר, ג׳ונדי לא דומה לכלום, ליובל קשה מאוד לעשות סל.

אתה לא יכול להשאיר בכוח שחקן שקיבל את הזדמנות חייו. כל הצדדים יפסידו. העיסקה מצויינת למכבי.

עסקה מדהימה למכבי האמת.

בכל מקרה הוא לא היה נשאר פה שנה הבאה, לקבל אותו כמעט בחינם לשנתיים זו עסקה נהדרת, שלא לדבר על זה שהוא היה ממרמר לנו את כל הקבוצה אם היה נשאר.

נסיך

צטט

ווילבקין: "למרות המצב, אין ספק שאשאר"

מטח הטילים הכבד תפס את השחקנים הזרים לא מוכנים, אבל כוכב מכבי ת"א לא נבהל. בראיון מיוחד הוא דיבר על הימים האחרונים ("נתפסנו לא מוכנים, אבל מרגישים בטוח"), העונה שנעצרה ("הביטחון מעל הכל") והכריז: "יש לנו אמון מלא באל ובכיפת ברזל"

במשך כמעט שלוש שנים סקוטי ווילבקין הוא הפנים של מכבי תל אביב ובימים האחרונים גם הוא, בדומה ליתר השחקנים הזרים, נאלץ להתמודד עם סיטואציה מאתגרת לא מוכרת בשל הירי לעבר המרכז והאירועים ברחבי הארץ, אבל לא נותן לה לפגוע במורל שלו. כוכב הצהובים היה לזר הראשון בספורט הישראלי שמתייצב מול המצלמות בסבב הנוכחי ודיבר בראיון מיוחד יחד עם אישתו מריה על הנכונות לעבור את התקופה הזאת יחד.

ראשית, דיבר ווילבקין על הירי לעבר תל אביב: "זה ללא ספק הפתיע אותנו, לא ציפינו לזה ולא ממש היינו בטוחים מה לעשות. המנהל שלנו (מנהל הקבוצה עמי ביטון) נתן לנו הסברים טובים, ללכת לחדר בטוח בכל פעם שאנחנו שומעים אזעקה, וזה מה שעשינו אתמול בלילה, מוקדם בסיבוב הראשון ובשלוש בבוקר, כשהאזעקה נשמעה שוב, הלכנו לחדר הבטוח, עקבנו אחרי הפרוטוקולים וניסינו להישאר בטוחים".

"זו סיטואציה מורכבת ומאוד קשוחה, לשמוע את האזעקות, לשמוע את כיפת ברזל מיירטת את כל הרקטות זה בהחלט קשוח, אבל יש לנו אמונה, ואלוהים, ואנחנו בוטחים בו. כיפת ברזל עושה עבודה די מדהימה אז זה טוב", הוסיפה מריה ועדכנה כיצד האזעקות השפיעו על כלבתם: "היא פחדה ורעדה. היא הייתה מבועתת, אבל למזלי יש לי שמן שעוזר לה להירגע, אז זה ממש עזר לה".

עם זאת, ווילבקין טען: "אני מרגיש בטוח, אני לא יודע אם זו התחושה של רוב השחקנים הזרים כאן, אבל אני הלכתי לחדר כושר בבניין להתאמן, ודיברתי עם האנשים האחרים שגרים כאן. הם בדקו מה איתי ואמרתי להם שאני מרגיש בטוח, אני סומך על כיפת ברזל ולמען האמת אמרתי שיש לי אמונה באלוהים, יש לנו ביטחון שנהיה בסדר ואנחנו לא מודאגים". בנוסף, הכריז באופן חד משמעי שהוא לא מתכוון לעזוב בשל המצב: ""האם העתיד שלי במכבי ת"א בספק? לא הייתי אומר זאת. דיברתי היום עם המנהל שלי כדי לחדש את החוזה שלי בדירה לשנה הבאה אז אין ספק שאשאר".

ומה עם יתר הזרים של מכבי ת"א? ווילבקין דיווח: "כולם מודאגים, בעיקר אלו שיש להם משפחות, זו בעיקר דאגה כללית כי אנחנו לא יודעים מה יקרה ויש הרבה חוסר ודאות. נניח, האימון שלנו בוטל היום אז מה יקרה עם העונה? כמובן שאנחנו רוצים לסיים את העונה אבל הביטחון קודם לכל, גמר הגביע נדחה או בוטל אני לא בטוח עדיין, אבל כולם בקבוצה רוצים לוודא שנישאר בטוחים ואני חושב  שההנהלה של הקבוצה עשתה עבודה טובה".

ספורטאים רבים מביעים את דעתם בנושא ברשת החברתית בעד ונגד ישראל וגם ווילבקין נשאל האם ינקוט עמדה בפומבי. "אני לא יודע אם אעשה זאת, אבל אם ייצא לי להגיד משהו בנושא אני אומר שאני עם ישראל", הכריז. "אני כאן בלב העניינים,  חווה את זה, זה יכול להיות קשה לפעמים, במדינה אחרת מבלי לדעת מה קורה אבל אני יכול לומר מהשהייה כאן ומהחוויה שאני תומך בישראל, אנחנו כאן עם כל האנשים מישראל, וביחד מנסים לשרוד את זה. אני עם ישראל".

מריה חתמה: "אני מרגישה בטוחה, כמו שאמרנו כנוצרים אנחנו מאמינים שיש לנו מטרה פה ואנחנו מאמינים שאלוהים שומר עלינו ואני חושבת שאנחנו בידיים טובות כאן".

עצוב לאיזה מצב הגענו.

היתרון היחיד שלנו כרגע בזירה המקומית זה ז׳יז׳יץ׳ וסקוטי (שתלוי באיזה יום מגיע).

חוץ מזה הסגל שנשאר הוא ברובו המוחלט מוגבל ולא מאיים מחוץ לקשת וכבד הגנתית.

חור גדול בייצור הנקודות בעמדה 2, זוסמן לא שם וגם אף פעם לא היה.

נקווה לטוב וזה גם תלוי בזרים של יתר הקבוצות, אבל אין יותר מדי מקום לאופטימיות.

לפני5 שעות , itan17 said:

עצוב לאיזה מצב הגענו.

היתרון היחיד שלנו כרגע בזירה המקומית זה ז׳יז׳יץ׳ וסקוטי (שתלוי באיזה יום מגיע).

חוץ מזה הסגל שנשאר הוא ברובו המוחלט מוגבל ולא מאיים מחוץ לקשת וכבד הגנתית.

חור גדול בייצור הנקודות בעמדה 2, זוסמן לא שם וגם אף פעם לא היה.

נקווה לטוב וזה גם תלוי בזרים של יתר הקבוצות, אבל אין יותר מדי מקום לאופטימיות.

הגזמת

כל שחקן רוטציה שלנו הוא כוכב בכל קבוצה אחרת בישראל. לשאר הקבוצות אין תשובה אפילו לשחקן מאכזב כמו בנדר.