Jump to content

איך מצילים את העונה?

ravid

Recommended Posts

אין הוקוס פוקוס בכדורגל.

שיחררנו הרבה שחקנים והבאנו שחקנים שיקח להם זמן להשאיר חותם בחלק הקדמי כמו החלוץ החדש/טל בן חיים/גררו ואילון אלמוג שהוא עדיין צעיר וצריך לבנות את עצמו.

להגיד הלכה העונה במחזור 3 זה לא רציני.

עונות קודמות לקחנו אליפויות גם במעל 10 הפרש, הכל אפשרי, אנחנו רק צריכים to get our shit together ולשחק יותר טוב.

כן, הסגל יכול להיות יותר טוב, אבל גם עם הסגל הקיים אנחנו יכולים וצריכים לקחת אליפות, שחקנים צריכים להעלות את הרמה.

ואני מניח שצורת האימונים שונה + קורונה והכל.

פשוט חייבים להתאבד על כל משחק ליגה מעכשיו ולנצח במפגשים הישירים מול חיפה וב"ש.

אפשרי. נכנסנו את עצמנו לפער אבל אנחנו לגמרי יכולים לצאת.

להציל את העונה?

טל בן חיים משחק באגף ימין, לא טוב. לא הביאו אותו להחליף את דור מיכה, להחליף את דור מיכה הגיע דן ביטון. 

גם דן ביטון שעוד לא קרע זוג נעליים בכדורגל, לא יכול להחליף בעשר שניות את דור מיכה שלקח טריליון אליפויות והישגים והיה קפטן הקבוצה

והדמות הכי דומיננטית בחדר ההלבשה, אחד כזה שגיבש את כולם. דן ביטון עוד לא למד לא להרחיק כדור כשחקן נופל ומנסה לבזבז זמן ולעצור התקפה מתפרצת.

לאט לאט....

במה אנגלידס יעזור לסגל? הסגל קיים וכנראה לא ישתנה בזמן הקרוב, אנגלידס יעשה שיחות מוטיבציה עם שחקנים? אנגלידס טוב לקשר בין הבעלים לבין ההנהלה + 

באמצע העונה, אחרי שבניית הסגל הושלמה (לטוב או לרע) לאנגלידס אין השפעה על היכולת של השחקנים על כר הדשא.

דבר נוסף שיכול לעזור, זה קפאין להעיר את השחקנים שעדיין רדומים במהלך המשחק ולעיתים גם בצדק, האווירה היא אווירת בית קברות משחק אימון.

כמות האיבודים הייתה בלי נתפסת. חוסר ריכוז משווע. 

יחד עם כל זה, אני מאמין בקבוצה, קצת תרגול, רצון וקצב טוב ומעבר לארבעה בלמים ויהיה בסדר.

זה לא ששאר הקבוצות כאן משחקות כמו מילאן. כל הליגה הזאת חרא ובאמת בושה לליגה שאתמול המשחק ששוחק היה "משחק עונה"

פער 5-10 נקודות הוא קשה אבל הוא לא בלתי אפשרי. במיוחד כאשר אתה מתחרה בקבוצות תת רמה. 

יש באמת רק דרך אחת "פשוטה" להציל את העונה:

לחזור ל 4-3-3, לתת משחק לחימה  ולחץ דומיננטי מול חיפה ברמה שהם לא יבינו מאיפה זה בא להם, ולנצח. פשוט לנצח אותם ולהמשיך הלאה.

כל דבר אחר שיקרה, כנראה יסמן לנו על עונה בינונית של מקום 2.

יאללה מכבי! 

תקשיבו גם אני מתבאס מאיך שפתחנו את העונה אבל אנשים מאבדים את זה לגמרי.

איזה "להציל" העונה רק התחילה יש סיכוי לא רע שדברים יתחילו להתחבר נחבר כמה תוצאות טובות והכל יראה אחרת.

מכבי פתח-תקווה - וואלה פישלנו, בני יהודה וב"ש קבוצות אבוקסיסיות מגעילות שזה לא כזה מופרך לאבד מולם נקודות.

ברור לי שהתרגלנו לקבוצה שלא מאבתד נקודות לא מפסידה ואפילו לא סופגת אבל קבוצה כזאת זה פעם בכמה דורות צריך לבנות את הביטחון מלמטה ויהיה טוב.

14 דקות לפני, InIvicWeTrust said:

איזה "להציל" העונה רק התחילה יש סיכוי לא רע שדברים יתחילו להתחבר נחבר כמה תוצאות טובות והכל יראה אחרת.

מכבי פתח-תקווה - וואלה פישלנו, בני יהודה וב"ש קבוצות אבוקסיסיות מגעילות שזה לא כזה מופרך לאבד מולם נקודות.

ברור לי שהתרגלנו לקבוצה שלא מאבתד נקודות לא מפסידה ואפילו לא סופגת אבל קבוצה כזאת זה פעם בכמה דורות צריך לבנות את הביטחון מלמטה ויהיה טוב.

ברור שלא מופרך לאבד נק מול בני יהודה ובש ומכבי פת, אבל כשזה הכול ביחד, ולא במקרה, מבינים שיש כאן משהו לא טוב.

הלוואי והייתי יכול לשכנע את עצמי שיהיה טוב כמו בדרך כלל.

26 דקות לפני, InIvicWeTrust said:

זה כבר כדור שלג ענק אם לא מצליחים לנצח את חיפה. עד שזה התחבר אולי כבר לא נהיה בתמונה ריאלית.

לפני11 שעות , Simba said:

המצב של הקבוצה נראה על הפנים , לא עניין של שחקן כזה או אחר.

נראה מה יהיה אחרי המשחק עם חיפה - בתסריט הגרוע יהיה 10 הפרש שאז גם אם הקבוצה תשתפר ,

זה יכול לא להספיק לאליפות בסבירות גבוהה.

10 הפרש פיגור לא יספיק לך לאליפות יש עוד קבוצות בליגה ואנחנו לא נעשה מאה אחוז הצלחה עד סוף העונה וגם למי בליגה הזאת חיפה יאבדו מספיק נקודות ושאנחנו נדע לנצל את זה. ניצחת אותם 3 פעמים (בהנחה שחס ושלום הפסדת בשני) עדיין יש להם פער מספיק גדול ואתה ביכולת הזאת לא תעשה רצף ניצחונות שיסגור את הפער ושהם גם יפסידו הרבה נקודות.

מצטער ששואל את זה שנית, נראה לי שפספסתי את התשובה כששאלתי את זה פעם קודמת: במשחק המפורסם מול חיפה בקריה של נמני עם כובע גרב, כמה הפער היה מחיפה ערב המשחק? 8 ? 

30 דקות לפני, הנדון said:

10 הפרש פיגור לא יספיק לך לאליפות יש עוד קבוצות בליגה ואנחנו לא נעשה מאה אחוז הצלחה עד סוף העונה וגם למי בליגה הזאת חיפה יאבדו מספיק נקודות ושאנחנו נדע לנצל את זה. ניצחת אותם 3 פעמים (בהנחה שחס ושלום הפסדת בשני) עדיין יש להם פער מספיק גדול ואתה ביכולת הזאת לא תעשה רצף ניצחונות שיסגור את הפער ושהם גם יפסידו הרבה נקודות.

צודק אבל שכחתם את אירופה.

חיפה מגיעים לכל משחק רעננים.

7 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מצטער ששואל את זה שנית, נראה לי שפספסתי את התשובה כששאלתי את זה פעם קודמת: במשחק המפורסם מול חיפה בקריה של נמני עם כובע גרב, כמה הפער היה מחיפה ערב המשחק? 8 ? 

9

8 דקות לפני, החתול הצהוב said:

9

8 דקות לפני, yellow&blue said:

צודק אבל שכחתם את אירופה.

חיפה מגיעים לכל משחק רעננים.

מה זה רעננים.....השימוש בקלישאות (לאו דווקא שלך)

חיפה לא שיחקה כדורגל בצורה סדירה, בדיוק כמו כל השאר, לא התאמנו להבדיל ממכבי.. הם אולי רעננים לעלות על אופניים.

בואו נודה באמת: הכדורגל כאן פח ולא צריך הרבה בשביל לסגור פערים לא באיכויות ולא בנקודות. 

בשביל השחקנים שלנו שחולמים על בונדסליגה, הפער הוא לא בשמיים ולא צריך נס בשביל להציל את העונה אלא רק לתת את התחת בכל משחק.

אני מאמין במכבי ומאמין שאנחנו נסגור את הפער ונחזור לפורמה רגילה למרות הכנה לקויה בקיץ. רק בלי תירוצים של 2 מסגרות וקשה וטיסות וכו'.

די לזיין את המוח עם מנטליות של ירדן שועה. 2 מסגרות = מעולה. צריך להיות עד סוף בשתי המסגרות במקביל. אסור לוותר.

4 דקות לפני, Insigne said:

חיפה לא שיחקה כדורגל בצורה סדירה, בדיוק כמו כל השאר, לא התאמנו להבדיל ממכבי.. הם אולי רעננים לעלות על אופניים.

בואו נודה באמת: הכדורגל כאן פח ולא צריך הרבה בשביל לסגור פערים לא באיכויות ולא בנקודות. 

בשביל השחקנים שלנו שחולמים על בונדסליגה, הפער הוא לא בשמיים ולא צריך נס בשביל להציל את העונה אלא רק לתת את התחת בכל משחק.

אני מאמין במכבי ומאמין שאנחנו נסגור את הפער ונחזור לפורמה רגילה למרות הכנה לקויה בקיץ. רק בלי תירוצים של 2 מסגרות וקשה וטיסות וכו'.

די לזיין את המוח עם מנטליות של ירדן שועה. 2 מסגרות = מעולה. צריך להיות עד סוף בשתי המסגרות במקביל. אסור לוותר.

הם התאמנו בסרביה

1 דקה לפני, הנדון said:

הם התאמנו בסרביה

לקח להם זמן עד שיצאו למחנה אימונים

וחוץ מזה, זה פחות רלוונטי. זה לא שמכבי לא התאמנו. גם אנחנו התאמנו.

העיקר כאן שאנחנו לא בפריימר ליג, אין מה ליצר פאניקה ואיך נציל את העונה. זאת פאקינג ליגת העל בכדורגל ואתמול יותר מתמיד השכלתי להבין את הרמה הירודה שיש כאן.

כאן משחקים כדורגל בערך 20 דקות....אם את הפער הזה לא נוכל לסגור אז מה אני אגיד לך.

21 דקות לפני, Insigne said:

אתה נאיבי נשמה

חולשת הליגה רק תקשה עליך את צמצום הפער. 

שתי מסגרות זה מעולה. מי "שמאשים" את העומס, לא מבין את המשמעות בלאהוד/ לשחק במכבי. 

משחק הגנה טוב, הוא הבסיס והוא לא נפגע משמעותית. 

26 דקות לפני, ravid said:

אתה נאיבי נשמה

חולשת הליגה רק תקשה עליך את צמצום הפער. 

אני לא חושב שאני נאיבי.

אנחנו מתהדרים בזה שאנחנו המועדון הכי אירופאי כאן עם מקצוענות מדן ועד אילת.

לא רואה איך ליגה חלשה כשמכבי היא יוצאת דופן בליגה הזו, יכולה לפגוע בנו במאמצינו לזכייה נוספת באליפות.

4 דקות לפני, Insigne said:

אני לא חושב שאני נאיבי.

אנחנו מתהדרים בזה שאנחנו המועדון הכי אירופאי כאן עם מקצוענות מדן ועד אילת.

לא רואה איך ליגה חלשה כשמכבי היא יוצאת דופן בליגה הזו, יכולה לפגוע בנו במאמצינו לזכייה נוספת באליפות.

הוא מתכוון שלא סביר שחיפה תאבד פתאום 10 נק' ברציפות (ושאתה תיקח את כל ה-10 האלו,כן?) מול קבוצות כמו בני סכנין שחוטפות שביעיות. 
הליגה פה פח, ברחת לפער גדול - יהיה קשה מאוד לסגור אותו. 
המזל היחיד שיש לנו מספיק מפגשים ישירם מולם אבל זה תיאורטית בלבד כי מי מבטח לך בכלל שתנצח אותם ועוד את כולם? 
אתמול הייתי בתחושה קשה שהעונה נגמרה, במיוחד שיש לחיפה משחק מול סכנין אז למעשה הפער הוא 7 בוודאות, 
אבל אם יהיה נס קטן וננצח הפער ירד ל-4 והוא כבר סגיר , מה שכן - תיקו רק ימשוך זמן אבל לא מעבר והפסד לגמרי שולח אותנו לים, כבר אחרי 4 משחקים.

5 דקות לפני, YoC said:

הוא מתכוון שלא סביר שחיפה תאבד פתאום 10 נק' ברציפות (ושאתה תיקח את כל ה-10 האלו,כן?) מול קבוצות כמו בני סכנין שחוטפות שביעיות. 
הליגה פה פח, ברחת לפער גדול - יהיה קשה מאוד לסגור אותו. 
המזל היחיד שיש לנו מספיק מפגשים ישירם מולם אבל זה תיאורטית בלבד כי מי מבטח לך בכלל שתנצח אותם ועוד את כולם? 
אתמול הייתי בתחושה קשה שהעונה נגמרה, במיוחד שיש לחיפה משחק מול סכנין אז למעשה הפער הוא 7 בוודאות, 
אבל אם יהיה נס קטן וננצח הפער ירד ל-4 והוא סגיר בהחלט, מה שכן - תיקו רק ימשוך זמן אבל לא מעבר והפסד לגמרי שולח אותנו לים, כבר אחרי 4 משחקים.

הבנתי את הכוונה אבל אני כבר אחרי זה. בשלב הבא.

מכבי מעל הליגה. חיפה לא. מכבי מאבדת נקודות נגד קבוצות חלשות, למה שחיפה לא יאבדו שם נקודות? חיפה זה מנצסטר?

בנוסף, יש לך עוד המון משחקים ישירים איתם.

הגזמה פראית להכריז שהליגה סגורה, שחיפה לא תאבד נקודות. הליגה מאוד חלשה אבל חיפה חלשה גם כן.

הבעיות המנטליות שריחפו מעל חיפה למעלה מעשור, לא נעלמו כי מכבי יצאה תיקו נגד ב"ש.

לסיכום...אם לא ניתן להם את זה על מגש של כסף, זה לא יהיה שלהם. חיפה צריכים לעבוד בשביל אליפות (טפי) ולעבוד קשה מאוד.

מה שהשחקנים אצלנו חוו בעשור האחרון (תהפוכות, יריבויות) חיפה עוד לא. אז לפני שאתם מחלקים צלחת לקבוצה פח כמו חיפה...תסתכלו למציאות בעיינים. בעיניים פקוחות.

+ חיפה לא צריכה לאבד 10 נקודות ברציפות, היא יכולה לאבד אותם לאורך זמן, יש לנו המון זמן...ומזה לאבד? הם שלה מלכתחילה? זאת מכבי חיפה, לא ליברפול.

מעניין לדעת איזה חיפה נראה אחרי הפגרה, אני מאוד אופטימי על המשחק שלנו נגדם, לדעתי אם ננצח הכל פתוח, לדעתי גם תיקו לא יסגור את הסיכוי, הפסד ויהיה מאוד קשה לסגור את הפער.