Jump to content

איך מצילים את העונה?

ravid

Recommended Posts

העונה הזו היתה אבודה עוד לפני שהתחילה. רובנו כאן זיהינו מקילומטרים את הסגל הלא מספק, את היעדר הרכש ואת הנחיתות המקצועית מול הסגל של חיפה.

דעה לא פופולרית: להתמקד באירופה ולנסות לעשות קמפיין יפה. במקביל לבנות את עצמנו לקראת העונה הבאה שתהיה כך אומרים בלי הצל של הפייר פליי. להתחיל לבנות כבר בינואר.

1 דקה לפני, snufkin said:

העונה הזו היתה אבודה עוד לפני שהתחילה. רובנו כאן זיהינו מקילומטרים את הסגל הלא מספק, את היעדר הרכש ואת הנחיתות המקצועית מול הסגל של חיפה.

דעה לא פופולרית: להתמקד באירופה ולנסות לעשות קמפיין יפה. במקביל לבנות את עצמנו לקראת העונה הבאה שתהיה כך אומרים בלי הצל של הפייר פליי. להתחיל לבנות כבר בינואר.

הגיעו חגיגות האעלק אמרתי לכם.

עומד לך עכשיו אמיתי?

2 דקות לפני, אקיטה said:

הגיעו חגיגות האעלק אמרתי לכם.

עומד לך עכשיו אמיתי?

פתחתי אבוקות וקיררתי שמפניות.. ועכשיו אענה ברצינות, למרות הנימה הקנטרנית שלך, לא כתבתי את זה כדי להגיד אמרתי לכם אלא להדגיש שזה היה צפוי וידוע לכל מי שעניו בראשו. רוצה להאמין שגם אתה ידעת מראש שהסגל לא מספיק

10 דקות לפני, snufkin said:

דעה לא פופולרית -

רוב היוזרים פה ש"זיהו מקילומטר את הסגל הלא מספק והנחיתות המקצועית מול הסגל של חיפה" , הם אותם אלו ש"זיהו" את זה גם בשנה שעברה וראינו איך זה נגמר

אז הפעם פתחנו את העונה לא טוב (בליגה , באירופה הצלחה גדולה- שלב בתים ו3/3) וידענו מראש שקשה מאוד לקחת אליפות בזמן שמשחקים באירופה ...
אבל איפה המכביסטיות? תנוחו, כולה מחזור 3, הסגל שלנו טוב מאוד לליגה, אם מנצחים שבוע הבא הכל טוב

15 דקות לפני, snufkin said:

פתחתי אבוקות וקיררתי שמפניות.. ועכשיו אענה ברצינות, למרות הנימה הקנטרנית שלך, לא כתבתי את זה כדי להגיד אמרתי לכם אלא להדגיש שזה היה צפוי וידוע לכל מי שעניו בראשו. רוצה להאמין שגם אתה ידעת מראש שהסגל לא מספיק

אשמח לרענן את זכרונך אם תרצה.

אבל גומרים את העונה בשלב הזה כל שנה, אז תרשה לי לגחך בהתנשאות על התחזיות שלכם.

אתם אוהדי הפועל במסווה.

אם אתה רוצה מבחר ציטוטים שלך על התחזיות האלה בנוסף מעונות שעברו אשמח גם לצרף פה, אל תזלזל לי באינטלגנציה ותגיד שכולם ידעו יא נוסע בזמן אחד, אם לך ולשאר המביכים יש פאסון של נייר טואלט אל תשליך על אחרים, הבעיה היא בך.

דרך אגב כל תאוריית הנגמרה העונה מבוססת על ההנחה שמפסידים לחיפה במחזור הבא, שמח לראות שחזרנו לימים בהם כבר מפסידים מראש, כאמור מכביזם במיטבו

הבטחון העצמי המזויף שלכם בנצחונות כבר לא מרשים אף אחד, מורידים אותכם ביריקה, כאמור אוהדי הפועל בצהוב, רכיכות.

25 דקות לפני, אקיטה said:

אשמח לרענן את זכרונך אם תרצה.

אבל גומרים את העונה בשלב הזה כל שנה, אז תרשה לי לגחך בהתנשאות על התחזיות שלכם.

אתם אוהדי הפועל במסווה.

אם אתה רוצה מבחר ציטוטים שלך על התחזיות האלה בנוסף מעונות שעברו אשמח גם לצרף פה, אל תזלזל לי באינטלגנציה ותגיד שכולם ידעו יא נוסע בזמן אחד, אם לך ולשאר המביכים יש פאסון של נייר טואלט אל תשליך על אחרים, הבעיה היא בך.

מר פאסון, אם כבר עשית לי ניתוח פסיכולוגי בגרוש אעשה גם לך. כנראה שאתה כרגיל לוקח את זה למקום האישי כי חסרה לך בגרות כדי לדבר על נושא בצורה עניינית, למרות שהוא מעורר בך אמוציות. אתה בוחר להשליך אותן על כל יוזר שלא חושב כמוך (למרות שאתה בדרך כלל טועה), כדי לייצר לעצמך איזו דמות  של גיבור פורום, זה כבר בינך לבינך. בנוסף יש לך בעיה קשה בהפנמה של גבולות שיח בפורום ויכולת הכלה של דעה שלא מתיישבת עם דעתך. לא יודע בן כמה אתה אבל בטוח שכתתבגר תגיב אחרת.

בכל מקרה, אתה מוזמן לצרף כאן "מבחר ציטוטים שלי מעונות אחרות". אני לא צודק תמיד (בניגוד למה שאתה חושב על עצמך מר פאסון), אך ברוב המקרים אם התלוננתי על התנהלות בקיץ - ראינו תוצאות עגומות במשך העונה.

32 דקות לפני, snufkin said:

מר פאסון, אם כבר עשית לי ניתוח פסיכולוגי בגרוש אעשה גם לך. כנראה שאתה כרגיל לוקח את זה למקום האישי כי חסרה לך בגרות כדי לדבר על נושא בצורה עניינית, למרות שהוא מעורר בך אמוציות. אתה בוחר להשליך אותן על כל יוזר שלא חושב כמוך (למרות שאתה בדרך כלל טועה), כדי לייצר לעצמך איזו דמות  של גיבור פורום, זה כבר בינך לבינך. בנוסף יש לך בעיה קשה בהפנמה של גבולות שיח בפורום ויכולת הכלה של דעה שלא מתיישבת עם דעתך. לא יודע בן כמה אתה אבל בטוח שכתתבגר תגיב אחרת.

בכל מקרה, אתה מוזמן לצרף כאן "מבחר ציטוטים שלי מעונות אחרות". אני לא צודק תמיד (בניגוד למה שאתה חושב על עצמך מר פאסון), אך ברוב המקרים אם התלוננתי על התנהלות בקיץ - ראינו תוצאות עגומות במשך העונה.

אולי בהמשך היום אם תעצבן אותי יותר, אבל ברשותך אתקדם רגע מלנבור באלפי הודעות שלך בנושא מלפפונים ואלפי הרצאות על מה תפקידה של שרון תמם כמנכ"לית, מה תפקידו של יצחקי במערכ, אנגלידיס, מיטש ואפילו החשב הכלכלי של מכבי היית.

צודק זה פורום, אבל תצפה לאנשים כמוני שישימו לך מראה מול הפרצוף.

הכל בסדר, זה לא אישי אתה סטייק הפכפך וזה מאפיין לצערי הרבה אנשים פה, אם אתה מתעקש לראות על אילו הודעות דיברתי, אז אתה מוזמן ללכת לראות מחדש את תחילת העונה שעברה של איביץ' באירופה ובליגה, וגם את זו שלפניה, שבסיומן הדיבור שלך השתנה ב180 מעלות תוך שבועות בודדים מסוף התקופה הרעה בהתחלה.

אתה מצפה מבנאדם ללמוד, אבל הוא חוזר לחרוץ גורלות במחזור שלישי, פתטי.

לפני2 שעות , erantheking21 said:

שם אחד

צ'יקולובה אופאדו

להחזיר ומהר!!

לשחרר את ניקוליץ' ולהביא קשר התקפי.

גם עם צ'יקו אנחנו עם אותו מספר נצחונות.

52 דקות לפני, אקיטה said:

דרך אגב כל תאוריית הנגמרה העונה מבוססת על ההנחה שמפסידים לחיפה במחזור הבא, שמח לראות שחזרנו לימים בהם כבר מפסידים מראש, כאמור מכביזם במיטבו

הבטחון העצמי המזויף שלכם בנצחונות כבר לא מרשים אף אחד, מורידים אותכם ביריקה, כאמור אוהדי הפועל בצהוב, רכיכות.

מכביזם זה לא להיות עיוור, ביטחון עצמי מזויף זה בדיוק מה שאתה עושה עכשיו. 

39 דקות לפני, ravid said:

מכיר שחקן ישראלי פנוי שיותר מתאים?

שתף אותנו. אני פתוח לעוד אפשרויות.

למה צריך ישראלי כשיש עוד מקום לזר? אם צריך גם אפשר לפנות מקום לעוד שניים (להשאיל את גררו ולזרוק את ניקוליץ').

6 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

מכביזם זה לא להיות עיוור, ביטחון עצמי מזויף זה בדיוק מה שאתה עושה עכשיו. 

לא לסגור את העונה במחזור 3, כשאתה עם 1/1 בנתיים בשלב בתים אירופי זה נקרא להיות עיוור?

אפשר בבקשה את המספרים של ההגרלה הבאה של הלוטו מר נביא עם עיניים פקוחות?

אל תשליכו עליי את הבושות שאתם עושים, אני לא אמרתי שלוקחים אליפות ושורפים את הליגה עכשיו, אני אמרתי שבמחזור שלישי שום דבר לא גמור לכאן או לכאן.

לא צריך להיות המכביסט הראשון בשביל לדעת שכשאתה עם הגב לקיר אין לך מה לעשות חוץ מלהרים את הרמה ולשלוח אגרופים בחזרה, מה שאתם עושים זה להסתובב ולפתוח את החור תחת שלכם, אבל עם קונדום כי אתם זהירים ומביני עניין.

28 דקות לפני, אקיטה said:

אולי בהמשך היום אם תעצבן אותי יותר, אבל ברשותך אתקדם רגע מלנבור באלפי הודעות שלך בנושא מלפפונים ואלפי הרצאות על מה תפקידה של שרון תמם כמנכ"לית, מה תפקידו של יצחקי במערכ, אנגלידיס, מיטש ואפילו החשב הכלכלי של מכבי היית.

צודק זה פורום, אבל תצפה לאנשים כמוני שישימו לך מראה מול הפרצוף.

הכל בסדר, זה לא אישי אתה סטייק הפכפך וזה מאפיין לצערי הרבה אנשים פה, אם אתה מתעקש לראות על אילו הודעות דיברתי, אז אתה מוזמן ללכת לראות מחדש את תחילת העונה שעברה של איביץ' באירופה ובליגה, וגם את זו שלפניה, שבסיומן הדיבור שלך השתנה ב180 מעלות תוך שבועות בודדים מסוף התקופה הרעה בהתחלה.

אתה מצפה מבנאדם ללמוד, אבל הוא חוזר לחרוץ גורלות במחזור שלישי, פתטי.

קדימה אתה מוזמן להציג הודעות שלי מתחילת עונות בהן בסוף הצלחנו. הבטחת אבל כנראה שלא תמצא, אז מי הסטייק מביננו? 

שוב אני אומר שאני לא צודק תמיד אבל אני מתקשה להאמין שתמצא ביקורות או פסמיות בעונות בסוףן הצלחנו כי כשהסגל טוב, אני בהחלט מאמין שנצליח, כשהסגל לא טוב יהיו כאן הודעות כמו שלי ואתה תלמד לחיות עם זה, אפילו שאתה מחזיק מעצמך מגן האימפריה ומכביסט-על שתמיד בוטח במערכת ובטוח שננצח כל משחק, מי שטעה בדרך כלל היה אתה. צר לי על שבירת המיתוס שלך אבל אני הייתי במשחקים עוד כשאתה כנראה היית בש"ש, עוד  עם אברם בר"ג, אז כל ההתיימרות שלך להציג "אוהד מכבי אידיאלי" היא לא יותר מפאטית.

תתפלא, לאהוד קבוצה זה לא משהו חד-גווני, יש אוהדים כאלו ויש כאלו. לאהוד מכבי זה גם לדעת את המקום שלך ולהתכונן לעתיד ולא רק לגרבץ ולרדת על חיפה כדי ליצור לך איזו דמות פורום בדיונית של אוהד-על  כמו ילד בן 12. אבל אני לא מצפה ממך לראיה מורכבת של המציאות, כי כנראה שאישיותית אתה עוד לא מפותח מספיק בשביל זה אבל כל פעם שתצוץ כאן עם האמירות הילדותיות שלך נגד כל יוזר כאן, יגיבו לך בחזרה.

2 דקות לפני, אקיטה said:

לסגור את העונה במחזור 3, כשאתה עם 1/1 בנתיים בשלב בתים אירופי זה נקרא להיות עיוור?

אפשר בבקשה את המספרים של ההגרלה הבאה של הלוטו מר נביא עם עיניים פקוחות?

אם לא שמת לב, מכבי של אירופה היא שונה לחלוטין מזו של הליגה, מאלף ואחת סיבות. בפועל, עברו 3 משחקים, אנחנו נראים כמו כלום, והפער בדרך ל-7 הפרש. 

מעבר לכך, השחקן שאמור לתת גולים בקבוצה לא נראה בדרך לחזור בתקופה הקרובה. עכשיו אני אשמח אם תראה לי כמה קבוצות חזרו מפיגור גדול כדי לקחת אליפות, גם אם זה במחזור 4. 

לא שראיתי המון הודעות כאלו אבל ברור שלכתוב דברים כמו להעיף את דוניס ואת כל בעלי התפקידים זה לא רציני אבל הודעות שהלכה האליפות ואין לנו תיאורה - אז מה? מי ישמע לכתוב מהצד השני "שבו בשקט שתו כוס מים תרגעו האליפות שלנו" זה יותר סבבה כי זה גברי ומכביסטי.

העונה לא נגמרה אבל סיכויי האליפות ירדו משמעותית זה די ברור ואפשר להבין שאנשים פה לחוצים לפני חיפה עם בכר שזו אופרה אחרת לגמרי מהקבוצה של בלבול. 

אתם גם חייבים לעשות את ההפרדה בין אנשים שכואב להם והם מתוסכלים וסהכ מוצאים פה מקום להוציא קיטור לבין הגדרות של מה זה אוהד מכבי ומכביסט. 

אני אישית חושב שהאליפות אבודה אבל זה בטח לא היה מונע ממני להגיע לכל משחק, לעודד 90 דקות, לא להוציא מילה רעה על שחקן/הקבוצה במגרש עצמו ולמחוא כפיים בסיום גם בהפסדים נוראיים, אז אני לא מכביסט? סבבה, יכול לחיות עם זה.

5 דקות לפני, דקסטר said:

לא שראיתי המון הודעות כאלו אבל ברור שלכתוב דברים כמו להעיף את דוניס ואת כל בעלי התפקידים זה לא רציני אבל הודעות שהלכה האליפות ואין לנו תיאורה - אז מה? מי ישמע לכתוב מהצד השני "שבו בשקט שתו כוס מים תרגעו האליפות שלנו" זה יותר סבבה כי זה גברי ומכביסטי.

העונה לא נגמרה אבל סיכויי האליפות ירדו משמעותית זה די ברור ואפשר להבין שאנשים פה לחוצים לפני חיפה עם בכר שזו אופרה אחרת לגמרי מהקבוצה של בלבול. 

אתם גם חייבים לעשות את ההפרדה בין אנשים שכואב להם והם מתוסכלים וסהכ מוצאים פה מקום להוציא קיטור לבין הגדרות של מה זה אוהד מכבי ומכביסט. 

אני אישית חושב שהעונה אבודה אבל זה בטח לא היה מונע ממני להגיע לכל משחק, לעודד 90 דקות, לא להוציא מילה רעה על שחקן/הקבוצה במגרש עצמו ולמחוא כפיים בסיום גם בהפסדים נוראיים, אז אני לא מכביסט? סבבה, יכול לחיות עם זה.

אז יופי תגידו העונה לא נגמרה, אנחנו עם הגב לקיר, נצטרך להשתפר על מנת לשפר את סיכויי האליפות שלנו שנראים לא טוב בגלל פתיחת העונה, מקובל, הגיוני, נכון.

יש הבדל בין זה  לבין "לבנות את העונה הבאה כבר מעכשיו".

21 דקות לפני, snufkin said:

קדימה אתה מוזמן להציג הודעות שלי מתחילת עונות בהן בסוף הצלחנו. הבטחת אבל כנראה שלא תמצא, אז מי הסטייק מביננו? 

ג'ורדי השאיר במכבי אדמה חרוכה, השוואות לנמני ולסגידה לנמני, זה לא עשית?

8 דקות לפני, דקסטר said:

אני אישית חושב שהעונה אבודה אבל זה בטח לא היה מונע ממני להגיע לכל משחק, לעודד 90 דקות, לא להוציא מילה רעה על שחקן/הקבוצה במגרש עצמו ולמחוא כפיים בסיום גם בהפסדים נוראיים, אז אני לא מכביסט? סבבה, יכול לחיות עם זה.

מסכים בהכול.

כאילו אנחנו נהנים מזה... הדבר הראשון שקמתי איתו הבוקר זה הבאסה הגדולה מהליגה.

עם איך שאנחנו נראים מפתיחת העונה, לצד הלחץ אצל דוניס, חוסר הפתרונות מול צפיפות והעובדה גם שהוא שם דגש יותר על אירופה במקביל, פשוט לא רואה שום דבר חיובי בהמשך הליגה. ובפרט שבצד השני מחכה בכר המנחוס, שיודע את העבודה הבסיסית, מתמקד נטו בליגה וגם קיבל סגל עמוק.

גם אני ממש נגעל מכל אוהדי "אמרנו לכם!" אותם אוהדים שבינואר האחרון שטפו את הפייסבוק הוואטסאפ וגם כאן את הפורום בטענות של בלי חלוץ האליפות של חיפה. אמיתי. ינואר הקודם, אתם לא זוכרים אבל זה היה טרנד משוגע. 

זה לא נובע מהרצון להגיד אמרתי לכם כמו שזה נובע פשוט מהיותם לוזרים פחדנים שמתכוננים ורואים את הרע ביותר כדי שהם לא יוכלו להתאכזב/להתפס לא מוכנים לכישלון - לכן הם מנבאים רעות באופן אוטומטי ואז "אוכלים את הכובע" או פשוט מחרישים את השלשול.

העונה הזאת בניגוד לעונה שעברה היא עונה משוגעת, מאוד לא ספורטיבית ובלתי ניתנת לחיזוי. לא לגבי מכבי ולא לגבי שאר הליגה, אין ספק שהפסד בסמי עופר ישים אותנו הפוזיציה רעה מאוד אבל זה לא דבר שצריך להסתכל עליו בטח לא היום. זה הזמן עם כמה שקשה להחזיק חזק, לשמור על אופטימיות ולתמוך בקבוצה - להגיד אמרנו לכם הכל גרוע הכל פלופ, שמרו לעצמם. או לפחות תתקלחו תורידו את המים למה הסירחון מהשלשול שלכם מגיע לכל פינה בפורום.