Jump to content

רשמים מהתיקו מול ב"ש בבלומפילד | 0-0 מאכזב באמצע הרצף המשוגע

Sawyer

Recommended Posts

13 דקות לפני, Sawyer said:

מה? היה לנו מצ'אפ גרוע נגדם.

אנחנו באים עייפים באמצע רצף, הם באים עם אבוקסיס מאסטר הבונקרים כדי לסגור את המשחק על 0-0 כשאנחנו בלי דרך לפתוח בונקרים. על סמך מה היה לנו אחלה מצ'אפ? להפך. זה משחק שסופר הגיוני לסיים בו ב0-0 הבעיה היא שבאו לפניו 1/6 בליגה במקום 6/6 בליגה, אז זה הופך מתוצאה סבירה לאסון. 

גם לא מבין על סמך בש כלומניקים, התוצאות שלהם באירופה או איכות הזרים והמאמן שלהם? קיצר די לכתוב סתם מילים רק כדי להיות פסימיים בכוח ולהגיד שהכל חרא - זה מביך.

מהתחלה. על הנייר, שיחקנו בבית, נגד קבוצה שאין לה רוטציה, שכל ההרכב שלה פתח בחמישי. תוסיף לזה שבעיני, בהשוואה של אחד על אחד כל שחקן שלנו טוב משלהם (חוץ מבלקמן-אקולטסה).

אחלה מצ'אפ. 

אני אגיד שוב- אני לא חושב שהזרים של ב"ש איכותיים בהגזמה. בטח ז'וסואה שעל כל פלוץ שלו שפיכלר גומר במכנסיים. הם שחקנים טובים, אף אחד מהם לא וואו. דעתי על אבוקסיס ידועה מזמן, מעבר להיותו ניאונאצי הוא גם לא מאמן גדול. יש לו טריק אחד, והאכזבה שלי מדוניס היא שהוא לא עשה את שיעורי הבית שלו.

'התוצאות שלהם באירופה' - אתה ראית את המשחק שלהם בחמישי? פוקסים קורים. 

6 דקות לפני, avich15 said:

מהתחלה. על הנייר, שיחקנו בבית, נגד קבוצה שאין לה רוטציה, שכל ההרכב שלה פתח בחמישי. תוסיף לזה שבעיני, בהשוואה של אחד על אחד כל שחקן שלנו טוב משלהם (חוץ מבלקמן-אקולטסה).

אחלה מצ'אפ. 

אני אגיד שוב- אני לא חושב שהזרים של ב"ש איכותיים בהגזמה. בטח ז'וסואה שעל כל פלוץ שלו שפיכלר גומר במכנסיים. הם שחקנים טובים, אף אחד מהם לא וואו. דעתי על אבוקסיס ידועה מזמן, מעבר להיותו ניאונאצי הוא גם לא מאמן גדול. יש לו טריק אחד, והאכזבה שלי מדוניס היא שהוא לא עשה את שיעורי הבית שלו.

'התוצאות שלהם באירופה' - אתה ראית את המשחק שלהם בחמישי? פוקסים קורים. 

שמע, נדיר לגרור אותי לפאר את באר שבע וכן ראיתי את המשחקים שלהם וברור שהיה פה מזל גדול אבל הם התמודדו מול יריבה עדיפה מהם בהרבה ועשו את העבודה, זה מצביע על כל מני דברים בינהם קבוצה יחסית מאומנת למצב בחוץ ולתחילת עונה. 

בכל מקרה, הזרים שלהם כן איכותיים (גם אם מגזימים לגביהם) ואיך שלא תהפוך את זה מלבד חיפה הם המשחק הכי קשה בליגה - בטח כשאבוקסיס רק רוצה לקחת לנו נקודות בכל מחיר. 

הם שיחקו כולה משחק אחד בחמישי אחרי שבועיים של מנוחה יחסית, הם עוד לא הגיעו לשלב שצריך להשתמש בספסל שבאמת אין להם אז זה הסתדר להם מעולה נגדנו אתמול.

קיצר אתה פשוט כותב שטויות לא נכונות בהכרח רק כדי לתת סיבות למה הפסד הנקודות הזה יותר גרוע ממה שהוא באמת - לא יוצא לך מזה כלום, אז דיי..

9 דקות לפני, Sawyer said:

קיצר אתה פשוט כותב שטויות לא נכונות בהכרח רק כדי לתת סיבות למה הפסד הנקודות הזה יותר גרוע ממה שהוא באמת - לא יוצא לך מזה כלום, אז דיי..

אל תהיה כזה פגיע סוייר. הבחור כתב שלדעתו נגד חיפה יש לנו מצ'אפ טוב. אני, אישית, חושב שגם אתמול היה לנו מצ'אפ טוב ושהיינו צריכים לצאת עם ניצחון..

לא מנסה לתת סיבות לכלום, אני גם לא חושב שדוניס אשם בזה אלא השחקנים שלנו שנעלמו אתמול.

לצערי אני אופטימי תמיד. מקווה שלא אוכל כאפה קשה בהמשך העונה.

7 דקות לפני, avich15 said:

אל תהיה כזה פגיע סוייר. הבחור כתב שלדעתו נגד חיפה יש לנו מצ'אפ טוב. אני, אישית, חושב שגם אתמול היה לנו מצ'אפ טוב ושהיינו צריכים לצאת עם ניצחון..

לא מנסה לתת סיבות לכלום, אני גם לא חושב שדוניס אשם בזה אלא השחקנים שלנו שנעלמו אתמול.

לצערי אני אופטימי תמיד. מקווה שלא אוכל כאפה קשה בהמשך העונה.

סהכ אומר שלא צריך לפאר את הפסד הנקודות. גם אני בניתי על 3 נקודות במשחק הזה, ידעתי שהוא יראה ככה ורק קיוויתי שנשכיל לכבוש באחד מ4 מצבי הכיבוש שלנו, זה היה צריך להיות שכטר עם 1-0 והביתה. החטאה גדולה, אבל זה חלק מהאפשרויות וזה מה יש

להסתכל על משחק כזה ולהפול את זה לאיזה פספוס ענק וכישלון קולוסאלי - זה לא המציאות ולא תורם לאף אחד. תוצאה כזאת במצב כזה היא סופר מתקבלת - הבעיה היא מה שבא לפני.

בכל מקרה צריכים לתת הכל בשני המשחקים הקרובים, אפשר בעוד 8 ימים מעכשיו להיות במקום אחר לגמרי. 

אני מסכים עם מה שכתבת פה. להפוך את זה לכישלון זה מיותר וברור שנגד אבוקסיס, בכל מצב 0-0 זאת תוצאה שצריך לקחת בחשבון. מה שכן, חייבים להפיק לקחים מסוימים כי גם בראיה הכי אובייקטיבית שאפשר, שיחקנו מתחת לרמתנו אתמול

7 דקות לפני, Echoes said:

הבעיה הכי גדולה בהתקפה שלנו זה חוסר היררכיה, כל אחד רוצה להיות הגיבור. 

זה גורם להם לא לפרגן אחד לשני וזה תוקע לנו את החיים.

ההיפך אם כבר, כל אחד מפחד לקחת על עצמו לבעוט כבר את הכדור הזה לתוך השער. עוד מסירה ועוד הגבהה ועוד פס אחורה.

ובכלל, אני חושב שאחת הבעיות הגדולות בהתקפה שלנו שבקושי מסתכלים קדימה. היו כל כך הרבה הזדמנויות למסירה קדימה במיוחד בהתקפות מעבר וכל פעם השחקן שהיה עם הכדור או התמהמה ואז המצב התפספס או מסר אחורה. זה חירפן אותי. המטרה שלכם זה להתקדם קדימה ולכבוש שערים, וצריך לעשות את זה כמה שיותר מהר, בנגיעה. אם הכדור מגיע אליך עוד בדרך שהוא אליך אתה מסתכל מי מקדימה ואם אפשר להעביר אליו פס בנגיעה-שתיים מקסימום. במקום זה עוצרים, חושבים, מחכים, ובסוף מוסרים אחורה או סתם מסירת רוחב מיותרת. 

אם יש משהו שדוניס חייב לעבוד עליו איתם זה ראיית משחק קדימה. להפסיק להתמהמה עם הכדור, למסור בנגיעה עם מבט קדימה. 

33 דקות לפני, Sawyer said:

סהכ אומר שלא צריך לפאר את הפסד הנקודות. גם אני בניתי על 3 נקודות במשחק הזה, ידעתי שהוא יראה ככה ורק קיוויתי שנשכיל לכבוש באחד מ4 מצבי הכיבוש שלנו, זה היה צריך להיות שכטר עם 1-0 והביתה. החטאה גדולה, אבל זה חלק מהאפשרויות וזה מה יש

להסתכל על משחק כזה ולהפול את זה לאיזה פספוס ענק וכישלון קולוסאלי - זה לא המציאות ולא תורם לאף אחד. תוצאה כזאת במצב כזה היא סופר מתקבלת - הבעיה היא מה שבא לפני.

בכל מקרה צריכים לתת הכל בשני המשחקים הקרובים, אפשר בעוד 8 ימים מעכשיו להיות במקום אחר לגמרי. 

תכלס אתה צודק כי אם הייתם אומרים לי לפני תחילת הליגה שנעשה תיקו מול באר שבע בין שני מחזורים בליגה האירופית הייתי חי עם זה בשלום. אבל הבעיה באמת היא שני המחזורים הראשונים כי אם היינו עם 7/9 היום ואותה יכולת אנשים היו פחות ביקורתיים כלפי המשחק אתמול

23 דקות לפני, Krishi said:

ההיפך אם כבר, כל אחד מפחד לקחת על עצמו לבעוט כבר את הכדור הזה לתוך השער. עוד מסירה ועוד הגבהה ועוד פס אחורה.

ובכלל, אני חושב שאחת הבעיות הגדולות בהתקפה שלנו שבקושי מסתכלים קדימה. היו כל כך הרבה הזדמנויות למסירה קדימה במיוחד בהתקפות מעבר וכל פעם השחקן שהיה עם הכדור או התמהמה ואז המצב התפספס או מסר אחורה. זה חירפן אותי. המטרה שלכם זה להתקדם קדימה ולכבוש שערים, וצריך לעשות את זה כמה שיותר מהר, בנגיעה. אם הכדור מגיע אליך עוד בדרך שהוא אליך אתה מסתכל מי מקדימה ואם אפשר להעביר אליו פס בנגיעה-שתיים מקסימום. במקום זה עוצרים, חושבים, מחכים, ובסוף מוסרים אחורה או סתם מסירת רוחב מיותרת. 

אם יש משהו שדוניס חייב לעבוד עליו איתם זה ראיית משחק קדימה. להפסיק להתמהמה עם הכדור, למסור בנגיעה עם מבט קדימה. 

אלמוג ויונתן מצטיינים בעצירת כדור וכניסה לפריז של שניה וחצי. לא ברור העניין הזה.

27 דקות לפני, Krishi said:

דווקא ראיתי את יונתן כן יורד מעט אחורה ומנסה לדחוף קדימה ולא להעביר עוד מסירה אחורה חסרת משמעות, אבל הוא נשאר מתוסכל בגלל שלא היה לו למי למסור קדימה. הייתה 0 הצטרפות במחצית הראשונה. גם שחילצנו גבוה לא יצא מזה כלום.

23 דקות לפני, Naor23 said:

בלי קשר לתוצאה, קארצב ממש הפתיע אותי לטובה בתור קשר אחורי, ניצח המון במאבקים פיזיים וגם יצא קדימה עם הכדור.

מחצית ראשונה מעולה. פחות הורגש שפרץ נכנס במקום גולסה. 

חבר טוויטר(יניב פרנקו) אוהד הפועל ממש פוגע בנקודה לדעתי. אני מביא את הציוץ במלואו:

"‏מה היתרון של מכבי על הליגה מלבד כסף - תכנון - תנו להם שקט וסדר והם יבלטו.
מה אין בשנה של קורונה ואירופה? נכון,שקט וסדר.
אי אפשר לבנות תכנית אימונים ומשחקים, לתכנן עומסים, להגביר קצב ולבנות רוטציה.
זו שנה כאוטית וארגונים מסודרים פחות טובים בכאוס.
אבל אבקסיס ודוניס זה סקסי."

1 hour ago, Naor23 said:

בלי קשר לתוצאה, קארצב ממש הפתיע אותי לטובה בתור קשר אחורי, ניצח המון במאבקים פיזיים וגם יצא קדימה עם הכדור.

היה טוב חצי ראשון, נעלם בשני.

צטט

הסיבה המהותית לכך היא התפרצות הקורונה המחודשת המתרחשת ממש בימים אלו במדינה האירופית וזו מקשיחה את התנאים לכניסת זרים למדינה. המשמעות: ז’וסוואה, יוסי אבוקסיס, אליניב ברדה, מריאנו בריירו וכל היתר שיצאו חיוביים בבדיקה האחרונה ייצאו חיוביים גם הפעם - הם לא יורשו להיכנס לצרפת וייעדרו מהמפגש במסגרת המחזור השני בשלב הבתים של הליגה האירופית.

שאני אבין, שיחקו נגדנו "חיוביים" אתמול?

נקודות אור - 

1) הרננדס, נראה שחקן מאוד שקול וממושמע טקטית. עומד נכון על המגרש, יוצא יפה קדימה וגם הניע יפה לשליש שלהם. ההוצאות חוץ שלו בוודאות יספקו שערים השנה. מרגיש לי קצת קרלוס גרסיה כזה במנטליות ופיזית נראה מעולה. 

2) קארצב, היה מושלם במחצית הראשונה. לחץ, תיקל והניע נכון. משהו במחצית השנייה היה אחר, כי כל מכבי הייתה כאוטית ולחוצה. בהחלט אפשר לקחת אותו כשחקן שבשל לפתוח בליגה. 

3) טננבאום, ממשיך עם הצלות גדולות גם אחרי זלצבורג ומוכיח שהוא השוער הכי טוב בליגה היום. 

בפן השלילי, אני אתמקד רק בשכטר. אני מאוד אוהב אותו. מת על המנטליות שלו. תמיד רצינו ״בד אס״ כזה במכבי וקיבלנו את המומחה בתחום. הבעיה היא, שמקצועית זה כבר לא זה. איתי שכטר, עם כל האהבה, לא יכול להיות חלוץ במכבי תל אביב. זה כמובן בהנחה, שאנחנו רוצים לשמור על סטנדרט של איכות גבוהה. 

ההחמצה שלו אתמול, כמו זאת נגד זלצבורג ועוד כל מיני כאלה, מסמנת את הדעיכה המשמעותית שקורית בשלבים מאוחרים של קריירה של ספורטאי. 

זה נחמד וטוב שיש להרננדס הוצאות חוץ חזקות מאוד, אבל גם כאן דרושים הכוונה, אימון ותיאום, ובינתיים אצל דוניס אנחנו רק במינוס עם המצבים הנייחים מתחילת העונה.

27 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

בפן השלילי, אני אתמקד רק בשכטר. אני מאוד אוהב אותו. מת על המנטליות שלו. תמיד רצינו ״בד אס״ כזה במכבי וקיבלנו את המומחה בתחום. הבעיה היא, שמקצועית זה כבר לא זה. איתי שכטר, עם כל האהבה, לא יכול להיות חלוץ במכבי תל אביב. זה כמובן בהנחה, שאנחנו רוצים לשמור על סטנדרט של איכות גבוהה. 

ההחמצה שלו אתמול, כמו זאת נגד זלצבורג ועוד כל מיני כאלה, מסמנת את הדעיכה המשמעותית שקורית בשלבים מאוחרים של קריירה של ספורטאי. 

גם שכטר וגם בלקמן לא חלוצים מספיק טובים לסגל שלנו, אנחנו בבעיה בעמדה הזאת, כמו שכתבתי מקודם - דחוף להעביר בינתיים את יוני לשפיץ להיות חלוץ ראשון.

וכמובן להתפלל שפשיץ' יכנס להרכב כמה שיותר מהר ושיהיה טוב.

לפני4 שעות , המכבייה said:

חבר טוויטר(יניב פרנקו) אוהד הפועל ממש פוגע בנקודה לדעתי. אני מביא את הציוץ במלואו:

"‏מה היתרון של מכבי על הליגה מלבד כסף - תכנון - תנו להם שקט וסדר והם יבלטו.
מה אין בשנה של קורונה ואירופה? נכון,שקט וסדר.
אי אפשר לבנות תכנית אימונים ומשחקים, לתכנן עומסים, להגביר קצב ולבנות רוטציה.
זו שנה כאוטית וארגונים מסודרים פחות טובים בכאוס.
אבל אבקסיס ודוניס זה סקסי."

מחשבה מעניינת. בהרבה ליגות מוצאים מועדונים גדולים עם פתיחה רעה העונה

הרבה מתייחסים פה לביקורת על המשחק אתמול.

המשחק אתמול הוא רק סימפטום.

בסוף, תיקו מאופס נגד באר שבע בין שני משחקים באירופה, זו לא תוצאה רעה בכלל.

הבעיה היא כל ההכנה לעונה הזאת שאנחנו מקבלים את התוצאות שלה בפרצוף.

מכבי כבר שנה בלי דמות מקצועית מעל המאמן ויש לה זר וחצי רלוונטיים.

8 דקות לפני, turgi said:

הרבה מתייחסים פה לביקורת על המשחק אתמול.

המשחק אתמול הוא רק סימפטום.

בסוף, תיקו מאופס נגד באר שבע בין שני משחקים באירופה, זו לא תוצאה רעה בכלל.

הבעיה היא כל ההכנה לעונה הזאת שאנחנו מקבלים את התוצאות שלה בפרצוף.

מכבי כבר שנה בלי דמות מקצועית מעל המאמן ויש לה זר וחצי רלוונטיים.

מאמין באמונה שלמה שאם מכבי הייתה משחקת טוב, מהירה, שוטפת, מייצרת מצבים אבל לא מספיק מדויקת, הביקורת הייתה לא כמו שהיא היום, גם אחרי 0-0. 

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

מאמין באמונה שלמה שאם מכבי הייתה משחקת טוב, מהירה, שוטפת, מייצרת מצבים אבל לא מספיק מדויקת, הביקורת הייתה לא כמו שהיא היום, גם אחרי 0-0. 

בינינו הפעם האחרונה שמכבי שיחקה ככה הייתה במחצית הראשונה של ה4-3 נגד חיפה. 

אם רוצים ללכת יותר אחורה אז במשחק נגד ב"ש בפלייאוף 2019.

בקיצור כל עונה שעברה לא ראינו משחק שוטף.