Jump to content

רשמים מהתיקו מול ב"ש בבלומפילד | 0-0 מאכזב באמצע הרצף המשוגע

Sawyer

Recommended Posts

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

https://streamable.com/x3nudm

מתאמנים נכון

והשופט הבנזונה הזה על הקו רואה את הכושי מתגלגל פנימה בהוראה ישירה של איש צוות באר שבע, ושום מילה על זה.

צהוב, משהו.. כלום.

Just now, Sawyer said:

קונה תיקו בטורקיה וניצחון בסמי 1-0 בלי למצמץ.

קונה קליל, זה בסנריו האופטימי, ואני מגדולי האופטימיים פה, גם תיקו מול חיפה לא יסגור שום סיפור למרות כל הבכי פה.

7 דקות לפני, Dan eran said:

וואו תחשבו איזה מסיבה תהיה עם ניצחונות בחמישי ושני

התקרבות אדירה לשלב הבא באירופית

ונזקים מינמליים בליגה 

חלום

קונה 0-4 בטורקיה ו1-0 בפנדל שלא היה בחיפה

1 דקה לפני, שמש צהובה said:

והשופט הבנזונה הזה על הקו רואה את הכושי מתגלגל פנימה בהוראה ישירה של איש צוות באר שבע, ושום מילה על זה.

צהוב, משהו.. כלום.

לא יודע מאיפה ב"ש מביאים את כל השרמוטות האלו, יש כפר מיוחד באפריקרה ע"י ג'ון אוגו?

Just now, Naor23 said:

קונה קליל, זה בסנריו האופטימי, ואני מגדולי האופטימיים פה, גם תיקו מול חיפה לא יסגור שום סיפור למרות כל הבכי פה.

ברור שתיקו (בניגוד להפסד) בחיפה לא יסגור כלום, 7- אחרי 3 משחקים בליגה ארוכה זה בר סגירה, חד משמעי.

אני פשוט לא רוצה בכלל להיות בסיטואציה כזאת וגם אם כן, באמת שהעונה כזאת צריך להסתכל רק על עצמך ולנסות לצלוח את כל מה שזורקים עלייך בצורה הכי טובה. להסתכל על חיפה נסתכל כשתגמר אירופה ונתחיל עם החישובים

נגד קבוצות של אבוקסיס ונגד קבוצות שמתבנקרות מכבי חייבת לשחק בצורה טקטית שנוגדת את הפילוסופיה של דוניס- להחזיק פחות בכדור,

לא לעשות לחץ בחצי שלהם, לחכות שהם יטעו.

לא רואה פתרון אחר עם עומס המשחקים והמצב שלנו בחלק הקדמי.

‏דוניס ימשיך עם שלושת הבלמים באירופה(בצדק) וכנראה גם מול חיפה.
אבל הוא ישחרר את הרסן בליגה ויחזור ל4-3-3. הוא רק מחכה להשתלבותו של הרננדס. הוא מבין(למרות שנעקץ פעמיים בליגה) שזה מיותר בליגה ובעיקר תלוי כושר ספציפי של שחקנים. הוא חייב יותר נוכחות למעלה.

1 דקה לפני, המכבייה said:

‏דוניס ימשיך עם שלושת הבלמים באירופה(בצדק) וכנראה גם מול חיפה.
אבל הוא ישחרר את הרסן בליגה ויחזור ל4-3-3. הוא רק מחכה להשתלבותו של הרננדס. הוא מבין(למרות שנעקץ פעמיים בליגה) שזה מיותר בליגה ובעיקר תלוי כושר ספציפי של שחקנים. הוא חייב יותר נוכחות למעלה.

אני חושב שדוניס שלם יותר עם הצמד ייני את טיבי. הוא גם מסתכל הרבה על תכונות של שחקנים ולאו דווקא על העמדה הטבעית. לכן אני ממש חושב שאנחנו בדרך לקו הגנה עם הרננדס מגן ימני

Just now, הילד בן 30 said:

אני חושב שדוניס שלם יותר עם הצמד ייני את טיבי. הוא גם מסתכל הרבה על תכונות של שחקנים ולאו דווקא על העמדה הטבעית. לכן אני ממש חושב שאנחנו בדרך לקו הגנה עם הרננדס מגן ימני

ייני עדיין מחפש את עבדה, אם הוא ישחק בלם והרננדס ישחק מגן (שאין לו את המהירות והדריבל בשביל זה) אנחנו נפסיד פעמיים. 

24 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

ייני עדיין מחפש את עבדה, אם הוא ישחק בלם והרננדס ישחק מגן (שאין לו את המהירות והדריבל בשביל זה) אנחנו נפסיד פעמיים. 

להרננדז אין דריבל ואין מהירות. הבנתי, רק לפי מה הסקת את זה בדיוק?

6 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

לפי מה שראיתי ממנו... מגן צריך מהירות, דריבל וקרוסים, הוא לא הראה את זה היום. 

אבל הוא לא שיחק מגן היום

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

לפי מה שראיתי ממנו... מגן צריך מהירות, דריבל וקרוסים, הוא לא הראה את זה היום. 

איך בלם אמור להתבלט ביכולת שלו להגביה בעמדה הזו? או היכולת לעבור באחד על אחד?

לגבי המהירות, ניצח במיאוץ גם מול אקולטסה מספר פעמים וגם מול וראן. שניהם לא איטיים.

לפני3 שעות , turgi said:

מה ההרכב הכי חזק שלנו?

על הנייר? לליגה?

טננבאום

סבוריט טיבי הרננדס קנדיל*

גלזר פרץ גולסה

ביטון

פשיץ' יוני

ב"ש מגעילים אותי , גם בצורת המשחק, גם במשחק המלוכלך, טינופות  אחד מתגלגל למגרש, השני מתחזה השלישי עם 4 אדומים היה צריך לגמור את המשחק פשוט בהכל. ומצד שני אם אני מתעסק בזה כנראה שאצלנו לא דופק כמו שצריך.

איך רציתי שהם יפסידו, מבאס.

לפני7 שעות , דקסטר said:

קונה 0-4 בטורקיה ו1-0 בפנדל שלא היה בחיפה

שוב ברור שזה פנטזיה אבל יש פה הזדמנות לשנות את הכיוון ואת הגישה של השחקנים, ניצחון בחיפה יחזיר להם את האמונה

6 דקות לפני, itanar said:

אם לא המשחק בטורקיה אני בטוח שמוציאים תוצאה טובה בסמי. יש לנו מאצ׳אפ מעולה נגדם.

אתמול היה לנו מצ'אפ נפלא נגד ב"ש הכלומניקית, על הנייר.

1 דקה לפני, avich15 said:

אתמול היה לנו מצ'אפ נפלא נגד ב"ש הכלומניקית, על הנייר.

מה? היה לנו מצ'אפ גרוע נגדם.

אנחנו באים עייפים באמצע רצף, הם באים עם אבוקסיס מאסטר הבונקרים כדי לסגור את המשחק על 0-0 כשאנחנו בלי דרך לפתוח בונקרים. על סמך מה היה לנו אחלה מצ'אפ? להפך. זה משחק שסופר הגיוני לסיים בו ב0-0 הבעיה היא שבאו לפניו 1/6 בליגה במקום 6/6 בליגה, אז זה הופך מתוצאה סבירה לאסון. 

גם לא מבין על סמך בש כלומניקים, התוצאות שלהם באירופה או איכות הזרים והמאמן שלהם? קיצר די לכתוב סתם מילים רק כדי להיות פסימיים בכוח ולהגיד שהכל חרא - זה מביך.