Jump to content

רשמים מהתיקו מול ב"ש בבלומפילד | 0-0 מאכזב באמצע הרצף המשוגע

Sawyer

Recommended Posts

משחק כל כך חשוב, אחרי שני משחקים ללא ניצחון בליגה ולפני חיפה 3 נקודות הן חובה, הבעיה היא שהיריבה היא ב"ש של אבוקסיס, המשחק השני הכי קשה בליגה.

דוניס מעלה הרכב מאוד מעניין, הצורך במנוחות לשחקנים משאיר מחוץ להרכב שחקנים כמו שכטר (בלקמן) וגלזר (ברסקי). הרנדדז נכנס סופסוף לעמדת הבלם במערך שלושת הבלמים.

שופט: רע- (פנדל 100%, 2-3 אדומים ודאיים לז'וסוואה וחוצמזה שריקות רנדומליות לשני הכיוונים פשוט שיפוט בושה וחרפה, אפילו לא יודע אם נגד מכבי כמו נגד הכדורגל. חייב לפרוש)

שחקנים: טננבאום הרוויח את לחמו עם הצילה כפולה מדהימה, מלבד זה לא נדרש לכלום. משחק ההגנה שלנו אמנם לא ספג אבל גם לא היה בשיאו כשסבוריט במשחק חלש, נראה לא מספיק מרוכז, לא מספיק נחוש ומאבד כדורים מיותרים + חוסר מדוייק בהתקפה. קנדיל היה מעט יותר נחוש אבל גם לא מספיק מדויק או אפקטיבי. שלישית הבלמים הייתה בסה"כ בסדר כשטיבי היה במשחק לא רע, שרן אמנם הראה מדי פעם את חולשותיו אבל זה היה נסבל והפתעת המשחק הרננדז שהיה נראה סולידי בהגנה ואיכותי מאוד ביציאה קדימה ובערך המוסף, מרגיש כמו בינגו. מרכז המגרש גם לא הצטיין כשלא גולסה ולא פרץ מחליפו נתנו את המשחק הרגיל שלהם, קארצב אמנם ניסה וביצע כמה פעולות לא רעות איזן עם פעולות לא מדוייקות ובסה"כ לא הרשים ודן ביטון מלפנים אמנם במשחק לא טוב ועם הרבה איבודים, אבל רשם 2 בעיטות טובות, פריצה מסחררת וכדור לגול לשכטר. בהתקפה ההאכזבה הייתה הגדולה ביותר כשמשחק מאוד חלבי של כהן ואלמוג שפשוט לא באו לידי ביטוי. מבלקמן אף פעם אין לי ציפיות וגם שכטר נראה עייף מאוד ואת המצב שלו הוא החמיץ. 

פיקנטריה:

- 3 משחקים ללא ניצחון בפתיחת הליגה

- הרננדז בבכורה בהרכב

- דן ביטון לומד לקח לא להחזיר כדור, מביך.

חייב למות:

ז'וסוואה - אוגו החדש, השופטים נותנים לו הכל. לא מספיק שהוא נותן בדקלה הוא גם דופק 13 אדומים במשחק בלי התייחסות ועוד מרואיין בסוף? בושה וחרפה. לשלוח פמינאציות לשרוף אותו.

אבוקסיס - בנוהל, מבטיח את החגיגה הגדולה בהיסטוריה במותו

בסה"כ האכזבה עצומה, לא בגלל התוצאה שהיא תוצאה לא טובה אבל לא אסון ביחס לעצמה, אך לאחר שהיא מגיעה עם 1/6 במקום 6/6 במחזורי הפתיחה זאת הופכת להיות מבוא לקטסטרופה. כולם פה צריכים להבין שהעונה הזאת הולכת להיות משוגעת, הפוכה, עם המון טוויסטים ומעט מאוד ספורטיביות. צריך להמשיך להתגבש ולהשתפר, יש לנו סגל ומערכת שיכולה לצאת חזקה מהעונה הזאת וצריך להמשיך להלחם על כל דקה כדי לחייך בסוף העונה. תרימו את הראש, תרגעו ותתמכו - אנחנו באמצע רצף משחקים סופר חשוב וחייבים להמשיך בכל הכוח.

לדעת יש גם חוסר מזל, עם איביץ כדורים היו נכנסים מול פתח תקווה והיו שומרים על היתרון מול בני יהודה ואולי היום היה נכנס איזה כדור פקסני כזה כמו שהיה שנה שעברה עם טאהא (?)

עייפות, בונקר, מזל, קורונה, סגל מעורבב, אימונים לקויים, לוז בלתי אפשרי - הכל נכון. באמת. אבל בסופו של דבר אנחנו עם 2/9 -7 ב3 מחזורים. זה הרבה, זה יכול להפוך להמון בתוך שבוע. צריך לעשות הכל כדי לשמור על הקבוצה ברצף הזה, לצאת ממנו הכי טוב ולהתקדם עם העונה.

מבאס מאוד, יחד עם הפוקוס על אירופה (ונראה שהוא בא בענק על חשבון הליגה) לא חושב שיש לנו (לדוניס) את היכולת להתרומם מהבור הזה, שלצערי רק ייגדל בהמשך (עדיף שלא יהיה קהל עד סוף העונה).

כמו שאז לקחנו אליפות במחזור 3 והרגשנו שזה לגמרי זה, נראה שזה בדיוק ההפך וזה למרות שיש לנו סגל שחייב לרוץ עד הסוף, אבל מאמן שכנראה מתאים רק לגרד תוצאות באירופה, ואת זה הוא עשה מצוין.

אין מה לעשות אי אפשר לקחת אליפות כל שנה, לפחות שנרוויח כמה שיותר כסף באירופה ונמשיך לייצר בסיס טוב לעתיד.

הרננדס נראה אחלה בלם אגב.

הלוואי ואטעה בהכול, חוץ מהמשפט על הרננדס.

שמתי לב כשטיפלו בטב"ח נראה לי אז ז'וזואה בא וביקש לשתות מהצוות הרפואי שלנו מים ונתנו לו בקבוק. 

אני אומר לכם הוא עשה את זה בכוונה כדי שהם לא יזכרו שהוא שתה מהבקבוק הזה ויתנו בטעות לשחקן שלנו ואז הוא ידבק שוב בקורונה :P 

קיבלנו בדיוק מה שחשבנו שנקבל מב"ש. קיבלנו הרבה פחות ממה שחשבנו שנקבל בהתקפה של מכבי.

אם אני מסתכל על איזושהי נקודת אור במשחק הזה אז קודם כל הלחץ שלנו שעבד רוב המשחק והרוויח לנו הרבה כדורים. 

ונראה שגם ההגנה עצמה התייצבה. הרננדז נראה אחלה רכש וההוצאות חוץ שלו חתיכת ערך מוסף.

יש זמן לשפר והגיע הזמן להכניס את החלוץ החדש. לא רוצה לשמוע יותר שהוא לא בכושר. עבר מספיק זמן - יאלה להרכב. 

יש לנו הזדמנות פז לצמצם את הפער אבל חס וחלילה שום דבר לא גמור, אנשים פה מגזימים כאילו אנחנו בעיצומו של הפלייאוף. הכל עדיין תלוי בנו. 

תעשו מאמץ ואם צריך תחפרו הכי עמוק שאתם יכולים בתוך הנפש שלכם ותמצאו את האמונה שעוד אפשר לשפר ויש המון משחקים ונקודות שום דבר לא גמור. כי זה באמת המצב. הזוי שצריך להסביר את זה פה בפורום של מכבי ת"א בעוד אנשים כבר מכתירים את חיפה בתור אלופה בפאקינג מחזור שלישי (!!!!!).

לכו לישון תירגעו קצת

על מה אנחנו מדברים פה?
בית"ר כמשל שיחקה משחק ליגה אחד והיא עם 3 נקודות - נקודה יותר מאיתנו ואנחנו אחרי 3 משחקים. 
אנחנו לא באזור חיוג בכלל כרגע להסתכל על חיפה ספציפית. 

אותי מעבר להרבה דברים מעצבן מאוד המשחק האיטי.

רואים את זה בדברים הקטנים - כשהולכים להוציא חוץ, כשהכדור בידיים של השוער, אדישות כזאת כבר מתחילת המשחק.

בדברים הגדולים - במשחק המעבר, כשכבר זוכים בכדור יוצאים לאט מאוד קדימה ונותנים ליריב להתארגן.

לא מצפה שנשחק בקצב מהיר כמו שהיה אצל סוזה, אבל בחייאת חייבים לשחק יותר יותר מהר.

זה ממש מעצבן

לפני9 שעות , הישראלי היפה said:

אותי מעבר להרבה דברים מעצבן מאוד המשחק האיטי.

רואים את זה בדברים הקטנים - כשהולכים להוציא חוץ, כשהכדור בידיים של השוער, אדישות כזאת כבר מתחילת המשחק.

בדברים הגדולים - במשחק המעבר, כשכבר זוכים בכדור יוצאים לאט מאוד קדימה ונותנים ליריב להתארגן.

לא מצפה שנשחק בקצב מהיר כמו שהיה אצל סוזה, אבל בחייאת חייבים לשחק יותר יותר מהר.

זה ממש מעצבן

רואים את זה בעיקר במסירות בחלק האחורי. 

המסירות בין השוער, הבלמים ושחקני הקישור האחורי כאלה דרדלות. הכדור כמעט מגיע לעצירה מוחלטת לפני שהוא מגיע לשחקן המטרה. זה מייאש לצפייה, ומאפשר להגנה היריבה לשמור על המבנה שלה בקצב הליכה.

הכי עיצבן אותי שהשחקנים היו ממש מטומטמים בהרבה מהלכים.

ייני, סאבוריט, קנדיל המצטיין, פרץ, גולסה, ביטון, שכטר, אלמוג, בלקמן שלימד את כולם ויוני. כולם עשו יותר מדי פעולות של מפגרים ושל חוסר מחויבות. 

גם בעונה שעברה לא נראינו טוב התקפית, אבל הטיפשות וחוסר המחויבות הזאת זה כל ההבדל. באירופה מצליחים בכל דבר קטן ופה כאילו זורקים. אולי שבעים, אולי משהו אחר לא יודע. מבאס.

צ'יקו עם רגל פצועה, ורגל שנייה קשורה, טוב יותר ממה שיש היום.

אך הגענו לנובמבר עם זר וחצי בהרכב?

ושוב בפעם המיליון

מי שחשב שבן ביטון יכול להיות תחליף ראוי לגראלדש צריך שים את המפתחות וללכת הביתה.

גם אפק והשדר בני זונות גדולים.

בש לא הוציאו את הכדור כמה פעמים כששחקן שלנו על הרצפה ולא אמרו כלום. אצלנו רק עברה שנייה מאז ששחקן על הרצפה והם ישר מזיינים את המוח

Just now, hen34 said:

צ'יקו עם רגל פצועה, ורגל שנייה קשורה, טוב יותר ממה שיש היום.

אך הגענו לנובמבר עם זר וחצי בהרכב?

ושוב בפעם המיליון

מי שחשב שבן ביטון יכול להיות תחליף ראוי לגראלדש צריך שים את המפתחות וללכת הביתה.

מחזיר את צ'יקו ומהר!

בכלל אם זה היה אפשרי הייתי עושה עוד שינויים בחלון הקרוב, אבל יודע שזה לא אפשרי ובכלל לא חושבים על זה.

1 דקה לפני, tomer958 said:

גם אפק והשדר בני זונות גדולים.

בש לא הוציאו את הכדור כמה פעמים כששחקן שלנו על הרצפה ולא אמרו כלום. אצלנו רק עברה שנייה מאז ששחקן על הרצפה והם ישר מזיינים את המוח

כן אפק היום כל פעם שהייתה שריקה טיפה לטובת מכבי, שעה מדבר וצועק על זה שהשופט טעה

אבל כשהגיע פנדל ואדום פתאום לאפק אין מיתרי קול

4 דקות לפני, קובי השועל said:

הפסד לחיפה גומר סיפור.

ניצחון ואנחנו חוזרים לעניינים.

אתה אופטימי יותר ממני (מקבל את זה באהבה ובהערכה אפילו), 
לדעתי הלהיות או לחדול הזה היה כבר היום ולצערי חדלנו. 
בהנחה ריאלית אפשר לספור את חיפה עם 9 נק' כשאנחנו עם 2, הם במומנטום טוב ואנחנו במומנטום רע, להם מספיק אפילו תיקו, אנחנו חייבים לנצח וגם אז עדיין נהיה רחוקים מאוד. 
לא רואה את זה קורה,הלוואי שאטעה, מוכן לספוג את זה שיצטטו אותי לנצח ויצחקו על הפסימיות שלי, להערכתי זה גמור.
אני מאמין שכן נראה יותר טוב ונצבור נק' בהמשך אבל אני מזכיר שמקומות 2 ואלך מובילים לאינטרטוטו החדש המעפן הזה, אז גם אירופה הלכה.

אין קסמים בכדורגל חברים, מי שעושה עבודה גרועה בקיץ מקבל בראש בחורף. 

אנחנו עם 2 זרים בהרכב, אין לנו חלוץ למען השם ואין לדעת מתי נקבל אחד בכושר משחק ל90 דקות, הקבוצה מתה התקפית מביאים חלוץ שלא בכושר.

העונה הזאת ברחה לנו וזה על ההנהלה שלנו.

נקווה לעונה נחמדה באירופה וזהו, בליגה איבדתי עניין, צריך שלשול כל כך רציני של חיפה כדי שנישאר במירוץ שאני לא רואה את זה קורה, זה באמת נראה כמו השנה שלהם. 

1 דקה לפני, Dan eran said:

וואו תחשבו איזה מסיבה תהיה עם ניצחונות בחמישי ושני

התקרבות אדירה לשלב הבא באירופית

ונזקים מינמליים בליגה 

חלום

קונה תיקו בטורקיה וניצחון בסמי 1-0 בלי למצמץ.