Jump to content

דוניס בליגה - בינתיים

snufkin

Recommended Posts

4 דקות לפני, Keano said:

3 בלמים זה לא רק 3-5-2, אפשר לשחק גם 3-4-3, עם רביעייה בקו ישר מעל הבלמים, גלזר ופרץ במרכז, גולסה ימין ביטון שמאל. 

כן אבל במקרה שלנו הכנפיים הם המגנים, וזה לא נראה שיעבור להיות 3-4-3

1 דקה לפני, liron1006 said:

כן אבל במקרה שלנו הכנפיים הם המגנים, וזה לא נראה שיעבור להיות 3-4-3

עם מצב המגנים אצלנו הייתי עובר לשחק ככה, כשסבוריט, טיבי והרננדס בלמים

לפני7 שעות , turgi said:

מסכן איזה סגל הוא ירש

סגל לא טוב זה ידוע, בטח ההתנהלות והסחבת בקיץ לא תרמו אבל למרות הנסיבות, היה צריך להוציא יותר מהסגל הזה. נקווה שזה ישתפר בהמשך

17 דקות לפני, itan17 said:

ממש מסכן

סגל ברמת הבני יהודה

2 מ-9 זה גם מעל ומעבר לסגל הזה

11 דקות לפני, snufkin said:

סגל לא טוב זה ידוע, בטח ההתנהלות והסחבת בקיץ לא תרמו אבל למרות הנסיבות, היה צריך להוציא יותר מהסגל הזה. נקווה שזה ישתפר בהמשך

היוצא מן הכלל הוא ההפסד ללוזונים, תיקו עם בני יהודה גם איביץ׳ עשה, וגם סגל טוב בהרבה.

לא חושב שהסגל שלנו באמת כל כך חלש, אני חושב שאנחנו עדיפים על חיפה בכל עמדה, היוצא מן הכלל זה ההתקפה ששם הם טובים מאיתנו.

הבעיה היא שדוניס לא מסוגל לעשות עם זה כלום

אני אמרתי את זה בין היתר ואני לא חוזר בי.

צחקו על איביץ' שהוא הגנתי, אבל הוא ידע לחסות את כל המגבלות של ההגנה בלי שום צורך ב3 בהגנה ולא לספוג גולים ועל הדרך לכבוש...

השיטה וניהול המשחק של דוניס דרך האמצע ומשחק המגינים לא מתאימה למכבי, סבוריט חצי פצוע חצי קורונה לא מסוגל כרגע להיות מגן תוקף, קנדיל לא ג'ראלדס ודסה ככה שהשיטה הזאת מראש לא מתאימה..יש לנו שחקן כמו בן חיים ששיחק בשמאל דווקא ולא היה רע ולא משתמשים בו כמעט ודווקא אתמול שמו אותו בימין, שרן ייני עם כל הכבוד לו זה לא שחקן שצריך לשחק כלכך הרבה משחקים, שמו אותו באגף שמאל מסכן אפילו כדור פשוט הוא לא הצליח לעצור טוב הוא מעבר לשיאו כבר...לא ברור למה לא סומכים על טיבי והרננדס כצמד בהגנה..גלזר חייב לשחק עם פרץ וגולסה..אולי לחשוב על עוד קיצוני סטיל בן חיים\אצילי זר בימין ולראות מה הקטע עם פשיץ' ולחשוב אולי באמת להשאיל איזה ישראלי\זר כי כרגע אנחנו לא מסוגלים לתת גול.

יש הרגשה שבמקום לשחק פשוט, דוניס מנסה ללמד את הקבוצה משהו מאוד מתוחכם מדי בחלק ההתקפי/הנעת כדור שעובד בערך ל10 דקות מהמחצית הראשונה (כמו אתמול) ואחרי זה מתפרק לגמרי והקבוצה מתחילה להראות ממש רע. 

פשוט חייב להתאפס על עצמו ולהתחיל לשחק בשיטה שהקבוצה מכירה לפני שנגעה להפרש 15.

מחדל ניהולי בקיץ, ביזיון עצום הכל נכון. מאידך, ניהול המשחק של דוניס היה מתחת לכל ביקורת ברמה מביכה ! יש לך 5 חילופים. עלית בהרכב ניסיוני שלא צוות כך מעולם(יוני-בלקמן, אתה לא משאיר גם את גלזר וגם פרץ על הספסל לעולם) כאשר כל הסגל שלך כשיר לעומת פשיץ׳ ונשים בצד את ההשפעות הקורונה וכו. כולנו תמימי דעים על המחצית המחפירה ולפיכך גם בוצעו 3 חילופים אבל ראבק אתה נשאר באותו מערך במחצית ומוסיף חטא על פשע כאשר ייני עובר לשחק מגן שמאלי ?! שמרו על כל הסגל לקראת הטורקים אבל ייני ממשיך לגמור 90 דק בכל משחק והוא משבש לך את המשחק ההתקפי גם כבלם שלישי ובמיוחד כמגן שמאלי. דן ביטון - לא היה כשיר להיות בסגל אפילו במשחק בחמישי, איך זה שסיים 90 דקות אתמול ? בוצעו כל-כך הרבה שגיאות אתמול וחבל.

לפני9 שעות , כהן said:

התייחסתי לגלזר כמשל, גם לי הוא לא היה חסר במיוחד, כבר כתבתי כמה וכמה פעמים שהעונה שלנו תתרומם או תיפול על היכולת של יוני, וכן, ברור שהבעיה שלנו היא באזורים הקדמיים יותר, אני חוזר על זה שוב ושוב כבר מתחילת הקיץ, וגם לאחר שהחתימו את הזרים והיו שחגגו פה, עדיין סברתי שחסרים לנו לפחות עוד שניים או אפילו שלושה שחקני התקפה דומיננטיים. אבל, ופה האבל, כמו שלי וגם לך אני מניח שדי ברור שבמסגרת האירופית דוניס לא יוותר על גלזר ואפילו על פרץ (יחד עם גולסה) בהרכב, משמעו שמבחינת המאמן ההרכב האידיאלי כולל את הנ"ל, ובכל זאת במשחק היום הם לא עלו בהרכב (שפרץ עלה זה היה במקום גולסה) למרות שלדעתי המשחק הזה חשוב יותר מהמשחק הקרוב באירופית. במוח המעוות שלי אם כבר היה לתת לדן לנוח עדיף שזה היה בחמישי ולא היום, כמו שאמרתי זו דעתי וסדר העדפותיי, דוניס חושב אחרת(אולי גם לא מעט מהחברים פה), ובינתיים מפה לשם, פתחנו את הליגה עם שתי נקודות מתשע, מאזן עלוב מכל בחינה שהיא..

אם להשאיר את גלזר בחוץ, אז מול הקישור של בש. זה מנותק לגמרי מאיזה מפעל חשוב יותר. זאת הנקודה. עניין של יריבות ולוח זמנים. לא ברור לי כלום, אני לא חושב שקיים תיעדוף. שני השחקנים הרעים בסגל, לא התלבשו אתמול. מה זה אומר על התיעדוף? אחלה קארצב. וכולם פה התפעלו מההרכב אתמול בשעה שמונה בערב.  

לפני2 שעות , המכבייה said:

אם להשאיר את גלזר בחוץ, אז מול הקישור של בש. זה מנותק לגמרי מאיזה מפעל חשוב יותר. זאת הנקודה. עניין של יריבות ולוח זמנים. לא ברור לי כלום, אני לא חושב שקיים תיעדוף. שני השחקנים הרעים בסגל, לא התלבשו אתמול. מה זה אומר על התיעדוף? אחלה קארצב. וכולם פה התפעלו מההרכב אתמול בשעה שמונה בערב.  

שוב, הבעיה לא הייתה בשחקנים שעלו אלא בהתאמה שלהם למערך והטקטיקה שהוא העלה.

שם נפלנו.

4 דקות לפני, zeudemort said:

שוב, הבעיה לא הייתה בשחקנים שעלו אלא בהתאמה שלהם למערך והטקטיקה שהוא העלה.

שם נפלנו.

אני בעיקר ראיתי בעיות של ביצוע והוצאה לפועל. לא בעיות של מערך. 

Just now, המכבייה said:

אני בעיקר ראיתי בעיות של ביצוע והוצאה לפועל. לא בעיות של מערך. 

הבעיות של הביצוע והוצאה לפועל הם תוצאה של המערך השגוי.

מתי ראית את מכבי התקפית ויוזמת עם המערך הזה? כל פעם ששיחקנו עם המערך הזה ירדנו לאחור וקיווינו למצב בודדים.

כן הייתה בעיה בהוצאה לפועל מבחינת היציאה למתפרצות והתקפות מעבר שהייתה איטית באופן מחריד, אבל בסופו של דבר רוב הבעיות היו תוצאה של המערך הנסוג.

2 דקות לפני, zeudemort said:

מתי ראית את מכבי התקפית ויוזמת עם המערך הזה? כל פעם ששיחקנו עם המערך הזה ירדנו לאחור וקיווינו למצב בודדים.

כן הייתה בעיה בהוצאה לפועל מבחינת היציאה למתפרצות והתקפות מעבר שהייתה איטית באופן מחריד, אבל בסופו של דבר רוב הבעיות היו תוצאה של המערך הנסוג.

כשהרננדס ישתלב, דוניס יהיה גמיש יותר ויזיז עוד שחקן להתקפה למרות שבאירופה וגם מול חיפה, הוא ימשיך עם שלושת הבלמים לדעתי. כשפתח עם ארבעה בהגנה- איבד חמש נקודות. מצד שני שלושת הבלמים מספקים לו שקט ויציבות הגנתית מול יריבות אירופיות עדיפות. הוא ימצא את האיזון , אני מקווה. עדיין, אני חוויתי את המשחק כתצוגה מאד מרושלת של רוב השחקנים(מלבד השוער, שחקני ההגנה וקארצב). 

10 דקות לפני, zeudemort said:

גם בקו 4 המשחק שלנו לא נראה שונה עד עכשיו.

יש בעיה בסגל וזה ידוע כבר מהעונה שעברה, אין לנו משחק שוטף.

3 דקות לפני, המכבייה said:

כשהרננדס ישתלב, דוניס יהיה גמיש יותר ויזיז עוד שחקן להתקפה למרות שבאירופה וגם מול חיפה, הוא ימשיך עם שלושת הבלמים לדעתי. כשפתח עם ארבעה בהגנה- איבד חמש נקודות. מצד שני שלושת הבלמים מספקים לו שקט ויציבות הגנתית מול יריבות אירופיות עדיפות. הוא ימצא את האיזון , אני מקווה. עדיין, אני חוויתי את המשחק כתצוגה מאד מרושלת של רוב השחקנים(מלבד השוער, שחקני ההגנה וקארצב). 

4 דקות לפני, Elirandani said:

גם בקו 4 המשחק שלנו לא נראה שונה עד עכשיו.

זה בעיה בסגל, ידוע כבר מהעונה שעברה.

במשחק נגד פתח תקווה היינו עם מחצית ראשונה מצוינת ונפלנו על יכולת אישית של שני שחקנים שלא אמורים להיות חלק מהרביעיה ההגנתית(בביטון וייני), במשחק נגד בני יהודה חטפנו את הגול המכריע בגלל עמידה הזויה בקרן של השחקנים.

עם איך שהרננדס נראה אתמול אני לא רואה סיבה למה לא לעבור ל4 בהגנה כבר עכשיו.

5 דקות לפני, zeudemort said:

במשחק נגד פתח תקווה היינו עם מחצית ראשונה מצוינת ונפלנו על יכולת אישית של שני שחקנים שלא אמורים להיות חלק מהרביעיה ההגנתית(בביטון וייני), במשחק נגד בני יהודה חטפנו את הגול המכריע בגלל עמידה הזויה בקרן של השחקנים.

בשני המשחקים הראשונים נראנו לא טוב, אבל משום מה זוכרים שהראנו בהם איזו יכולת מדהימה.

Just now, מכביסט לעד said:

בשני המשחקים הראשונים נראנו לא טוב, אבל משום מה זוכרים שהראנו בהם איזו יכולת מדהימה.

במחצית הראשונה נגד פתח תקווה הראנו כדורגל התקפי ואטרקטיבי, הכדור פשוט לא נכנס.

במשחק נגד בני יהודה לא נראנו טוב ובנס שמנו 2 שערים

5 דקות לפני, zeudemort said:

גם המשחקים האלה לא היו שונים ברמה יוצאת דופן. 

1 דקה לפני, zeudemort said:

במחצית הראשונה נגד פתח תקווה הראנו כדורגל התקפי ואטרקטיבי, הכדור פשוט לא נכנס.

במשחק נגד בני יהודה לא נראנו טוב ובנס שמנו 2 שערים

לא ליותר מדי זמן. דומה לאתמול שקבע שעה ראשונה זה היה נראה טוב ואז הלכנו לישון.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לא ליותר מדי זמן. דומה לאתמול שקבע שעה ראשונה זה היה נראה טוב ואז הלכנו לישון.

כל המשחק אתמול לא הגענו לרבע מהמצבים שהגענו בהם נגד פתח תקווה.

אולי שלטנו בכדור ברבע שעה ראשונה והיינו יותר דומיננטים אבל לא איימנו על השער בכלל

4 דקות לפני, zeudemort said:

אולי שלטנו בכדור ברבע שעה ראשונה והיינו יותר דומיננטים אבל לא איימנו על השער בכלל

ברור כי אתמול שיחקנו נגד קבוצה עם הגנה יותר טובה, נגד קבוצה עם שיטה יותר הגנתית ונגד המאמן הכי הגנתי שקיים. 

Just now, zeudemort said:

המצבים מול פ"ת היו בעיקר בעיטות ליד הרחבה ומצבים נייחים, לא באמת הגענו למצבים מסוכנים מול השער, ולא היו שם החמצות גדולות למעט הפנדל.

לא היה שם משחק יוצא דופן שלנו.

אנחנו די אותו דבר בשני המערכים, שבלונים וחסרי יצירתיות. 

אני לא זוכר כדורגל יצירתי במיוחד בעונה שעברה אצל איביץ'. פשוט העונה אין תכליתיות.

אליפות לוקחים מהגנה, הרננדז וטיבי נראים כמו צמד שאפשר לסמוך עליהם וזה חשוב. סבוריט בינתיים לא נראה פיט אחרי הקורונה, נקווה שיחזור לעצמו. מקווה גם שקנדיל ישתפר.

העונה יש אירופה שלא הייתה לאיביץ', הבדל גדול בכל מה שקשור לניהול כוחות.