Jump to content

דוניס בליגה - בינתיים

snufkin

Recommended Posts

לפני3 שעות , מכביזם זה בדם said:

מה זה אומר לא יודעת? 4 בהגנה זה הסטנדרט בעולם. טיבי, סבוריט, גלזר, גולסה, פרץ, הרננדס, כולם רגילים ל-4 בהגנה בשנים קודמות. 

דוניס עלה היום לפחות עד החלק ההתקפי עם מערך שריסק את הליגה בשנתיים האחרונות, שני בלמים, שני מגנים, ושלישיית קישור שעיקרה דפנסיבית יותר. רביעייה אחורית זה אכן הסנדרט בעולם כיום, לא הבנתי למה אנשים יוצאים עליו על ההחלטה הזו, מה שהרג אותנו בהתחלה היה הקישור ששיחק בפאניקה, וטעויות פרסונליות בהגנה. במשחק הבא נפתח עם חמישייה הגנתית פלוס שניים או שלושה בקישור האחורי, ואז יתלוננו למה לא עולים עם יותר שחקני התקפה בליגת פח הזו..

לפני2 שעות , כהן said:

דוניס עלה היום לפחות עד החלק ההתקפי עם מערך שריסק את הליגה בשנתיים האחרונות, שני בלמים, שני מגנים, ושלישיית קישור שעיקרה דפנסיבית יותר. רביעייה אחורית זה אכן הסנדרט בעולם כיום, לא הבנתי למה אנשים יוצאים עליו על ההחלטה הזו, מה שהרג אותנו בהתחלה היה הקישור ששיחק בפאניקה, וטעויות פרסונליות בהגנה. במשחק הבא נפתח עם חמישייה הגנתית פלוס שניים או שלושה בקישור האחורי, ואז יתלוננו למה לא עולים עם יותר שחקני התקפה בליגת פח הזו..

כבר לא קשור למערך 

אם הוא באימונים לא רואה ומבין את היכולת של השחקנים שלו אז זה בעיה. 

לפני8 שעות , itanar said:

הוא לחץ כמו כמו משוגע בהתחלה. 

לא היה עוזר יונתן כהן או אלמוג במערך הזה. 

הקבוצה לא יודעת לשחק עם 4 בהגנה כרגע.

ואשמת מי זה שאנחנו לא יודעים לשחק 4 בהגנה? היה לו מספיק זמן לעבוד עם הקבוצה

זה פשוט לא הגיוני שכל משחק שאנחנו עולים אנחנו שווים גול

ההרכבים שהוא מעלה לא קשורים למציאות, שחקנים לא נמצאים בעמדות שלהם, זה נראה שההגנה לא מתפקדת ולא יודעת מה לעשות

מתי בפעם האחרונה פתחנו עם 3 מ-12 בליגה? ומתי בפעם האחרונה קבוצה שפתחה ככה את הליגה בסוף גם זכתה באליפות?

דוידזאדה חייב אבל חייב לצאת מהרוטציה כמו שבן ביטון כבר יצא 

בכל פעם שהוא עולה מהספסל נהיה לי חרא בלב  ,קשה לי לראות אותו מחרב התקפות כל הזמן 

במקום לתת פצצה לשער נותן פס רוב לשחק של חיפה

אולי אפשר לאלתר שם שיחזירו את זיו מפרישה לא יודע

אבל חייבים מגן שמאלי מחליף נורמלי

יופי שהוא תיקן במחצית את מה שהוא לא היה צריך מלכתחילה לעלות איתו. ריקן לא היה צריך לעלות בהרכב כזה וגם לא גררו (למרות הגול). כולם כאן אמרו לפני המשחק ארבעה בהגנה, אז לא מבין מה הבכי, הבעיה לא הארבעה בהגנה אלא זה שאנחנו מתחילת העונה מאבדים כמויות כדורים לא הגיוניות בכלל וכאן זה תורגם לשתי מתפרצות פלוס החלקות. העובדה שאחרי למעלה מחודשיים הוא עדיין לא יודע לשחק עם הקבוצה ושמשחק ההתקפה שלנו נוראי ואין הגנה, לא בדיוק עומד לטובתו.

19 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אולי אפשר לאלתר שם שיחזירו את זיו מפרישה לא יודע

אבל חייבים מגן שמאלי מחליף נורמלי

חחח יואב זיו

הוא הסמל הנצחי לתופעה של שחקן שלוקחים איתו שלוש אליפויות, גביע ומגיעים לצאמפיוס ליג

ועדיין מקללים אותו, מפילים עליו אשמה וכל הזמן מנסים למצוא לו מחליף (מאנה, פידלף, מארבל, עוז ראלי) 

יש לנו את המגן שמאלי הכי טוב בארץ 

רק כרגע לא בכושר, לדעתי גם לא רוצה להיות פה (אישתו בספרד ?) ובגלל ניהול מקצועי כושל בקיץ יצא שהקבוצה חייבת אותו בתור בלם שלישי

הדבר הכי הזוי שהוא לקח אחריות ואמר שטעה כשעלה בקו של 4 במקום קו של 5. הוא לא רואה בעיה עם העובדה שכל הקישור שלו עלה במערך הזוי שכל כולו נועד לאיך נסגור אותם ונעקוץ גול ולכפות על הקבוצה מגן ימני שהוא איננו מגן. וכרגיל כמה הזויים גם תירצו את זה בכך שקנדיל חלש. ייני כמגן פגע בו ובקבוצה הרבה יותר מלפתוח עם קנדיל. הוא לא מחובר בשיט . זו לא מכבי תל אביב !!

זה מאכזב ברמות שלא ניתן לתאר.

1 hour ago, Afrojack said:

בליגה אנחנו חייבים לשחק רק 4-3-3.

כל פעם שאנחנו חוזרים למערך הזה אנחנו מתחילים להיראות קבוצה. 

דווקא אתמול שחזרנו ל 5-3-2 חזרנו לשחק כדורגל. או בלשון עומרי אפק, חיפה בלי חודש כדורגל, הם עייפים.

חוץ מזה שה5 בהגנה גומר לנו את ההתקפה,

5 בהגנה זה אומר שלפחות 2 מתוך ייני , הרננדז (שנראה בינתיים מסננת), דודזאדה , בלטקסה , ב.ביטון יפתחו בהרכב.

לפני12 שעות , Afrojack said:

בליגה אנחנו חייבים לשחק רק 4-3-3.

כל פעם שאנחנו חוזרים למערך הזה אנחנו מתחילים להיראות קבוצה. 

אני מבין שלא ראית את המשחק אתמול

מצחיק אותי שמדברים פה על המערך. אין שום קשר בין 4 בהגנה לשחקנים שמשחקים בעמדות לא שלהם.

ריקן ווינגר= אתה בונה על סבוריט לשרוף את הקו. סבוריט תופס יום חלש, אין צד שמאל. אתה שם את דן ביטון ווינגר בצד השני= אתה בונה על ייני שישרוף את הקו בימין. כולנו יודעים שזה לא קרה הרבה זמן, פלוס גם ייני כמו ביטון בכלל לא משחק בעמדה בה שיחק לפחות בשנים האחרונות. אתה שם את גררו חלוץ בלי ווינגרים= אתה בונה עליו שיצור, ינוע, יחזיק את הכדור ויחכה להצטרפות. הבן אדם ילד עם חצי שפם בר מצווה שהרגע הגיע לליגת העל וצווה עליו לשחק במשחק על שמונתאלפים נקודות בערך.

בקיצור, כל קשר בין העשרים דקות אתמול למערך מקרי בהחלט. בכל מערך שתשחק, בלי שחקנים מתאימים אתה כלום. אנשים פה ברברו לפני המשחק על כמה זה הרכב מעניין, על כמה זה יציאה מהקופסא ומאמין בו ובלהלהלה, אבל האמת היא שכל אחד עם קצת הבנה היה יכול לראות שזה פשוט לא הולך למקום טוב.

אני כתבתי שיש אמצע חזק שיכול להצטרף מקו שני וגררו חלוץ לגיטימי, וזה באמת מה שהיה בגול של גררו עם ההצטרפות של גולסה. 

מעבר לזה המערך של 4 היה טעות ולא רק בדיעבד. 

לתלות את התוצאה על מערך בלבד זה עקום-בחירת השחקנים, ההוראות שקיבלו, ההתאמה ליריבה. האם באותו המערך והשיטה שמכבי שיחקה בחצי השעה הראשונה היו מוצבים שחקנים אחרים, התוצאה הייתה שונה?

17 דקות לפני, קמחי said:

לתלות את התוצאה על מערך בלבד זה עקום-בחירת השחקנים, ההוראות שקיבלו, ההתאמה ליריבה. האם באותו המערך והשיטה שמכבי שיחקה בחצי השעה הראשונה היו מוצבים שחקנים אחרים, התוצאה הייתה שונה?

שוב עולה השאלה, ב-433 מה ההרכב הכי חזק שלנו?

אני לא בטוח שאני אוהב את התשובה

8 דקות לפני, turgi said:

כל הקיץ צעקתי שצריך להביא שחקן אגף ואמרו שיש מלא.

35 דקות לפני, קמחי said:

פתחנו עם 4 בהגנה בכמה ציוותים שונים כבר בליגה, באף אחד זה לא היה נראה טוב

32 דקות לפני, turgi said:

קנדיל, הרננדז, טיבי, סאבוריט, גלזר, פרץ, גולסה, ביטון, יוני כהן, פשיץ׳

מכבי לא טובה עם 3 בלמים לרוב כי המגנים לא מספיק טובים לעמדה הזו. יכלת לראות את ההבדל עם מאבוקה וטוואטחה נמצאים על הרחבה כשחיפה זזה לקו של 3. 

מעבר לכך, הכדורגל כיום הוא דינאמי וקבוצות נעות בין קו של 3 לקו של 4 תוך כדי המשחק. ראינו את זה אצל איביץ׳ וגם אצל בכר ובערך בחצי אירופה, בסופו של יום מאמן צריך לדעת מה יש לו בידיים ולשחק עם הטוב ביותר שלו. כשיש רצף ושלד להרכב יש ביטחון, בשנתיים האחרונות יכלת לשחק בכל מערך ועדיין זה שלך, פשוט הייתה הכנה מושלמת ומאמן קפדן ברמות לא הגיוניות שפגע בינגו כמעט בכל מהלך בליגה.

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

קנדיל, הרננדז, טיבי, סאבוריט, גלזר, פרץ, גולסה, ביטון, יוני כהן, פשיץ׳

מכבי לא טובה עם 3 בלמים לרוב כי המגנים לא מספיק טובים לעמדה הזו. יכלת לראות את ההבדל עם מאבוקה וטוואטחה נמצאים על הרחבה כשחיפה זזה לקו של 3. 

מעבר לכך, הכדורגל כיום הוא דינאמי וקבוצות נעות בין קו של 3 לקו של 4 תוך כדי המשחק. ראינו את זה אצל איביץ׳ וגם אצל בכר ובערך בחצי אירופה, בסופו של יום מאמן צריך לדעת מה יש לו בידיים ולשחק עם הטוב ביותר שלו. כשיש רצף ושלד להרכב יש ביטחון, בשנתיים האחרונות יכלת לשחק בכל מערך ועדיין זה שלך, פשוט הייתה הכנה מושלמת ומאמן קפדן ברמות לא הגיוניות שפגע בינגו כמעט בכל מהלך בליגה.

עד עכשיו העונה מכבי טובה רק בשלושה בלמים

אני חושב שאתם סלחניים מדי כלפי השחקנים וקשים מדי עם המאמן. היו פה טעויות אינדובידואליות של שחקנים שלא היו פעם, שחקנים שלא היו מרוכזים ב100%, שחקנים שטעו בהחלטות. אותם שחקנים לקחו את עצמם בידיים עוד במהלך המחצית הראשונה והשוו את מאזן הכוחות (שהביא לשליטה שלנו ולשער המצמק) עוד לפני השינויים של דוניס (שכמובן עזרו עוד יותר לשלוט). לא חושב שזה פייר להפיל הכל על דוניס. 

44 דקות לפני, Krishi said:

אני חושב שאתם סלחניים מדי כלפי השחקנים וקשים מדי עם המאמן. היו פה טעויות אינדובידואליות של שחקנים שלא היו פעם, שחקנים שלא היו מרוכזים ב100%, שחקנים שטעו בהחלטות. אותם שחקנים לקחו את עצמם בידיים עוד במהלך המחצית הראשונה והשוו את מאזן הכוחות (שהביא לשליטה שלנו ולשער המצמק) עוד לפני השינויים של דוניס (שכמובן עזרו עוד יותר לשלוט). לא חושב שזה פייר להפיל הכל על דוניס. 

נכון, היו מלא טעויות.

אבל דוניס לא עוזר לעצמו עם ההרכבים האלה.

ההצבה של ריקן וביטון באגף הייתה הזיה.

אני חושב שהכי מתאים לנו לשחק יהלום, בנתיים דוניס לא הולך עם זה. 

גלזר

פרץ    גולסה

ביטון

יוני   פשיץ'