Jump to content

דוניס בליגה - בינתיים

snufkin

Recommended Posts

מתקשה מאוד נגד בונקרים. משחק התקפה חסר מעוף, חסר יצירתיות, לא מתוכנן, שחקנים כמעט לא נעים ללא כדור.

מקווה שזה משהו שהוא יצליח להתגבר עליו. לאמן קבוצה דומננטית שמשחקת מול בונקרים לא כל אחד יודע

Just now, כהן said:

בא לפה אך ורק בשביל אירופה(ועל הדרך שם קצוץ על הליגה), אל תתפלא אם ביום שזה יגמר הוא יקח מטוס וימריא מפה ללא שוב..

יאמר להגנתו שהוא לא קיבל את החיזוק שרצה. וגם כשהגיעו שחקנים (שהתפשר לגביהם כנראה), החלוץ הגיע לא בכושר משחק.

הסגל שלו מוגבל ועדין אםשא להוציא ממנו יותר ממה שאנחנו רואים

האמת? הפתרון הקל זה להגיד שהוא אשם ויאללה שיתפטר. הבעיה המרכזית היא השחקנים שחייבים לקלוט לאיזה מצב הם הגיעו ושיתחילו להתעורר ולשחק כמו שהם יודעים. 

ניצחון על חיפה והפער נקודה(עם משחק חסר לחיפה), אתם קצת איבדתם פרופורציות.

שיחקנו נגד יריבה שעושה חיים קשים לקבוצות ברמה גבוהה משלנו באירופה. זה אבוקסיס וזה לא חדש. גם איביץ' הפסיד לו לפני כמה חודשים במשחק שיכל לשבור שיא אי הפסדים. נקסט!

תשמעו,

חד משמעית היה פה מחדל ניהולי הקיץ הזה. באמת בושה למועדון. אנשים פה שמים פס על התפקיד שלהם, אפס הכנה ובניית סגל.

כבר שנתיים צועקים פה חלוץ חלוץ.

עדיין, עוד הפעם פותח עם בלקמן, עוד הפעם ניהול משחק רע, עוד הפעם לא מגיעים להזדמנויות. - וזה רק שלו.

מכבי משחקת רע מתחילת העונה.

מקווה מאוד שיראו לו את החוצה מהר לפחות במהירות שהוא חרבן לנו תליגה.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

ניצחון על חיפה והפער נקודה(עם משחק חסר לחיפה), אתם קצת איבדתם פרופורציות.

שיחקנו נגד יריבה שעושה חיים קשים לקבוצות ברמה גבוהה משלנו באירופה. זה אבוקסיס וזה לא חדש. גם איביץ' הפסיד לו לפני כמה חודשים במשחק שיכל לשבור שיא אי הפסדים. נקסט!

הקטע כאן זה יותר היכולת ולא התוצאה, משחקים איטי ומסורבל בלי ניסיון אפילו לאיים על השער.

סלביה פראג שיחקה נגד באר שבע והגיעה להמון מצבים,

ולא, אני לא אומר שאנחנו ברמה של סלביה פראג ואפילו לא קרוב, אבל יש הבדל בין לא להצליח להבקיע להם אחרי שיושבים עליהם כל המשחק לבין חוסר יוזמה ויצירתיות התקפית

9 דקות לפני, snufkin said:

יאמר להגנתו שהוא לא קיבל את החיזוק שרצה. וגם כשהגיעו שחקנים (שהתפשר לגביהם כנראה), החלוץ הגיע לא בכושר משחק.

הסגל שלו מוגבל ועדין אםשא להוציא ממנו יותר ממה שאנחנו רואים

אני הראשון שיצא נגד ההתנהלות של ההנהלה בקיץ הזה, כן אתה צודק, האשמה הגדולה היא בהם!.. הטענות שלי כלפי דוניס הם שרואים בבירור עם אילו שחקנים הוא עולה באירופה ועם אלו הוא עולה בליגה, מניח שגם אתה מבין שמבחינתו אירופה זו המטרה הבלעדית, בעיניי אגב הליגה חשובה פי מיליון מכל בחינה שהיא..

Just now, כהן said:

אני הראשון שיצא נגד ההתנהלות של ההנהלה בקיץ הזה, כן אתה צודק, האשמה הגדולה היא בהם!.. הטענות שלי כלפי דוניס הם שרואים בבירור עם אילו שחקנים הוא עולה באירופה ועם אלו הוא עולה בליגה, מניח שגם אתה מבין שמבחינתו אירופה זו המטרה הבלעדית, בעיניי אגב הליגה חשובה פי מיליון מכל בחינה שהיא..

מבחינת שמות הוא עלה עם הרכב כמעט ראשון, הבעיה זה ההתאמה למערך.

האמת שזה משחק ראשון שיש לי ביקורת עליו.

ניהול משחק שהייתי מצפה לו במשחק ראשון בקבוצה ולא בשלב הזה.

הרגיש שהוא עוד לא הבין על מה אפשר לסמול ועל מי לא(בלקמן) והחילופים והשיבוציים היו מאוד אקראיים, מאולתרים וכאלה שבילגנו עוד יותר.

אני יודע שזה נושא לליגה אבל עדיין צריך להפריד בין הליגה לאירופה

באירופה דוניס עושה דברים יפים וצריך לפרגן לו כמו שצריך לבקר אותו על היכולת בליגה

זה רק תחילת עונה אבל להתחיל עם 3 נקודות בבתים של אירופית זה יפה מאד לא משנה מול מי איך ולמה

2 דקות לפני, zeudemort said:

הקטע כאן זה יותר היכולת ולא התוצאה, משחקים איטי ומסורבל בלי ניסיון אפילו לאיים על השער.

סלביה פראג שיחקה נגד באר שבע והגיעה להמון מצבים,

ולא, אני לא אומר שאנחנו ברמה של סלביה פראג ואפילו לא קרוב, אבל יש הבדל בין לא להצליח להבקיע להם אחרי שיושבים עליהם כל המשחק לבין חוסר יוזמה ויצירתיות התקפית

יש הרבה איך לתרץ את זה אבל זה לא העניין, גם איביץ' חווה המון משחקים של 0-0 זוועתיים בליגה. זה קורה, זה יקרה וזאת הליגה שלנו. גם אני, גם אתה וגם אבוקסיס יודעים שאם הוא היה מנסה לשחק כדורגל היום הוא היה מקבל בראש.

3 דקות לפני, zeudemort said:

מבחינת שמות הוא עלה עם הרכב כמעט ראשון, הבעיה זה ההתאמה למערך.

אפשר להתווכח על זהות שחקן זה או אחר, אבל לפתוח בליגה הזו עם חמישייה הגנתית (וכן, זו היתה חמישייה הגנתית) זו מראש לבוא ולנסות לגנוב גול, כשאתה בא ככה למשחק מלכתחילה, אז פה זה מקור כל הצרות..

יאמר לזכותו שהוא מנסה למצוא פתרונות ולתמרן עם מה שיש לו. הסיטואציה של קיץ נוראי, קורונה ועומס לא עושים לו חיים קלים.

לא הייתי שופט אותו אחרי היום. אבוקסיס אחד ממחרבי המשחקים הטובים בעולם.

שבוע הבא מבחן משמעותי עבורו.

1 דקה לפני, כהן said:

אפשר להתווכח על זהות שחקן זה או אחר, אבל לפתוח בליגה הזו עם חמישייה הגנתית (וכן, זו היתה חמישייה הגנתית) זו מראש לבוא ולנסות לגנוב גול, כשאתה בא ככה למשחק מלכתחילה, אז פה זה מקור כל הצרות..

אני מסכים איתך לגמרי, מוזמן לבדוק גם מה כתבתי בנושא משחק על באר שבע אבל אני אתקצר לך את זה:

אתה לא יכול לבוא לשחק בליגה כמו שאתה בא לשחק באירופה.

בליגה אני רוצה לראות כדורגל אטרקטיבי, אני רוצה לראות שערים ומשחק התקפי, ולא האטה של המשחק וניסיון לגנוב שער.

נראה לי שהוא מאמן טוב, שקצת בהלם מאיך הקבוצה הזו לקחה אליפות בפור כל-כך גדול שנתיים רצוף. 

הפרצוף תחת שלו בסיום המשחק לא מבשר טובות, ניכר שהוא מרגיש את הלחץ.