Jump to content

מכבי - ב"ש | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

10 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

כן, כי בזכות הקהל בלקמן או קנדיל היו יודעים מה לעשות עם הכדור. די לגניבת דעת. 

עם הקהל מוציאים יותר נקודות ב2 המשחקים הראשונים. 

לא שאני מאמין גדול בהשפעה של קהל, אבל ספציפית בשני המשחקים האלו ואיך שהתפתחו מאמין שהיינו מוציאים יותר.

משחק חרא ומאכזב שלנו נכון, אבל יש פה תגובות של ממש לוזרים, המצב לא טוב אבל עדיין כלום לא נגמר, הליגה רק התחילה ויש עוד מפגשים ישירים מול חיפה ו-וואלה אני לא מפחד מהם וחושב שאנחנו קבוצה יותר טובה שצריכה לנצח אותם.

כמו שדוניס אמר, אני פחות מתרגש מהפער של הנקודות אלא יותר מודאג מהיכולת האימפוטנטית והחלודה של החלק הקדמי, חייבים להשתפר, כרגע זה נראה ממש לא טוב, אבל שוב שום דבר לא נגמר.

רואים שדוניס צריך ללמוד עוד את הקבוצה והוא לא חף מטעויות, אבל זאת לא פעם ראשונה שבש או אבוקסיס לוקחים לנו נקודות ולא קרה פה איזה ביזיון, מן הסתם ניכר שאירופה משפיעה על היכולת בליגה וזה יכול להיות חיסרון משמעותי במאבק מול חיפה.

בנימה חיובית, הנקודות אור שלי מהמשחק הזה זה הרננדז וקארצב.

4 דקות לפני, itanar said:

עם הקהל מוציאים יותר נקודות ב2 המשחקים הראשונים. 

לא שאני מאמין גדול בהשפעה של קהל, אבל ספציפית בשני המשחקים האלו ואיך שהתפתחו מאמין שהיינו מוציאים יותר.

אולי ואולי לא

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תשמעי, קודם כל דן ביטון זה עדיין לא מיכה וראינו את זה בכל המשחקים בליגה. 

מיכה אמנם נתן עונה חלשה מאוד, אבל התרומה שלו למשחק ההתקפה של מכבי הוא הרבה מעבר למספרים, הוא זה שאירגן את המשחק ובא לקבל כדורים (מה שגם ביטון כמעט ולא עושה). ביטון הוא יותר שחקן של שטחים וזה פחות מה שמכבי צריכה בליגה.

מה שקורה כאן חוץ מזה, הוא שכבר בעונה שעברה היינו חלשים מאוד התקפית ואז איבדנו עוד שחקנים ואת המאמן הטוב בליגה וזה השפיע. אי אפשר להגיד שדוניס לא אשם בכלום, אבל הבעיה שלנו חמורה בהרבה מעמדת המאמן.

מיכה לא היה תורם כלום היום. אולי אצילי.

חסר לנו גולרים.

10 דקות לפני, דקסטר said:

שבוע הבא חיפה עושים לנו מה שעשינו להם בקרית אליעזר עם סוזה ואז נרגע

סעמק איזה נורא רק לחשוב על תואר שלהם.

שלא יהיה קהל עד סוף העונה.

לא יודע במה תולים פה תקוות, עם דוניס אנחנו נראים כמו אוסף של כלום. והוא קיבל יופי של זמן לאימונים וכו.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תשמעי, קודם כל דן ביטון זה עדיין לא מיכה וראינו את זה בכל המשחקים בליגה. 

מיכה אמנם נתן עונה חלשה מאוד, אבל התרומה שלו למשחק ההתקפה של מכבי הוא הרבה מעבר למספרים, הוא זה שאירגן את המשחק ובא לקבל כדורים (מה שגם ביטון כמעט ולא עושה). ביטון הוא יותר שחקן של שטחים וזה פחות מה שמכבי צריכה בליגה.

מה שקורה כאן חוץ מזה, הוא שכבר בעונה שעברה היינו חלשים מאוד התקפית ואז איבדנו עוד שחקנים ואת המאמן הטוב בליגה וזה השפיע. אי אפשר להגיד שדוניס לא אשם בכלום, אבל הבעיה שלנו חמורה בהרבה מעמדת המאמן.

מסכימה שיש פה עוד הרבה משתנים אחרים, אבל כשאני מסתכלת על הסגל אני באמת חושבת שהוא עדיין הכי טוב בליגה. לא הייתי מתחלפת עם אף אחד, ויותר מזה- כמה שחקנים של חיפה נכנסים להרכב שלנו? מבחינתי אחד, רוקאביצה וזהו. אז זה אומר הכל מבחינתי, משהו בהכנה לליגה היה לקוי וזה לווא דווקא רק האחריות של דוניס דרך אגב. גם הקורונה השפיעה וגם שחקנים הגיעו מאוחר (והוא עצמו). הרבה מאוד בעיות שהשפיעו עלינו, אבל בשורה התחתונה שום דבר לא יכול להצדיק פתיחת עונה כזאת. 

אני כן מאמינה שדוניס הפנים סוף סוף אחרי היום מה הבעיות ואוהבת שהוא לא מתחמק מאחראיות ומהסברים. סך הכל מרגיש לי שהוא כן מאמן טוב אבל נקלע ליותר מידי בעיות על ההתחלה. מאוד מקווה שאני צודקת וכבר מול חיפה זה יראה אחרת. 

5 דקות לפני, itanar said:

מיכה לא היה תורם כלום היום. אולי אצילי.

חסר לנו גולרים.

אצילי כובש היום אחרי חרא של משחק.

על מיכה היה נפתח נושא כמה הוא חלש, אבל ההשפעה שלו היא מעבר למה שרואים. הוא אירגן לנו את המשחק, הוא בא לקבל כדורים, הוא בנה התקפות. היום אף אחד במכבי לא עשה את זה. אשכרה טיבי וקנדיל היו אחראיים על זה ואם לא הם אז פשוט בעטו כדור ארוך מה שכמעט לא ראינו עם מיכה.

4 דקות לפני, itan17 said:

סעמק איזה נורא רק לחשוב על תואר שלהם.

שלא יהיה קהל עד סוף העונה.

לא יודע במה תולים פה תקוות, עם דוניס אנחנו נראים כמו אוסף של כלום. והוא קיבל יופי של זמן לאימונים וכו.

כואב

2 דקות לפני, המכביסטית15 said:

מסכימה שיש פה עוד הרבה משתנים אחרים, אבל כשאני מסתכלת על הסגל אני באמת חושבת שהוא עדיין הכי טוב בליגה. לא הייתי מתחלפת עם אף אחד, ויותר מזה- כמה שחקנים של חיפה נכנסים להרכב שלנו? מבחינתי אחד, רוקאביצה וזהו. אז זה אומר הכל מבחינתי, משהו בהכנה לליגה היה לקוי וזה לווא דווקא רק האחריות של דוניס דרך אגב. גם הקורונה השפיעה וגם שחקנים הגיעו מאוחר (והוא עצמו). הרבה מאוד בעיות שהשפיעו עלינו, אבל בשורה התחתונה שום דבר לא יכול להצדיק פתיחת עונה כזאת. 

אני כן מאמינה שדוניס הפנים סוף סוף אחרי היום מה הבעיות ואוהבת שהוא לא מתחמק מאחראיות ומהסברים. סך הכל מרגיש לי שהוא כן מאמן טוב אבל נקלע ליותר מידי בעיות על ההתחלה. מאוד מקווה שאני צודקת וכבר מול חיפה זה יראה אחרת. 

זה מעבר ליכולת אישית. כקבוצה חיפה בנויה טוב יותר ויש לה מאמן שמתאים לה כמו כפפה ליד. 

למכבי אולי יש סגל טוב יותר, אבל פחות מתאים לליגה ולא מחובר טוב. אולי זה ישתנה ואולי לא, אבל כרגע זה לא נראה טוב.

11 דקות לפני, Naor23 said:

משחק חרא ומאכזב שלנו נכון, אבל יש פה תגובות של ממש לוזרים.

וזה עוד אנשים ששמים את המילה "מכביסט" בשם יוזר שלהם

46 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

לפחות הבאנו בלם מעולה, שמח שהפרופיל מנג'ר מצדיק את היכולת, אהבתי מאוד.

בוא נראה אותו שבוע הבא מול חיפה (או נגד הטורקים), קבוצות שבאמת באות לתקוף, לפני שאנחנו קושרים כתרים. 

56 דקות לפני, Dan eran said:

תרשה לי לחלוק עליך

ברוב המקומות בעולם דריכה מכוונת בריחבה זה אדום ופנדל

היו צריכים לקרוא לשופט ללכת לואר. 

ושיחליט אם זה אדום. ואז במינימום מוציא צהוב שני וגומר את הסיפור. 

היה כמה מקרים כאלו באירופה. 

25 דקות לפני, דקסטר said:

שבוע הבא חיפה עושים לנו מה שעשינו להם בקרית אליעזר עם סוזה ואז נרגע

עם כל המשחק האפור, משחק ברמה  הזאת בחיפה ואתה מנצח אותם.

זה סתם הנאחס והבונקר של אבוקסיס. תן לי גם 2 תיקו נגדו בשנה. 

באמת שעם כל האפרוריות, במכבי התוצאה תמיד שווה ליכולת(בהתאם ליריבה). אין משהו באמצע, גם שנה שעברה. הייתה טוב ניצחת הייתה בינוני יצא תיקו והיית רע הפסדת(כן רק נגד ב''ש היית רע). 

אותו דבר באירופית עד כה, אין קסמים. 

עדיין סומך על דוניס, זה שחסר חלוץ לא אשמתו. 

יהיה טוב, יאללה שבוע צהוב לכולם. 

ההיסטריה שלכם אחרי כל משחק לא טוב פשוט מביכה, אתם פשוט מבישים ככה חד וחלק, יש פה אנשים שאני מרחם על חייהם האומללים, מסכנים בטח נופלת עליכם טיפה של מי מזגן ברחוב אתם נכנסים לפאניקה ומתחבאים מאחורי פחים.

מכביסטים רק בזיוני מוח, חבורה של ילדות יללניות זה מה שאתם.

לפני2 שעות , אקיטה said:

ההיסטריה שלכם אחרי כל משחק לא טוב פשוט מביכה, אתם פשוט מבישים ככה חד וחלק, יש פה אנשים שאני מרחם על חייהם האומללים, מסכנים בטח נופלת עליכם טיפה של מי מזגן ברחוב אתם נכנסים לפאניקה ומתחבאים מאחורי פחים.

:clap:

לפני2 שעות , אקיטה said:

כל מילה!

לפני2 שעות , אקיטה said:

אקיטה לב לב