Jump to content

מכבי - ב"ש | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

כתבתי שהשיטה וסגנון המשחק מתאים יותר לאירופה, לא לליגה.

אשם אשם!

את הגולר הטבעי היחידי שיש לו בסגל הוא מוציא במחצית

הגולר הזה חזר אחרי העדרויות ועוד הולך לשחק הרבה בלו"ז הרוצח שלנו -  לי היה מוזר שהוא בכלל פתח איתו

Just now, דיברנו עליו יורם said:

איך הואר לא התערב בפנדל על קנדיל, זה פנדל ברור.

בושה.

עזוב, זה לא שווה אדום ישיר ופנדל.

המרפק שלו ללא ספק שווה הרחקה אבל לא היה משנה את התוצאה, הם היו יורדים עוד אחורה והיה נגמר 0-0.

אנחנו נראים חרא, בלי שום קשר לשופט.

בתכלס, גם אם פשיץ' יהיה טוב הוא לא מה שיעשה שינוי כזה גדול. זה הרבה בראש של השחקנים. הרבה שחקנים משחקים ב10 אחוז יכולת, זה מטורף. כל דור העתיד שלנו שנמצא בסגל לא באמת לוקח את ההזדמנויות. הם משחקים כאילו שהמקום שלהם בטוח ואין בהם פחד לאבד מקום בהרכב או בסגל. משהו שבראש חייב להשתנות. הקבוצה לא כזאת שונה משתי העונות הקודמות, שגם בהן, תוך כדי עונה הרבה פעמים לא היינו מרוצים מדברים אבל זה לא היה מצב כזה.

Just now, כהן said:

הבחורצ'יק לא עשה כלום(!) בקריירה שלו, כרגע הוא עוד שחקן ישראלי בינוני כמו תשעים ותשע אחוז משחקני הליגה. ביום שיפמפמו אותו פחות, אולי אולי יצא ממנו משהו..

אנשים בפורום מתחילים להבין לפי דעתי למה איביץ התעקש לא לתת לו כל כך הרבה דקות ורק פירורים, אני מאמין שהוא ידע את זה שאלמוג לא יוכל לעמוד בלחץ ושהוא לא שם עדיין, אולי כדאי להתחיל להוריד ממנו את הלחץ הזה ולהחזיר אותו לחילוף חמישי עד שיראה משהו אחר

מי שבנה את הסגל(ולא דוניס) צריך לשם את המפתחות מהר על השולחן..

כשלון עצום, לקחת מוצר מוגמר ולעשות בו פוטושופ .

עם סבוריט, ג'ראלדס, אמאדור וטיבי לא היינו צריכים לדאוג לשחק עם 3 בהגנה עם ייני(לא ברמות האלה , לא ברור למה הוא ממשיך לקבל דקות) 

הלך אמאדור ? זה כבר לא באשמתנו, אבל ג'ראדלס בחיאת..מה קיבלנו תמורתו? . גם בהתקפה, עם כל הכבוד ויש כבוד לפסיץ', עד שהוא יכנס לכושר כבר חיפה תוביל פה ב10 הפרש.

2 דקות לפני, Defender said:

.פפיר לא פגע בך בכלום המשחק, מלבד זה שהגיע לזוסוואה צהוב שני עקב המכה לבן חיים לדעתי. מכבי נראת מבישה, ויש כאן אנשים שמתעסקים עם השופט.

תרשה לי לחלוק עליך

ברוב המקומות בעולם דריכה מכוונת בריחבה זה אדום ופנדל

1 דקה לפני, אקיטה said:

לפני שנה עם איביץ' בתחילת הליגה ההתקפה נראתה לא פחות רע.

בצד החיובי הרננדס נראה מעולה, ההגנה בכללי נראית טוב יותר.

ההבדל הוא שלפני שנה ניצחנו, וניצחנו משחקים חשובים.

המשחקים הראשונים שלנו היו נגד באר שבע וחיפה, והצלחנו לנצח אותם גם אם לא הבאנו הופעה התקפית מרשימה.

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

על מה אתם מדברים, שיחקנו חרא בחמישי. אין שום תבנית משחק של מאמן ואין לנו כלום בהתקפה, פשוט כלום. אין לנו חלוץ (לשכטר פשוט אסור להחטיא כזה כדור ואם זה בלקמן אנשים שוחטים אותו כאן), יונתן ואלמוג חושך (אלמוג ככה מתחילת העונה חוץ מהצ'יפ לביטול) ,קנדיל לא מגן למכבי, סורי, ואז המאמן מכניס את בן חיים ושם אותו קשר אחורי, פשוט הזוי.

דווקא לדעתי קנדיל סבבה

הוא מנסה המון, מצטרף, פה ושם עובר שחקן והכי חשוב גם כל הזמן נלחם ועושה ספרינטים של 70 מטר כדי לחלץ כדור

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

הכדור לא היה במשחק אז זה לא פנדל

לא מסכים איתך. עזוב פנדל. לא הייתה אפילו התייחסות לעניין. מבחינת צוות השיפוט לא היה כלום. זה מצב חמור שמותר להרביץ אחד לשני או לדרוך או לתת מכה רצינית לצלעות ואפשר לשחק כרגיל. 

1 דקה לפני, Dan eran said:

תרשה לי לחלוק עליך

ברוב המקומות בעולם דריכה מכוונת בריחבה זה אדום ופנדל

אני לא שולל שהיו שופטים שהיו נותנים לו אדום על זה.

אני אומר, באמת באובייקטיביות.. לא מדובר כאן בשוד. רחוק מזה. התנהגות מכוערת שאם היה נשלף אדום לא הייתי המום מזה.. אבל גם לא המום כשלא נשלף.

אני מעדיף להתרכז בקבוצה שלי ולא בשופט. במיוחד כשהקבוצה שלי משחקת חרא.

ולא רק היום.

2 דקות לפני, Defender said:

תמשיך לבלבל תמוח.

מזיינים תמוח על פפיר.. מה אתם רוצים ממנו? אמיתי. בני כמה אתם?

מכבי שחקה רע.

לא היום, מתחילת העונה. רע. רע מאוד.

מכבי עלתה עם בלקמן היום, כמו במשחק הראשון.

מערך גרוע, ניהול משחק גרוע, שום שינוי מחילוף מתוחכם.

אפס הפקת לקחים, אפס למידה מטעויות.

יש פה כרגיל כמה שאוהבים לקשקש פפיר פפיר ולזלזל בביקורת עניינית.

הוא חפר לך בור שלא זכור לי בתאריך כלכך מוקדם, אולי מאז הרצף של חיפה.

פפיר לא פגע בך בכלום המשחק, מלבד זה שהגיע לזוסוואה צהוב שני עקב המכה לבן חיים לדעתי. מכבי נראת מבישה, ויש כאן אנשים שמתעסקים עם השופט.

אני ממש לא מאשים את פפיר, ההכנה לעונה הייתה מזעזעת, כמובן שיש אחריות למאמן, אבל לפטר מאמן במחזור 3? שאלת בן כמה אני, לפי האימפולסיביות שלך הייתי מחזיר לך את השאלה אבל זה לא באמת מעניין אותי.

נסכים שלא להסכים, אני לא שולח מאמנים במחזור 3 הביתה אחרי קיץ כזה בזיוני (שכמובן לא באשמתו) והצלחה באירופה. 

Just now, Dan eran said:

דווקא לדעתי קנדיל סבבה

הוא מנסה המון, מצטרף, פה ושם עובר שחקן והכי חשוב גם כל הזמן נלחם ועושה ספרינטים של 70 מטר כדי לחלץ כדור

אז הסבבה הזה לא טוב למכבי, הוא עשה אפס פעולות טובות היום ומאה איבודי כדורים, פשוט בלתי נסבל. 

Just now, Defender said:

אני לא שולל שהיו שופטים שהיו נותנים לו אדום על זה.

אני אומר, באמת באובייקטיביות.. לא מדובר כאן בשוד. רחוק מזה. התנהגות מכוערת שאם היה נשלף אדום לא הייתי המום מזה.. אבל גם לא המום כשלא נשלף.

אני מעדיף להתרכז בקבוצה שלי ולא בשופט. במיוחד כשהקבוצה שלי משחקת חרא.

ולא רק היום.

זה שהבעיה המרכזית היא אנחנו זה ללא ספק. אבל זה לא מוריד משטויות של שופטים. 

תוצאה תיקו נגד ב''ש אחרי משחק באירופה זאת לא תוצאה רעה אבל היכולת המזעזעת, המצב הנוראי שלנו בליגה, ההבנה שהבעיה היא לא רק ביכולת אימון הרעה של דוניס או היכולת הרעה של הקבוצה, הניהול החובבני שהיה בקיץ במועדון אלו סיבות שמדאיגות רצח

Just now, kutomer said:

אני ממש לא מאשים את פפיר, ההכנה לעונה הייתה מזעזעת, כמובן שיש אחריות למאמן, אבל לפטר מאמן במחזור 3? שאלת בן כמה אני, לפי האימפולסיביות שלך הייתי מחזיר לך את השאלה אבל זה לא באמת מעניין אותי.

נסכים שלא להסכים, אני לא שולח מאמנים במחזור 3 הביתה אחרי קיץ כזה בזיוני (שכמובן לא באשמתו) והצלחה באירופה. 

חד משמעית הכישלון בניהול לא שלו, וזה כישלון גדול יותר.

עדיין, אתה נמצא כרגע במצב שאני באמת לא זוכר כדוגמתו ב10 15 שנה האחרונות. ואני גם לא רואה שיפור, ההפך. הכי דריכה במקום. לי זה מספיק.

Just now, itanar said:

ועוד מראיינים את האפס הזה זוסואה.

איזה מדינה פרובינציאלית.

באנגליה היו שוחטים אותו.

זה מדהים, בן חיים נפל כאילו ירו בו והשופט לא חושב לשאול את הוואר מה היה?

Just now, zeudemort said:

ההבדל הוא שלפני שנה ניצחנו, וניצחנו משחקים חשובים.

המשחקים הראשונים שלנו היו נגד באר שבע וחיפה, והצלחנו לנצח אותם גם אם לא הבאנו הופעה התקפית מרשימה.

ברור שהפער מדאיג.

אבל מכבי כקבוצה נראתה בדיוק אותו דבר בשנה שעברה, הגנה שבהתחלה חטפה עת ימין ועל שמאל, להגנה סלע והתקפה מבולגנת.

נותר לקוות שמכבי תתעורר כמו שהיה עם איביץ'.

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

אז הסבבה הזה לא טוב למכבי, הוא עשה אפס פעולות טובות היום ומאה איבודי כדורים, פשוט בלתי נסבל. 

לא מסכים

עשה פה ושם כמה פעולות טובות

הוא לא הסיבה ליכולת היום 

Just now, אליהו_הנביא said:

זה מדהים, בן חיים נפל כאילו ירו בו והשופט לא חושב לשאול את הוואר מה היה?

לא צריך לשאול את הואר הם לבד היו צריכים להגיד לו