Jump to content

מכבי - ב"ש | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

נכון, אני עצבני רצח ובטח גם תגידו שזה מוקדם מדי.

אבל דוניס זה לא זה - רק על החילופים שהוציא את יונתן כהן וסבוריט הוא צריך ללכת הביתה.

פותח לי עם בלקמן וכישרון כמו אלמוג בספסל, כבר כמה משחקים משחק לי עם מגן שמאלי לא טבעי, חילופים הזויים, משחק איטי (לא אמרו שהוא מאמן התקפי?????)

את הגולר הטבעי היחידי שיש לו הוא מוציא במחצית!!!

שיטת המשחק שלו מתאימה יותר לאירופה, לליגה ממש לא!

אלמוג היה מצויין מול האוסטרים מאז הוא מיובש על הספסל ויש עוד (פשוט מעצבים אי לא מרוכז)

Just now, Dan eran said:

תירגעו עם הליגה מתה

גם אם יהיה 8 שום דבר לא גמור

מקסימום כל עוד לא מקצצים את הליגה יש לנו 4 משחקים נגד חיפה ובית"ר אין שום סיבה עדיין להרים ידיים 

יאללה זה הזמן של גנבי הדעת לתרץ למה לא ניצחנו 

מתי תבינו שאנחנו קבוצה לא מספיק טובה. נקודה.

הקיץ נעשו טעויות ''בית סוהר'' של גולדהאר והצוות הניהולי ואנחנו משלמים ונשלם על זה העונה.

1 דקה לפני, maor24 said:

גם ככה לא הייתה לנו התקפה גדולה בעונה שעברה

אצילי מיכה אופואדו גארלדס לא פה אז מה חשבתם שיקרה .. 

3 מתוך ה4 שחקנים שרשמת לא באמת שיחקו בפלייאוף ועדיין לקחנו אליפות עם סך הכל פור של 6 נק. זה לא תירוץ. אפשר לנצח את מכבי פת ובני יהודה ומילא תיקו עם באר שבע אבל לא 2 מתוך 9. בחייאת 

לפני כשבועיים אמרתי שחיפה רמה מעלינו, התחילו לקפוץ עליי כל מיני נודניקים, אז אמרתי שחוזר בי. האמת? חוזר בי באמת, הם יותר מרמה מעלינו, יש להם מושג בדבר הפעוט הזה שנקרא אמממ, אהה כן, לכבוש! 

זו המכבי הכי נכה התקפית שזוכר מזה עידן ועידנים, כולל הקבוצה שארז מסיקה היה הסקורר שלנו..

Just now, אלחנדרו קניג said:

קצת אירוני אבל הקורונה משרתת את מכבי, עם הלחץ של הקהל דברים היו מדכאים אף יותר

איך בדיוק? 3 משחקי בית לא ניצחנו, יותר גרוע מזה יכול להיות?

Just now, Dr. Caligari said:

זוועה אבל ממש לא לשלוח את דוניס הביתה

וואלה זה תוצאה של הקיץ הנוראי שעברנו + לו"ז רצחני + משחקי נבחרת וים שחקנים שחלו ובקושי הספיקו לחזור מהקורונה 

אבל זה לא מהיום, מתחילת העונה ראינו שזה לא זה - ולו יש חלק בזה

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

אבל דוניס זה לא זה - רק על החילופים שהוציא את יונתן כהן וסבוריט הוא צריך ללכת הביתה.

פותח לי עם בלקמן וכישרון כמו אלמוג בספסל, כבר כמה משחקים משחק לי עם מגן שמאלי לא טבעי, חילופים הזויים, משחק איטי (לא אמרו שהוא מאמן התקפי?????)

שיטת המשחק שלו מתאימה יותר לאירופה, לליגה ממש לא!

אלמוג היה מצויין מול האוסטרים מאז הוא מיובש על הספסל ויש עוד (פשוט מעצבים אי לא מרוכז)

החומר ההתקפי בקבוצה חלש לא מהיום. זה מה הוא קיבל.

האחרון שאשם.

Just now, הישראלי היפה said:

הגזמת עם ללכת הביתה, ואני גם חושב שבשלב כזה תירוצים של "הוא רק מכיר את הקבוצה" לא מתקבלים.

שישחק 4-3-3 התקפי כמו שאמרו שהוא אוהב, שיספק לנו כדורגל אטרקטיבי כמו שאמרו שהוא מספק.

5-3-2 זה טוב ויפה לאירופה כשמנסים להוציא נקודות בשיניים נגד קבוצות חזקות יותר, אבל כשאתה משחק בליגה ובא בתור פייבוריט אתה לא יכול לנסות לסגור את המשחק.

מה קרה כאן היום? אנחנו עלינו עם מערך צפוף, בש עלתה עם מערך צפוף והנה לכם - משחק משעמם עם תוצאה רעה.

1 דקה לפני, itan17 said:

איך בדיוק? 3 משחקי בית לא ניצחנו, יותר גרוע מזה יכול להיות?

תתפלא אבל כן. בוז צורם כמו שהקהל שלנו יודע להנפיק ולשחקנים היו עוד 10 קילו בכל רגל

2 דקות לפני, Dan eran said:

מה אכפת לי מה יהיה

תסתכל על מה עכשיו

עכשיו 8. אפשר וצריך לשפר

אחי עשית 2 נקודות ב3 משחקים, אתה לא תסגור 7 ובטח לא 10 גם אם תהיה תקופה שהם יאבדו נקודות יש להם מספיק בשר כדי לצלוח את זה וזה לא רק חיפה, זה קודם כל איך אנחנו נראים, אנחנו לא באזור חיוג הזה בכלל. 

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

אבל זה לא מהיום, מתחילת העונה ראינו שזה לא זה - ולו יש חלק בזה

אבל גם לאז התירוצים הללו (שאני מבין שהם תירוצים) נכונים