Jump to content

מכבי - ב"ש | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

אתם יורדים על בלקמן ובצדק, אבל יונתן כהן פשוט נוראי. דן ביטון לא קיים, גולסה חושך, קנדיל נותן הופעה שאם קוראים לו ביטון רוצחים אותו.

חבל כי התחלנו טוב ונעצרנו. שכטר, פרץ ואלמוג עומדים להיכנס לפי רז אמיר.

אנחנו הקבוצה היחידה שהתאמנה כל התקופה ובמקום שניראה מאומנים אנחנו נראים כמו כלום (גם בחמישי ), רבע של כאילו ומאז כלום בקטע מביך. בלקמן שערוריה, אבל זה לא שיונתן עשה משהו טיפה חיובי ומשום מה כל המשחק על צד ימין של קנדיל שזו פשוט בעיה לדורות שנתקענו איתו כמגן פותח ,הוא נוראי ( גם אם הוא שם כאן צמד). הלוואי שאיכשהו נגנוב ניצחון כי לצפות שפתאום נתחיל לשחק כדורגל קשה לי להאמין.

Just now, yellow&blue said:

אי אפשר להתעלם..יש לבש זרים בינגו

לא זוכר שחקן כמו זוז'ואה בליגה, לפחות מבחינת יכולת בלי קשר למספרים, במקרה הזה אני זוכר טוב

1 דקה לפני, yellow&blue said:

לא שיחק שנתיים וחוזר אחרי צולבת..

בשביל הליגה שלנו הוא יכול לשחק לפחות מחצית בכל משחק גם אחרי צולבת ושנתיים ללא משחק. קצת מוגזם התנהלות בצמר גפן לשחקנים שחוזרים מפציעות. 

2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אנחנו הקבוצה היחידה שהתאמנה כל התקופה ובמקום שניראה מאומנים אנחנו נראים כמו כלום (גם בחמישי ), רבע של כאילו ומאז כלום בקטע מביך. בלקמן שערוריה, אבל זה לא שיונתן עשה משהו טיפה חיובי ומשום מה כל המשחק על צד ימין של קנדיל שזו פשוט בעיה לדורות שנתקענו איתו כמגן פותח ,הוא נוראי ( גם אם הוא שם כאן צמד). הלוואי שאיכשהו נגנוב ניצחון כי לצפות שפתאום נתחיל לשחק כדורגל קשה לי להאמין.

ב"ש לא התאמנה?

3 דקות לפני, i.d.a.n said:

יש משהו שאנחנו לא יודעים לגביי טל בן חיים שהוא לא פותח באף משחק ולא באמת מקבל הזדמנויות? באמת לא מבין את זה. הוא לא המושיע אבל זה לא שיש מישהו יותר טוב ממנו בהרכב. 

גם על רגל אחת אני מעלה אותו לפני בלקמן. 

למחצית השניה: להכניס את טב"ח במקום ייני, אלמוג במקום בלקמן, וגלזר במקום קארצב. 

4 דקות לפני, i.d.a.n said:

יש משהו שאנחנו לא יודעים לגביי טל בן חיים שהוא לא פותח באף משחק ולא באמת מקבל הזדמנויות? באמת לא מבין את זה. הוא לא המושיע אבל זה לא שיש מישהו יותר טוב ממנו בהרכב. 

לגמרי.

לפתוח איתו על קו שמאל וסאבוריט במקום ייני היה מייצר קו אחר לגמרי ומערך שיכול לנוע בין 3 הבלמים שהוא כל-כך אוהב ל4-3-3 , בדומה לאיך שאיביץ שיחק עם חוזז וסאבו ובערך חצי אירופה היום .. במקום זה קנדיל נשלח קדימה והרננדס בלם יוצר שיוצא קדימה ומרווח את המשחק.

הכל הפוך, מכבי אנמית וכבדה. הוא חייב לבצע חילופים כבר עכשיו. לשחק מחצית עם פרץ וגלזר לא יפגע בהם לחמישי.

Just now, i.d.a.n said:

בשביל הליגה שלנו הוא יכול לשחק לפחות מחצית בכל משחק גם אחרי צולבת ושנתיים ללא משחק. קצת מוגזם התנהלות בצמר גפן לשחקנים שחוזרים מפציעות. 

פשוט מאוד הוא לא מתאים לשיטה של חמישה בהגנה.

2 דקות לפני, Elirandani said:

מכבי עוצרת 2 התקפות בגלל ששחקני ב"ש על הדשא. אפק - מכבי לא הוציאה כדור.

פנדל ברור - לא מכוון.

עד מתי גנבי דעת.

אתם עוד מצפים לאמת וכל זה? זה לא באמת רלוונטי אם משמיעים דעות ולא עובדות בשידור. 

Just now, אליהו_הנביא said:

אני דווקא חושב שזה כן פנדל על בלקמן, ויקטור רץ לכיוון הריצה של בלקמן ולא לכדור.

גם ככה הוא היה מחטיא אז זה לא כזה משנה.