Jump to content

מכבי - ב"ש | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

פיגור 5 בליגה, מול ב"ש ואבוקסיס, באמצע הרצף החשוב בתולדות המועדון וכמו תמיד - בלעדינו הקהל.

אין לי שום דרך להסביר במילים כמה חשוב המשחק הזה, להתאבד עליו לא משנה מה ואיך רק לצאת עם 3 נקודות.

לא יודע מה אני חושב על ההרכב, נקווה לטוב.

לא יודע אני מרגיש לבד במערכה אבל לא מבין איך פותחים במשחק חשוב בלי גלזר, אלא אם יש משהו שאני לא יודע אין הוא ככ חשוב כוסעמק.

כשאני חושב על זה אם הוא חייב מנוחה באחד מחמשת המשחקים, זה בפער הקישור הכי רך שנפגש בו אז זה היחיד שהגיוני אבל עדיין בלי גלזר? קשוח.

כמובן ההופעה של בלקמן היא נקודה שחורה קשוחה, אבל חוץ משני אלו אני סבבה עם מה שקורה על המגרש..

בלי גלזר מכבי לא אותה מכבי וראינו את זה בכמה הזדמנויות, אבל לפחות המעטפת בסדר, חששתי שנעלה עם בלטקסה,דודזאדה,בן ביטון, ברסקי וכו' כדי לחלק כוחות, שמח שכולם מבינים את החשיבות 

4 דקות לפני, Sawyer said:

לא יודע אני מרגיש לבד במערכה אבל לא מבין איך פותחים במשחק חשוב בלי גלזר, אלא אם יש משהו שאני לא יודע אין הוא ככ חשוב כוסעמק.

כשאני חושב על זה אם הוא חייב מנוחה באחד מחמשת המשחקים, זה בפער הקישור הכי רך שנפגש בו אז זה היחיד שהגיוני אבל עדיין בלי גלזר? קשוח.

כמובן ההופעה של בלקמן היא נקודה שחורה קשוחה, אבל חוץ משני אלו אני סבבה עם מה שקורה על המגרש..

קארצב הביא יופי של הופעה בקישור האחורי נגד זלצבורג ויש לו את גולסה שיעזור לו. אנחנו גם עם שלושה בלמים, אז בכלל... 

לגבי בלקמן, אין יותר מדי אופציות וכנראה שדוניס לא מאמין בשילוב של אלמוג ליד יוני.

הדבר המעניין הוא אם זאת תהיה השיטה שלנו (שלושה בלמים) עד סוף העונה או שרק לתקופה הקרובה עד שההגנה תתייצב. 

בכל מקרה הדבר שאני הכי מחכה לראות זה את ההוצאות חוץ של הרננדס. הלוואי והוא יהיה סאבוריט + הוצאות חוץ.

3 דקות לפני, Defender said:

המאמן הזה מתחיל להרגיז אותי.

עוד הפעם בלקמן? הבן אדם לא קשור למקצוע. דיי כבר.

המאמן הזה...ההוא שאין לו שמץ. אחלה דוניס

בהצלחה בלקמן. מרמור על שחקן מכבי עוד לפני המשחק זה שייך לעשור הקודם.

גלזר על חשבון שרן היה מתבקש.

יש משחק קשה מאוד בחמישי, יכול להבין מדוע הוא לא פותח.

אחלה הרכב סה״כ, אמצע דינמי מאוד וקארצב יצטרך לבוא אש אחרי כל המחמאות מול זלצבורג. 

אין סנריו אחר מלבד ניצחון היום.

יאללה מכבי !!!

הייתי מעדיף חזרה לרביעייה הגנתית כדי לתת לשרן לנוח. וכמובן, אלמוג על בלקמן.

חוץ מאלו, חלוקת עומסים היא הכרחית וזה הרכב חזק מספיק בשביל לנצח.

קדימה מכבי לשבור!

לא הבנתי. זה שפעם עשו את זה אומר שהיום אסור להעביר ביקורת?

כל מי שעוצם עיניים שלא יתפלא שזה יבוא לו לפרצוף.

גם אני לא הייתי רוצה לבוא למשחק עם תחושות רעות, אבל אני לא מסוגל לסבול שמאמן עולה, וממשיך ועולה עם שחקן שפשוט לא קשור למקצוע.

3 דקות לפני, Defender said:

לא הבנתי. זה שפעם עשו את זה אומר שהיום אסור להעביר ביקורת?

כל מי שעוצם עיניים שלא יתפלא שזה יבוא לו לפרצוף.

גם אני לא הייתי רוצה לבוא למשחק עם תחושות רעות, אבל אני לא מסוגל לסבול שמאמן עולה, וממשיך ועולה עם שחקן שפשוט לא קשור למקצוע.

@מכביסט לעד קח תרוויח