Jump to content

לקראת הפועל באר שבע

דקסטר

Recommended Posts

12 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

חצי הרכב של ב"ש חלה בקורונה לפני שבועיים, וכולם שיחקו 90 דקות באינטנסיביות של אירופית וסלביה פראג.

לא צריך להגזים עם כפפות משי, כבר עברו 3 שבועות מאז שביטון חלה. 

יש רופאים שאחראים לבריאות שלו, ותלוי איך הקורונה גם השפיעה עליו.

לואי טאה עוד לפני סיום המחצית במשחק של ב"ש כבר קרס.

מדובר פה קודם כל בבריאות שלהם. כל אחד מקבל את זה אחרת.

ממה שאני רואה בעולם, הרוב המוחלט של השחקנים עולה אחרי שבועיים-שבועיים וחצי בלי הרבה בעיות. אם הוא חריג והחלים רע - לוקח את המילים בחזרה. אבל אף אחד לא טורח לשתף אותנו... 

סומך על דוניס - במיוחד כשהמשחק האחרון של ב"ש היה הכי אבוקסיס שאפשר וצורת המשחק שאנחנו הכי דואגים משחזור שלו.
לדעתי כמו נגד קרבאח הוא יעלה מערך נסוג שלא נותן להם לחשוב אפילו על מתפרצות

7 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

טוב אחי, שכחתם כנראה שבעשור האחרון אנחנו 99% עם רביעייה בהגנה, וזה עבד לא רע למרות הכל. 

אני לא שכחתי שום דבר.

זה אתה שכחת איך נראינו בשני המשחקים היחידים העונה בהם עלינו עם רביעייה הגנתית.

מה שהיה ב-2011 לא רלוונטי כרגע.

5 דקות לפני, turgi said:

אני לא שכחתי שום דבר.

זה אתה שכחת איך נראינו בשני המשחקים היחידים העונה בהם עלינו עם רביעייה הגנתית.

מה שהיה ב-2011 לא רלוונטי כרגע.

לא שכחתי, מצד שני הטראומה לדעתי גרמה לחלק מהאנשים כאן להיות בפאניקה מאפשרות של רביעיה הגנתית. 

האם המערך של ארבעה בהגנה הוביל לכך שדוס סנטוס הבקיע גול בקרן? לא נראה לי. האם בלם יותר טוב מייני היה עוצר את עבדה בדרך ל-2-1? כן. 

והאם לאורך השנים, להוציא את שנה שעברה, היו משחקים שספגנו בהם פעמיים ועדיין נשארנו עם רביעייה הגנתית? כן. 

אתה גם שוכח שהיו לנו 3 משחקים השנה, עם עמית גלזר ובלטקסה בתור בלמים, ולא קיבלנו בהם גול אחד. 

אז צריך להירגע לדעתי, אפשר לשחק כדורגל ולנצח גם בלי 3 בלמים + 2 נגרים בצדדים. 

37 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

ממה הם גמורים כ"כ? זה המשחק הראשון שלהם אחרי חודש וחצי. רק במנטליות של ישראל חושבים ששחקן צריך להיות גמור אחרי מנוחה כזאת.

אתה ראית אותם אחרי המשחק? כל אחד מהם לא יכל לזוז ויש להם את שני משחקים חשובים כמה ימים אחרי. בכל מקום בעולם עושים רוטציה ובמיוחד כשיש רצף כזה. 

50 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה ראית אותם אחרי המשחק? כל אחד מהם לא יכל לזוז ויש להם את שני משחקים חשובים כמה ימים אחרי. בכל מקום בעולם עושים רוטציה ובמיוחד כשיש רצף כזה. 

הגיוני שייראו עייפים אחרי משחק שהשקיעו בו הרבה מאוד אנרגיות. נחו שישי, נחו שבת, ויאללה. במיוחד שזה משחק שני אחרי פגרה ארוכה ויש כוחות מחודשים. 

בכל מקום עושים רוטציה אחרי כמה משחקים אינטנסיביים, אנחנו עדיין לא שם. ומבחינתי, שאת הרוטציה הקטנה הזאת יעשו נגד הטורקים, כי אם מפסידים נגד ב"ש אפשר להתחיל לקפל. 

שלושה בלמים לא בהכרח אומר משחק הגנה יותר טוב, ההוכחה הכי טובה לזה היא ההתעקשות של הרצוג בנבחרת לפתוח עם שלושה בלמים.

מה שקרה לנו נגד פ"ת ובני יהודה זה ניצול מצבים משוגע של היריבות וטעויות קריטיות של שרן, את הגול של עבדה יכלנו לקבל גם אם היה עוד בלם בהרכב. 

רביעיית הגנה וקישור אגרסיבי של גלזר, פרץ וגולסה אמורים להספיק, בטח אם באים במטרה לנצח ולא במטרה של אולי לגנוב ניצחון. אין מקום לטעויות וגם תיקו יכול לסבך אותנו מאוד במאבק.

לפני2 שעות , AvielMaccabi4 said:

שלושה בלמים לא בהכרח אומר משחק הגנה יותר טוב, ההוכחה הכי טובה לזה היא ההתעקשות של הרצוג בנבחרת לפתוח עם שלושה בלמים.

מה שקרה לנו נגד פ"ת ובני יהודה זה ניצול מצבים משוגע של היריבות וטעויות קריטיות של שרן, את הגול של עבדה יכלנו לקבל גם אם היה עוד בלם בהרכב. 

רביעיית הגנה וקישור אגרסיבי של גלזר, פרץ וגולסה אמורים להספיק, בטח אם באים במטרה לנצח ולא במטרה של אולי לגנוב ניצחון. אין מקום לטעויות וגם תיקו יכול לסבך אותנו מאוד במאבק.

כמות המצבים שפתח תקווה הגיעו מולנו, לא חושב שכל הסיבוב הראשון בעונה שעברה הגיעו מולנו.

חבל ששחקני האגף שלנו לא עושים הגנה כמו שאצילי היה עושה, זה היה פותח לדוניס אפשרויות לשים אותם במקום קנדיל/בביטון כאשר רוצים לשמור על המערך אבל לשחק התקפי יותר.

בהתאם לתוצאת המשחק הייתי מנסה במחצית השנייה לשים את טבח שישרוף את כל קו ימין, פרץ יגבה עליו הגנתית

לפני8 שעות , מכביזם זה בדם said:

ממה שאני רואה בעולם, הרוב המוחלט של השחקנים עולה אחרי שבועיים-שבועיים וחצי בלי הרבה בעיות. אם הוא חריג והחלים רע - לוקח את המילים בחזרה. אבל אף אחד לא טורח לשתף אותנו... 

צטט

השחקנים חזרו לאימונים ואנחנו מנסים לבנות את הכושר הגופני וגם לעבוד על הטקטיקה. אף אחד מהשחקנים שחזרו מהקורונה לא כשיר לגמרי

2 דקות לפני, מנש שער 11 said:

לא משנה אם זו סכנין בני יהודה או באר שבע, בבוקר של משחק נגד קבוצה של אבוקסיס אני מודה שאני קם עם מועקה.

גם עם 11 גנרים מהשכונה הוא יצליח להוציא לנו את הנשמה. 

לעומת זאת גם אם תתן לו לאמן את באיירן הוא יפסיד לחיפה.

מאז אלוף האלופים לא ראיתי את ב"ש משחקים והם היו זוועה אז בלי זרים.

איך הם נראים לכם היום עם הזרים וכו'? לא יודע למה לצפות למשחק הזה מבחינת יחסי כוחות.

השלושה בלמים של מכבי ישטוף יותר התקפית כשדן ביטון בהרכב וסאבריט רץ בשמאל במקום דוידזאדה/ביטון שלצערי מתחרים אחד בשני מי יותר גרוע.

23 דקות לפני, liron1006 said:

מאז אלוף האלופים לא ראיתי את ב"ש משחקים והם היו זוועה אז בלי זרים.

איך הם נראים לכם היום עם הזרים וכו'? לא יודע למה לצפות למשחק הזה מבחינת יחסי כוחות.

אין מה להשוות... עכשיו הם משחקים עם 4-5 זרים בהרכב + סלליך ששיחק איזה חצי שעה בצמד המשחקים מולנו ו-וראן שהיה פצוע

על אבוקסיס עשינו את הניצחון שפתח רשמית את עידן מיטש, דרבי ה4-0 שיכול היה להיגמר כפול. אבוקסיס מאמן טוב וגם הכי שנוא אז זה מאכיל את מפלצת המיתוס באופן טבעי. זה עוד משחק ליגה קשה. וזהו. חושב שלתקופה הקרובה, שלישית בלמים זה מאסט.