Jump to content

לקראת הפועל באר שבע

דקסטר

Recommended Posts

54 דקות לפני, YoC said:

לא חושב שברסקי,ריקן וקארצב(כרגע) שחקנים להרכב אידיאלי שלנו, 
אני מדבר על מצב שכולם בריאים ובכושר טוב, אפילו ניקוליץ' לצורך הדיון, מה ה-11 שלנו? 

אהה ברור, כנראה לא הבנתי אותך. אני איתך בהרכב שבחרת. בהתייחס לדור פרץ -התכוונתי שהוא יקבל את הדקות שלו כמו כל אחד מהאחרים בעמדה. 

מפתיע עם 4:3:3

דניאל 

סאבו הרננדס טיבי קנדיל/ייני

פרץ/גולסה/קארצב גלזר ביטון/ריקן

בן חיים אלמוג יונתן 

*פאק יש כל כך הרבה אופציות בקישור 

להגיע למשחק מול חיפה כשניצחון שם יעלה אותנו למקום הראשון(עם משחק חסר לחיפה) זאת תהיה אחלה חגיגה מנטלית עליהם. ניצחון הוא בגדר חובה !!!

מתאים לי מאוד קארצב בהרכב מכמה סיבות:

הרבה שחקנים לא שיחקו/התאמנו בתקופה האחרונה, קארצב לעומת זאת התאמן באופן סדיר ואף שיחק 90 דק' נגד זלצבורג.

בנוסף, רשם הופעת בכורה בנבחרת ישראל שתעזור לו בהמשך בפן המנטלי.

מגיע לו קרדיט אחרי ההופעה הטובה + שער נדיר נגד זלצבורג.

אני מאוד סומך על דוניס שרואה את הפוטנציאל שטמון בקארצב, אני משוכנע שהוא ישחק הרבה העונה.

ועדיין... חובת ההוכחה עליו. בצד ההגנתי, חייב לשפר את קור הרוח סטייל גלזר/גולסה/אלברמן. יותר מידי פאולים מיותרים שעולים לו בכרטיסים.

בצד ההתקפי הוא יהיה חייב לייצר מספרים לפחות כמו ריקן. יש לו סט התקפי גדול משל כל שחקני הקישור בסגל.

יש לו את הבעיטה הכי טובה הכוונה חזקה ומדוייקת בצוותא עם דן ביטון ויוני, ראיית משחק טובה מאוד ויכולת התקפית גבוהה. 

בניגוד לפן ההגנתי, בהתקפה הוא משדר רוגע ולרוב מקבל החלטות טובות.

לסיכום: מרבית השחקנים שמוקפצים לשנתונים בוגרים יותר במחלקות הנוער, מגיעים רחוק דוגמת מנור סולומון.

אני מאמין שקארצב יגיע בעוד שנה שנתיים לאירופה לאחת מארבע הליגות הבכירות.

לפני9 שעות , YoC said:

אני מניח שמשהו כזה, אבל אני לא יודע כמה אלמוג איילון באנקר ואין באמת אלטרנטיבה רצינית
כמובן שיש בור עצום בעמדת המגן הימני. 

ברוב המשחקים של טב"ח השנה, בין אם נגד זלצבורג, קרבאח או באלוף האלופים, הוא נראה טוב מאוד ונתן אימפקט. זאת מבחינתי אלטרנטיבה רצינית, ואני מאוד מקווה שיפתח נגד ב"ש. 

לומר בור עצום בעמדת המגן הימני, זה יותר מתחבר לתקופות עם קלמי סבן. יש לנו את המגן הישראלי הטוב בליגה, קנדיל, שהוא בטח לא בור ברמת הכדורגל הישראלי. 

וכן, גם אני רציתי מאוד מאוד את ג'ראלדש, אבל זאת המציאות וצריך להתרגל אליה. מקווה שבעונה הבאה יגיע זר איכותי לעמדה הזאת. 

מתפלל שלא נעלה עם 3 בלמים. אין סיבה לשחק ככה כשבאים לשחק כדורגל, במיוחד שהמגינים שלנו לא תורמים כמעט התקפית, וחלשים יחסית בהנעת כדור. 

באירופה זה משהו אחר, התוצאה מעל הכל, וזה נותן שקט הגנתי, אבל לא צריך לעשות את זה גם בליגה. 

בנוגע לדן ביטון זה מאוד תמוה. הוא נדבק בקורונה ב-2 לאוקטובר. עברו יותר משלושה שבועות מאז.

לעומתו, לא מעט שחקנים של ב"ש (עם דגש על ז'וסואה) נדבקו בקורונה ב-8 לאוקטובר, שבוע אחריו, וכבר לפני יומיים נתנו יופי של תצוגה מול קבוצה ברמה אירופאית. 

אני לא רואה סיבה למה דן ביטון לא יוכל לשחק ביום ראשון, ומקווה מאוד שהוא יפתח בהרכב וייתן מנוחה לפרץ או גולסה. 

גלזר חייב לפתוח בעיניי כי זה משחק קריטי, השליטה במרכז שדה חשובה מאוד, ובמיוחד הטיפול שהוא יכול לתת לז'וסואה שבלעדיו הם חצי קבוצה. 

בקיצור, הייתי עולה עם דניאל, קנדיל/ביטון, טיבי, הרננדס, סאבוריט, גלזר, גולסה/פרץ, דן ביטון, טב"ח, אלמוג, חוזז/גררו. 

לפני11 שעות , YoC said:

זה גם מה שאני חושב אבל גם במצב אידיאלי שכולם במקסימום שלהם בהרכב הזה, אני לא מרגיש בנוח עם קנדיל (ברור שעדיף על בן ביטון ועדיין)

אולי הרננדס יכול להיכנס מגן ימני

דניאל

סבורט ייני טיבי הרננדס

גלזר

ביטון גולסה

כהן    פשיץ  אלמוג

אחלה קבוצה לליגה

באירופה קנדיל במקום אלמוג

לפני7 שעות , מכביזם זה בדם said:

מתפלל שלא נעלה עם 3 בלמים. אין סיבה לשחק ככה כשבאים לשחק כדורגל, במיוחד שהמגינים שלנו לא תורמים כמעט התקפית, וחלשים יחסית בהנעת כדור. 

באירופה זה משהו אחר, התוצאה מעל הכל, וזה נותן שקט הגנתי, אבל לא צריך לעשות את זה גם בליגה. 

בנוגע לדן ביטון זה מאוד תמוה. הוא נדבק בקורונה ב-2 לאוקטובר. עברו יותר משלושה שבועות מאז.

לעומתו, לא מעט שחקנים של ב"ש (עם דגש על ז'וסואה) נדבקו בקורונה ב-8 לאוקטובר, שבוע אחריו, וכבר לפני יומיים נתנו יופי של תצוגה מול קבוצה ברמה אירופאית. 

אני לא רואה סיבה למה דן ביטון לא יוכל לשחק ביום ראשון, ומקווה מאוד שהוא יפתח בהרכב וייתן מנוחה לפרץ או גולסה. 

גלזר חייב לפתוח בעיניי כי זה משחק קריטי, השליטה במרכז שדה חשובה מאוד, ובמיוחד הטיפול שהוא יכול לתת לז'וסואה שבלעדיו הם חצי קבוצה. 

בקיצור, הייתי עולה עם דניאל, קנדיל/ביטון, טיבי, הרננדס, סאבוריט, גלזר, גולסה/פרץ, דן ביטון, טב"ח, אלמוג, חוזז/גררו. 

שלושה בלמים בגדר חובה עד שההגנה שלנו תתיצב והרננדס יכנס לעניינים.

אם לא...יעקצו אותנו כמו מכבי פ"ת.

40 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

עשה הכנה מלאה לעונה במלאגה, ומתאמן איתנו כבר שבועיים וחצי, אין סיבה שלא יהיה בכושר משחק. 

יפתיע מאוד אם ישחק בלם לצד טיבי.

אין להם תיאום עדיין.(טיבי היה בנבחרת)

טננבאום, קנדיל, פיבן, הרננדז, בטלסקה, פרסי, גלזר, קארצב, ריקן, אלמוג ובלקמן

להשתמש בכל החילופים ( 3 או 5?)

שחקני הנבחרת חייבים לקבל מנוחה

לפני8 שעות , מכביזם זה בדם said:

ב2 המחזורים הראשונים בליגה עלינו עם 2 בלמים והפעם נשחק מול קבוצה הרבה יותר חזקה לכן לגמרי הגיוני להמר שנעלה הפעם עם 3 בלמים. בהמשך, אחרי המשחק בחיפה ואחרי שההגנה תתייצב מעט (נקווה) מאמין שנשחק בליגה 433.

לגבי דן ביטון זה לא כזה תמוה, הקורונה משפיעה על כל אחד אחרת. יכול להיות שלא התאמן מספיק טוב כי הרגיש עייפות או משהו בסגנון. מקווה שכבר בטורקיה או בסמי עופר יחזור לסגל.

לפני9 שעות , מכביזם זה בדם said:

אם דן ביטון לא התלבש בחמישי, הוא לא יפתח מחר(מעריך). דין חולה קורונה איקס הוא לא כדין חולה קורונה ווי.